2024. Május 06. - 16:56:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498683 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2019. Október 31. - 10:30:35
Válasz #11415
Nem elérhető

Montana_87


Hol sikerült novedex XT-t vásárolnod?

Asszem te írtad jó pár oldallal visszább ;D  Na onnan. de most azt írja nincs raktáron sztem én vettem meg az uccsót  :azn:       Szóval a fentiekre visszatérve Primo és Oxa is elnyomja annyira a saját tesztót h kötelező a Hcg levezetésbe? Nem elég a Provi+ Nova + természetes tesztó fokozók és a PCT??  :-){

2019. November 01. - 09:13:21
Válasz #11416
Nem elérhető

Lolka


Ha valóban gyullad a T350 elég sok mindenkinél, főleg hogy sokat írkáltatok a gyulladásos dologról. Igaz vissza olvasva nagyon egyértelmű válaszok egyetlen egy kérdésre sincsenek!

Az is igaz hogy ez már engem közvetlenül nem érint,de biztos vagyok benne, hogy sokakat IGEN!
És most tényleg válaszoljon mindenki és ezzel segítsetek azokat aki fontosnak tartja ezt a kérdést!

Melyek azok a gyártók amik nem gyulladnak és eléggé jól használhatóak??

2019. November 01. - 10:29:40
Válasz #11417
Nem elérhető

Gyuf


Ha valóban gyullad a T350 elég sok mindenkinél, főleg hogy sokat írkáltatok a gyulladásos dologról. Igaz vissza olvasva nagyon egyértelmű válaszok egyetlen egy kérdésre sincsenek!

Az is igaz hogy ez már engem közvetlenül nem érint,de biztos vagyok benne, hogy sokakat IGEN!
És most tényleg válaszoljon mindenki és ezzel segítsetek azokat aki fontosnak tartja ezt a kérdést!

Melyek azok a gyártók amik nem gyulladnak és eléggé jól használhatóak??
Master-nél is csak a T350 gyullad semmi más, és elég jó gyártó

2019. November 02. - 21:00:32
Válasz #11418
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Használhato primobolant valaki tudna ajánlani?

2019. November 06. - 10:15:37
Válasz #11419
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Elite boldenon működik?

2019. November 06. - 21:08:42
Válasz #11420
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?

2019. November 06. - 21:20:01
Válasz #11421
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?



Vedi színvonal. Szép külső, üres vagy aluldózisolt belső!

2019. November 06. - 21:37:37
Válasz #11422
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Akkor melyik boldenon működik?

2019. November 06. - 21:52:25
Válasz #11423
Nem elérhető

guzzi


Akkor melyik boldenon működik?


Master Pharma Boldenon az működik! Valakinek gyullad, valakinek nem! Erre felénk nem hallani ilyet. De itt a nyávogosok szerint, nna...
Elite biztos nem. Alap dolgai sem az igaziak.
Baltik Boldenon  igen. Pl a Trenje nem.
Diamond nem rosz de a jó nem ilyen.
Pharmacom Boldenon működik de sztem drága.

2019. November 07. - 15:07:06
Válasz #11424
Nem elérhető

Gábor77


Ha valóban gyullad a T350 elég sok mindenkinél, főleg hogy sokat írkáltatok a gyulladásos dologról. Igaz vissza olvasva nagyon egyértelmű válaszok egyetlen egy kérdésre sincsenek!

Az is igaz hogy ez már engem közvetlenül nem érint,de biztos vagyok benne, hogy sokakat IGEN!
És most tényleg válaszoljon mindenki és ezzel segítsetek azokat aki fontosnak tartja ezt a kérdést!

Melyek azok a gyártók amik nem gyulladnak és eléggé jól használhatóak??
Hali. Én írtam a T-350-re hogy volt vele gondom. De úgy fest beadással kapcsolatos probléma volt. Első 2 tisztán ment ,a többi már Masteronnal összeszívva és teljesen problémamentes minden. Nincs még minimális gyulladás se. Szóval Mastet Testmix 350 és Master Masteron együtt jó páros. A Master Winstrol 50 je számomra utálatos volt. Fájt napokig a beadás környéke és kicsit be is durrant,de ez lehet a hatóanyagra való érzékenység is.

2019. November 07. - 18:36:23
Válasz #11425
Nem elérhető

kemi


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?



Vedi színvonal. Szép külső, üres vagy aluldózisolt belső!

Azt mondod, hogy a Vedi szar?

2019. November 07. - 18:51:40
Válasz #11426
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?



Vedi színvonal. Szép külső, üres vagy aluldózisolt belső!

Azt mondod, hogy a Vedi szar?




Nem!  Annyit írtam hogy a B. M. Vedi színvonal!
Értem ez alatt azt, hogy a Vedi bizonyos hatoanyagai jók, van amelyik aluldózisolt és van amelyik szart se ér! 
A  B.M. is ugyan ez!

2019. November 08. - 06:20:36
Válasz #11427
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Genesises proviron működik? Most csak ehez sikerült hozzájutni, eddig Balticos ment, az nagyon fasza!

2019. November 10. - 14:16:34
Válasz #11428
Nem elérhető

Sanyikaa


Sziasztok! Diamond sustat használok és nem gyullad érzem erőbe libidoba durranok rendesen. Gondoltam leírom

2019. November 10. - 17:00:28
Válasz #11429
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Érdekelne a tapasztaltabbak véleménye a HCG-ről.

Ugye itt a fórumot olvasgatva a legjobb megoldás az, ha kúra alatt megy heti 2*250ui HCG.
Ilyenkor, a kúra végeztével elég kis adagban, vagy egyáltalán nem kell már HCG a clomid és tamoxi / aromasin .... ahány ember annyi féle megoldás.... mellé.

Ez így viszonylag egyszerű, tegyük fel megy egy átlag kb 12 hetes kúra, az emberünk elindítja pl.: a provi / arimi mellé a 2*250 HCG-t mondjuk a 3. héttől.
Végigtolja a maradék 9 hétben, majd megcsinálja a levezetést.

De! Mi van akkor, ha az emberünk hosszú kúrát csinál vagy neadjisten folyamatosan kúrában van?!?
Akkor is végig tolja a HCG-t?

Ha valaki pl csinál egy 12 HÓNAPOS kúrát, az végig tolja a 2*250 HCG-t?

Nem vagyok szakértő és nem is olvastam el millió tanulmányt, de olyat is hallani, hogy a sok, vagy állandó HCG hosszútávon hererákot okozhat.
Ergó a HCG állandóan használva nem feltétlenül jó.

Volt szerencsém megkérdezni egy-két magyar bodys-t, az elitebb rétegből, ugye akik gyakorlatilag állandóan kúrában vannak, ők többnyire nem használják a HCG-t kúra alatt.

Örülnék, ha leírnátok, hogy mit gondoltok erről a témáról, kiváncsi lennék a tapasztaltabbak véleményére is.

Szeretnék erről a témáról egy beszélgetést elindítani. Pusztán a kiváncsiság kedvéért.
Saját tapasztalatok is jöhetnek. Hajrá!