2024. Május 28. - 03:43:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508841 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2019. December 15. - 10:50:20
Válasz #11475
Nem elérhető

Gábor77


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?

2019. December 15. - 13:28:50
Válasz #11476
Nem elérhető

guzzi


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

2019. December 15. - 18:52:00
Válasz #11477
Nem elérhető

Gábor77


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

Igen én vagyok a habtestű!😁 végül is igazad van a danabolról. Majd ha meglesz a kívánt testzsírszázalék utánna. Az 1.5milli boldi ok lehet. Csak a szükséges minimumot akarom tolni. Most a heti 2milli tren.ena nem okoz semmi pronlémát. A Master Test350 nem gyullad szerencsére,minimálisan érzem csak az oltás helyét. Köszi a jótanácsokat.

2019. December 15. - 19:02:57
Válasz #11478
Nem elérhető

Janó


Tervezem tavaszra a következő kúrámat! Január végén fejezem be a mostanit. Három hónap pihi jön és utánna indítom a következőt. A terv az lenne hogy max.4 hétig menne Dana olyan 30mg körüli dózisban. Mellé 16 hétig Boldi (Master Boldenonra gondoltam) 1-2milli/hét és 2-3 milli Master Testomix350 aztán a fennmaradó 10 hétre heti 3 milli Tren.acatat(Master) és 5milli Magnus Test. propio és 2 szem Master stanazol. A kúra közben végig heti 2x250 IU HCG a proviron és egyéb aromatázgátlók ízlás szerint ahogy a test megkívánja. :-) Mi a véleményetek róla?


Ciao! Danabol minek? Hiszen Te vagy a 130kg-os aki fogyni szeretne ha jól olvastam. Danabol  30mg az kicsit kevés na meg csak vizet fogja meg kötni,neked pedig nem erre van szükséged! A  Master Boldi az jól teszi ami el várható tőle! A Te súlyodhoz jobb lenne 1.5ml/hét a Boldiból! A Testomix 350 ha nem gyullad neked akkor az is egy jó választás most még jelenleg! A Tren Acetat heti 300mg az a Te súlyodhoz kevés lehet! 400mg az alja hetente lehet jobb volna! A Magnus Propi ful jó nekem is az volt a diétámba! A Hcg az jó hogyha végig megy kúra alatt, viszont ha jó éles és száraz formát akarsz akkor a proviból elkell napi 2szem! Ennyi az én véleményem, de javítson ki aki gyártókat vagy hatóanyagot és adagokat mást ajánl!

Igen én vagyok a habtestű!😁 végül is igazad van a danabolról. Majd ha meglesz a kívánt testzsírszázalék utánna. Az 1.5milli boldi ok lehet. Csak a szükséges minimumot akarom tolni. Most a heti 2milli tren.ena nem okoz semmi pronlémát. A Master Test350 nem gyullad szerencsére,minimálisan érzem csak az oltás helyét. Köszi a jótanácsokat.
Sajnos master stanatol nem sokat éreztem utoljára pedig régebben jó volt.

2019. December 19. - 11:48:12
Válasz #11479
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok kandurok! Nem kaptam mvaladz eddig gondoltam újra felteszem a kérdést!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok.
Mondjátok már légyszíves olyan  gyártókat ahol a tesztói:-
 Sustanon, Testoena,  Tritren és a Trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

2019. December 22. - 11:59:10
Válasz #11480
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Egy ismerősöm nem igen hisz a Sustanonban. Őszerinte csak enanthate van benne (max egy kis propi). Éppen ezért ő enanthate-ot és propit kever egybe magának és azt adja be heti kétszer.

Ugye az ena felezési ideje kb. 10 nap, a propi kb. 3 nap.

Tehát az ena okés heti kétszer, de a propi nem kevés heti kétszer beadva? Vagy ha enával megy a propi akkor elég heti kétszer, nem okoz gondot szerintetek?

Nem lesz nagy a propi általi tesztó?ingadozás??

.... gondoltam feldobok egy témát, ti mit gondoltok erről, a beadási időről és úgy amúgy a sustanonról?

2019. December 22. - 12:45:05
Válasz #11481
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

2019. December 22. - 13:56:19
Válasz #11482
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Egy ismerősöm nem igen hisz a Sustanonban. Őszerinte csak enanthate van benne (max egy kis propi). Éppen ezért ő enanthate-ot és propit kever egybe magának és azt adja be heti kétszer.

Ugye az ena felezési ideje kb. 10 nap, a propi kb. 3 nap.

Tehát az ena okés heti kétszer, de a propi nem kevés heti kétszer beadva? Vagy ha enával megy a propi akkor elég heti kétszer, nem okoz gondot szerintetek?

Nem lesz nagy a propi általi tesztó?ingadozás??

.... gondoltam feldobok egy témát, ti mit gondoltok erről, a beadási időről és úgy amúgy a sustanonról?

A sustanon, omnadren mind arra készültek hogy majd a a gyors, közepes, lassú,nagyon lassú észter miatt stabil szintet eredményez és terápiás célra elég lesz havonta beadni....hát ez nem jött össze.
Az igazság az hogy teljesen mindegy milyen észter ha gyors ha lassú a legoptimálisabb a naponta vagy minden másnap való beadás akkor a legstabilabb a szint minél nagyobb a fluktuáció annál nagyobb az esély a mellékhatásokra annál  több a "felesleges" átalakulás ösztrogénné, dht-vá, meg kötődik az shbg-hez meg albuminhoz.
Ha enát meg propit kever akkor legalább heti 3 beadás ami egyik részről eggyel több beadás mászik részről viszont kevesebb a beadandó volumen .

2019. December 22. - 14:02:04
Válasz #11483
Nem elérhető

G


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

Cardarine bárkinek jó zsírégetésre nőknek abszolút nincs semmi androgén hatása. Annyi hogy nem árt mellette napi pár gramm karnitint szedni mert eléggé kiüríti a karnitin raktárakat és sok használónál 2-3 hét után lelassul a dolog amin a dózis emelés sem segít és utána jönnek az ez egy sz@r vélemények.

2019. December 22. - 15:38:39
Válasz #11484
Nem elérhető

guzzi



"Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e? "

Ez a téma engem is foglalkoztat.
Hol lehet jó és megbízható Cardarinet rendelni?

2019. December 22. - 17:08:38
Válasz #11485
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

Cardarine bárkinek jó zsírégetésre nőknek abszolút nincs semmi androgén hatása. Annyi hogy nem árt mellette napi pár gramm karnitint szedni mert eléggé kiüríti a karnitin raktárakat és sok használónál 2-3 hét után lelassul a dolog amin a dózis emelés sem segít és utána jönnek az ez egy sz@r vélemények.


Így igaz! Már ha kapsz jó Cardarint!

2020. Január 09. - 14:19:55
Válasz #11486

testo55

Vendég
Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

2020. Január 09. - 16:13:54
Válasz #11487
Nem elérhető

Gábor77


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Én mindíg. Ha nincs aki hátsómba beadja akkor combom oldalába nyomom és ott vissza tudom szívni. Levegő nem nagyon lehet a fecskendöbe ha megfelelően "kipöcögteted" de ha az olajat véletlen betolod egy vastagabb érbe az már okozhat gondot (embóliat) ami jelentősen lecsökkentheti v?rható élettartalmadat.😉 vizes szurinál ez a veszély nem áll fenn. Szóval szerintem szívj vissza az a biztos. Bár én csak kezdő vagyok a szakmába kb 60 szurin vagyok túl. De majd a rutinosabbak megmondják a tutit. (Jobb biztosra menni)

2020. Január 09. - 16:41:03
Válasz #11488
Nem elérhető

kemi


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Fertőtleníteni sem muszáj😀

2020. Január 09. - 20:35:41
Válasz #11489
Nem elérhető

Gyuf


Igen ez nekem is piszkálta a fantáziámat, mert ismerek srácokat, meg láttam én is videót hogy nem szívnak vissza olajos cuccoknál. Van egy srác az masters világbajnok életébe nem szívott soha vissza, pedig már 10-15éve tolja, és van egy ex erőemelő ismerősöm, ő se szívott 1-2éven át, csak utána szóltak neki hogy nem ártana :D