2024. Május 06. - 14:52:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498652 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2019. November 10. - 22:03:11
Válasz #11430
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.

2019. November 10. - 22:57:26
Válasz #11431
Nem elérhető

bohoc89


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.


Köszi az infót.

De ha neked az andrológusod heti 2*250 et írt fel, azt hogyan oldod meg? Mármint tudom, hogy bac víz, fagyasztás, por szétválasztása stb.... van több módszer is, de gondolom a dokid, nem utalt egyik ?módszerre? sem.
Gondolom nem azt mondta: hogy itt a Pregnyl-nek a receptje, váltsd ki a gyógyszertárban, de az oldatot baszd ki, és szerezz bac vizet helyette.  @-o
Vagy egész egyszerüen van ilyen kiszerelés belőle?

Viccet félretéve, tehát Te azt mondod, hogy simán lehet a heti 2*250 HCG-t tolni akármeddig és érdemes is.

Köszi mégegyszer a hozzászólást!

2019. November 11. - 09:20:22
Válasz #11432
Nem elérhető

haven


Elvileg van pen kiszerelésben is. Az ugye egy olyan egybeszerelt cucc, ami egy skálázott beadó eszköz, amíg tart a benne lévő hatóanyag, addig használatos. Egyre több, hosszú adagolású gyógyszerkészítménynél használják.
A HCG ről én is úgy gondolom, hogy egy hosszabb kúránál (8hétnél hosszabb) kell menetközbeni HCG t adagolni. Mondom úgy, hogy a mostani 19 hetesre sikerültnél nem alkalmaztam ezt a protokolt. A következőnél már így fogom csinálni, heti 3X1 ml szusztát tervezek bázisnak, 400-600mg boldenon mellé. Nem tudom, nekem ez a boldenon jobban bejön, mint a deka.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 11. - 14:54:51
Válasz #11433
Nem elérhető

Gyuf


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.


Köszi az infót.

De ha neked az andrológusod heti 2*250 et írt fel, azt hogyan oldod meg? Mármint tudom, hogy bac víz, fagyasztás, por szétválasztása stb.... van több módszer is, de gondolom a dokid, nem utalt egyik ?módszerre? sem.
Gondolom nem azt mondta: hogy itt a Pregnyl-nek a receptje, váltsd ki a gyógyszertárban, de az oldatot baszd ki, és szerezz bac vizet helyette.  @-o
Vagy egész egyszerüen van ilyen kiszerelés belőle?

Viccet félretéve, tehát Te azt mondod, hogy simán lehet a heti 2*250 HCG-t tolni akármeddig és érdemes is.

Köszi mégegyszer a hozzászólást!
2x250 simán jó heti adagolásba kúra közt, hosszabb kúráknál meg már kötelező is. egészség az első.
Arra a hcg-re én is kiváncsi lennék milyen fajta lehet mert tudtommal a magyar már régóta nincs forgalomba, mert nem gyártják, és az 2 ampullás volt 1 a por, másik az oldószer.


2019. November 11. - 18:36:08
Válasz #11434
Nem elérhető

Rolan91


Üdv mindenkinek
Kinek mi a tapasztalata véleménye a genpharma termékekről?
Melyik működik? Melyik nem?
Nekem a genpharma sustanon ja bevált eddig.
Csak kiegészítenem más tip.
Véleményeket tapasztalatokat várok
 Válaszokat előre is köszönöm

2019. November 11. - 18:55:29
Válasz #11435
Nem elérhető

bohoc89


Oks, az világos, hogy hosszabb kúráknál a heti 2*250 HCG kell.
Ezt én is így gondolom, ezt nem is kell firtatni.

De akkor, ha valaki folyamat teli van ( versenyzők ) akkor ők elvileg folyamatosan nyomják a HCG-t is?
Ezt kétlem.....
Legalábbis egy-két versenyző, bár nem árultak el nagy titkokat, azt azonban elmondták, hogy HCG -t nem tolnak kúra alatt.

A másik dolog, hogy nincs-e a HCG-nek hosszú, akár több éven át tartó folyamatos használat esetén mellékhatása?!?

2019. November 11. - 22:41:10
Válasz #11436
Nem elérhető

Gyuf


Oks, az világos, hogy hosszabb kúráknál a heti 2*250 HCG kell.
Ezt én is így gondolom, ezt nem is kell firtatni.

De akkor, ha valaki folyamat teli van ( versenyzők ) akkor ők elvileg folyamatosan nyomják a HCG-t is?
Ezt kétlem.....
Legalábbis egy-két versenyző, bár nem árultak el nagy titkokat, azt azonban elmondták, hogy HCG -t nem tolnak kúra alatt.

A másik dolog, hogy nincs-e a HCG-nek hosszú, akár több éven át tartó folyamatos használat esetén mellékhatása?!?
Akinek van esze szerintem nyomja kúra közbe folyamat a hcg-t, viszont azt nem tudom, hogy van e értelme csak növit nyomni magába, és ahhoz kell 1 hcg, vagy hogy van e összefüggés a kettő között.

2019. November 11. - 23:43:06
Válasz #11437
Nem elérhető

haven


azt hallottam, magában nem értelmes, kell a teszto is hozzá, akkor meg viszont kell a HCG is. A kör bezárult.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 12. - 01:43:42
Válasz #11438
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Nekem a hcg mellé az orvosomtol kapom a Bac vizet es azzal kell feloldani és hűtöbe tárolva kell adagolnom. Brevactid a hcg neve 5000ne . Egy üvegbe 2.5 Mili bac vizet kell nyomni és inzulinos tűvel 12.5 egységet beadni heti 2szer. Üdv

2019. November 12. - 13:42:48
Válasz #11439
Nem elérhető

bohoc89


Nekem a hcg mellé az orvosomtol kapom a Bac vizet es azzal kell feloldani és hűtöbe tárolva kell adagolnom. Brevactid a hcg neve 5000ne . Egy üvegbe 2.5 Mili bac vizet kell nyomni és inzulinos tűvel 12.5 egységet beadni heti 2szer. Üdv

Köszi az infókat!

Tehát ha jól értelmezem, akkor 2,5 ml Bac.vízben bekevered az 5000 NE port, majd szépen adagolod a 12,5 egységet heti kétszer.
Ami azt jelenti, hogy kb 20 adag HCG lesz, amit heti kétszer beadsz magadnak.
Vagyis 10 hétig használod a bekevert HCG-t.

Egy kérdés!
Nem megy tönkre a hűtőben ilyen sok idő alatt, vagy fagyasztani szoktad?
Vagy esetleg félre értettem valamit?

2019. November 12. - 15:59:38
Válasz #11440
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Igy van! Nem megy tönkre és nem is kell fagyasztani eláll addig amig el nem fogy csak miután bekeverted hűtőben kell tárolni.

2019. November 12. - 18:59:05
Válasz #11441
Nem elérhető

LaciHun


Srácok!!  #:-)
Fagyasztani NEM szabad a HCG-t!!!  !+"%
1:A hőingadozás nem tesz neki jót!   **:))))*
2: Eláll a hűtőben bőven 10-hétig! =/+'
3: Kura (8-10-héttől hosszabb.)  alatt kötelező a HCG adagolás!  :-<
Még pedig napi 50ui. Kúra végén, ha menetközben ment a HCG akkor nem kötelező, dee(!) jó ha berakod a PCT-be!  :-}
Ártani nem fogsz vele magadnak!  @:-)

2019. November 12. - 21:01:30
Válasz #11442
Nem elérhető

haven


Na fasza, akkor az 1hétig adagolt lefagyasztott HCG m semmit se ért?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 12. - 22:35:47
Válasz #11443
Nem elérhető

bohoc89


Srácok!!  #:-)
Fagyasztani NEM szabad a HCG-t!!!  !+"%
1:A hőingadozás nem tesz neki jót!   **:))))*
2: Eláll a hűtőben bőven 10-hétig! =/+'
3: Kura (8-10-héttől hosszabb.)  alatt kötelező a HCG adagolás!  :-<
Még pedig napi 50ui. Kúra végén, ha menetközben ment a HCG akkor nem kötelező, dee(!) jó ha berakod a PCT-be!  :-}
Ártani nem fogsz vele magadnak!  @:-)

Anno amikor idetévedtem a fórumra, nekem is ezeket az infókat mondták. Sok segítséget kaptam / kapok itt.

De annyi helyen olvasgattam ezt a HCG dolgot, mind tárolás, mind felhasználás szempontjából, hogy elbizonytalanodtam kicsit.

Akkor a Ti eddigi hozzászólásaitok alapján, kijelenthetem, hogy a HCG-t összekeverve bac. vízzel a hűtőben lehet tárolni hosszabb ideig ( nem csak 1-2 hétig ).
Valamint a heti 2*250 a nyerő, és akár éveken át lehet folyamatosan használni, idézőjelben mondva nincs komoly kockázata...  :azn:

Köszi az infókat srácok!

2019. November 13. - 09:17:17
Válasz #11444
Nem elérhető

haven


A lefagyasztott HCG hatását határozottan érzem, szerintem nem ment tönkre.
Az éveken át adagolt " kicsi " dózist azért nem tartanám kockázatmentesnek, egy egészséges hormonháztartással rendelkező egyénnél. Akinél ugye a " hivatalos " hormonpótlás megy, annál más a helyzet, ott ugye a herék már nem működnek jól eleve.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "