2024. Május 06. - 13:35:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2019. November 13. - 09:32:57
Válasz #11445
Nem elérhető

LaciHun


A lefagyasztott HCG hatását határozottan érzem, szerintem nem ment tönkre.
Az éveken át adagolt " kicsi " dózist azért nem tartanám kockázatmentesnek, egy egészséges hormonháztartással rendelkező egyénnél. Akinél ugye a " hivatalos " hormonpótlás megy, annál más a helyzet, ott ugye a herék már nem működnek jól eleve.



 :-} Nem megy tönkre az igaz a HCG! Deee(!) veszít a hatásából főleg, hogy amikor szakítja a xy egy bizonyos hőfokon kb, szobahőmérsékleten van. Majd jössz Te lefagyasztott, aztán kiolvasztás célból újra felmelegited.
Nna pont ez nem tesz neki jót! Ez a hőingadozás.  ****)

2019. November 13. - 09:46:11
Válasz #11446
Nem elérhető

haven


Most már nem tudok mit tenni, a legközelebb csak a hűtőbe tesztem, simán. És köszönöm az infót!
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 14. - 08:06:28
Válasz #11447
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Azzal lehet valamit kezdeni ha feltolja a cucc a vérnyomást? Írassak ki vérnyomáscsökkentőt a háziorvosommal? Vagy van valami tápkieg ami segíthet így időlegesen. Mert alapból nincs gondom,de most felpumpálta rendesen.

2019. November 14. - 09:06:35
Válasz #11448
Nem elérhető

LaciHun


Urak! Azzal lehet valamit kezdeni ha feltolja a cucc a vérnyomást? Írassak ki vérnyomáscsökkentőt a háziorvosommal? Vagy van valami tápkieg ami segíthet így időlegesen. Mert alapból nincs gondom,de most felpumpálta rendesen.


 #:-)
Várj még egy kicsit valószínű hogy a szervezeted szépen beállítja. Ez ahogyan írod is a cucctól van.
Ha nem változik 1 Max 2 hónap akkor menj dokihoz addig felesleges.

2019. November 14. - 14:09:48
Válasz #11449
Nem elérhető

bohoc89


Urak! Azzal lehet valamit kezdeni ha feltolja a cucc a vérnyomást? Írassak ki vérnyomáscsökkentőt a háziorvosommal? Vagy van valami tápkieg ami segíthet így időlegesen. Mert alapból nincs gondom,de most felpumpálta rendesen.

Próbáld meg először természetes úton csökkenteni, igyál napi 2 szer galagonya teát (reggel-este), mellé napi minimum 3 g Omega 3, plusz fokhagyma vagy fokhagymakivonat! Hidd el ezek sokat segítenek.
Ja és persze kúra alatt MINIMUM 5 liter tiszta csap víz naponta!!!
A magas vérnyomás nem játék, komoly következményei lehetnek.
Ha ezek nem segítenek, jöhet a vérnyomás csökkentő.

2019. November 14. - 20:56:03
Válasz #11450
Nem elérhető

Gábor77


Fokhagyma kivonat megy már. Galagonya teára rámozdulok. Folyadék általában elég sok megy,de van hogy melóm miatt megfeledkezem róla. Mai nap már nem volt vészes kicsit lejjebb ment. De ez a Master kombó odabaszott rendesen. 😁😉

2019. November 14. - 23:40:17
Válasz #11451
Nem elérhető

Turinabol1


Srácok!!  #:-)
Fagyasztani NEM szabad a HCG-t!!!  !+"%
1:A hőingadozás nem tesz neki jót!   **:))))*
2: Eláll a hűtőben bőven 10-hétig! =/+'
3: Kura (8-10-héttől hosszabb.)  alatt kötelező a HCG adagolás!  :-<
Még pedig napi 50ui. Kúra végén, ha menetközben ment a HCG akkor nem kötelező, dee(!) jó ha berakod a PCT-be!  :-}
Ártani nem fogsz vele magadnak!  @:-)

Hi,
1. a hőingazodázs nem tesz neki jót, ezért kerüljük a fagyasztás-kiolvasztás-fagyasztás-kiolvasztást. Egyszer fagyasztod és közvetlen utána adod be.
2. Ez nem teljesen igaz, jobban műkszik fagyasztóban a kutyámnak és a környezetének. Külföldi fórumokon is azt írogatják, hogy a 2-3 hetes HCG-től már nem kapják azt a boostot, mint a frisstől/ fagyasztottól.
3. Egyetértek.

2019. November 14. - 23:40:43
Válasz #11452
Nem elérhető

Turinabol1


Most már nem tudok mit tenni, a legközelebb csak a hűtőbe tesztem, simán. És köszönöm az infót!

Ne. Fagyaszd. :) És csak egyszer olvaszd fel.

2019. November 15. - 18:12:14
Válasz #11453
Nem elérhető

haven


Eddig így tettem, úgy tűnik jó....köszi az infót
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 17. - 14:30:03
Válasz #11454
Nem elérhető

EDR


Most fogom használni mk677 mellé.
Elég kedvező ára van 105mg laxogenint tartalmaz kapszulanként,míg más termékek kapszulánként csak 25mg ot.
Ez egy növényi anabolikum.


Te úgy látom nagyon kísérletezőkedvű vagy - és bátor :) - ezt a Cardarint, bár csalogató az állóképességre tett hatása (triatlonhoz jól jönne), de a teszteket olvasva én nem merem kipróbálni. Persze tudom,  hogy ezek közül a cuccok közül egyik sem M&M csokigolyó, de mégis ... ez talán az átlagnál is veszélyesebb.

A Nattybol-t, vagy a benne lévő hatóanyagot, a Laxogenint próbáltad már esetleg? Erről még kevesebb infót és tanulmányt tudtam kiásni, mint a többi ilyen újkeletű cuccról ...



 


Én igen,de nem jött be. 10mg-ot próbáltam. Nem égetett semmit (bár rajtam nincs is nagyon már mit,lehet azért nem volt látványos.
Állóképességet viszont erőssen fokozza. Bár a tanulmányokat olvasva eléggé bizonytalan szóval,többet szerintem nem használom.

Nem,én a proteinsupptól.
A novadex xt van megint,csak a blackstone labs átvette LetroXT néven. A hatóanyag ugyanaz. A prohormones.hu oldalon van.
Megbízhato márka ez is.
Én az atdt magában hasznaltam,de semmit se ért. Labor lelet szerint alacsony volt tőle a tesztó. A novedex xt rakta helyre.

Muscle Rage? Miért ne, egy próbát ezek is megérnek. Ha jól láttam van magyarországi webáruház is amely árulja a termékeiket, bár az angol oldal olcsóbb ... no majd meglátom.

Köszi a tippet!!

Gapari Novedex XT-t még pár hónapja sikerült vegyek, nálunk (Románia) lazábban értelmezik az ilyen betiltás dolgokat ... szerencsére :) Az valóban jó is volt! Reménykedek is, hogy még ügyeskednek a hazai webáruházak - bár a Gaspari hivatalos oldalán nincs fenn már rég a termék ... Igaz, hogy a prohormonjuk sincs fenn, mégis hozzám keveredett valahogy két doboz :)

Arra gondoltam amúgy, hogy egy ilyen ATD tartalmú cuccot kombinálnék DHEA-val (a Swansonos nekem bejött pár hónapja mikor magában használtam)

cczw95: Te magában használtad az ATD-t (regenarate pct), vagy kombináltad valamivel, esetleg utókúrában?

Ha magában, leírnád milyen hatása volt?

SZERK: most látom, valami zűr van a magyar oldallal, ahonnan a Muscle Rage cuccokat be lehet (leheett?) szerezni ... Te Angliából rendelted?
Muscle rage cardarine-t vagy más gyártótól próbálta valaki?Valóban olyan erős zsírégető mint ahogy reklámozzák?

Szia!
No, hogy vált be a NATTYBOL? :)

2019. November 25. - 02:55:17
Válasz #11455
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Használ valaki jelenleg növekedési hormont itt a fórumon?

2019. November 25. - 10:16:26
Válasz #11456
Nem elérhető

haven


tapasztalat és amúgy bármi infó engem is érdekel a növiről
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 29. - 09:57:30
Válasz #11457
Nem elérhető

EDR


Muscle Rage angliai oldalán mindenre 20% akció van ma ... ha valakit érdekelne :)

Regenerate egész szimpatikus, ha benne van amit ráírnak - akár levezetésbe is, nekem meg csak úgy magában :)

2019. November 29. - 12:53:57
Válasz #11458
Nem elérhető

haven


biztonságosak ezek a termékek ? mert amúgy nekem szimpatikusak
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 29. - 20:16:30
Válasz #11459
Nem elérhető

EDR


Hát ... nem tudom. De ugye jellemzően itt nem cukorkát használnak az emberkék ... szóval szerintem vannak annyira biztonságosak, mint pl. a növekedési hormon, amiről Te is kérdeztél és jelezted, hogy érdekelne :)

Az meg, amit én is felvetettem, hogy benne van-e a hatóanyag és az van-e benne ... nem tudhatja senki, de nem nagyobb a kockázat mint egy UG gyártó ASS-ében vagy mondjuk egy pult alól vett növekedésiben :)

Őszintén szólva én még pl a Gaspari Novedex XT-ben sem vagyok meggyőződve, hogy az van, amit a dobozon ír - továbbra is kapható egy román weboldalon, úgy, hogy a Gaspari hivatalos oldalán nincs fenn.

De a Regenerat-et kipróbálom és majd megírom. Mármint azt, hogy mit érzek tőle, de ugye még ez sem lesz garancia, hogy az van benne, amit ráírtak.

Kérdés: ATD-t önmagában van értelme használni? Ha van küldőleg bevitt tesztó, akkor logikus, hogy igen, de önmagában, esetleg egy jobbfajta tesztónövelővel lehet észrevehető hatása szerintetek?

Szerk: még egy kérdés, nem pont ide illik, de ezért ne írjak már másik témához, aki aktív úgyis itt olvasgat :)
Up Your Mass, a régi, szójás, spéci CH-val ... kapható még valamerre? Asszonynak nagyon bevált hosszú aerób edzések után - jobban mint a tejsavó+gyors CH kombináció