2024. Május 06. - 13:10:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498622 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2020. Január 17. - 00:20:41
Válasz #11520
Nem elérhető

Turinabol1


Sziasztok!

Egy ismerősöm nem igen hisz a Sustanonban. Őszerinte csak enanthate van benne (max egy kis propi). Éppen ezért ő enanthate-ot és propit kever egybe magának és azt adja be heti kétszer.

Ugye az ena felezési ideje kb. 10 nap, a propi kb. 3 nap.

Tehát az ena okés heti kétszer, de a propi nem kevés heti kétszer beadva? Vagy ha enával megy a propi akkor elég heti kétszer, nem okoz gondot szerintetek?

Nem lesz nagy a propi általi tesztó?ingadozás??

.... gondoltam feldobok egy témát, ti mit gondoltok erről, a beadási időről és úgy amúgy a sustanonról?

A sustanon, omnadren mind arra készültek hogy majd a a gyors, közepes, lassú,nagyon lassú észter miatt stabil szintet eredményez és terápiás célra elég lesz havonta beadni....hát ez nem jött össze.
Az igazság az hogy teljesen mindegy milyen észter ha gyors ha lassú a legoptimálisabb a naponta vagy minden másnap való beadás akkor a legstabilabb a szint minél nagyobb a fluktuáció annál nagyobb az esély a mellékhatásokra annál  több a "felesleges" átalakulás ösztrogénné, dht-vá, meg kötődik az shbg-hez meg albuminhoz.
Ha enát meg propit kever akkor legalább heti 3 beadás ami egyik részről eggyel több beadás mászik részről viszont kevesebb a beadandó volumen .
Ena és cyp orvosi felhaszhnálásra 1-2 heti beadássa készültek anno. Ez azóta megdölt. Havi szinten beadásra Nebido készült, de azóta kiderült, hogy legtöbb ember iszonyat hullámvasútat érez attól a protokolltól.

A jelenleg elfogadott standard (2020) az, hogy Cyp, ena heti minimum 2x, Propika minimum 3x. Az optimális az lenne, hogy minden nap lőni, főleg alacsony SHBG-vel.

2020. Január 17. - 00:29:01
Válasz #11521
Nem elérhető

Turinabol1


Szevasztok! /:-)
Az lenne a kérdésem hogy ti visszaszivtok mindig szurasnal?
Ugy tunik kovi kuranal magamnak kell adnom es eleg kenyemetlen visszaszivni. Ismerek par sracot akik sose szivnak vissza mert hogy az a minimal levego ami benne marad nem okozhat problemat, es tobb youtube vidibe se szivnak vissza.
Velemeny?

Ez a vissza szívás dolog akkor logikai csavar a kokszolásban mint a hcg feloldása és kimérése időről időre előkerül :D meg azért gondoljuk át elég vastag vénát kell eltalálni és oda nem fél-egy milit kell beadni hogy attól embóliát kapjál, de ha belegondolunk amikor vissza szívsz egy fél centit vissza húzod az egész tűt-fecskendőt és mivel nem úgy áll a kezed mint a betonvas amikor elkezded betolni megint beljebb tolod fél centivel szóval pont nem ott szívsz vissza ahova adod.....
Meg sem a how to TRT videókban sosem szívják vissza meg aki kapott már tetanuszt meg influenza elleni oltást stb.. ott sem szívott vissza soha senki szóval ez a kb kurv@ra mindegy kategória kb, ha elég hosszú tűvel adod be (2,5-3 cm) nem kell ettől parázni aki akar vissza szív aki nem nem.
És igen én sosem szívom vissza és adtam be mellbe,csuklyába, vádliba, széles hátizomba,vállba is rohadt vastag ér mellé inzulinos tűvel, meg normállal is peptidet, olajosat meg minden sz@rt és még élek :D ja és ha bőr alá adtam akkor még levegő is volt benne főleg ha valami peptid vagy olyan ment be amiből nagyon kevés kellet hogy ne maradjon a tűben "veszteség".

Attól mert sokan csinálják még valami nem lesz helyes. Ha értesz a valószínűségszámításhoz, akkor megérted azt is, hogy alacsony valószínűségek mellett random embernek tök sok esélye van arra, hogy jól fusson (és ne legyen semmi komplikáció).

Nem véletlen vannak protokollok. Nem azt jelenti, hogy valami, a túlélés esélyélt 0ra csökkenti vagy 100ra növeli, hanem mondjuk azt, (seggemből húzva a számot) hogy 1% kevesebb eséllyel lesz bármiféle komplikációd a szuriból, ha fertőtlenítesz, vagy visszaszívod a fecsit.  ha vki azt mondja, fertőtleníts turinabol1, és húzd visssza csak egy kicsit azt a baszott fecsit én azt mondom, bármikor, mert normális technika mellett fájdalomba és semmi másba sem kerül ( nem kell 10ml visszahúzni a fecsit, csak max 0,5 ml, ha vénát találtál hidd el insta jöna vér.... nem kell hozzá space vacuum kreálnod), cserébe kapsz 1%-t? minden forintot így kéne megfognotok. :D

2020. Január 22. - 12:03:40
Válasz #11522
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok sporttársak!Látom aktiv ez a topik,igy ide irnék egy kis segitségért,véleményért.
Szóval lényeg a lényeg tömegelés megy jelenleg.
Alap GEP enantát illetve Master Pharma deka ami megy 11.hete . Elején ment pár hétig szemes meta,illetve napi 1 szem proviron megy,ugy érzem elég.b mert nincs benne ennyi..
Lényeg a lényeg eleinte minden harmadik nap ment 1ml enantát és 0.5ml deka.  Ugyebár ez kis matekkal egyik héten 500mg enantát 250mg deka,másik héten 750mg enantát 375mg deka.... nyilván kevesebb mert nincs benne ennyi..ugyszolván a deka még lehet kevés is...
Lényeg a lényeg az utóbbi 4-5 hétben felemeltem. minden másnap 1ml enantát és 0.5 ml deka. Ugye ez már heti 750/1000mg tesztó és 375/500mg deka.. +1 szem proviron,meg heti 500ui hcg.. namármost.. erősödni igazából erősödtem,ahogy szoktam is,súly is jött 6-8kg, viszont nincs az a hú de megdugnék mindenkit meg szétfeszülök a tesztótól érzés... Merevedéssel probléma nincs igazából,minden oké,de ugy összességében nem igazán gondolok a szexre... Probáltam hogy egy hétre felemeltem a proviront 2-3 szemre..az sem segitett.. Most elkezdtem napi 50mg GEP stanozolt... egy hete,és azt érzem mintha birizgálna ilyen téren . Szóval a kérdések:
-Szar a GEP enantát és talán töredéke van benne mint kellene és kevés az arány a Master dekához vagy bennem van a probléma?
-Volt előző kúrám,elég hosszú volt,kb 8 hónap...5-6 verseny miatt... ment tren 12 hétig  ***)))) (3-400mg/hét)  elképzelhető,hogy az birizgált be kicsit? (10 hét pihi volt)  !+"%

Mit gondoltok errről? :) Most fogom cserélni az enantátot master testo mix-re, dekát meg boldira.
 ?:-/  ***))


2020. Január 22. - 15:17:32
Válasz #11523
Nem elérhető

Sid90


Ja,még annyit hogy lehet a GEP stana kajli ?

2020. Január 23. - 10:58:33
Válasz #11524
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok sporttársak!Látom aktiv ez a topik,igy ide irnék egy kis segitségért,véleményért.
Szóval lényeg a lényeg tömegelés megy jelenleg.
Alap GEP enantát illetve Master Pharma deka ami megy 11.hete . Elején ment pár hétig szemes meta,illetve napi 1 szem proviron megy,ugy érzem elég.b mert nincs benne ennyi..
Lényeg a lényeg eleinte minden harmadik nap ment 1ml enantát és 0.5ml deka.  Ugyebár ez kis matekkal egyik héten 500mg enantát 250mg deka,másik héten 750mg enantát 375mg deka.... nyilván kevesebb mert nincs benne ennyi..ugyszolván a deka még lehet kevés is...
Lényeg a lényeg az utóbbi 4-5 hétben felemeltem. minden másnap 1ml enantát és 0.5 ml deka. Ugye ez már heti 750/1000mg tesztó és 375/500mg deka.. +1 szem proviron,meg heti 500ui hcg.. namármost.. erősödni igazából erősödtem,ahogy szoktam is,súly is jött 6-8kg, viszont nincs az a hú de megdugnék mindenkit meg szétfeszülök a tesztótól érzés... Merevedéssel probléma nincs igazából,minden oké,de ugy összességében nem igazán gondolok a szexre... Probáltam hogy egy hétre felemeltem a proviront 2-3 szemre..az sem segitett.. Most elkezdtem napi 50mg GEP stanozolt... egy hete,és azt érzem mintha birizgálna ilyen téren . Szóval a kérdések:
-Szar a GEP enantát és talán töredéke van benne mint kellene és kevés az arány a Master dekához vagy bennem van a probléma?
-Volt előző kúrám,elég hosszú volt,kb 8 hónap...5-6 verseny miatt... ment tren 12 hétig  ***)))) (3-400mg/hét)  elképzelhető,hogy az birizgált be kicsit? (10 hét pihi volt)  !+"%

Mit gondoltok errről? :) Most fogom cserélni az enantátot master testo mix-re, dekát meg boldira.
 ?:-/  ***))
ahogy én tudom a GEP már nagyon szar lett. akik eddig tartották azok is már mind megszabadultak tőle, szóval nem csodálom ha az enába nem lenne annyi amennyi.
Masterrel jobban fogsz járni minden tekintetben.
boldi jobbat dobott volna az elejétől.
Amúgy most én nem értem vagy épp jól értem hogy egyik héten x mg másik héten megint más mg-ot használsz?



2020. Január 23. - 12:36:15
Válasz #11525
Nem elérhető

Jack0211


egyéni vélemény szerintem a Dekát - Boldira vagy forditva felesleges cserélni, majdnem ugyan az a kettö ......max ha valami miatt nem birod depis leszel a bolditol pl...

2020. Január 23. - 13:53:44
Válasz #11526
Nem elérhető

kemi


Sziasztok sporttársak!Látom aktiv ez a topik,igy ide irnék egy kis segitségért,véleményért.
Szóval lényeg a lényeg tömegelés megy jelenleg.
Alap GEP enantát illetve Master Pharma deka ami megy 11.hete . Elején ment pár hétig szemes meta,illetve napi 1 szem proviron megy,ugy érzem elég.b mert nincs benne ennyi..
Lényeg a lényeg eleinte minden harmadik nap ment 1ml enantát és 0.5ml deka.  Ugyebár ez kis matekkal egyik héten 500mg enantát 250mg deka,másik héten 750mg enantát 375mg deka.... nyilván kevesebb mert nincs benne ennyi..ugyszolván a deka még lehet kevés is...
Lényeg a lényeg az utóbbi 4-5 hétben felemeltem. minden másnap 1ml enantát és 0.5 ml deka. Ugye ez már heti 750/1000mg tesztó és 375/500mg deka.. +1 szem proviron,meg heti 500ui hcg.. namármost.. erősödni igazából erősödtem,ahogy szoktam is,súly is jött 6-8kg, viszont nincs az a hú de megdugnék mindenkit meg szétfeszülök a tesztótól érzés... Merevedéssel probléma nincs igazából,minden oké,de ugy összességében nem igazán gondolok a szexre... Probáltam hogy egy hétre felemeltem a proviront 2-3 szemre..az sem segitett.. Most elkezdtem napi 50mg GEP stanozolt... egy hete,és azt érzem mintha birizgálna ilyen téren . Szóval a kérdések:
-Szar a GEP enantát és talán töredéke van benne mint kellene és kevés az arány a Master dekához vagy bennem van a probléma?
-Volt előző kúrám,elég hosszú volt,kb 8 hónap...5-6 verseny miatt... ment tren 12 hétig  ***)))) (3-400mg/hét)  elképzelhető,hogy az birizgált be kicsit? (10 hét pihi volt)  !+"%

Mit gondoltok errről? :) Most fogom cserélni az enantátot master testo mix-re, dekát meg boldira.
 ?:-/  ***))
ahogy én tudom a GEP már nagyon szar lett. akik eddig tartották azok is már mind megszabadultak tőle, szóval nem csodálom ha az enába nem lenne annyi amennyi.
Masterrel jobban fogsz járni minden tekintetben.
boldi jobbat dobott volna az elejétől.
Amúgy most én nem értem vagy épp jól értem hogy egyik héten x mg másik héten megint más mg-ot használsz?

Nem jól étrted, ill ő írta hülyén. Heti átlagot kell számolni. EoD 100mg propi sem 300 meg 400 hanem 350/hét.

Az elején szerintem kevesebb volt a tesztó mint kellett volna. 10 hét az nem pihi😀 Ilyen hosszú kúrák után 400mg ena kb semmi. +megszokod, vagy sokat&keményen edzel. Diéta?

A pl kihagyok pár nap edzést + eszek amit és amennyit jól esik, akkor fényévekkel jobb a libido.

Stana? Én is éreztem már olyat, ki tudja😀

2020. Január 23. - 21:39:37
Válasz #11527
Nem elérhető

Jack0211


Nem lehet hogy a Hcg től bizsereg a tojcsi kicsit ?
Nekem akkor szokott ha az megy @-o ( heti 2)

2020. Január 29. - 19:20:21
Válasz #11528
Nem elérhető

cczw95


Off: Nem találtam megfelelő topikot de van itt olyan aki a TE-re járt edző szakra? Segítene?

2020. Január 30. - 16:43:39
Válasz #11529
Nem elérhető

Sid90


Köszi a válaszokat!
Igen lehet hülyén fogalmaztam kicsit :D
Na de majd alakul.Már a boldi megy,és igy hogy a testo mixet beraktam enantát helyett mintha alami lenne  ****)BED

2020. Január 30. - 21:28:41
Válasz #11530
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Vedi pharma propionat ot próbálta m?r valaki mennyire gyullad?

2020. Január 30. - 21:33:14
Válasz #11531
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vedi pharma propionat ot próbálta m?r valaki mennyire gyullad?
Semennyire, 2 ismerősöm is azt használ egyik se említett gyulladást.

2020. Február 01. - 11:55:54
Válasz #11532
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Vedi pharma propionat ot próbálta m?r valaki mennyire gyullad?
Semennyire, 2 ismerősöm is azt használ egyik se említett gyulladást.

Vedi szuper jó minőség (szerintem).

2020. Február 02. - 10:34:41
Válasz #11533
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Vedi pharma propionat ot próbálta m?r valaki mennyire gyullad?
Semennyire, 2 ismerősöm is azt használ egyik se említett gyulladást.

Vedi szuper jó minőség (szerintem).
Az elején igy szokott minden gyártóé lenni ami elsőre még új.
Bár reméljük ez marad is jónak. ha meg még se akkor maradnak a bevált eddigi gyártók.

2020. Február 07. - 10:25:55
Válasz #11534
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Vedi pharma propionat ot próbálta m?r valaki mennyire gyullad?
Semennyire, 2 ismerősöm is azt használ egyik se említett gyulladást.

Vedi szuper jó minőség (szerintem).
Az elején igy szokott minden gyártóé lenni ami elsőre még új.
Bár reméljük ez marad is jónak. ha meg még se akkor maradnak a bevált eddigi gyártók.

Indiai gyártó. Szerintem őt nem gagyiznak.
 
A weboldal is Indiában üzemel.
https://ipinfo.io/AS133296/103.129.99.0/24