2024. Május 28. - 10:09:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2020. Május 13. - 22:25:30
Válasz #11655
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.




2020. Május 13. - 23:46:12
Válasz #11656
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Neked tökmindegy hogy mit szedsz szursz.. se hatás se mellékhatás se semmi. Lehet hogy nem is erről a bolygóról származol😂😂😂

2020. Május 14. - 01:47:05
Válasz #11657
Nem elérhető

kemi


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Lassú véralvadás. Szivárgó vér borotválkozás után.

2020. Május 14. - 04:05:48
Válasz #11658
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egy hülye kérdés, mitől észrevehető a stana? Mi a hatása, vagy mellékhatása ami ha jelentkezik jó a cucc? Most szedek elsőnek stanát (Vermodje) eddig
3 hete szedem napi 3szemmel (30mg) és az utóbbi 3napba emeltem fel 4szemre.
Vagy van még itthon Balkán stanám ha váltani kellene.

Neked tökmindegy hogy mit szedsz szursz.. se hatás se mellékhatás se semmi. Lehet hogy nem is erről a bolygóról származol😂😂😂
Igen ez tobb ember koztuk az en fejembe is megfordult mar hogy ennyire egyedien elbaszva nem lehetek 😅

2020. Május 14. - 09:13:23
Válasz #11659
Nem elérhető

haven


a stana is lenyomja a libidót, ha stana....extrém módon görcsöl az ember, fokozott ásványi anyag bevitel muszáj, volt hogy a fogkefére rágörcsöltek az ujjaim, a másik kezemmel szedtem le őket. Megnövekszik a vizelés száma, nekem volt 18 is egy nap.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 14. - 12:17:50
Válasz #11660
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.
Sanyi Csiki te írtad azt hiszem hogy 2 évig nyomtál mindent aztán  nem jöttél helyre és most dokitól tesztó pótlást kapsz.Nekem ahogy olvaslak az jön le hogy te telepumpáltad magad nandrolonnal, ezért hiszed hogy a szuszitól is magas volt a prolaktinod, mert a deka még akkor is dolgozhatott benned, sőt lehet ezért nem jött még helyre utánna sem a tesztótermelésed mert ez évekig is raktározódik a zsírszövetben.Lehet még érzékenyebb is vagy rá.Idővel lehet helyreállna, nekem régi haveroknak a ?90?-és évekből a reta után volt aki még majd 2 év múlva is panaszkodott de rendbejött.Szóval én a helyedben most nem nyomnék Boldit sem, ha úgy is megy a Hcg megemelném csak a tesztót kis danával,stanával,anavarral.Jól leszárítanám magam aztán egy frankó visszaállítás után megnézetném a hormonszintemet.Hátha eltelt annyi idő hogy rendbejön, ha meg nem, nem vesztettél semmit, de fiatal vagy még a tesztópótlásra...

2020. Május 14. - 13:52:41
Válasz #11661
Nem elérhető

Gyuf


a stana is lenyomja a libidót, ha stana....extrém módon görcsöl az ember, fokozott ásványi anyag bevitel muszáj, volt hogy a fogkefére rágörcsöltek az ujjaim, a másik kezemmel szedtem le őket. Megnövekszik a vizelés száma, nekem volt 18 is egy nap.
Libidoval nincs gond mert megy melle teszto boven
Gorcsoleseim nincsennek multi pro, melle kulon multivitamin, c1000,d3,cink es kalcium-magnezium
Vizeles van boven. Mostanaba ejszaka is felkelek 2-3 korul eddig sose kellett.
Par mondjuk 3-4 liter is is megy nalam

2020. Május 15. - 07:18:29
Válasz #11662
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok.
Sanyi Csiki te írtad azt hiszem hogy 2 évig nyomtál mindent aztán  nem jöttél helyre és most dokitól tesztó pótlást kapsz.Nekem ahogy olvaslak az jön le hogy te telepumpáltad magad nandrolonnal, ezért hiszed hogy a szuszitól is magas volt a prolaktinod, mert a deka még akkor is dolgozhatott benned, sőt lehet ezért nem jött még helyre utánna sem a tesztótermelésed mert ez évekig is raktározódik a zsírszövetben.Lehet még érzékenyebb is vagy rá.Idővel lehet helyreállna, nekem régi haveroknak a ?90?-és évekből a reta után volt aki még majd 2 év múlva is panaszkodott de rendbejött.Szóval én a helyedben most nem nyomnék Boldit sem, ha úgy is megy a Hcg megemelném csak a tesztót kis danával,stanával,anavarral.Jól leszárítanám magam aztán egy frankó visszaállítás után megnézetném a hormonszintemet.Hátha eltelt annyi idő hogy rendbejön, ha meg nem, nem vesztettél semmit, de fiatal vagy még a tesztópótlásra...

Szia! Jó lehet amit írsz de életemben nem használtam semmi deca félet egyedül tesztoszteront meg még nagyon régen szemes danabolt.. nemtudom mitől volt ez a magas prolaktin pedig akkor is csak heti 2 enantat ment és hónapokig magas volt aztán helyre ált. Ugy döntöttem hagyom  az egészet és nem probalom ki a boldenont sem. Nem ér ennyit

2020. Május 15. - 07:36:36
Válasz #11663
Nem elérhető

haven


Vagy tizen pár éve én is nyomtam egy teszto enantát- deca kúrát, nagyon jó volt, erőben tömegben, de az összes közül ez volt az, aminél a legrosszabb volt a visszaállás, ha jól emlékszem volt vagy 1 év, mire azt mondtam, hogy újra a régi, aminek lennie kell ;) részemről kerülni fogom a decát, az már biztos. Viszont, boldenont többször is használtam, nekem a kedvenc anyagom lett. Enantáttal vagy propival, jó volt mindenhogy. Az utolsó visszaállítás, olyan jól sikerült, mint eddig még soha. Tanácsra, használtam clomidot is, azelőtt soha. HCG t már évek óta nem a "klasszik" szúrjál 3X5ezret, hanem a finoman elosztott adagolást követem. Nekem elég annyi is. Ha lesz kúrám, amiben kicsivel több tesztó fog menni, akkor kúra közbeni adagolást fogok csinálni, heti 500 egységes mini adagokkal.
Más. Ma kipróbálom a bőr alá adagolását a propinak. 0.5ml tervezek beadni, vékony tűvel, készre szerelt inzulinos fecskendővel. Kíváncsi vagyok.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 15. - 12:12:12
Válasz #11664
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.
Haven majd megírhatnád a gyártót is amit bőr alá adsz.Tavaly nekem is így ment GEP propi,masteron nagyon jó volt aztán kipróbáltam mastert úgy begyulladt , csomósodott hogy soha többet, bár nekem a 2017-és széria volt arra sokan panaszkodtak.Galenika ena kicsit keményedett de nem volt gond, most még régi Sis-es primo megy ez nem gyullad egyáltalán viszont most beszereztem Pharmaqo-t , ez az új Sis, szuszija nagyon jó de bőr alá nem megy, viszket nagyon keményedik izomba  semmi gond de mogyoró/barack allergiám van szóval az olaj is lehet a baj.Most Angol gyártókkal kîsérletezek mert a forrásom nagyon gagyi lett, Clomiddal vigyázzatok az Anafarmosból hamisat kaptam azt használom régóta megismerem a doboza eredetinek néz ki de a bliszter benne gagyi!(bár attól még lehet benne hatóanyag,de ?n nem kísérletezek vele)Magnus is sokféle van, GEP-t is szídják így Angliából szerzek most be Intex,R.O.H.M lesz amit most próbálok aztán majd írok róla.A Hcg-t viszont én is most csinálom először kúra közben és nagyon beválik szerintem kíváncsi leszek a visszaálításra majd így milyen lesz...

2020. Május 15. - 18:11:34
Válasz #11665
Nem elérhető

szikla33


Sustát,enát,boldit combba,vállba,mellbe inzulinos tuvel adom,semmi probléma.
g

2020. Május 15. - 19:13:30
Válasz #11666
Nem elérhető

Gyuf


Vagy tizen pár éve én is nyomtam egy teszto enantát- deca kúrát, nagyon jó volt, erőben tömegben, de az összes közül ez volt az, aminél a legrosszabb volt a visszaállás, ha jól emlékszem volt vagy 1 év, mire azt mondtam, hogy újra a régi, aminek lennie kell ;) részemről kerülni fogom a decát, az már biztos. Viszont, boldenont többször is használtam, nekem a kedvenc anyagom lett. Enantáttal vagy propival, jó volt mindenhogy. Az utolsó visszaállítás, olyan jól sikerült, mint eddig még soha. Tanácsra, használtam clomidot is, azelőtt soha. HCG t már évek óta nem a "klasszik" szúrjál 3X5ezret, hanem a finoman elosztott adagolást követem. Nekem elég annyi is. Ha lesz kúrám, amiben kicsivel több tesztó fog menni, akkor kúra közbeni adagolást fogok csinálni, heti 500 egységes mini adagokkal.
Más. Ma kipróbálom a bőr alá adagolását a propinak. 0.5ml tervezek beadni, vékony tűvel, készre szerelt inzulinos fecskendővel. Kíváncsi vagyok.

Majd irj már kérlek hogy sikerült a propi beadás.
MI is a részemre váltani akarunk gyorsra és ugy lehet nem lenne nekem se lehetetlen beadni magamnak

2020. Május 15. - 21:21:41
Válasz #11667
Nem elérhető

Klier


Sziasztok. Tervben van egy kúra. Jövőhéten kezdeném. Master Pharma Testo-mix 350
+ Master Boldenon. Alacsony dózisban szeretném alkalmazni. 1,5 ml tesztó + 1 ml boldi/hét. Van itthon görög provim és bolgár tamoxim.
Kérdésem az lenne hogy szerintetek hogyan osszam el a tesztót meg a boldit? Hány naponta érdemes? Megoszlóak a vélemények. Régi szteroid oldalakon 10 naponta írják az adagolást , fórumon olvastam olyat is hogy három naponta.
Nem szeretnék sűrűn de mégis legyen megfelelő a koncentráció.5 naponta oké lehet?A propionát miatt nem teljesen értem ,ugyanis ha jól tudom azt minden másnap kell.A másik kérdés az lenne hogy melyik anti ösztrogént használjam és mikor kezdjem el? Köszi az építő jellegű hozzászólásokat!

2020. Május 15. - 21:44:32
Válasz #11668
Nem elérhető

haven


Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 15. - 22:45:11
Válasz #11669
Nem elérhető

kemi


Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;

29G-vel is bemegy. Meg sem melegítem. Izomba megy most.