2024. Május 06. - 22:40:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498774 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2019. Október 21. - 16:34:19
Válasz #11385
Nem elérhető

EDR


Igen a novadex XT ,3.457-ről 22.991-re vitte fel a elnyomott tesztoszteront. Referencián kívülire pedig a biológiailag tesztoszteront. Állítólag a letroXT ugyanaz csak a név más,és a gyártó.

Ugye ti is erről a termékről beszéltek mikor Novodex XT kerül szóba? Mármint kinézetileg, mert ugye hogy mi van benne a fene se tudja, hisz ha hamisítják, akkor gondolom az utánzat is úgy néz ki mint az eredeti.

Csak azért kérdezem, mert ha neten rákeresek akkor egy másfajta, műanyag hengeres dobozú verziót is találok.

Én ebből vettem eddig mindig, nekem oké volt, ahogy írtam is, de körülnézek a helyi magánlaborok között, és legközelebb csináltatok ilyen előtte-utána vérvizsgálatot - kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény :)

Ja, nekem úgy volt érezhető és látható hatása, hogy még nem használtam semmi "komoly" cuccot - igaz, hogy 43 éves vagyok.

2019. Október 21. - 17:48:54
Válasz #11386
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Első kúrám után  a levezetés szakaszban vagyok.( Anastrazol,Provi, Pregnyl,clomid)

Ti miben változtattok ilyenkor az edz?seitekben? Több helyen olvastam,hogy az erő részleges megőrzése érdekében nagy izomcsortoknál 2 max 3 gyakorlat, kis izomcsortoknál 1 max 2 gyak. Rövid ,a természetes tesztoszteron termelést elősegítő edzéssel.Nagyon kevésnek érződik a kúra alatti marathonibb edzések után.Nektek mi vált be, min szoktatok változtatni?

2019. Október 21. - 18:03:26
Válasz #11387
Nem elérhető

cczw95


A hengeres az a régi.
A mostani a LetroXT mivel a blackstone labs átvette a gyártását.
Az előtte utána labor jó ötlet,ha lehet majd publikáld az eredményeket.
Synlabnál van lehetőség teljes tesztoszteron mérésre,,,,

Igen a novadex XT ,3.457-ről 22.991-re vitte fel a elnyomott tesztoszteront. Referencián kívülire pedig a biológiailag tesztoszteront. Állítólag a letroXT ugyanaz csak a név más,és a gyártó.

Ugye ti is erről a termékről beszéltek mikor Novodex XT kerül szóba? Mármint kinézetileg, mert ugye hogy mi van benne a fene se tudja, hisz ha hamisítják, akkor gondolom az utánzat is úgy néz ki mint az eredeti.

Csak azért kérdezem, mert ha neten rákeresek akkor egy másfajta, műanyag hengeres dobozú verziót is találok.

Én ebből vettem eddig mindig, nekem oké volt, ahogy írtam is, de körülnézek a helyi magánlaborok között, és legközelebb csináltatok ilyen előtte-utána vérvizsgálatot - kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény :)

Ja, nekem úgy volt érezhető és látható hatása, hogy még nem használtam semmi "komoly" cuccot - igaz, hogy 43 éves vagyok.

2019. Október 21. - 19:56:05
Válasz #11388
Nem elérhető

suxen


EDR a postafiókod megtelt!

2019. Október 21. - 21:49:25
Válasz #11389
Nem elérhető

haven



Synlabnál van lehetőség teljes tesztoszteron mérésre,,,,


[/quote]

néztem az oldalukat, mi az a vizsgálat amit pontosan kérni kéne, egy tesztoszteron szint megállapításához? Ha odamegyek, megtudják mondani? Vagy az összest, aminek csak köze van a tesztoszteronhoz?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 21. - 21:50:45
Válasz #11390
Nem elérhető

Gennaro01


Sziasztok! Srácok oxymethalonennal megakarom kicsit pattintani magam... nem sokára utazok el elég hosszú időre(részletekbe ne mennyünk bele) szóval lényeg, hogy gyorsan nőlnie kéne annak a karnak ha értitek. Tudnátok segíteni privát üziben aki TÉNYLEG tapasztalt ebben? Megköszönném nagyon   ?:-/

2019. Október 21. - 22:41:19
Válasz #11391
Nem elérhető

cczw95


Totál tesztoszteron
Szabad és biologiailag aktív tesztoszteron
SHBG
Ez általában egy csomagban van benne.


Synlabnál van lehetőség teljes tesztoszteron mérésre,,,,



néztem az oldalukat, mi az a vizsgálat amit pontosan kérni kéne, egy tesztoszteron szint megállapításához? Ha odamegyek, megtudják mondani? Vagy az összest, aminek csak köze van a tesztoszteronhoz?
[/quote]

2019. Október 21. - 22:46:32
Válasz #11392
Nem elérhető

Gennaro01


Szép estét kívánok.! Patikus kolegát keresnék

2019. Október 21. - 23:02:49
Válasz #11393
Nem elérhető

haven


köszönöm!
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 22. - 01:59:48
Válasz #11394
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Használt mostanaba valaki növekedési hormont tudna valami tanácsot adni melyik ami használhato stb

2019. Október 22. - 07:52:21
Válasz #11395
Nem elérhető

Gyuf


Totál tesztoszteron
Szabad és biologiailag aktív tesztoszteron
SHBG
Ez általában egy csomagban van benne.


Synlabnál van lehetőség teljes tesztoszteron mérésre,,,,



néztem az oldalukat, mi az a vizsgálat amit pontosan kérni kéne, egy tesztoszteron szint megállapításához? Ha odamegyek, megtudják mondani? Vagy az összest, aminek csak köze van a tesztoszteronhoz?
[/quote]
Igy van, én is itt szoktam mérettetni mindig, nem vészes asszem 5körül van az a csomag, plusz ha jól rémlik 1500 a vérvétel helyszínen.
De csinálhatod úgy is hogy háziorvostól kérsz egy teljes vérképre beutalót, ott szólsz előre hogy szeretnél 1 plusz kémcsővel levetetni vért, mert mész a synlabhoz, vagyis nálunk van ilyen lehetőség is, mert a synlab, és a kórház ahol nekem veszik a vért, az pont egymás mellett van.

2019. Október 23. - 19:16:00
Válasz #11396
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Srácok oxymethalonennal megakarom kicsit pattintani magam... nem sokára utazok el elég hosszú időre(részletekbe ne mennyünk bele) szóval lényeg, hogy gyorsan nőlnie kéne annak a karnak ha értitek. Tudnátok segíteni privát üziben aki TÉNYLEG tapasztalt ebben? Megköszönném nagyon   ?:-/
nagyon rossz megközelítés.

2019. Október 23. - 20:05:03
Válasz #11397
Nem elérhető

Gábor77


Egészen véletlenül nem tudtok olyan labort ahol be lehetne vizsgáltatni a cuccokat. Nekem megérné pénzt fordítani rá.

2019. Október 23. - 21:05:15
Válasz #11398
Nem elérhető

Gyuf


Egészen véletlenül nem tudtok olyan labort ahol be lehetne vizsgáltatni a cuccokat. Nekem megérné pénzt fordítani rá.
Esélytelen, max aki olyan helyen dolgozik, és valakinek a valakije.

2019. Október 28. - 16:44:12
Válasz #11399
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok warrior labs nutrabol-t próbálta már valaki ? Megbízható ez a márka ? Köszi