2024. Május 06. - 17:40:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2020. Március 31. - 20:26:42
Válasz #11595
Nem elérhető

G


Viccen kívül csinálok egy videót hogy hogy kell HCG-t, peptidet kimérni  meg inzulinossal tesztót beadni videót :D
Ezek az ultimate vissza térő kérdések mindig :D

2020. Április 01. - 00:36:47
Válasz #11596
Nem elérhető

kemi


Viccen kívül csinálok egy videót hogy hogy kell HCG-t, peptidet kimérni  meg inzulinossal tesztót beadni videót :D
Ezek az ultimate vissza térő kérdések mindig :D

Várjuk!
Itt nem adnak a patikában tűt. Vagyis 22G-t nem akartak adni(mert IM csak orvos adhat), megpróbálok 27-t szerezni.

Egyébként ha nem TRT dózisról, de relatív alacsony, 2-2 ml/hét cucc megy csak, akkor is lehet értelme subq adni jól elosztva? pl naponta?

2020. Április 01. - 15:41:36
Válasz #11597
Nem elérhető

Sid90


Viccen kívül csinálok egy videót hogy hogy kell HCG-t, peptidet kimérni  meg inzulinossal tesztót beadni videót :D
Ezek az ultimate vissza térő kérdések mindig :D

Várjuk!
Itt nem adnak a patikában tűt. Vagyis 22G-t nem akartak adni(mert IM csak orvos adhat), megpróbálok 27-t szerezni.

Egyébként ha nem TRT dózisról, de relatív alacsony, 2-2 ml/hét cucc megy csak, akkor is lehet értelme subq adni jól elosztva? pl naponta?

Nem tapasztalatból irom,mert sosem csináltam,csak olvastam,hogy zsirba adva bőr alaá,nagyobb mennyiség,akár egy ml tesztó is kurvára be fog gyulladni.Szerintem ne kisérletezz..25mg..max..
Persze ha szétszeded apró darabokra lehet moegoldható de szerintem 2 milit beadogatni 6-8 részben még bőr alá se jó :D

2020. Április 01. - 16:28:01
Válasz #11598
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Latom itt mindig megy a hcg bekeverkesről meg elosztásáról a sztori úgyhogy feltettem a YouTube ra egy videot ahol megmutatom hogy kell ahogy az orvos irta elő.
Igy van fent a videó: tesztoszteron pótlás

2020. Április 01. - 17:35:33
Válasz #11599
Nem elérhető

kemi


Viccen kívül csinálok egy videót hogy hogy kell HCG-t, peptidet kimérni  meg inzulinossal tesztót beadni videót :D
Ezek az ultimate vissza térő kérdések mindig :D

Várjuk!
Itt nem adnak a patikában tűt. Vagyis 22G-t nem akartak adni(mert IM csak orvos adhat), megpróbálok 27-t szerezni.

Egyébként ha nem TRT dózisról, de relatív alacsony, 2-2 ml/hét cucc megy csak, akkor is lehet értelme subq adni jól elosztva? pl naponta?

Nem tapasztalatból irom,mert sosem csináltam,csak olvastam,hogy zsirba adva bőr alaá,nagyobb mennyiség,akár egy ml tesztó is kurvára be fog gyulladni.Szerintem ne kisérletezz..25mg..max..
Persze ha szétszeded apró darabokra lehet moegoldható de szerintem 2 milit beadogatni 6-8 részben még bőr alá se jó :D

100%, hogy nagyon begyullad. Megjártam már vele.
Inkább úgy csinálom, hogy 1, max 2ml subq eloszva 3 v 6 fele (úgy ment a trt is) a többi izom.

2020. Április 01. - 17:38:30
Válasz #11600
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Mennyi tesztoszteront használsz a trt be hány mg/hét? És ez élethosszig tartó?

2020. Április 01. - 17:40:26
Válasz #11601
Nem elérhető

kemi


Mennyi tesztoszteront használsz a trt be hány mg/hét? És ez élethosszig tartó?

1ml mixet  (Master, vagy más). Igen, valószínű, hogy lifetime TRT lesz.

2020. Április 04. - 06:12:39
Válasz #11602

testo55

Vendég
Hali!

Valaki tudja melyik növi müködik most legjobban? /7%

Hyge, evogene, riptropin, magnus?

Köszi! :laugh:

2020. Április 04. - 16:11:00
Válasz #11603
Nem elérhető

guzzi


Helló sziasztok!

Bőr alá bármilyen olajos cumot nyomni? Ez most vicc fiúk?
Minek koxol az aki nem meri Izomba adni? Mert valószínű ez az oka annak hogy oda adja! Ne vicceljetek már ilyen tű... olyan tű... 25g tű nem tesz akkora kárt az izom rostokban hogy az ekkora problémát jelentsen, hogy inzulinos tűre kényszerítse! Playstation generáció!
A másik meg a kox úgy hogy azt hangoztatják, hogy Ti már X éve nyomjátok... Most meg kérdezitek milyen tű...? Hogy kel a HCG-t oldani... tárolni?
Olvassátok!
Sokat olvassátok!
Aztán nyúlni a koxhoz!

2020. Április 04. - 17:37:58
Válasz #11604
Nem elérhető

suxen


Helló sziasztok!

Bőr alá bármilyen olajos cumot nyomni? Ez most vicc fiúk?
Minek koxol az aki nem meri Izomba adni? Mert valószínű ez az oka annak hogy oda adja! Ne vicceljetek már ilyen tű... olyan tű... 25g tű nem tesz akkora kárt az izom rostokban hogy az ekkora problémát jelentsen, hogy inzulinos tűre kényszerítse! Playstation generáció!
A másik meg a kox úgy hogy azt hangoztatják, hogy Ti már X éve nyomjátok... Most meg kérdezitek milyen tű...? Hogy kel a HCG-t oldani... tárolni?
Olvassátok!
Sokat olvassátok!
Aztán nyúlni a koxhoz!

Egyrészt a szubkután injekciók szerepe a TRT során került előtérbe, szakirodalom tömkelege foglalkozik ezzel. Másrészt a tű  okozta sérülés mikéntjének meghatározása, nem úgy történik, hogy arról ki mit gondol, hanem szintén szakirodalom hegyek tartalmazzák. Igen olvasni kell, de 2020 van, a 70-es évek irodalma, már nem feltétlenül állja meg a helyét minden kétséget kizáróan. Javaslom az angol nyelvű fórumok és irományok tanulmányozását.

2020. Április 04. - 17:38:10
Válasz #11605
Nem elérhető

kemi


Helló sziasztok!

Bőr alá bármilyen olajos cumot nyomni? Ez most vicc fiúk?
Minek koxol az aki nem meri Izomba adni? Mert valószínű ez az oka annak hogy oda adja! Ne vicceljetek már ilyen tű... olyan tű... 25g tű nem tesz akkora kárt az izom rostokban hogy az ekkora problémát jelentsen, hogy inzulinos tűre kényszerítse! Playstation generáció!
A másik meg a kox úgy hogy azt hangoztatják, hogy Ti már X éve nyomjátok... Most meg kérdezitek milyen tű...? Hogy kel a HCG-t oldani... tárolni?
Olvassátok!
Sokat olvassátok!
Aztán nyúlni a koxhoz!

Nyilván eddig mertem, most meg hirteen nem?!
Elég kárt tett az eddigi 22G, 25 sem sokkal jobb. Azt hittem a sok olaj miatt nem ment be már a tű sem, de felvilágosítottak, hogy a hegek miatzttt.... Ha mehet bőr alá, vagy 27-29G-vel, akkor miért menjen izomba/vastagabbal? Nyilván nem tudom oda nyomni mindet, de ha 4ml helyett csak 3ml-t kell elosztani izomba, akkor is előrébb vagyok már.
Kipróbálom 29G-vel bemegy-e izomba, ha igen, akkor sokkal több opcióm lesz a beadásra. Köszi a tippeket!

2020. Április 04. - 21:54:03
Válasz #11606
Nem elérhető

kemi


Kipróbáltam 29G-s inzulinos kittel beadni 1ml Vedi Tst Propit vállba... egy ujjal bement (melegítes nélkül) és semmi nem folyt vissza... mivel zsír nem magyon van vállamon, ezért az 1cm hosszú tűvel gond nélkül izomba ment.

Hátrányai: tovább tart a beadás, mivel max 1ml fér a fecsibe, így 2-3-4x kell szúrni. A hátulról betöltésnél előfordulhat baleset(de nem túl bonyolult). Seggbe több mint valószínű, hogy nem éri el az izmot.

Előnye: Nem lesz olyan méretű a hegesedés. Lehet kényelmesen adni a rövid észtert EOD. Olyan helyekre is be lehet adni, ahova egy több ml-s fecsivel és 22-25G tűvel necces lenne.

Nehezen vettem rá magam, hogy kipróbáljam, de ez egy új szintre helyezte a gyógyszerhasználatot....

Köszi mégegyszer!

2020. Április 04. - 22:51:16
Válasz #11607
Nem elérhető

Sanyi Csiki


láttam hogy vedi propit irtad hogy azt használod.. van nekem is vedi propi ithon: mfg date: 2019.05
Exp date:2023.05
Ez működik szerinted? Kb mennyi propi lehet benne?

2020. Április 04. - 23:24:42
Válasz #11608
Nem elérhető

kemi


láttam hogy vedi propit irtad hogy azt használod.. van nekem is vedi propi ithon: mfg date: 2019.05
Exp date:2023.05
Ez működik szerinted? Kb mennyi propi lehet benne?

Tavaly nyárról maradt pár ampulla. EOD 1ml ment. Szerintem elég.

2020. Április 11. - 12:37:05
Válasz #11609
Nem elérhető

Turinabol1


láttam hogy vedi propit irtad hogy azt használod.. van nekem is vedi propi ithon: mfg date: 2019.05
Exp date:2023.05
Ez működik szerinted? Kb mennyi propi lehet benne?

Tavaly nyárról maradt pár ampulla. EOD 1ml ment. Szerintem elég.

Itt a testosteron propi minden másnap szúrva.
https://pasteboard.co/J3iDgdb.jpg
Elég nagy lowok és peakek lesznek benne. Propit azt mindennap érdemes szúrogatni.

Itt pedig minden nap szúrva:
https://pasteboard.co/J3iDWo5.jpg

Én szeretem a minél kevesebb low/high pontot a kúra/trt folyamán, ettől sokkal kevesebb aromatáz inhibitor kell.