2024. Május 06. - 15:14:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2020. Február 19. - 22:50:05
Válasz #11550
Elérhető

Gábor77


Arimidex felezési ideje 48 óra ,ezért E3D (szerintem) nem megfelelö.(nem lesz egyenletes szinten a vérben)
0;25mg EoD ?s ha nem elég erezni fogod akkor növeld 0,5mg ra .
Én legalabbis igy tudom,de vannak itt jobban hozz? értök is.
De szerintem nem veszitesz semmit a negyeddel.(nekem eleg volt )

Köszi! =/+'


Nem bírom megérteni hogy random embereknek mégis honnan a jó büdös pics@ból kéne tudni hogy NEKED mennyi fog kelleni majd, miért nagy dolog szaros 5000 FT rászánni és nézetni egy ösztrogén szintet mondjuk a kúra 3.hetében....
Amúgy arra miért nem gondolt senki hogy talán nem kell annyit nyomni hogy kelljen ai.... (amik mármint at ai-ok azért nem tesznek éppen jót, vérzsír profil, szív és érrendszer..) mert ha annyit nyomsz hogy kelljen ai akkor valószínűleg tele van a tested "felesleges" tesztóval amivel a tested nem tud mit kezdeni  és átalakítja ösztróvá első sorban (meg le köti az shbg és albumin, és dht-vá alakul) szóval igazából pazarlod a pénzt, tesztót és bónusz hegszövetet gyártasz csak :D
Nyilván az ugl minőség mindig kérdéses heti 250-300 mg tesztó meg 30 mg dana edzés előtt lehet hogy bőven elég.
Igazad van. Én kb ennyi testot nyomtam mellé kis tren.acetatot és gyakorlatilag a 10 hét alatt nem fogyott el 2 doboz provi. Minden gond nélkül lement. Már a visszaállítás megy és itt sincs gond. Kis erővisszaesés van csupán. Legközelebb se lesz több amit beviszek(300mg tren és 450mg testo) Ez a mennyiség hozott bőven erőt és izmot is. Még dieta mellett is. Fő a mértékletesség!


Az egyszer igaz , hogy nem szabad elszállni . 16 hét 1, 5 testo és 1 boldi aztán 8 het 1 testo 300 primo minden nap 40 stana gyönyörűen hozott ... az tuti a következő is hasonló lesz kevés dózis ami azért hat :)
Nincs értelme , volt hogy én is elszálltam :/ meg is tanultam az árát .
De ég az én meglátásom nekem is ez jobban bejön , de hát nincs két egyforma szervezet  :-){
Viszont én az Arimidex et csak ajánlani tudom de kísérletezés kérdése mivel lehet hogy egy negyed is bőven elég .( nekem a proviron nem jött be kúra közben )
Trenre majd én is kiváncsi lennék, 3 éve nyomtam (csak eszetlen voltam )akkor nagyon visszacsapot elbasztam tény .
Következőben én is azt próbálnám, testo melle ena vagy acetat azt meg nem tudom de max 300 egy héten az tuti .
Szerintetek melyik lenne jobb választás hosszú vagy rövid ?

A rövid több szuri egyenletesebb hormonszint, hosszú kevesebb szuri. Én hosszú mellett teszem le a voksot. Nem vagyok fakír. Heti két lyukasztás éppen elég nekem. 😁😉

2020. Február 20. - 10:40:13
Válasz #11551
Nem elérhető

Jack0211


Igy van Gábor, de mivel 3 naponta gondoltam a susit nyomni igy akkor lehet hogy az acetat se lenne rossz választás pont a hormonszint miatt ......csak hát valaki azt mondja minden nap- vagy max 2 naponta nyomni kell, valakinél meg pont 3 naponta is tökéletes volt  0o0o0
Mindig ez a fránya cucccc  =/+'
vaaaagy  ***))) lehet Tritren lenne a legjobb  @-o  @-o 

2020. Február 20. - 11:27:04
Válasz #11552
Elérhető

Gábor77


Igy van Gábor, de mivel 3 naponta gondoltam a susit nyomni igy akkor lehet hogy az acetat se lenne rossz választás pont a hormonszint miatt ......csak hát valaki azt mondja minden nap- vagy max 2 naponta nyomni kell, valakinél meg pont 3 naponta is tökéletes volt  0o0o0
Mindig ez a fránya cucccc  =/+'
vaaaagy  ***))) lehet Tritren lenne a legjobb  @-o  @-o

Áprilistól indul a heti 1.5milli Tritren és mellé 2milli Testmix350 vagy sima testo.ena. Fél szem anastrozol és 1 szem proviron társaságában.Ezt 12 hétig fogom tolni a nyaralások előtt. Aztán októberig szünet.

2020. Február 24. - 18:33:06
Válasz #11553
Nem elérhető

sivak86


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

2020. Február 26. - 18:10:54
Válasz #11554
Nem elérhető

kemi


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

Bárki, aki a sokadik kúrán van túl.... TRT kell majd. Amúgy szerintem egy átlag soha nem sportolt férfinak 35-40 felett se lehet túl magas TST szintje... ők is élnek valahogy.

2020. Február 28. - 21:22:46
Válasz #11555
Nem elérhető

LaciHun


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

Bárki, aki a sokadik kúrán van túl.... TRT kell majd. Amúgy szerintem egy átlag soha nem sportolt férfinak 35-40 felett se lehet túl magas TST szintje... ők is élnek valahogy.


 #:-)
Azért ez nem teljesen így van, ne általánosíts!  **:))))*
Ez függ a kura/kúrák hosszától és a heti mg adagoktól!  =/+'

2020. Február 28. - 21:50:51
Válasz #11556
Nem elérhető

G


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

Bárki, aki a sokadik kúrán van túl.... TRT kell majd. Amúgy szerintem egy átlag soha nem sportolt férfinak 35-40 felett se lehet túl magas TST szintje... ők is élnek valahogy.


 #:-)
Azért ez nem teljesen így van, ne általánosíts!  **:))))*
Ez függ a kura/kúrák hosszától és a heti mg adagoktól!  =/+'

Ez legjobban genetika függő láttam olyan értékeket hogy valaki több mint fél évig használt hcg-t minden másnap 1000 IU-t mire visszaállt minden neki, egyetlen egy 200 mg-os decától fél év is kellhet mire minden visszaáll, és az az igazság hogy már az átlag termi kokszosok is amikor azt mondják hogy kihagynak 2-3 hónapot nem is tudják igazából hogy csak egyik ürülési időből mennek a másikba és gyakorlatilag sosincs üres járat , minél több kúrát nyomsz, minél kevesebbet hagysz ki közötte és minél idősebb leszel annál jobban nem fog vissza állni és mindig keresni fogod hogy mit lehet nyomni meg hogyan.
Van felénk egy edzőtermi mondás "miért legyek Clark Kent ha lehetek Superman is" amikor az első tablettát a szádhoz emeled meg az első injekciót bebököd utána már soha nem lesz ugyanolyan az edzés mint régen mert meglátod, megérzed hogy milyen amikor a rád kiszabott genetikádon "túllépsz" ez se nem rossz se nem jó csak nem árt ha valaki felkészül erre kivétel hogyha olyan genetikád van hogy naturálon úgy nézel ki mint más kokszal sem.

2020. Február 28. - 23:16:58
Válasz #11557
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Még sosem használtam boldenont és ki szeretnem próbálni, de azt hallom hogy depis hangulatot csinál és elnyomja a szexuális vágyat néhány embernél.. valaki aki használta vagy jelenleg használja leírná nekem frankon hogy miket tapasztalt ezzel kapocslatban! Ja és hogy a prolaktin szintet emeli a boldenon? Tesztoszteron menne mellé. Heti 2 enantat 1 boldenon menne

2020. Február 29. - 10:36:27
Válasz #11558
Nem elérhető

G


Sziasztok! Még sosem használtam boldenont és ki szeretnem próbálni, de azt hallom hogy depis hangulatot csinál és elnyomja a szexuális vágyat néhány embernél.. valaki aki használta vagy jelenleg használja leírná nekem frankon hogy miket tapasztalt ezzel kapocslatban! Ja és hogy a prolaktin szintet emeli a boldenon? Tesztoszteron menne mellé. Heti 2 enantat 1 boldenon menne

Arra készülj fel hogy egy nagyon lassú anyag szóval 12-16 hét amit érdemes használni és cserébe nagyon lassan is ürül ki, kimutathatósági ideje meg még hosszabb 1-másfél év úgy emlékszem ha ez nálad fontos lehet, nem depressziónak mondanám inkább egy belső feszültség mint amikor "mar az ideg belül" de azért ez egyéni tolerancia meg főleg magasabb dózisnál jön ki.
Ami viszont vészes lehet hogy marhára emeli a vörösvértest számot és ebből az ember csak a brutál bedurranást, erezettséget érzékeli aztán főleg ha nem figyel kicsit is a hidratálásra olyan mintha az ereiben sűrű motorolaj folyna nem éppen tesz jó a szívnek...
Tesztoszteron származék szóval semmi köze a prolaktinhoz, ha érzékeny vagy rá elnyomja a libidót de nem szokása. 

2020. Február 29. - 15:51:01
Válasz #11559
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Köszönöm szépen a válaszod👍🏻

2020. Február 29. - 20:39:06
Válasz #11560
Elérhető

Gábor77


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

Bárki, aki a sokadik kúrán van túl.... TRT kell majd. Amúgy szerintem egy átlag soha nem sportolt férfinak 35-40 felett se lehet túl magas TST szintje... ők is élnek valahogy.


 #:-)
Azért ez nem teljesen így van, ne általánosíts!  **:))))*
Ez függ a kura/kúrák hosszától és a heti mg adagoktól!  =/+'

Egyetértek Lacival. Nekem relatív hosszú ideig ment (összesen 18 hét) de alacsony dózisban. Már úgy is alacsony ha benne lenne a cuccba a hatóanyag. Szóval elég lightosan adtam elő. Miután abbahagytam igazán semmj gondom nem volt. Kis libidó csökkenés talán. Hangulatommal semmi gond. Sőt a Tren.után még talán jobb is a kedvem. Sikerült 22kg fogynom úgy hogy izmosodtam közben,vagy inkább azt mondom nem veszítettem izmot. Szóval nekem egyenlőre bejön így finoman adagolva. Mivel később se szeretnék nagyobb lenni (cél valahol 100-115kg nál van 15% testzsírral) így addig szeretnék még max 2 kúrát csinálni amíg el nem érem a kitűzött célt. Utánna megleszek nélküle. Most se hiányzik,nem kattogok rajta. Szóval szerintem minden fejben dől el. Alapos utánnakérdezés és tervezés nagyban segít hogy ne csesdzen ki az ember magával. Szükséges minimumot használni csak okosan nem túlvállalva. Mert 3x annyi cucc nem hoz 3x több izmot. Ami még nagyon fontos az a tisztességes visszaállítás elvégzése. Azzal nem szabad spórolni.

2020. Március 05. - 06:21:00
Válasz #11561
Nem elérhető

Jack0211


Van köztetek esetleg olyan aki már régóta rajta van és azt kívánja bárcsak el ne kezdte volna?
Ezzel a kérdéssel itt még nem találkoztam.
Mindenki profin benne van, csinálja, tolja ezerrel az egész majdnem hogy természetességet sugall, de van-e valaki aki megbánta? Vagy olyan aki abbahagyta és negatívan csapott vissza? Gondolok itt depresszióra, erős hangulatingadozásra na és persze fizikum erőteljes visszaesésére.

Bárki, aki a sokadik kúrán van túl.... TRT kell majd. Amúgy szerintem egy átlag soha nem sportolt férfinak 35-40 felett se lehet túl magas TST szintje... ők is élnek valahogy.


 #:-)
Azért ez nem teljesen így van, ne általánosíts!  **:))))*
Ez függ a kura/kúrák hosszától és a heti mg adagoktól!  =/+'

Egyetértek Lacival. Nekem relatív hosszú ideig ment (összesen 18 hét) de alacsony dózisban. Már úgy is alacsony ha benne lenne a cuccba a hatóanyag. Szóval elég lightosan adtam elő. Miután abbahagytam igazán semmj gondom nem volt. Kis libidó csökkenés talán. Hangulatommal semmi gond. Sőt a Tren.után még talán jobb is a kedvem. Sikerült 22kg fogynom úgy hogy izmosodtam közben,vagy inkább azt mondom nem veszítettem izmot. Szóval nekem egyenlőre bejön így finoman adagolva. Mivel később se szeretnék nagyobb lenni (cél valahol 100-115kg nál van 15% testzsírral) így addig szeretnék még max 2 kúrát csinálni amíg el nem érem a kitűzött célt. Utánna megleszek nélküle. Most se hiányzik,nem kattogok rajta. Szóval szerintem minden fejben dől el. Alapos utánnakérdezés és tervezés nagyban segít hogy ne csesdzen ki az ember magával. Szükséges minimumot használni csak okosan nem túlvállalva. Mert 3x annyi cucc nem hoz 3x több izmot. Ami még nagyon fontos az a tisztességes visszaállítás elvégzése. Azzal nem szabad spórolni.


Boldival kapcsolatban egyetértek a leírtakkal , hét 1 is nagyon szépen hoz. És szerintem a testoval sem kell elszállni .16 hét az mindenképp kell !
Prolaktin magas lenne amit nem hiszem akkor próbáld előszőr 400i.e. E vitamint B6 (300mg)vitaminnal ez elvileg 2 hét alatt rendbe hozza.
Ha a ver sűrű az probléma Negyed szem aszpirin jót tesz , aszpirin hígítja a vert . Persze az omega meg múltivitamin alap . @:-)

2020. Március 10. - 09:40:42
Válasz #11562
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok !

7 év kihagyás után elérkezettnek láttam az időt hogy visszatérjek a sötét oldalra, ezzel kapcsolatban szeretnék most tapasztalatokat megosztani, illetve kérdezni párat.

31y/175cm/79kg

A cél formába hozás, recompose.

1-12 TestP 150mg EOD
1-10 NPP 100mg EOD
1-5 Anavar 60mg ED

Akartam szemest mindenképp, ha már lúd legyen kövér alapon, oxandrolone mellett döntöttem a relatív enyhe mellékhatások miatt. Azt hiszem a cucc totál kamu, semmit nem érzek tőle, bár csináltam egy RTU tesztet ami szerint van benne valami. ( Vagy oxa vagy stana )

Jelenleg az 5. hétben vagyok, edzés utáni mérés szerint 84 kg. A táplálkozáson sokat nem változtattam, naponta 600g csirke/marha/hal, 5 tojás reggel, este 250g zsírszegény túró, 3 tejsavó turmix a ferhérje, 100g zab 200g rizs + tömegnövelőből 50g komplex CH a szénhidrát, multivitamin pakk, animal flex ízületvédő és egy zacskó mag.

Tapasztalatok: nem az, amit vártam. Évekkel ezelőtt 100mg testP EOD az állatot kihozta belőlem. Libido, edzéskedve meredeken emelkedett. Most, mondhatni semmi, vagy néha talán még az alapállapotnál is rosszabb. Ez mi ? Valamint, alig bírok elmenni a szexben. ( EZ MI ? :D ) Talán egyedül az erőszint az ami a vártnak megfelelően növekszik ( Guggolás,fekvenyomás, felhúzás jelenleg +15% )  forma so-so,de inkább vizes mint éles.

Egész nap ki vagyok száradva. 2 óránként fél liter vizet megiszok, gyakorlatilag egész nap wcre járkálok emiatt. Kardió teljesítményem lezuhant, mondhatni. Az alsó hátam és lábaim olyan szinten bedurrannak az első 10 percben, hogy alig bírom végigcsinálni az amúgy teljesen megszokott mennyiségeket. ( Ma volt a kritikus pont, futás közben ( 5km /30p ) több szembejövőnek láttam az arcára írva, hogy " ez a csávó mindjárt megdöglik " :D )

HCG-t nem nyomok, a kúra utolsó 2 hetében terveztem élesztgetni a heréket. Tesztikuláris atrófia kifejezett.  Külföldi oldalakon népszerű egy HCGenerate cucc, ami elvileg teljesen kiválthatja a hormont, épp szállítás alatt van, esetleg ezzel tapasztalat valakinek ?

Görcsöl az alsó hasam, és újabban a mellem is. Vitaminpakkban van Ca/Mg kiegészítés, lehet, hogy kevés lenne ?

Köszi ha olvastatok, szép napot.  @:-)

2020. Március 10. - 12:54:01
Válasz #11563
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok !

7 év kihagyás után elérkezettnek láttam az időt hogy visszatérjek a sötét oldalra, ezzel kapcsolatban szeretnék most tapasztalatokat megosztani, illetve kérdezni párat.

31y/175cm/79kg

A cél formába hozás, recompose.

1-12 TestP 150mg EOD
1-10 NPP 100mg EOD
1-5 Anavar 60mg ED

Akartam szemest mindenképp, ha már lúd legyen kövér alapon, oxandrolone mellett döntöttem a relatív enyhe mellékhatások miatt. Azt hiszem a cucc totál kamu, semmit nem érzek tőle, bár csináltam egy RTU tesztet ami szerint van benne valami. ( Vagy oxa vagy stana )

Jelenleg az 5. hétben vagyok, edzés utáni mérés szerint 84 kg. A táplálkozáson sokat nem változtattam, naponta 600g csirke/marha/hal, 5 tojás reggel, este 250g zsírszegény túró, 3 tejsavó turmix a ferhérje, 100g zab 200g rizs + tömegnövelőből 50g komplex CH a szénhidrát, multivitamin pakk, animal flex ízületvédő és egy zacskó mag.

Tapasztalatok: nem az, amit vártam. Évekkel ezelőtt 100mg testP EOD az állatot kihozta belőlem. Libido, edzéskedve meredeken emelkedett. Most, mondhatni semmi, vagy néha talán még az alapállapotnál is rosszabb. Ez mi ? Valamint, alig bírok elmenni a szexben. ( EZ MI ? :D ) Talán egyedül az erőszint az ami a vártnak megfelelően növekszik ( Guggolás,fekvenyomás, felhúzás jelenleg +15% )  forma so-so,de inkább vizes mint éles.

Egész nap ki vagyok száradva. 2 óránként fél liter vizet megiszok, gyakorlatilag egész nap wcre járkálok emiatt. Kardió teljesítményem lezuhant, mondhatni. Az alsó hátam és lábaim olyan szinten bedurrannak az első 10 percben, hogy alig bírom végigcsinálni az amúgy teljesen megszokott mennyiségeket. ( Ma volt a kritikus pont, futás közben ( 5km /30p ) több szembejövőnek láttam az arcára írva, hogy " ez a csávó mindjárt megdöglik " :D )

HCG-t nem nyomok, a kúra utolsó 2 hetében terveztem élesztgetni a heréket. Tesztikuláris atrófia kifejezett.  Külföldi oldalakon népszerű egy HCGenerate cucc, ami elvileg teljesen kiválthatja a hormont, épp szállítás alatt van, esetleg ezzel tapasztalat valakinek ?

Görcsöl az alsó hasam, és újabban a mellem is. Vitaminpakkban van Ca/Mg kiegészítés, lehet, hogy kevés lenne ?

Köszi ha olvastatok, szép napot.  @:-)

Szia.Megkérdezhetem melyik márkát használod?
Lehet egy kis proviron még dobott volna a libidón.Szerintem amúgy simán lehet hogy az NPP-d frankón működik,propiba meg alig van valami.. és igy ugye a rossz arányok miatt nem érzed olyan jónak az egészet...ha erő jött akkor valami bizonyos hogy dolgozik..

2020. Március 10. - 15:09:26
Válasz #11564
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok !

7 év kihagyás után elérkezettnek láttam az időt hogy visszatérjek a sötét oldalra, ezzel kapcsolatban szeretnék most tapasztalatokat megosztani, illetve kérdezni párat.

31y/175cm/79kg

A cél formába hozás, recompose.

1-12 TestP 150mg EOD
1-10 NPP 100mg EOD
1-5 Anavar 60mg ED

Akartam szemest mindenképp, ha már lúd legyen kövér alapon, oxandrolone mellett döntöttem a relatív enyhe mellékhatások miatt. Azt hiszem a cucc totál kamu, semmit nem érzek tőle, bár csináltam egy RTU tesztet ami szerint van benne valami. ( Vagy oxa vagy stana )

Jelenleg az 5. hétben vagyok, edzés utáni mérés szerint 84 kg. A táplálkozáson sokat nem változtattam, naponta 600g csirke/marha/hal, 5 tojás reggel, este 250g zsírszegény túró, 3 tejsavó turmix a ferhérje, 100g zab 200g rizs + tömegnövelőből 50g komplex CH a szénhidrát, multivitamin pakk, animal flex ízületvédő és egy zacskó mag.

Tapasztalatok: nem az, amit vártam. Évekkel ezelőtt 100mg testP EOD az állatot kihozta belőlem. Libido, edzéskedve meredeken emelkedett. Most, mondhatni semmi, vagy néha talán még az alapállapotnál is rosszabb. Ez mi ? Valamint, alig bírok elmenni a szexben. ( EZ MI ? :D ) Talán egyedül az erőszint az ami a vártnak megfelelően növekszik ( Guggolás,fekvenyomás, felhúzás jelenleg +15% )  forma so-so,de inkább vizes mint éles.

Egész nap ki vagyok száradva. 2 óránként fél liter vizet megiszok, gyakorlatilag egész nap wcre járkálok emiatt. Kardió teljesítményem lezuhant, mondhatni. Az alsó hátam és lábaim olyan szinten bedurrannak az első 10 percben, hogy alig bírom végigcsinálni az amúgy teljesen megszokott mennyiségeket. ( Ma volt a kritikus pont, futás közben ( 5km /30p ) több szembejövőnek láttam az arcára írva, hogy " ez a csávó mindjárt megdöglik " :D )

HCG-t nem nyomok, a kúra utolsó 2 hetében terveztem élesztgetni a heréket. Tesztikuláris atrófia kifejezett.  Külföldi oldalakon népszerű egy HCGenerate cucc, ami elvileg teljesen kiválthatja a hormont, épp szállítás alatt van, esetleg ezzel tapasztalat valakinek ?

Görcsöl az alsó hasam, és újabban a mellem is. Vitaminpakkban van Ca/Mg kiegészítés, lehet, hogy kevés lenne ?

Köszi ha olvastatok, szép napot.  @:-)

Szia.Megkérdezhetem melyik márkát használod?
Lehet egy kis proviron még dobott volna a libidón.Szerintem amúgy simán lehet hogy az NPP-d frankón működik,propiba meg alig van valami.. és igy ugye a rossz arányok miatt nem érzed olyan jónak az egészet...ha erő jött akkor valami bizonyos hogy dolgozik..

Hello!

Testprop Elite, az NPP BM Pharmaceutical . Egyik sem valami "megbízható" brand, de arra gondoltam, mi baj lehet, max nem kapok akkor löketet. ( Ez ugye heti bontásban 525/350mg, de 400/250el is működnie kellene...mármint ha annyi lenne csak benne ) De lehetséges lenne az, hogy a 150mg/ml-es testprop kevesebb hatóanyagot tartalmaz, mint a 100mg/ml-es NPP ?  Régebben 1:1 küldtem őket, és semmi problémám nem volt, legalábbis ilyesmi nem.