2024. Május 06. - 16:07:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2019. December 05. - 13:42:24
Válasz #11475
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok

Második kúrám kezdeném,amihez egy hozzáértő segítségét kértem. A kúra egy 9hetes Sustanon-Danabol kúra lenne.Susta 750-ig megy fel/hét, Dana 50mg/nap.

A kérdés arra irányul, hogy a kúra alatt mennyi és milyen "védelmi" szereket ajánlotok.2*25mg Provi és két naponta 1mg Anastrazolet is kaptam mint javaslat, de volt aki ezt csak semmi vagy max 25mg Provival elintezn?.Nyilvan az sem jó,ha teljesen lelojuk az ösztrogént, de a magas aromatizalodast is kezelni kell. Van-e erre egy számítás, vagy mi alapján állítjuk be ezeket az értékeket? Ahány ember, annyi f?l?t hallottam....
Mi volt az első kúrád?
Első olvasásra a 9hét kevés. Illetve a susta mire rendesen beindul legalább 1,5-2hét.
Melyik gyártó lenne?


2019. December 05. - 14:01:32
Válasz #11476
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

2019. December 05. - 16:59:09
Válasz #11477
Nem elérhető

Protfor4


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Rendben , köszönöm a választ! Mi indokolhatja amúgy azt,hogy valaki az kétnaponta fél Anastrazol mellé még napi 50mg Proviront is bedob? Próbálok tanulni,de nem egyeznek a vélemények.

Más valaki ,aki ezt a kúrát csinálta elmondaná ő milyen mennyiségeket használt?:) Amúgy a Sus. Magnus, a másik az Master Ph. a tervek szerint.

2019. December 08. - 16:35:36
Válasz #11478
Nem elérhető

sivak86


Sziasztok teljesen kezdőként kérném ki a véleményeteket. Igaz sokszor több száz oldalon le van írva, de azért kíváncsi lennék mit gondoltok.
Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne.

Üdv


 #:-)
Dekábol 200mg/hét? Az kevés. PCT az  HCG nélkül? @-o  ****) Hozzá se kezdj. Szerezz be legalább 2x5000ui HCG-t. Amúgy nincs vele gond.


Szaisztok,

Köszönöm az infókat igen segítőkészek vagytok. /:-)

2019. December 10. - 20:36:02
Válasz #11479
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Számtalan helyen olvastam egymásnak részben ellentmondó dolgokat ,és segítségeket egyaránt. Nyilván van bro science a dologban,de a Proviron alkalmazása kúra alatt kiváltható mondjuk Anastrazol(Arimidex) használatával jóval kisebb mértékben? Pl.: Negyed tab./3 naponta? És beszéltem olyan volt versenyzővel is ,aki egyiket sem használta a kúrái alatt, csak a PCT szakaszban. Ti hogy látjátok ezt? :-}

2019. December 11. - 10:58:14
Válasz #11480
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok

Számtalan helyen olvastam egymásnak részben ellentmondó dolgokat ,és segítségeket egyaránt. Nyilván van bro science a dologban,de a Proviron alkalmazása kúra alatt kiváltható mondjuk Anastrazol(Arimidex) használatával jóval kisebb mértékben? Pl.: Negyed tab./3 naponta? És beszéltem olyan volt versenyzővel is ,aki egyiket sem használta a kúrái alatt, csak a PCT szakaszban. Ti hogy látjátok ezt? :-}


 !+"% Sokat Te sem értesz hozzá amint látom!  ****)
Anastrazol és a Proviron két külön fogalom.  :-}
 **:))))* A Proviront nem azért szedjük amiért az Anastrazolt!
 Gyerekek ezt értsétek már meg!  ***))))
Azt hogy egy versenyző neked azt mondja hogy Ő nem használt ezt vagy azt az még nem biztos, hogy igaz is!
A PCT-be már nem nagyon kell Proviron, sőt nem is szoktak!
Olvass még SOKAT vagy olyanokat kérdezz akik BIZTOS, hogy az igazat mondják!!  8-)

2019. December 11. - 15:34:44
Válasz #11481
Nem elérhető

Turinabol1


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

2019. December 11. - 17:48:23
Válasz #11482
Nem elérhető

G


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

Jaaaj hagyjuk már ezeket a faszságokat hogy mihez mennyi kell, mindenki marhára különböző, ismerek olyat akinek 1 g tesztóhoz semmi sem kell, másnak meg 250 tesztóhoz letrozol kell.
Hatás, mellékhatás alapján eldöntöd hogy mennyi kell persze a pontos ha nézetsz egy ösztrot marha kemény 5ezer forintért vérvétellel együtt... amúgy meg a szusztának kell több mint egy hónap hogy teljesen stabil legyen a vérben a tesztó a sok kevert észter miatt és minél nagyobb a fluktuáció ugye annál több a mellékhatás.
Ja a clen meg teljesen felborítja a nátrium, kálium háztartást meg 80 mcg felett már előfordulhat hogy kap a szíved egy enyhe hegszövetet...

2019. December 11. - 20:08:25
Válasz #11483
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint Kúra utáni időszakra mi lenne a JOBB?
Vagy ezek közül szerintetek mit javasoltok izomepitesre?
QUAD.?
OSTA RAGE?
MK-47? Ez az Ibutamoren lenne?
LGD EXTREME? Ligandrol ez?
NATTYBOL?

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

2019. December 11. - 22:26:17
Válasz #11484
Nem elérhető

Turinabol1


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

Jaaaj hagyjuk már ezeket a faszságokat hogy mihez mennyi kell, mindenki marhára különböző, ismerek olyat akinek 1 g tesztóhoz semmi sem kell, másnak meg 250 tesztóhoz letrozol kell.
Hatás, mellékhatás alapján eldöntöd hogy mennyi kell persze a pontos ha nézetsz egy ösztrot marha kemény 5ezer forintért vérvétellel együtt... amúgy meg a szusztának kell több mint egy hónap hogy teljesen stabil legyen a vérben a tesztó a sok kevert észter miatt és minél nagyobb a fluktuáció ugye annál több a mellékhatás.
Ja a clen meg teljesen felborítja a nátrium, kálium háztartást meg 80 mcg felett már előfordulhat hogy kap a szíved egy enyhe hegszövetet...


Többihez: A clenről írt dologgal egyetértek, aljas, semmirevaló szer. Albuterol ha jól emlékszem egy jobb alternatíva zsírégetőként.
Pedig ha elmész egy Rejuvenation clinicre mindenhol van egy standard kezelés. De biztos ők is hülyék. Meg biztos minden más doki is, aki meghatározza egy szer alap adagját, és adjustol ha kell. Magyarán ha valaki nem megy laborba, jobban jár, ha követi az ökölszabályokat.

Nyilván mondhattam volna az embernek, hogy menj el laborba (nem is lesz olyan ösztrogénteszt a gagyi magyar laborokba, ami férfiaknak bármit mondana közelítő értéken kívül), kúra alatt 3x20 ezer forint. Szerinted hányan fognak?

"1 g tesztóhoz semmi sem kell"  Ja hát igen, az ilyen "a termünkbe is járt egy ember aki...." anekdoták nagyon jó irányba viszik ezt a fórumot. 1g tesztóhoz már tuti kell AI. az más dolog, hogy a legtöbb ember leszarja, nem érdekli, ha hangulatingadozásai vannak vagy izzad, mint egy ló, nincs annyi testi tudatossága, hogy eldöntse, hogy most akkor mi a redvás fasz folyik a testemben, miért érzem magam így, ahogy. A feelről megy annyit, hogy ki hogy érzi magát, tele van a fórum olyanokkal, akik azt hiszik, hogy alacsony az ösztro szintjük közben meg kurva magas, meg olyanokkal is, akik azt hiszik magas a gyakorlatilag földbe döngölt ösztro szint mellett és tolják a letrozolet rá, utána jönnek rá, hogy uhhh gyakorlatilag 0-t mutat.

2019. December 12. - 19:27:18
Válasz #11485
Nem elérhető

G


Anastrazolbol bőven elég heti 2* negyed vagy max fél tabletta!!! Nem kell mellé proviron! Anastrazol nagyon eros 3és fél nap a felezési idelye heti 2 szer negyed el kezd max fél de nekem az mar sok volt lenullázta az ösztrogént.

Ne beszélj butaságokat pls.
Általában TRT dózisban 100-120mg tesztóhoz ajánlanak heti 1mg anastrazolet, felosztva a héten 2 napra.
Ekkora dózishoz mondjuk kellene kúra kezdésnél első 1 hétben 1mg, utána második héttől felviszed az adagot 1.5re.  3. héten pedig 2mg-re a többit pedig látod utána. Azért nem kezdenék azonnal a max dózissal, mert a deca egy lassú észter, a Sustának egy része is az, nem akarnám már az elején a földbe vezetni az ösztrogén szintemet.

"Heti 200mg deca
Heti 500mg susta
Napi 50mg proviron
12 hétig
Majd clomid 50mg naponta 4 hétig mellette clen 2 hét on 2 off 3 körben max 20-100mg-ig piramisban
Hcg-t sajna nem tudok beszerezni. A deca és a susta balkan lenne."

HCG pedig kurvára kéne... Kisebb eséllyel állnak le a heréid.
Clent szedheted, de nem anti katabolikus. Amúgy egy igen geci szer, én senkinek sem ajánlom, egyszerűen magas dózisban az előny túl kicsi a mellékhatásokhoz képest. Általában a PCT-t Nolvát és Clomidot is tartalmaznak.

Jaaaj hagyjuk már ezeket a faszságokat hogy mihez mennyi kell, mindenki marhára különböző, ismerek olyat akinek 1 g tesztóhoz semmi sem kell, másnak meg 250 tesztóhoz letrozol kell.
Hatás, mellékhatás alapján eldöntöd hogy mennyi kell persze a pontos ha nézetsz egy ösztrot marha kemény 5ezer forintért vérvétellel együtt... amúgy meg a szusztának kell több mint egy hónap hogy teljesen stabil legyen a vérben a tesztó a sok kevert észter miatt és minél nagyobb a fluktuáció ugye annál több a mellékhatás.
Ja a clen meg teljesen felborítja a nátrium, kálium háztartást meg 80 mcg felett már előfordulhat hogy kap a szíved egy enyhe hegszövetet...


Többihez: A clenről írt dologgal egyetértek, aljas, semmirevaló szer. Albuterol ha jól emlékszem egy jobb alternatíva zsírégetőként.
Pedig ha elmész egy Rejuvenation clinicre mindenhol van egy standard kezelés. De biztos ők is hülyék. Meg biztos minden más doki is, aki meghatározza egy szer alap adagját, és adjustol ha kell. Magyarán ha valaki nem megy laborba, jobban jár, ha követi az ökölszabályokat.

Nyilván mondhattam volna az embernek, hogy menj el laborba (nem is lesz olyan ösztrogénteszt a gagyi magyar laborokba, ami férfiaknak bármit mondana közelítő értéken kívül), kúra alatt 3x20 ezer forint. Szerinted hányan fognak?

"1 g tesztóhoz semmi sem kell"  Ja hát igen, az ilyen "a termünkbe is járt egy ember aki...." anekdoták nagyon jó irányba viszik ezt a fórumot. 1g tesztóhoz már tuti kell AI. az más dolog, hogy a legtöbb ember leszarja, nem érdekli, ha hangulatingadozásai vannak vagy izzad, mint egy ló, nincs annyi testi tudatossága, hogy eldöntse, hogy most akkor mi a redvás fasz folyik a testemben, miért érzem magam így, ahogy. A feelről megy annyit, hogy ki hogy érzi magát, tele van a fórum olyanokkal, akik azt hiszik, hogy alacsony az ösztro szintjük közben meg kurva magas, meg olyanokkal is, akik azt hiszik magas a gyakorlatilag földbe döngölt ösztro szint mellett és tolják a letrozolet rá, utána jönnek rá, hogy uhhh gyakorlatilag 0-t mutat.


Azért azt sem árt tudni hogy a nagy vízen túl amit TRT nek felírnak nagy átlagban az heti 200-250 mg tesztó ami marhára nem TRT már
és heti-10 naponta egyszer és mivel rohadt nagy a fluktuáció ezért van mellékhatás ezért kell AI és jaa és véletlenül sem aromasint írnak fel hanem inkább arimidexet mert ott az a népszerű ja és cserébe fantasztikus vérzsír profilokat eredményez, és hogy hülyék-e igen is meg nem is egyszerűbb egy sablont rá húzni vkire mint a kedves páciensnek hetente kéthetente vért vetetni mert az kint rohadt drága 200-300 dollárok simán egy alap vérvétel.
Amúgy az "igazi" TRT az olyan 100-120 mg enantát vagy cypionat lenne heti 2-3 alkalommal és ott marhára semmi nem kéne mellette.

Az a baj hogy az emberek kokszolnok orrba szájba és kurvára nem ismerik a testüket mert amit írtál hogy hogy magas-alacsony az ösztro sokban hasonlít a mellékhatás ha meg vki pár 10 ezer forintot sajnál akkor őszintén a faszt kérdezget meg érdekel bárkit is gondja szedjen azt amit akar ahogy akar.

Az 1gram tesztót meg személyesen láttam a totál tesztó az egekben volt nem mért addig a teszt az ösztró meg normál felett és ennyi az egyéni tolerancia pont a testépítésben számít a legtöbbet és még ezen túl is ezer másik dolog függvénye pl bármilyen is vagy ha dagadt vagy sokkal-sokkal több lesz az aromatizálódás.

Viszont ha jól emlékszem az albuterolnak pont nincs vagy minimális a zsírégető hatása azért nem is lett soha népszerű, amúgy jó a clen szinte "dimezió" váltás diétában csak leginkább akkor éri meg már amikor 8-10 % testzsír alatt vagy és ésszel normál dózisban és nem 40-60 mcg vel kezdeni és pár hét alatt 100 fölé érni aztán jön a csodálkozás hogy zéró alvás és úgy dobog az ember szíve mint az ütvefúró :D

2019. December 13. - 05:49:52
Válasz #11486
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.

2019. December 13. - 07:20:39
Válasz #11487
Nem elérhető

bohoc89


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.

Lehet tudni, hogy pontosan mivel / hogyan vágtad haza a saját hormonrendszeredet?
Szerintem sokan tudnánk belőle tanulni, vagy levonni következtetéseket....

2019. December 13. - 15:27:39
Válasz #11488
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Ugy vágtam haza hogy 2 éven keresztül 20 évesen nyomtam magamba mindenféle cuccot mert a barátaimtol ezt lattam és eggyüt edzettünk szurtuk magunkat őssze vissza mindennel leállás nélkül 2 évig... mikor leáltunk nekik semmi bajuk nem volt nekem viszont orvoshoz kellet mennyek mert olyan depressziós voltam nem kívántam a szexet stb.. andrologusom 1 évig kezelt hcg zitazonium proviron meg pihenő de a teszto szintem nem ált vissza normál szintre. Igy lett a vege pótlás ez életem végéig sajnos... szoval nem játék ez valaki igy jar valakinek oedig semmi baja...

2019. December 13. - 21:16:59
Válasz #11489
Nem elérhető

Gyuf


Ugy vágtam haza hogy 2 éven keresztül 20 évesen nyomtam magamba mindenféle cuccot mert a barátaimtol ezt lattam és eggyüt edzettünk szurtuk magunkat őssze vissza mindennel leállás nélkül 2 évig... mikor leáltunk nekik semmi bajuk nem volt nekem viszont orvoshoz kellet mennyek mert olyan depressziós voltam nem kívántam a szexet stb.. andrologusom 1 évig kezelt hcg zitazonium proviron meg pihenő de a teszto szintem nem ált vissza normál szintre. Igy lett a vege pótlás ez életem végéig sajnos... szoval nem játék ez valaki igy jar valakinek oedig semmi baja...
Igen sajnos nem vagyunk egyformák, minden szervezet más, ezért is nehéz megmondani, ha xy használ ezt másnak hogyan fog hatni mi kell esetleg hozzá