2024. Május 06. - 20:31:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2020. Március 17. - 17:48:14
Válasz #11580
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Egy régi klasszikust idéznék!...  :-}
  :-}
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind kettőt akkor el se kezd a mókát!  @:-) Łł= @-o
 /:-)

2020. Március 21. - 09:39:25
Válasz #11581
Nem elérhető

eo2eo


#:-)
Egy régi klasszikust idéznék!...  :-}
  :-}
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind kettőt akkor el se kezd a mókát!  @:-) Łł= @-o
 /:-)

Így így :D

Egy kis kiegészítlés:

Elite propionate nagyon szar, gyullad és aluldózisolt :( Kúra első 5 hetében ezt használtam, gyakorlatilag leszabotálta ezt a részt. Magnusra váltottam és szárnyra kapott a dolog.

Köszi az ötleteket.

2020. Március 30. - 19:46:35
Válasz #11582
Nem elérhető

Janó


Ha a tű kihúzása után visszafolyik egy része a cuccnak kis vérrel együtt az mitől lehet?Ilyen esetben szerintetek pótolni kellene a kifolyt mennyiséget vagy nem foglalkoztok vele?

2020. Március 30. - 19:58:00
Válasz #11583
Nem elérhető

kemi


Ha a tű kihúzása után visszafolyik egy része a cuccnak kis vérrel együtt az mitől lehet?Ilyen esetben szerintetek pótolni kellene a kifolyt mennyiséget vagy nem foglalkoztok vele?

Hogy? Beadsz még 0.1ml cuccot? :D
Nyomd be mélyebbre, osszad el jobban. Nem fér bele.

2020. Március 30. - 20:09:15
Válasz #11584
Nem elérhető

Janó


Ha a tű kihúzása után visszafolyik egy része a cuccnak kis vérrel együtt az mitől lehet?Ilyen esetben szerintetek pótolni kellene a kifolyt mennyiséget vagy nem foglalkoztok vele?

Hogy? Beadsz még 0.1ml cuccot? :D
Nyomd be mélyebbre, osszad el jobban. Nem fér bele.
Csak másfél mili volt és 22 g tűvel tövig szúrtam farizomba ezért nem értem miért folyt viasza

2020. Március 30. - 20:41:40
Válasz #11585
Nem elérhető

cczw95


Cardarine muscle rage .....
..... (moderálva)

2020. Március 30. - 20:59:30
Válasz #11586
Nem elérhető

guzzi


Cardarine muscle rage gyártó teljesen bontatlan.
Eladó: 10000 ft



Csövi! Működik ez a muscle rage Cardarine? Rá néztem ott és már nem forgalmazzák.

2020. Március 30. - 21:12:52
Válasz #11587
Nem elérhető

cczw95


Igen. Utolsó darab

2020. Március 30. - 22:17:24
Válasz #11588
Nem elérhető

kemi


Ha a tű kihúzása után visszafolyik egy része a cuccnak kis vérrel együtt az mitől lehet?Ilyen esetben szerintetek pótolni kellene a kifolyt mennyiséget vagy nem foglalkoztok vele?

Hogy? Beadsz még 0.1ml cuccot? :D
Nyomd be mélyebbre, osszad el jobban. Nem fér bele.
Csak másfél mili volt és 22 g tűvel tövig szúrtam farizomba ezért nem értem miért folyt viasza

Mert akkora lyukat ütött :D G nemrég azt tanácsolta nekem, hogy olyan vékonnyal szúrjam, amivel még épp bemegy. Most 25G megy, de lehet veszek 27G-t. Rövid tű volt?

2020. Március 31. - 10:36:34
Válasz #11589
Nem elérhető

Satufake


Hogy a p..ába tudtjátok 25gs tűvel beadni? Hát nekem még a 22n se megy át, lerohad az ujjam mire belenyomom, ha belemegy... 20-21 nálam ami működik. Az meg, hogy néha picit vissza jön nem egy nagy katasztrófa.

2020. Március 31. - 12:06:10
Válasz #11590
Nem elérhető

Janó


Ha a tű kihúzása után visszafolyik egy része a cuccnak kis vérrel együtt az mitől lehet?Ilyen esetben szerintetek pótolni kellene a kifolyt mennyiséget vagy nem foglalkoztok vele?

Hogy? Beadsz még 0.1ml cuccot? :D
Nyomd be mélyebbre, osszad el jobban. Nem fér bele.
Csak másfél mili volt és 22 g tűvel tövig szúrtam farizomba ezért nem értem miért folyt viasza

Mert akkora lyukat ütött :D G nemrég azt tanácsolta nekem, hogy olyan vékonnyal szúrjam, amivel még épp bemegy. Most 25G megy, de lehet veszek 27G-t. Rövid tű volt?
Ne viccelj még a 22es tűvel is nehezen megy át, egyébként 4 centis a hossza

2020. Március 31. - 12:41:20
Válasz #11591
Nem elérhető

suxen


Mi lenne, ha értelmeznétek azt amit olvastok, G is leírta, ha sűrű a cucc, melegítsd föl beadás előtt. Azzal a baszott vastag tűvel nagyszerű roncsolást végeztek az adott izomban, aztán jön a heg, stb.,stb.,..

2020. Március 31. - 14:58:22
Válasz #11592
Nem elérhető

kemi


Mi lenne, ha értelmeznétek azt amit olvastok, G is leírta, ha sűrű a cucc, melegítsd föl beadás előtt. Azzal a baszott vastag tűvel nagyszerű roncsolást végeztek az adott izomban, aztán jön a heg, stb.,stb.,..

Én is szopok a hegekkel, igen... bár előbb tudtam volna! Ilyen 12x1-2ml kúrácskához jó a 22g is....

2020. Március 31. - 20:03:48
Válasz #11593
Nem elérhető

Mirco


Mi lenne, ha értelmeznétek azt amit olvastok, G is leírta, ha sűrű a cucc, melegítsd föl beadás előtt. Azzal a baszott vastag tűvel nagyszerű roncsolást végeztek az adott izomban, aztán jön a heg, stb.,stb.,..

Én is szopok a hegekkel, igen... bár előbb tudtam volna! Ilyen 12x1-2ml kúrácskához jó a 22g is....



Kemi. 13x1-ml? Hetente?

2020. Március 31. - 20:24:41
Válasz #11594
Nem elérhető

G


Mi lenne, ha értelmeznétek azt amit olvastok, G is leírta, ha sűrű a cucc, melegítsd föl beadás előtt. Azzal a baszott vastag tűvel nagyszerű roncsolást végeztek az adott izomban, aztán jön a heg, stb.,stb.,..

Én is szopok a hegekkel, igen... bár előbb tudtam volna! Ilyen 12x1-2ml kúrácskához jó a 22g is....



Kemi. 13x1-ml? Hetente?

Inzulinos 29G tűvel más a kompresszió nálam a teszt meg tren szuszpenzión , víz bázisú winin kívül nem volt olyan ami nem ment volna át rajta, tren ace, masteron, npp, boldi, propi,cypi, ena, dhb,ment.
Én a legelső kúrámban is 29G inzulinost használtam azóta sem változtattam.
Amúgy a legtöbb patika tesztó valamiért ricinus olajban van feloldva az mondjuk rohadt sűrű tényleg de az is gond nélkül át ment rajta igaz elég lassan ez tény, de ha kicsit melegítesz rajta sokkal jobb.
Amúgy ha csak hetente 1-2 ml adsz be akkor is miért használnál nagy tűt ha átmegy kicsin....
Ez valami régi kokszos dolog hogy felszívó 18as beadó 21-23 de minek is ..... :D
Konkrétan tegnap előtt vádliba ma bicepszbe ment be a tesztó és mintha semmi nem történt volna :D
Akinek meg vissza folyik javaslom tanuljon meg injekciót beadni ---->youtube ---> z track injection technique