2024. Május 06. - 22:53:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498776 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2020. Április 11. - 12:39:20
Válasz #11610
Nem elérhető

kemi


láttam hogy vedi propit irtad hogy azt használod.. van nekem is vedi propi ithon: mfg date: 2019.05
Exp date:2023.05
Ez működik szerinted? Kb mennyi propi lehet benne?

Tavaly nyárról maradt pár ampulla. EOD 1ml ment. Szerintem elég.

Itt a testosteron propi minden másnap szúrva.
https://pasteboard.co/J3iDgdb.jpg
Elég nagy lowok és peakek lesznek benne. Propit azt mindennap érdemes szúrogatni.

Itt pedig minden nap szúrva:
https://pasteboard.co/J3iDWo5.jpg

Én szeretem a minél kevesebb low/high pontot a kúra/trt folyamán, ettől sokkal kevesebb aromatáz inhibitor kell.

Szia! Én is így csinálom most, naponta megy (inzulinossal)😁

2020. Április 11. - 12:41:12
Válasz #11611
Nem elérhető

Turinabol1


Helló sziasztok!

Bőr alá bármilyen olajos cumot nyomni? Ez most vicc fiúk?
Minek koxol az aki nem meri Izomba adni? Mert valószínű ez az oka annak hogy oda adja! Ne vicceljetek már ilyen tű... olyan tű... 25g tű nem tesz akkora kárt az izom rostokban hogy az ekkora problémát jelentsen, hogy inzulinos tűre kényszerítse! Playstation generáció!
A másik meg a kox úgy hogy azt hangoztatják, hogy Ti már X éve nyomjátok... Most meg kérdezitek milyen tű...? Hogy kel a HCG-t oldani... tárolni?
Olvassátok!
Sokat olvassátok!
Aztán nyúlni a koxhoz!

Te is olvass sokat, mert nagyon le vagy maradva. Itt MO-n nagyon úgy látom, hogy még a 90es évek trendjei mennek. Dunning kruger hatásnak is olvass utána, a lényege, hogy általában azt hiszi, hogy mindent tud, akinek eléggé hiányosak az ismeretei.

"25g tű nem tesz akkora kárt az izom rostokban hogy az ekkora problémát jelentsen, hogy inzulinos tűre kényszerítse"
Rendben, még legyek 40 évig TRT-n... heti 3 szuri, össz 150mg enantát. 40*52*3= 6240 injekció. Most komolyan azt állítod, hogy ilyen mennyiségeken nem számít az, hogy 22g vagy 27g?

2020. Április 11. - 12:42:03
Válasz #11612
Nem elérhető

Turinabol1


láttam hogy vedi propit irtad hogy azt használod.. van nekem is vedi propi ithon: mfg date: 2019.05
Exp date:2023.05
Ez működik szerinted? Kb mennyi propi lehet benne?

Tavaly nyárról maradt pár ampulla. EOD 1ml ment. Szerintem elég.

Itt a testosteron propi minden másnap szúrva.
https://pasteboard.co/J3iDgdb.jpg
Elég nagy lowok és peakek lesznek benne. Propit azt mindennap érdemes szúrogatni.

Itt pedig minden nap szúrva:
https://pasteboard.co/J3iDWo5.jpg

Én szeretem a minél kevesebb low/high pontot a kúra/trt folyamán, ettől sokkal kevesebb aromatáz inhibitor kell.

Szia! Én is így csinálom most, naponta megy (inzulinossal)😁

Na végre egy igazi műértő. :D

2020. Április 16. - 22:12:50
Válasz #11613
Nem elérhető

Klier


Sziasztok.
2.Kúrában gondolkodok.Egyelőre csak elképzelés van. A lehető legalacsonyabb dózisban alkalmazva de eredményesen.
Sustanon lenne a tesztó. Heti 1ml.
Mellette Magnus Stanazolol 20-30 mg.
Provi(Görög) 1 db / 25mg
Sustához azért nem írtam mg-ot mert a gyártó még kérdéses.Van egy 2017-es elite 300-am de nagyon megoszlóak a vélemények.Szóval lehet cserélném Magnus vagy Masterre. Magnus valószínüleg utánzat mert a kódot már ellenőrizték. Ettől még működhet?!

Célom a minőségi tömegnövelés lenne, nem túl magas ch bevitellel. (Zsírosodás vizesedés miatt) fehérje 3-3,5 ch 2-3g /tskg
Fat: 80 körülre szokott kijönni.
Javarészt ezek minőségi makrók.

Azért a Stanazololt választottam mert kényelmesebb az alkalmazása és elvileg minőségi húst hoz tesztó mellett. Propit nem szeretnék mert sűrűn kell szúrni, az volt az első, de csak erőben éreztem.

Másik opció hogy a stanát félre teszem és összeszívok valamit a sustával(primo,boldi)

Masszívabb szeretnék lenni.Szerintetek mi lenne az elképzelésemnek megfelelő?
Köszönöm előre is az építő jellegű válaszokat!



2020. Április 17. - 13:40:25
Válasz #11614
Nem elérhető

kemi


Sziasztok.
2.Kúrában gondolkodok.Egyelőre csak elképzelés van. A lehető legalacsonyabb dózisban alkalmazva de eredményesen.
Sustanon lenne a tesztó. Heti 1ml.
Mellette Magnus Stanazolol 20-30 mg.
Provi(Görög) 1 db / 25mg
Sustához azért nem írtam mg-ot mert a gyártó még kérdéses.Van egy 2017-es elite 300-am de nagyon megoszlóak a vélemények.Szóval lehet cserélném Magnus vagy Masterre. Magnus valószínüleg utánzat mert a kódot már ellenőrizték. Ettől még működhet?!

Célom a minőségi tömegnövelés lenne, nem túl magas ch bevitellel. (Zsírosodás vizesedés miatt) fehérje 3-3,5 ch 2-3g /tskg
Fat: 80 körülre szokott kijönni.
Javarészt ezek minőségi makrók.

Azért a Stanazololt választottam mert kényelmesebb az alkalmazása és elvileg minőségi húst hoz tesztó mellett. Propit nem szeretnék mert sűrűn kell szúrni, az volt az első, de csak erőben éreztem.

Másik opció hogy a stanát félre teszem és összeszívok valamit a sustával(primo,boldi)

Masszívabb szeretnék lenni.Szerintetek mi lenne az elképzelésemnek megfelelő?
Köszönöm előre is az építő jellegű válaszokat!

Sustát is sűrün kell szúrni. Heti 1ml az csak egy erősebb TRT dózis. Stana nem hoz annyi izmot, hogy tömegeléshez lehessen jól használni, főleg kis dózisban + májmérgező. Inkább hagyd nyárra a formához.

Boldenon szerintem jó választás. Nandrolone-nál kevesebb a mellékhatása.

2x1ml susta tuti kelleni fog, propit felesleges eröltetni, azt naponta kellene adni. 2ml susta mellé kellhet már aromatizálódásgátló. A mennyiség kérdéses.

Hcg is kell kúra közben. Olvass vissza!

2020. Április 20. - 14:33:03
Válasz #11615
Nem elérhető

LaciHun


 #:-)
Na Csibészek...
Írta itt a Klier betyár hogy kezdene egy olyat... Sustanon Heti 1ml.
mellette Magnus Stanazolol 20-30 mg.
Erre írta Kemi hogy kevés 1ml Susta és a Stana.
-Miért lenne kevés?
Ha nem vagy zsíros dagi és jól reagálsz a dolgokra akkor egy szép nem nagy forma össze jöhet! @:-)
Az meg egyenesen röhejes hogy heti 2-2-ml relatív alacsonynak számít!  @-o
Ne már 4ml hetente alacsony?
Akkor a közép mi? 14ml!
Egy jó kúra meg heti 20ml? 8-)
 :-)(-:
Hagyjuk már ezt az eget erő kúra mennyiségeket!  :-<
Tessék pihenni min 7 hónapot!  :-<
Ha már ennyi egy alacsony kúra akkor el kellene gondolkodni hogy vagy a motyo szar, vagy a genetika szar vagy csak már túl vagy töltve!  ****)
Nem ma kezdtem úgyhogy láttam már ezt-azt... De ilyen mennyiségeket 20 éve még a komoly  versenyzők sem tolták hetente.
A mai türelmetlen barmok beszélnek ökörségeket... Hogy a külföldi X, Y versenyzőnek milyen kúra mennyisége van, meg ez... meg az.
Igen de Ő/Ők PROFIK!!  =/+'
Hobbi szinten minek ennyi?  :-}
Így csak szét baszod az egész tested kívül belül!
Arról nem is beszélve, hogy bármikor jöhet egy... Rotty!  /:-) és R. I. P.  /:-)
Azzal pedig teljes mértékben egyet értek a fentebb leirt csibészel, hogy igen is tessék olvasni mielőtt belevágtok!
Nem kel a szöveg, hogy Te így meg úgy... 
Olvass bazdmeg!  :-/--   Ott van minden az ortotok előtt!   :-Đ




2020. Április 21. - 18:10:07
Válasz #11616
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

első kúránál szálkásítanék,oxat próbálnék napi 20mg-al kezdve,aztan meglátom hogy működik,minimalizálni szeretném a mellékhatásokat.
melyik gyártók oxái jók mostanában? >:D

köszi a segítséget!

2020. Április 22. - 20:35:33
Válasz #11617
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

első kúránál szálkásítanék,oxat próbálnék napi 20mg-al kezdve,aztan meglátom hogy működik,minimalizálni szeretném a mellékhatásokat.
melyik gyártók oxái jók mostanában? >:D

köszi a segítséget!

20mg oxát minden nélkül? Bikini versenyre készülsz? :D

2020. Április 23. - 21:14:06
Válasz #11618
Nem elérhető

haven


Oxát én is tervezek, valahogy így nézne majd ki a kúrám:
- propi, naponta 0.5ml finom tűvel
- wini,minden másnap 1ml
- oxa, mennyiség még átgondolás alatt.
- heti 1 alkalommal 500 egység HCG
- lehet provi is, bár ennél a tesztó mennyiségnél nem muszáj

ezeket alkalmaznám 12-16 hétig, a cél egy sokkal-sokkal jobb forma, sok zsírtól megszabadulni. Az étrendem ketogén, többé-kevésbé számolom is. Lesz heti 5 súlyzós edzés meg vagy 4 aerob.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Április 23. - 23:52:53
Válasz #11619
Nem elérhető

Gábor77


Olvasgatom itt a fórumot és némi csodálkozással fogadom a bőr alá betolt testot (meg egyebeket). Mekkora mennyisgen gyullad?

2020. Április 24. - 00:54:48
Válasz #11620
Nem elérhető

kemi


Olvasgatom itt a fórumot és némi csodálkozással fogadom a bőr alá betolt testot (meg egyebeket). Mekkora mennyisgen gyullad?

1ml Master mixel csúnyán rábasztam hasba. 0.3 simán ok, 0.5 is talán.
Most 0.5-1ml megy inzulinossal comb/váll naponta(2-3 szúrás). Teljesen OK. Subq nem megy semmi, csak hcg.

2020. Április 24. - 09:51:41
Válasz #11621
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, nem tudom van e róla külön topik vagy se de itt kérdeznék.
Beadás után gyulladással mit ajánlatos kezdeni?
Kedden volt 1 beadásom, mix és ena 1-1ml
Tegnap már szarul voltam délutántól, volt pici hőemelkedésem is estére, jegeltem, kentem gyulladás csökkentővel és szedtem rá gyulladáscsökkentőt is.
A vicc az egészbe hogy az előző 9-9mlnél semmi baj nem volt de ez az utolsó ami maradt az üvegbe 1-1ml megszopatott.
Nem piros, már se láz, se emelkedés se semmi, csak az a feszülős érzés.
Valószínű valami régi pontot kaphattunk el farnál, vagyis gondolom én, mindent úgy csináltunk ahogy eddig.


2020. Április 24. - 10:17:36
Válasz #11622
Nem elérhető

kemi


Srácok, nem tudom van e róla külön topik vagy se de itt kérdeznék.
Beadás után gyulladással mit ajánlatos kezdeni?
Kedden volt 1 beadásom, mix és ena 1-1ml
Tegnap már szarul voltam délutántól, volt pici hőemelkedésem is estére, jegeltem, kentem gyulladás csökkentővel és szedtem rá gyulladáscsökkentőt is.
A vicc az egészbe hogy az előző 9-9mlnél semmi baj nem volt de ez az utolsó ami maradt az üvegbe 1-1ml megszopatott.
Nem piros, már se láz, se emelkedés se semmi, csak az a feszülős érzés.
Valószínű valami régi pontot kaphattunk el farnál, vagyis gondolom én, mindent úgy csináltunk ahogy eddig.

Lázcsillapító + jég. Ha gennyes akkor szívd ki valami vastag tűvel... orvos ost úgy sem lát el :D

2020. Április 24. - 10:32:58
Válasz #11623
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Április 24. - 11:04:34
Válasz #11624
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, nem tudom van e róla külön topik vagy se de itt kérdeznék.
Beadás után gyulladással mit ajánlatos kezdeni?
Kedden volt 1 beadásom, mix és ena 1-1ml
Tegnap már szarul voltam délutántól, volt pici hőemelkedésem is estére, jegeltem, kentem gyulladás csökkentővel és szedtem rá gyulladáscsökkentőt is.
A vicc az egészbe hogy az előző 9-9mlnél semmi baj nem volt de ez az utolsó ami maradt az üvegbe 1-1ml megszopatott.
Nem piros, már se láz, se emelkedés se semmi, csak az a feszülős érzés.
Valószínű valami régi pontot kaphattunk el farnál, vagyis gondolom én, mindent úgy csináltunk ahogy eddig.

Lázcsillapító + jég. Ha gennyes akkor szívd ki valami vastag tűvel... orvos ost úgy sem lát el :D
Az első már nem kell nincs lázam
Jegelni amikor tudom jegelem folyamat
Gennyesség mennyire észrevehető?
Sose volt és még sose láttam olyat, mert nekem elváltozva a 2 far nincs, és nem piros, nem duzzadt, csak belül az a feszítő érzés
bár tegnap este menni alig tudtam, meg a lehajolás is szenvedés volt, most simán megy mind a 2 szájhúzás nélkül.