2024. Május 27. - 16:44:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508712 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2019. December 02. - 20:57:38
Válasz #11445
Nem elérhető

sivak86


Sziasztok teljesen kezdőként kérném ki a véleményeteket. Igaz sokszor több száz oldalon le van írva, de azért kíváncsi lennék mit gondoltok.
Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne.

Üdv

2019. December 03. - 14:32:27
Válasz #11446
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok teljesen kezdőként kérném ki a véleményeteket. Igaz sokszor több száz oldalon le van írva, de azért kíváncsi lennék mit gondoltok.
Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne.

Üdv


 #:-)
Dekábol 200mg/hét? Az kevés. PCT az  HCG nélkül? @-o  ****) Hozzá se kezdj. Szerezz be legalább 2x5000ui HCG-t. Amúgy nincs vele gond.

2019. December 03. - 18:00:25
Válasz #11447
Nem elérhető

Sanyi Csiki


miért lenne keves heti 200 mg deca? Ha valóban 200 mg van benne akkor elég megy mellé a susta is  első kurának nem kell többet nyomni...
sokan ugy elvannak szálva mindenből azt hiszik sokat kell tolni közbe sokkal kevesebbel is ugyan azt el lehet érni kevesebb mellékhatással. Elég 200mg deca de hcg nélkül én sem kezdenék bele....

2019. December 03. - 18:53:50
Válasz #11448
Nem elérhető

LaciHun


miért lenne keves heti 200 mg deca? Ha valóban 200 mg van benne akkor elég megy mellé a susta is  első kurának nem kell többet nyomni...
sokan ugy elvannak szálva mindenből azt hiszik sokat kell tolni közbe sokkal kevesebbel is ugyan azt el lehet érni kevesebb mellékhatással. Elég 200mg deca de hcg nélkül én sem kezdenék bele....


Hogy miért lenne kevés heti 200mg? Neked azt hiába mondanám Te úgy sem érted meg!
De a kérdezőnek írva és hogy Te is okosodj (már ha tudsz tanulni a tapasztalatból). Azért kel több és itt a többet nem heti 600mg-ra gondolok, henem 300-400mg. 300mg minimum kell belőle! Hogy miért? Mert egy olyan anyag amiből annyi kel! Boldenonból talán elég a heti 200-250mg, de a Dekából kicsit még toljál hozzá.

2019. December 03. - 19:05:29
Válasz #11449
Nem elérhető

sivak86


miért lenne keves heti 200 mg deca? Ha valóban 200 mg van benne akkor elég megy mellé a susta is  első kurának nem kell többet nyomni...
sokan ugy elvannak szálva mindenből azt hiszik sokat kell tolni közbe sokkal kevesebbel is ugyan azt el lehet érni kevesebb mellékhatással.
 Elég 200mg deca de hcg nélkül én sem kezdenék bele....


Hogy miért lenne kevés heti 200mg? Neked azt hiába mondanám Te úgy sem érted meg!
De a kérdezőnek írva és hogy Te is okosodj (már ha tudsz tanulni a tapasztalatból). Azért kel több és itt a többet nem heti 600mg-ra gondolok, henem 300-400mg. 300mg minimum kell belőle! Hogy miért? Mert egy olyan anyag amiből annyi kel! Boldenonból talán elég a heti 200-250mg, de a Dekából kicsit még toljál hozzá.


Wow köszi az infokat.
Na most ha jók a forrásaim és felemelem a decat 400ra akkor a sustat is fel kellene emelnem minimum heti 800? Ez igy viszont elég erősnek tűnik.
Hallgatok rátok Hcg-t szerzek már csak azt kell megtudnom hogy hogy kell bekeverni. Ezen a téren is elég hiányos az ismeretem (sajnos)

2019. December 05. - 12:34:05
Válasz #11450
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Második kúrám kezdeném,amihez egy hozzáértő segítségét kértem. A kúra egy 9hetes Sustanon-Danabol kúra lenne.Susta 750-ig megy fel/hét, Dana 50mg/nap.

A kérdés arra irányul, hogy a kúra alatt mennyi és milyen "védelmi" szereket ajánlotok.2*25mg Provi és két naponta 1mg Anastrazolet is kaptam mint javaslat, de volt aki ezt csak semmi vagy max 25mg Provival elintezn?.Nyilvan az sem jó,ha teljesen lelojuk az ösztrogént, de a magas aromatizalodast is kezelni kell. Van-e erre egy számítás, vagy mi alapján állítjuk be ezeket az értékeket? Ahány ember, annyi f?l?t hallottam....

2019. December 05. - 13:42:24
Válasz #11451
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok

Második kúrám kezdeném,amihez egy hozzáértő segítségét kértem. A kúra egy 9hetes Sustanon-Danabol kúra lenne.Susta 750-ig megy fel/hét, Dana 50mg/nap.

A kérdés arra irányul, hogy a kúra alatt mennyi és milyen "védelmi" szereket ajánlotok.2*25mg Provi és két naponta 1mg Anastrazolet is kaptam mint javaslat, de volt aki ezt csak semmi vagy max 25mg Provival elintezn?.Nyilvan az sem jó,ha teljesen lelojuk az ösztrogént, de a magas aromatizalodast is kezelni kell. Van-e erre egy számítás, vagy mi alapján állítjuk be ezeket az értékeket? Ahány ember, annyi f?l?t hallottam....
Mi volt az első kúrád?
Első olvasásra a 9hét kevés. Illetve a susta mire rendesen beindul legalább 1,5-2hét.
Melyik gyártó lenne?


2019. December 05. - 14:01:32
Válasz #11452
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

2019. December 05. - 16:59:09
Válasz #11453
Nem elérhető

Protfor4


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Rendben , köszönöm a választ! Mi indokolhatja amúgy azt,hogy valaki az kétnaponta fél Anastrazol mellé még napi 50mg Proviront is bedob? Próbálok tanulni,de nem egyeznek a vélemények.

Más valaki ,aki ezt a kúrát csinálta elmondaná ő milyen mennyiségeket használt?:) Amúgy a Sus. Magnus, a másik az Master Ph. a tervek szerint.

2019. December 08. - 16:35:36
Válasz #11454
Nem elérhető

sivak86


Sziasztok teljesen kezdőként kérném ki a véleményeteket. Igaz sokszor több száz oldalon le van írva, de azért kíváncsi lennék mit gondoltok.
Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne.

Üdv


 #:-)
Dekábol 200mg/hét? Az kevés. PCT az  HCG nélkül? @-o  ****) Hozzá se kezdj. Szerezz be legalább 2x5000ui HCG-t. Amúgy nincs vele gond.


Szaisztok,

Köszönöm az infókat igen segítőkészek vagytok. /:-)

2019. December 10. - 20:36:02
Válasz #11455
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Számtalan helyen olvastam egymásnak részben ellentmondó dolgokat ,és segítségeket egyaránt. Nyilván van bro science a dologban,de a Proviron alkalmazása kúra alatt kiváltható mondjuk Anastrazol(Arimidex) használatával jóval kisebb mértékben? Pl.: Negyed tab./3 naponta? És beszéltem olyan volt versenyzővel is ,aki egyiket sem használta a kúrái alatt, csak a PCT szakaszban. Ti hogy látjátok ezt? :-}

2019. December 11. - 10:58:14
Válasz #11456
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok

Számtalan helyen olvastam egymásnak részben ellentmondó dolgokat ,és segítségeket egyaránt. Nyilván van bro science a dologban,de a Proviron alkalmazása kúra alatt kiváltható mondjuk Anastrazol(Arimidex) használatával jóval kisebb mértékben? Pl.: Negyed tab./3 naponta? És beszéltem olyan volt versenyzővel is ,aki egyiket sem használta a kúrái alatt, csak a PCT szakaszban. Ti hogy látjátok ezt? :-}


 !+"% Sokat Te sem értesz hozzá amint látom!  ****)
Anastrazol és a Proviron két külön fogalom.  :-}
 **:))))* A Proviront nem azért szedjük amiért az Anastrazolt!
 Gyerekek ezt értsétek már meg!  ***))))
Azt hogy egy versenyző neked azt mondja hogy Ő nem használt ezt vagy azt az még nem biztos, hogy igaz is!
A PCT-be már nem nagyon kell Proviron, sőt nem is szoktak!
Olvass még SOKAT vagy olyanokat kérdezz akik BIZTOS, hogy az igazat mondják!!  8-)

2019. December 11. - 15:34:44
Válasz #11457
Nem elérhető

Turinabol1


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

2019. December 11. - 17:48:23
Válasz #11458
Nem elérhető

G


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

Jaaaj hagyjuk már ezeket a faszságokat hogy mihez mennyi kell, mindenki marhára különböző, ismerek olyat akinek 1 g tesztóhoz semmi sem kell, másnak meg 250 tesztóhoz letrozol kell.
Hatás, mellékhatás alapján eldöntöd hogy mennyi kell persze a pontos ha nézetsz egy ösztrot marha kemény 5ezer forintért vérvétellel együtt... amúgy meg a szusztának kell több mint egy hónap hogy teljesen stabil legyen a vérben a tesztó a sok kevert észter miatt és minél nagyobb a fluktuáció ugye annál több a mellékhatás.
Ja a clen meg teljesen felborítja a nátrium, kálium háztartást meg 80 mcg felett már előfordulhat hogy kap a szíved egy enyhe hegszövetet...

2019. December 11. - 20:08:25
Válasz #11459
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint Kúra utáni időszakra mi lenne a JOBB?
Vagy ezek közül szerintetek mit javasoltok izomepitesre?
QUAD.?
OSTA RAGE?
MK-47? Ez az Ibutamoren lenne?
LGD EXTREME? Ligandrol ez?
NATTYBOL?

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!