2024. Május 06. - 22:43:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498774 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2020. Május 11. - 22:01:30
Válasz #11670

testo55

Vendég
Szevasztok Kandurok!
Kérdésem lenne olyanok felé akik e téren gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek.
Elsőnek alkalmazok Trent!
1:TrenMix ből mennyi a minimum heti adag?
2: Mikor kezdi kifelyteni a hatását és miből érzem hogy jó?
3: A jobb hatás érdekében mi a jobb mellé Boldenon vagy Stana?
Köszi előre is!

1:Mivel a trenmixbe gondolom van gyors eszter is ezert ketnaponta erdemes adni
2: minden amit a gugli kidob tren leirasara :laugh:
3: tomegeles boldi, ?szaritas? stana

2020. Május 11. - 23:38:50
Válasz #11671
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

2020. Május 12. - 19:10:03
Válasz #11672
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Azt nem csak a nor-19 emeli?

2020. Május 13. - 09:21:26
Válasz #11673
Nem elérhető

G


Lehet sőt biztos, mivel az ena több vizet köt!

Nincs ilyen hogy ilyen vagy olyan észter több vizet köt.... meg a beadási a gyakoriság a lényeg..... amúgy látszatra így ez igaz van heti 1szer adnak be enát és mivel nagyot fluktuál a a hormonszint több a mellékhatás szusztát meg heti 2-3* így stabilabb a szint....
Amúgy mit is takar az hogy vissza esés?

2020. Május 13. - 09:26:58
Válasz #11674
Nem elérhető

G


Szevasztok Kandurok!
Kérdésem lenne olyanok felé akik e téren gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek.
Elsőnek alkalmazok Trent!
1:TrenMix ből mennyi a minimum heti adag?
2: Mikor kezdi kifelyteni a hatását és miből érzem hogy jó?
3: A jobb hatás érdekében mi a jobb mellé Boldenon vagy Stana?
Köszi előre is!

Hülye válasz de mindig a minimális hatékony dózis számodra... de 200-300 mg
Hát ha használtál már trent érezni fogod ha meg nem akkor főleg :D amúgy felesleges tren mixeket venni tren hex tuti hogy nincs benne amúgy is az a legnagyobb hülyeség lenne használni
Céltól függően boldi tömegeléshez jobb(mondjuk boldi miatt én nem nyomnék trent 8-12 hétig :D ) , stana diétához

2020. Május 13. - 09:31:22
Válasz #11675
Nem elérhető

G


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Őszintén kitudja..... megnézeted kiderül
Ha szusztától magas volt akkor decát kaptál.... elméletben csak a 19-nor deca, tren emeli vagy annyira magas volt az ösztród a szusztától hogy már  prolaktinod is felment de ez nagyon extrém eset lenne
Amúgy ha a szuszta-boldit nyomsz azért 8-16 hétnél ne tervezz rövidebb kúrát...

2020. Május 13. - 09:38:11
Válasz #11676
Nem elérhető

Sanyi Csiki


 :-oD
Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Őszintén kitudja..... megnézeted kiderül
Ha szusztától magas volt akkor decát kaptál.... elméletben csak a 19-nor deca, tren emeli vagy annyira magas volt az ösztród a szusztától hogy már  prolaktinod is felment de ez nagyon extrém eset lenne
Amúgy ha a szuszta-boldit nyomsz azért 8-16 hétnél ne tervezz rövidebb kúrát...

Köszi!

2020. Május 13. - 09:55:43
Válasz #11677
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Köszönöm G az újabb építő jellegű választ! És  persze a többieknek is!

Azt értem a vissza esés alatt hogy ment az Enantatbol heti 1.5ml. plusz 1ml boldi. Fasza minden 92kg kb. 9% testzsir. Majd Ena csere Sustára abból is heti 1.5ml  2 hétig plusz Boldi 1ml. Most a múlt hét óta  már heti 2ml Susta és megy a Trenmix (nem használtam még soha Trent.) heti 1ml. És a mai reggeli súlyom 89,6kg.  (fasz ki van)
Ez mi a büdös ló fasz? Kaja ugyan az.

2020. Május 13. - 18:36:01
Válasz #11678

testo55

Vendég
Szevasztok Kandurok!
Köszönöm G az újabb építő jellegű választ! És  persze a többieknek is!

Azt értem a vissza esés alatt hogy ment az Enantatbol heti 1.5ml. plusz 1ml boldi. Fasza minden 92kg kb. 9% testzsir. Majd Ena csere Sustára abból is heti 1.5ml  2 hétig plusz Boldi 1ml. Most a múlt hét óta  már heti 2ml Susta és megy a Trenmix (nem használtam még soha Trent.) heti 1ml. És a mai reggeli súlyom 89,6kg.  (fasz ki van)
Ez mi a büdös ló fasz? Kaja ugyan az.

Lehet csak propi van a susidba, vagy legalabbis keves hosszu eszter

2020. Május 13. - 22:25:30
Válasz #11679
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.




2020. Május 13. - 23:46:12
Válasz #11680
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Neked tökmindegy hogy mit szedsz szursz.. se hatás se mellékhatás se semmi. Lehet hogy nem is erről a bolygóról származol😂😂😂

2020. Május 14. - 01:47:05
Válasz #11681
Nem elérhető

kemi


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Lassú véralvadás. Szivárgó vér borotválkozás után.

2020. Május 14. - 04:05:48
Válasz #11682
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Neked tökmindegy hogy mit szedsz szursz.. se hatás se mellékhatás se semmi. Lehet hogy nem is erről a bolygóról származol😂😂😂
Igen ez tobb ember koztuk az en fejembe is megfordult mar hogy ennyire egyedien elbaszva nem lehetek 😅

2020. Május 14. - 09:13:23
Válasz #11683
Nem elérhető

haven


a stana is lenyomja a libidót, ha stana....extrém módon görcsöl az ember, fokozott ásványi anyag bevitel muszáj, volt hogy a fogkefére rágörcsöltek az ujjaim, a másik kezemmel szedtem le őket. Megnövekszik a vizelés száma, nekem volt 18 is egy nap.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 14. - 12:17:50
Válasz #11684
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.
Sanyi Csiki te írtad azt hiszem hogy 2 évig nyomtál mindent aztán  nem jöttél helyre és most dokitól tesztó pótlást kapsz.Nekem ahogy olvaslak az jön le hogy te telepumpáltad magad nandrolonnal, ezért hiszed hogy a szuszitól is magas volt a prolaktinod, mert a deka még akkor is dolgozhatott benned, sőt lehet ezért nem jött még helyre utánna sem a tesztótermelésed mert ez évekig is raktározódik a zsírszövetben.Lehet még érzékenyebb is vagy rá.Idővel lehet helyreállna, nekem régi haveroknak a ?90?-és évekből a reta után volt aki még majd 2 év múlva is panaszkodott de rendbejött.Szóval én a helyedben most nem nyomnék Boldit sem, ha úgy is megy a Hcg megemelném csak a tesztót kis danával,stanával,anavarral.Jól leszárítanám magam aztán egy frankó visszaállítás után megnézetném a hormonszintemet.Hátha eltelt annyi idő hogy rendbejön, ha meg nem, nem vesztettél semmit, de fiatal vagy még a tesztópótlásra...