2024. Május 06. - 22:08:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498768 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2020. Május 17. - 12:18:45
Válasz #11700
Nem elérhető

VG


sziasztok? triptorelint keresek 1 ampulla (por+oldoszer)

2020. Május 18. - 11:22:11
Válasz #11701
Nem elérhető

guzzi


sziasztok? triptorelint keresek 1 ampulla (por+oldoszer)



 #:-)
Csak óvatosan vele! Már ha kapsz.  8-)

2020. Május 19. - 12:01:28
Válasz #11702
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.


2020. Május 19. - 13:55:46
Válasz #11703
Nem elérhető

kemi


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.

1ml-hez 29G

Adtam már 5ml-t is oda :D

2020. Május 19. - 23:39:33
Válasz #11704
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.

1ml-hez 29G

Adtam már 5ml-t is oda :D
Szóval akkor ha jól értem 29g azaz inzulinos, akkor vennem kell fecsit
Viszont te hogy adod combba, vagy hogy adtad?
Mert van aki nem fogja össze a bőrt, és van aki igen, melyik a jobb?

2020. Május 20. - 09:45:23
Válasz #11705
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.
2,5ml gond nélkül bement comba. Comomb oldalába adtam 27G tűvel.

2020. Május 20. - 20:19:30
Válasz #11706
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, propiból mely márkákat érdemes mostanában kerülni (eliten kívül) köszi.

2020. Május 21. - 13:42:19
Válasz #11707

testo55

Vendég
Propibol nem nagyon tudsz mellenyulni :violinplay3:

2020. Május 22. - 13:51:36
Válasz #11708
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok, propiból mely márkákat érdemes mostanában kerülni (eliten kívül) köszi.



Szevasztok Kandurok!

frankzane én most Magnus propit vettem. Állítólag fasza.

Viszont skacok ki tudja milyen a posta ügyintézés Magyarba?
 Csomagot vártam elsőbbségivel de kurva lassan jött.
Azért kérdezem mert itt a sógorokhoz egy hét kellett mire ki jött a csomag. Az itteni postán azt mondták hogy otthon akadt meg. Felhivtam a Magyar Postát Ők meg azt mondták hogy hát van ilyen hogy elkeveredik de ha nem ronlando akkor mit variálok.

2020. Május 22. - 14:41:22
Válasz #11709
Nem elérhető

frankzane


Haveromnak Ajánlott elsőbbségi 1-2nap alatt megérkezik belföldön. (a már "lecsengő" kialakult vírus helyzet ellenére) neki is magnus propi van, meglátjuk.

2020. Május 22. - 19:42:16
Válasz #11710
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Öcsém Franciában van. Feladatuk neki vagy valaki kitudja szerdán, következő héten csütörtökön érkezett címre úgy hogy aljálva volt elsőbbségivel. Jah a postai pecsét következő hét hétfői volt!  :----   :-p
Mikor érdeklődtünk a posta infirnációnál azt hadoválták hogy sajnos most ez van "Vírus"!! Ráadásul le is baszták mint a lovat hogyha nem volt sérülés miért foglaljuk és tartsuk fel a vonalat ilyen semmiségekkel!  @-o
Vicc!  :-)(-:
Kurva anyjukat!  &5*

2020. Május 22. - 21:55:31
Válasz #11711
Nem elérhető

kemi


#:-)
Öcsém Franciában van. Feladatuk neki vagy valaki kitudja szerdán, következő héten csütörtökön érkezett címre úgy hogy aljálva volt elsőbbségivel. Jah a postai pecsét következő hét hétfői volt!  :----   :-p
Mikor érdeklődtünk a posta infirnációnál azt hadoválták hogy sajnos most ez van "Vírus"!! Ráadásul le is baszták mint a lovat hogyha nem volt sérülés miért foglaljuk és tartsuk fel a vonalat ilyen semmiségekkel!  @-o
Vicc!  :-)(-:
Kurva anyjukat!  &5*

Jaj most ez a vírus van! Máskor nincsenek vírusok? Erre mindent kurvára rá lehet fogni. Főleg, ha mutyizni kell...

2020. Május 23. - 11:45:54
Válasz #11712
Nem elérhető

guzzi


#:-)
Öcsém Franciában van. Feladatuk neki vagy valaki kitudja szerdán, következő héten csütörtökön érkezett címre úgy hogy aljálva volt elsőbbségivel. Jah a postai pecsét következő hét hétfői volt!  :----   :-p
Mikor érdeklődtünk a posta infirnációnál azt hadoválták hogy sajnos most ez van "Vírus"!! Ráadásul le is baszták mint a lovat hogyha nem volt sérülés miért foglaljuk és tartsuk fel a vonalat ilyen semmiségekkel!  @-o
Vicc!  :-)(-:
Kurva anyjukat!  &5*

Jaj most ez a vírus van! Máskor nincsenek vírusok? Erre mindent kurvára rá lehet fogni. Főleg, ha mutyizni kell...



 #:-)
Minden szart meg tudnak magyarázni!  De akkor mire fel fizetünk többet? Miért? Nem azért hogy hamarabb oda érjen!?
Basszák meg!  &5*  ***))))

2020. Május 25. - 17:57:37
Válasz #11713
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Tömegeléskor 500mg / hét Testo ena ment. Ezt most váltom le Testo propira. Véleményetek szerint mennyi propira lenne szükség / hét, hogy kb. az 500 mg T.ena ?szintjén? legyek?

2020. Május 25. - 18:57:16
Válasz #11714
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Tömegeléskor 500mg / hét Testo ena ment. Ezt most váltom le Testo propira. Véleményetek szerint mennyi propira lenne szükség / hét, hogy kb. az 500 mg T.ena ?szintjén? legyek?

350-400