2024. Május 06. - 13:37:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2019. December 13. - 21:20:02
Válasz #11490
Nem elérhető

Gyuf


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.
Élő példa vagyok erre az 1g tesztóra, semmit nem használtam 16hétig, se provi, se zita vagy bármi, és semmi bajom nincs, és nem is volt, nem volt gyno vagy más egyéb.
akkor ment 750mg szuszta, meg 500mg boldi, igaz nem nőttem szart se, de nem volt bajom :D
Sőt ismerek olyan haza nagy testépítőt aki SOHA nem használ kúra közbe provit, vagyis ő ezt mondta, aztán igaz vagy nem mindenki eldönti.

2019. December 13. - 21:28:37
Válasz #11491
Nem elérhető

Gábor77


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.
Élő példa vagyok erre az 1g tesztóra, semmit nem használtam 16hétig, se provi, se zita vagy bármi, és semmi bajom nincs, és nem is volt, nem volt gyno vagy más egyéb.
akkor ment 750mg szuszta, meg 500mg boldi, igaz nem nőttem szart se, de nem volt bajom :D
Sőt ismerek olyan haza nagy testépítőt aki SOHA nem használ kúra közbe provit, vagyis ő ezt mondta, aztán igaz vagy nem mindenki eldönti.
Azért nem volt gondod mert üres olajat nyomtál!

2019. December 13. - 21:44:16
Válasz #11492
Nem elérhető

Gyuf


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.
Élő példa vagyok erre az 1g tesztóra, semmit nem használtam 16hétig, se provi, se zita vagy bármi, és semmi bajom nincs, és nem is volt, nem volt gyno vagy más egyéb.
akkor ment 750mg szuszta, meg 500mg boldi, igaz nem nőttem szart se, de nem volt bajom :D
Sőt ismerek olyan haza nagy testépítőt aki SOHA nem használ kúra közbe provit, vagyis ő ezt mondta, aztán igaz vagy nem mindenki eldönti.
Azért nem volt gondod mert üres olajat nyomtál!
Igen azért volt 143-mas a tesztóm :)

2019. December 14. - 13:44:52
Válasz #11493
Nem elérhető

Janó


Én orvosilag kapok tesztoszteront mert haza vágtam a sajatom teljesen, heti 100 mg enantat ez is ketté osztva és szubkutan zsírba. Melle heti 2* 250hcg. 
Igy rendbe van minden... én nem tudom ki az akinek 1 gram teszto hoz nem kell aromatazgatlo... ez akkora hülyeség! Amugy átlag heti dózis 100 mg ha orvos irja fel, és nem kell arimidex mellé 2-3 havonta vérvétel.
Élő példa vagyok erre az 1g tesztóra, semmit nem használtam 16hétig, se provi, se zita vagy bármi, és semmi bajom nincs, és nem is volt, nem volt gyno vagy más egyéb.
akkor ment 750mg szuszta, meg 500mg boldi, igaz nem nőttem szart se, de nem volt bajom :D
Sőt ismerek olyan haza nagy testépítőt aki SOHA nem használ kúra közbe provit, vagyis ő ezt mondta, aztán igaz vagy nem mindenki eldönti.
Azért nem volt gondod mert üres olajat nyomtál!
Igen azért volt 143-mas a tesztóm :)
Én több mint két évig folyamatosan nyomtam valamit amikor leálltam mindössze egy hónapig proviron és zita ment és se here se libidocsokkenes nem volt.pedig hcg-t soha nem használtam.

2019. December 14. - 14:15:31
Válasz #11494
Nem elérhető

Janó


Teszto, boldi, stana,metha manapság milyen gyártó vált be nektek ezekből?

2019. December 14. - 17:57:10
Válasz #11495
Nem elérhető

Gyuf


Teszto, boldi, stana,metha manapság milyen gyártó vált be nektek ezekből?
Ismerős Master metát használ neki müködik.

2019. December 14. - 18:15:34
Válasz #11496
Nem elérhető

guzzi


Teszto, boldi, stana,metha manapság milyen gyártó vált be nektek ezekből?


Ciao! Magnus Meta is frankó!

2019. December 15. - 02:27:11
Válasz #11497
Nem elérhető

ameno


Teszto, boldi, stana,metha manapság milyen gyártó vált be nektek ezekből?

Elite metha nagyon jó.

2019. December 15. - 09:59:31
Válasz #11498
Nem elérhető

Xcvgdgzhnikmn


Sziasztok. Master Cut-200 próbálta már valaki? Illetve jelenleg melyik Simi megbízható ami működik?

2019. December 15. - 10:50:20
Válasz #11499
Nem elérhető

Gábor77


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?

2019. December 15. - 13:28:50
Válasz #11500
Nem elérhető

guzzi


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

2019. December 15. - 18:52:00
Válasz #11501
Nem elérhető

Gábor77


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

Igen én vagyok a habtestű!😁 végül is igazad van a danabolról. Majd ha meglesz a kívánt testzsírszázalék utánna. Az 1.5milli boldi ok lehet. Csak a szükséges minimumot akarom tolni. Most a heti 2milli tren.ena nem okoz semmi pronlémát. A Master Test350 nem gyullad szerencsére,minimálisan érzem csak az oltás helyét. Köszi a jótanácsokat.

2019. December 15. - 19:02:57
Válasz #11502
Nem elérhető

Janó


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

Igen én vagyok a habtestű!😁 végül is igazad van a danabolról. Majd ha meglesz a kívánt testzsírszázalék utánna. Az 1.5milli boldi ok lehet. Csak a szükséges minimumot akarom tolni. Most a heti 2milli tren.ena nem okoz semmi pronlémát. A Master Test350 nem gyullad szerencsére,minimálisan érzem csak az oltás helyét. Köszi a jótanácsokat.
Sajnos master stanatol nem sokat éreztem utoljára pedig régebben jó volt.

2019. December 19. - 11:48:12
Válasz #11503
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok kandurok! Nem kaptam mvaladz eddig gondoltam újra felteszem a kérdést!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok.
Mondjátok már légyszíves olyan  gyártókat ahol a tesztói:-
 Sustanon, Testoena,  Tritren és a Trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

2019. December 22. - 11:59:10
Válasz #11504
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Egy ismerősöm nem igen hisz a Sustanonban. Őszerinte csak enanthate van benne (max egy kis propi). Éppen ezért ő enanthate-ot és propit kever egybe magának és azt adja be heti kétszer.

Ugye az ena felezési ideje kb. 10 nap, a propi kb. 3 nap.

Tehát az ena okés heti kétszer, de a propi nem kevés heti kétszer beadva? Vagy ha enával megy a propi akkor elég heti kétszer, nem okoz gondot szerintetek?

Nem lesz nagy a propi általi tesztó?ingadozás??

.... gondoltam feldobok egy témát, ti mit gondoltok erről, a beadási időről és úgy amúgy a sustanonról?