2024. Május 07. - 00:43:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498808 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2020. Május 14. - 13:52:41
Válasz #11685
Nem elérhető

Gyuf


a stana is lenyomja a libidót, ha stana....extrém módon görcsöl az ember, fokozott ásványi anyag bevitel muszáj, volt hogy a fogkefére rágörcsöltek az ujjaim, a másik kezemmel szedtem le őket. Megnövekszik a vizelés száma, nekem volt 18 is egy nap.
Libidoval nincs gond mert megy melle teszto boven
Gorcsoleseim nincsennek multi pro, melle kulon multivitamin, c1000,d3,cink es kalcium-magnezium
Vizeles van boven. Mostanaba ejszaka is felkelek 2-3 korul eddig sose kellett.
Par mondjuk 3-4 liter is is megy nalam

2020. Május 15. - 07:18:29
Válasz #11686
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok.
Sanyi Csiki te írtad azt hiszem hogy 2 évig nyomtál mindent aztán  nem jöttél helyre és most dokitól tesztó pótlást kapsz.Nekem ahogy olvaslak az jön le hogy te telepumpáltad magad nandrolonnal, ezért hiszed hogy a szuszitól is magas volt a prolaktinod, mert a deka még akkor is dolgozhatott benned, sőt lehet ezért nem jött még helyre utánna sem a tesztótermelésed mert ez évekig is raktározódik a zsírszövetben.Lehet még érzékenyebb is vagy rá.Idővel lehet helyreállna, nekem régi haveroknak a ?90?-és évekből a reta után volt aki még majd 2 év múlva is panaszkodott de rendbejött.Szóval én a helyedben most nem nyomnék Boldit sem, ha úgy is megy a Hcg megemelném csak a tesztót kis danával,stanával,anavarral.Jól leszárítanám magam aztán egy frankó visszaállítás után megnézetném a hormonszintemet.Hátha eltelt annyi idő hogy rendbejön, ha meg nem, nem vesztettél semmit, de fiatal vagy még a tesztópótlásra...

Szia! Jó lehet amit írsz de életemben nem használtam semmi deca félet egyedül tesztoszteront meg még nagyon régen szemes danabolt.. nemtudom mitől volt ez a magas prolaktin pedig akkor is csak heti 2 enantat ment és hónapokig magas volt aztán helyre ált. Ugy döntöttem hagyom  az egészet és nem probalom ki a boldenont sem. Nem ér ennyit

2020. Május 15. - 07:36:36
Válasz #11687
Nem elérhető

haven


Vagy tizen pár éve én is nyomtam egy teszto enantát- deca kúrát, nagyon jó volt, erőben tömegben, de az összes közül ez volt az, aminél a legrosszabb volt a visszaállás, ha jól emlékszem volt vagy 1 év, mire azt mondtam, hogy újra a régi, aminek lennie kell ;) részemről kerülni fogom a decát, az már biztos. Viszont, boldenont többször is használtam, nekem a kedvenc anyagom lett. Enantáttal vagy propival, jó volt mindenhogy. Az utolsó visszaállítás, olyan jól sikerült, mint eddig még soha. Tanácsra, használtam clomidot is, azelőtt soha. HCG t már évek óta nem a "klasszik" szúrjál 3X5ezret, hanem a finoman elosztott adagolást követem. Nekem elég annyi is. Ha lesz kúrám, amiben kicsivel több tesztó fog menni, akkor kúra közbeni adagolást fogok csinálni, heti 500 egységes mini adagokkal.
Más. Ma kipróbálom a bőr alá adagolását a propinak. 0.5ml tervezek beadni, vékony tűvel, készre szerelt inzulinos fecskendővel. Kíváncsi vagyok.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 15. - 12:12:12
Válasz #11688
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.
Haven majd megírhatnád a gyártót is amit bőr alá adsz.Tavaly nekem is így ment GEP propi,masteron nagyon jó volt aztán kipróbáltam mastert úgy begyulladt , csomósodott hogy soha többet, bár nekem a 2017-és széria volt arra sokan panaszkodtak.Galenika ena kicsit keményedett de nem volt gond, most még régi Sis-es primo megy ez nem gyullad egyáltalán viszont most beszereztem Pharmaqo-t , ez az új Sis, szuszija nagyon jó de bőr alá nem megy, viszket nagyon keményedik izomba  semmi gond de mogyoró/barack allergiám van szóval az olaj is lehet a baj.Most Angol gyártókkal kîsérletezek mert a forrásom nagyon gagyi lett, Clomiddal vigyázzatok az Anafarmosból hamisat kaptam azt használom régóta megismerem a doboza eredetinek néz ki de a bliszter benne gagyi!(bár attól még lehet benne hatóanyag,de ?n nem kísérletezek vele)Magnus is sokféle van, GEP-t is szídják így Angliából szerzek most be Intex,R.O.H.M lesz amit most próbálok aztán majd írok róla.A Hcg-t viszont én is most csinálom először kúra közben és nagyon beválik szerintem kíváncsi leszek a visszaálításra majd így milyen lesz...

2020. Május 15. - 18:11:34
Válasz #11689
Nem elérhető

szikla33


Sustát,enát,boldit combba,vállba,mellbe inzulinos tuvel adom,semmi probléma.
g

2020. Május 15. - 19:13:30
Válasz #11690
Nem elérhető

Gyuf


Vagy tizen pár éve én is nyomtam egy teszto enantát- deca kúrát, nagyon jó volt, erőben tömegben, de az összes közül ez volt az, aminél a legrosszabb volt a visszaállás, ha jól emlékszem volt vagy 1 év, mire azt mondtam, hogy újra a régi, aminek lennie kell ;) részemről kerülni fogom a decát, az már biztos. Viszont, boldenont többször is használtam, nekem a kedvenc anyagom lett. Enantáttal vagy propival, jó volt mindenhogy. Az utolsó visszaállítás, olyan jól sikerült, mint eddig még soha. Tanácsra, használtam clomidot is, azelőtt soha. HCG t már évek óta nem a "klasszik" szúrjál 3X5ezret, hanem a finoman elosztott adagolást követem. Nekem elég annyi is. Ha lesz kúrám, amiben kicsivel több tesztó fog menni, akkor kúra közbeni adagolást fogok csinálni, heti 500 egységes mini adagokkal.
Más. Ma kipróbálom a bőr alá adagolását a propinak. 0.5ml tervezek beadni, vékony tűvel, készre szerelt inzulinos fecskendővel. Kíváncsi vagyok.

Majd irj már kérlek hogy sikerült a propi beadás.
MI is a részemre váltani akarunk gyorsra és ugy lehet nem lenne nekem se lehetetlen beadni magamnak

2020. Május 15. - 21:21:41
Válasz #11691
Nem elérhető

Klier


Sziasztok. Tervben van egy kúra. Jövőhéten kezdeném. Master Pharma Testo-mix 350
+ Master Boldenon. Alacsony dózisban szeretném alkalmazni. 1,5 ml tesztó + 1 ml boldi/hét. Van itthon görög provim és bolgár tamoxim.
Kérdésem az lenne hogy szerintetek hogyan osszam el a tesztót meg a boldit? Hány naponta érdemes? Megoszlóak a vélemények. Régi szteroid oldalakon 10 naponta írják az adagolást , fórumon olvastam olyat is hogy három naponta.
Nem szeretnék sűrűn de mégis legyen megfelelő a koncentráció.5 naponta oké lehet?A propionát miatt nem teljesen értem ,ugyanis ha jól tudom azt minden másnap kell.A másik kérdés az lenne hogy melyik anti ösztrogént használjam és mikor kezdjem el? Köszi az építő jellegű hozzászólásokat!

2020. Május 15. - 21:44:32
Válasz #11692
Nem elérhető

haven


Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 15. - 22:45:11
Válasz #11693
Nem elérhető

kemi


Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;

29G-vel is bemegy. Meg sem melegítem. Izomba megy most.

2020. Május 15. - 23:22:31
Válasz #11694

testo55

Vendég
Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;

 :laugh:    #:-)

2020. Május 15. - 23:38:26
Válasz #11695
Nem elérhető

pukikaki



Jelenleg
MAster Pharma testo mix és boldi
Genotex Propionát
Genotex tren ena
B.M tren mix

De korábban sis labs,magnus,gep, .... mindent 24-25G 1" tűvel adok.

Tavaly mikor diétáztam minden másnap 2-4 bökés volt.Nem azért mert olyan kurvasok mindent használtam csak szét volt szedve...
És csak farba.. ezt kiszorzod 16 héttel,hogy mennyi szúrás... szerintem eléggé számit hogy 25 vagy 22 G  :-oD O0 >:D

Üdv neked, és a többieknek is!

Genotex gyártóval kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak? Susta érdekelne elsősorban, esetleg propi. Nagy a zűrzavar a minőséget és megbízhatóságot illetően a gyártók közt. Ezt és a Balkant vettem erősen fontolóra. Balkanról sem sokat tudok, de az egyik leginkább dícsért terméknek tűnik jelenleg. A lehető legmegbízhatóbbat keresem minőség és sterilitás szempontjából(gyulladás) is.

2020. Május 16. - 23:28:50
Válasz #11696
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Itt lenne az én... öhhhöm, vagyis az egyik haverom tapasztalata, mert ugye én nem használok semmilyen készítményt ami serkeni az izomnövekedésem!! :D
Semmi extra, csak kis tapasztalat megosztás. Úgy, ahogy ti szoktátok.

Február óta megy minőségi tömegelés, Test ena (heti 500mg) és Deka (heti 450mg). Semmi extra. HCG heti 500NE. Napi egy szem provi megy még, és minden 3. napon negyed szem arimi. Ez utóbbi csak a baj megelőzéseképpen. Valamint a prolaktin kordában tartásához van Bromo-m, vagyishát a havernak ;) de ezt nem kellett még használni.

Azért minőségi a tömegelés, mert ugyanúgy, mint diétánál precíz grammozott kaja van, heti 1, maximum 2 csalókajával.

Röviden:
Kurva magas ch, magas fehérje, alacsony-közepes zsír, de ezt most nem részletezném, nem ez a lényeg...
Full minőségi alapanyagok!

Heti 5-6 edzés.

4 hónap alatt kb. 10 kg jött fel, de úgy, hogy a haver mérlegre csak kb. kéthetente áll, mert full leszarja, hogy hány kiló, a forma a lényeg. Ez a tömeg ráadásul elég jó minőségű, nem lett belőle elhízás... sőt!

Én azt gondolom, hogy egy profi magyar testépítő, aki minden idejét a body-nak szenteli maximum 3kg tiszta izmot tud felpakolni egy évben. Tehát hiába jött fel 10 kg, abból gondolom 1 kg lehet max az izom. Jó esetben. Ezért is szerintem túl nagy figyelmet szentelnek az emberek a mérlegnek.

Amit tapasztalt és a lényeg:
Szusziban nem hisz, mert úgy gondolja, hogy egy ug gyártó nem fog precízen összekutyulni 4-5 féle észtert, max telebasszák ená-val, vagy neadj isten, propit is raknak mellé.
Többször tolt Szuszit, semmi extra és kb. mindig 2 hét volt mire enyhén hatni kezdett.
Ezért most kipróbálta a Test Enát. Hát cseppet sem bánta meg.
Egy hét után már picit érezte libidóban, és olyan kanos tőle folyton, mint a disznó.

A 4 hónap alatt böszme erős lett. Ha az eddigi kúrái 20% -os erőemelkedést hoztak, akkor ez most kb 40%-ot hozott. Sosem volt a ?nagy súlyok? embere, átlagosan 12-30 ismétlés között szokott edzeni, fő a szabályosság, de van, hogy akár 60 ism. is megy. Most picit azért ráment a súlyra az utolsó kb. 5 hétben, hát nem bánta meg.

A Dekát és a Tesztót direkt levette a kúra felétől 500-500mg -ra. Miért is?!?
Kiváncsi volt, hogy tényleg deka-e a deka? Mit hozott a fele-fele arány:
-nagy erőnövekedés
-közepes szintű pattanásodás, de nem veszélyes
-nagyon magas libidó
-ritkán hangulatingadozás (mintha menstruálna, bőghetnékje van, kis depivel stb...., de ez ritka)

Szóval a Test Ena kurva jó! De szerintetek a Deka tényleg lehet Deka?
Gyakorlatilag full semmi mellékhatás és amiket leírtam rossznak, azok is csak csekély mértékűek.
Élete első deka kúrája. Nincs tapasztalat ezen a téren.

Gyártót direkt nem írok, mert kiváncsi vagyok, hogy így látatlanba mit írtok (ha írtok). De ígérem kb. 2 hét múlva elmondom melyik gyártó az. Bár páran már lehet, hogy tudjátok :) Addig még várok, kiváncsi vagyok a véleményetekre/hozzászólásaitokra.

Tehát ami érdekes, hogy szinte semmi mellékhatás, ráadásul magas libidó van, 500-500 mg aránynál. Baszottjó erő és +10kg tömeg.

2020. Május 17. - 08:21:18
Válasz #11697

testo55

Vendég
Siman mukodhet attol meg, vannak olyan szerencsesek akiknel nem nagyon jelentkeznek mellekhatasok, masreszt meg ugye ha meg papir alapon ugyanannyi is megy, a deca sanszos hogy  aluldozisoltabb valamivel mint a teszto szoval valoszinuleg igy is tobb teszto megy :laugh:

2020. Május 17. - 08:22:19
Válasz #11698

testo55

Vendég
Siman mukodhet attol meg, vannak olyan szerencsesek akiknel nem nagyon jelentkeznek mellekhatasok, masreszt meg ugye ha meg papir alapon ugyanannyi is megy, a deca sanszos hogy  aluldozisoltabb valamivel mint a teszto szoval valoszinuleg igy is tobb teszto megy :laugh:

2020. Május 17. - 11:24:42
Válasz #11699
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Melyik gyártó Stanazololja működik jól mostanaban?Jelenleg biosirat tudnek venni,de vannak kétsegeim felőle....