2024. Május 07. - 05:29:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498854 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2019. December 22. - 12:45:05
Válasz #11505
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

2019. December 22. - 13:56:19
Válasz #11506
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Egy ismerősöm nem igen hisz a Sustanonban. Őszerinte csak enanthate van benne (max egy kis propi). Éppen ezért ő enanthate-ot és propit kever egybe magának és azt adja be heti kétszer.

Ugye az ena felezési ideje kb. 10 nap, a propi kb. 3 nap.

Tehát az ena okés heti kétszer, de a propi nem kevés heti kétszer beadva? Vagy ha enával megy a propi akkor elég heti kétszer, nem okoz gondot szerintetek?

Nem lesz nagy a propi általi tesztó?ingadozás??

.... gondoltam feldobok egy témát, ti mit gondoltok erről, a beadási időről és úgy amúgy a sustanonról?

A sustanon, omnadren mind arra készültek hogy majd a a gyors, közepes, lassú,nagyon lassú észter miatt stabil szintet eredményez és terápiás célra elég lesz havonta beadni....hát ez nem jött össze.
Az igazság az hogy teljesen mindegy milyen észter ha gyors ha lassú a legoptimálisabb a naponta vagy minden másnap való beadás akkor a legstabilabb a szint minél nagyobb a fluktuáció annál nagyobb az esély a mellékhatásokra annál  több a "felesleges" átalakulás ösztrogénné, dht-vá, meg kötődik az shbg-hez meg albuminhoz.
Ha enát meg propit kever akkor legalább heti 3 beadás ami egyik részről eggyel több beadás mászik részről viszont kevesebb a beadandó volumen .

2019. December 22. - 14:02:04
Válasz #11507
Nem elérhető

G


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

Cardarine bárkinek jó zsírégetésre nőknek abszolút nincs semmi androgén hatása. Annyi hogy nem árt mellette napi pár gramm karnitint szedni mert eléggé kiüríti a karnitin raktárakat és sok használónál 2-3 hét után lelassul a dolog amin a dózis emelés sem segít és utána jönnek az ez egy sz@r vélemények.

2019. December 22. - 15:38:39
Válasz #11508
Nem elérhető

guzzi



"Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e? "

Ez a téma engem is foglalkoztat.
Hol lehet jó és megbízható Cardarinet rendelni?

2019. December 22. - 17:08:38
Válasz #11509
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok kandurok!
Új vagyok és hozzá értők segítségére szorulok a következő kérdéseket tekintve.
Először is melyek azok a gyártók ahol a tesztói sustanon, testoena, és a trenbolone Ena gyulladás mentesen működnek? A következőkből tudok Genesis, Master, Balkán, Magnus, GEP, Elite.
Segítsetek hogy melyikből melyek a jók!

Valamint nőknek zsirégetesre az Cardarine jó lenne e?

Köszönöm szépen előre is!

 #:-)
Master Susta, Ena jó!  ****:))))))
A többit majd írják úgy is..  =/+'

Cardarine bárkinek jó zsírégetésre nőknek abszolút nincs semmi androgén hatása. Annyi hogy nem árt mellette napi pár gramm karnitint szedni mert eléggé kiüríti a karnitin raktárakat és sok használónál 2-3 hét után lelassul a dolog amin a dózis emelés sem segít és utána jönnek az ez egy sz@r vélemények.


Így igaz! Már ha kapsz jó Cardarint!

2020. Január 09. - 14:19:55
Válasz #11510

testo55

Vendég
Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

2020. Január 09. - 16:13:54
Válasz #11511
Nem elérhető

Gábor77


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Én mindíg. Ha nincs aki hátsómba beadja akkor combom oldalába nyomom és ott vissza tudom szívni. Levegő nem nagyon lehet a fecskendöbe ha megfelelően "kipöcögteted" de ha az olajat véletlen betolod egy vastagabb érbe az már okozhat gondot (embóliat) ami jelentősen lecsökkentheti v?rható élettartalmadat.😉 vizes szurinál ez a veszély nem áll fenn. Szóval szerintem szívj vissza az a biztos. Bár én csak kezdő vagyok a szakmába kb 60 szurin vagyok túl. De majd a rutinosabbak megmondják a tutit. (Jobb biztosra menni)

2020. Január 09. - 16:41:03
Válasz #11512
Nem elérhető

kemi


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Fertőtleníteni sem muszáj😀

2020. Január 09. - 20:35:41
Válasz #11513
Nem elérhető

Gyuf


Igen ez nekem is piszkálta a fantáziámat, mert ismerek srácokat, meg láttam én is videót hogy nem szívnak vissza olajos cuccoknál. Van egy srác az masters világbajnok életébe nem szívott soha vissza, pedig már 10-15éve tolja, és van egy ex erőemelő ismerősöm, ő se szívott 1-2éven át, csak utána szóltak neki hogy nem ártana :D


2020. Január 09. - 21:25:16
Válasz #11514
Nem elérhető

G


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Ez a vissza szívás dolog akkor logikai csavar a kokszolásban mint a hcg feloldása és kimérése időről időre előkerül :D meg azért gondoljuk át elég vastag vénát kell eltalálni és oda nem fél-egy milit kell beadni hogy attól embóliát kapjál, de ha belegondolunk amikor vissza szívsz egy fél centit vissza húzod az egész tűt-fecskendőt és mivel nem úgy áll a kezed mint a betonvas amikor elkezded betolni megint beljebb tolod fél centivel szóval pont nem ott szívsz vissza ahova adod.....
Meg sem a how to TRT videókban sosem szívják vissza meg aki kapott már tetanuszt meg influenza elleni oltást stb.. ott sem szívott vissza soha senki szóval ez a kb kurv@ra mindegy kategória kb, ha elég hosszú tűvel adod be (2,5-3 cm) nem kell ettől parázni aki akar vissza szív aki nem nem.
És igen én sosem szívom vissza és adtam be mellbe,csuklyába, vádliba, széles hátizomba,vállba is rohadt vastag ér mellé inzulinos tűvel, meg normállal is peptidet, olajosat meg minden sz@rt és még élek :D ja és ha bőr alá adtam akkor még levegő is volt benne főleg ha valami peptid vagy olyan ment be amiből nagyon kevés kellet hogy ne maradjon a tűben "veszteség".

2020. Január 10. - 09:22:33
Válasz #11515
Nem elérhető

LaciHun


Szevasztok B. Ú. É. K mindenkinek! O0

 !+"% Gyerekek itt mindenki ennyire felelőtlen (vagy hülye!?)??  ***))))
Azt hogy büdös a meló sokaknak, tisztelet a kivétel és ezért nyúlt anabolikákhoz az még oké!  De hogy ha már ilyesmire vetemedtek akkor legyen annyi eszetek, hogy előtte nem csak azt kérdezitek meg hogy "mi a jó... vagy mi kell... vagy melyik gyártótól van fasza cucc!?!".   :---- 

 :-} Hanem olvassátok el amiket évekkel ezelőtt írták ide is és máshova is olyanok akik sokkal okosabbak voltak mint itt a mostani "professzorok"! 8-)
Erre is lusták vagytok?!! ****)

Igenis kel fertőtleníteni!!  :-<

Igenis kel vissza szívni, sőt kötelező!  :-<

És ne jöjjön itt senki hogy "... Áááááá a haverom izéje nem szokott pedig Ő fhuuu nagy kutya!"  Vagy meg minek úgy se megy érbe!  8-) És ha igen?
Egy minimális (nem fél vagy akár 1ml) olaj ha bejut a véráramba akkor a szar már nem csak a nyakatokig fog érni hanem már a szátokba is lesz!  :-[
Az pedig egyenesen baromság hogy ha vissza szivsz akkor a tű/fecsi is visszább jön egy fél centit!!  Łł= @-o
Nem!  !+"% Nem jöhet vissza! Ha mégis akkor egy balfasz vagy!  :-p

Tehát szivjatok csak vissza az már nem egy eget verő mozdulat!!

2020. Január 10. - 17:49:47
Válasz #11516
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Nutridrink max edzes utan jo lehet?

2020. Január 10. - 17:55:57
Válasz #11517
Nem elérhető

Gábor77


Szevasztok B. Ú. É. K mindenkinek! O0

 !+"% Gyerekek itt mindenki ennyire felelőtlen (vagy hülye!?)??  ***))))
Azt hogy büdös a meló sokaknak, tisztelet a kivétel és ezért nyúlt anabolikákhoz az még oké!  De hogy ha már ilyesmire vetemedtek akkor legyen annyi eszetek, hogy előtte nem csak azt kérdezitek meg hogy "mi a jó... vagy mi kell... vagy melyik gyártótól van fasza cucc!?!".   :---- 

 :-} Hanem olvassátok el amiket évekkel ezelőtt írták ide is és máshova is olyanok akik sokkal okosabbak voltak mint itt a mostani "professzorok"! 8-)
Erre is lusták vagytok?!! ****)

Igenis kel fertőtleníteni!!  :-<

Igenis kel vissza szívni, sőt kötelező!  :-<

És ne jöjjön itt senki hogy "... Áááááá a haverom izéje nem szokott pedig Ő fhuuu nagy kutya!"  Vagy meg minek úgy se megy érbe!  8-) És ha igen?
Egy minimális (nem fél vagy akár 1ml) olaj ha bejut a véráramba akkor a szar már nem csak a nyakatokig fog érni hanem már a szátokba is lesz!  :-[
Az pedig egyenesen baromság hogy ha vissza szivsz akkor a tű/fecsi is visszább jön egy fél centit!!  Łł= @-o
Nem!  !+"% Nem jöhet vissza! Ha mégis akkor egy balfasz vagy!  :-p

Tehát szivjatok csak vissza az már nem egy eget verő mozdulat!!

Köszönöm a megerősítést. Én is így gondolom. Nekem nem olyan régen,pár szurival ezelőtt volt hogy a visszaszívásnál egy rakat vér jött a fecsibe. Újra szúrtam ott már jó volt. Az Isten tudja mi lett volna ha akkor nem szívok vissza csak belököm.

2020. Január 12. - 11:55:26
Válasz #11518
Nem elérhető

guzzi


Nutridrink max edzes utan jo lehet?


Jó! Egy kis plusz fehérje még elfér!

2020. Január 17. - 00:18:35
Válasz #11519
Nem elérhető

Turinabol1


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Ez a vissza szívás dolog akkor logikai csavar a kokszolásban mint a hcg feloldása és kimérése időről időre előkerül :D meg azért gondoljuk át elég vastag vénát kell eltalálni és oda nem fél-egy milit kell beadni hogy attól embóliát kapjál, de ha belegondolunk amikor vissza szívsz egy fél centit vissza húzod az egész tűt-fecskendőt és mivel nem úgy áll a kezed mint a betonvas amikor elkezded betolni megint beljebb tolod fél centivel szóval pont nem ott szívsz vissza ahova adod.....
Meg sem a how to TRT videókban sosem szívják vissza meg aki kapott már tetanuszt meg influenza elleni oltást stb.. ott sem szívott vissza soha senki szóval ez a kb kurv@ra mindegy kategória kb, ha elég hosszú tűvel adod be (2,5-3 cm) nem kell ettől parázni aki akar vissza szív aki nem nem.
És igen én sosem szívom vissza és adtam be mellbe,csuklyába, vádliba, széles hátizomba,vállba is rohadt vastag ér mellé inzulinos tűvel, meg normállal is peptidet, olajosat meg minden sz@rt és még élek :D ja és ha bőr alá adtam akkor még levegő is volt benne főleg ha valami peptid vagy olyan ment be amiből nagyon kevés kellet hogy ne maradjon a tűben "veszteség".

Nyilván van különbség, hogy trt dose 250mg/ml & 130mg/hét/2.5 naponta dózist tolsz, vagy egybe tolsz be 3ml testo propit meg mellé 1ml eq meg 1 ml winnit  xd. egyiknél nem annyira számít, másiknál valszeg többet. A megoldás, ha valaki nem akarja azt a fájó vákum érzést a picsájában érezezni, az az, hogy ne szívja vissza annyira.  :D