2024. Május 06. - 22:10:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498768 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2020. Szeptember 16. - 19:03:48
Válasz #11820
Nem elérhető

VBorisz


Hello, nem jött semmi sajnos...

2020. December 26. - 10:01:56
Válasz #11821
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

2020. December 26. - 10:43:54
Válasz #11822
Nem elérhető

G


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

Ugyan azt mint mindenki más nincsen benne nagy csoda, oké vannak egzotikus anyagok THG, MENT, Mibolerone, DHB max a dopping tesztek miatt lehet hogy teszt szuszpenziót vagy bónusz állóképesség miatt turinabol, cardarine, SR9009,  de minden sportban mindenki ugyan abból tud választani a különbség hogy mire és hogyan edz, mi testépítők izomra edzünk, az erőemelők erőre, erősember erő és állóképesség, crossfit erő állóképesség gimnasztika, bringások állóképesség.

2020. December 26. - 16:51:29
Válasz #11823
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

Ugyan azt mint mindenki más nincsen benne nagy csoda, oké vannak egzotikus anyagok THG, MENT, Mibolerone, DHB max a dopping tesztek miatt lehet hogy teszt szuszpenziót vagy bónusz állóképesség miatt turinabol, cardarine, SR9009,  de minden sportban mindenki ugyan abból tud választani a különbség hogy mire és hogyan edz, mi testépítők izomra edzünk, az erőemelők erőre, erősember erő és állóképesség, crossfit erő állóképesség gimnasztika, bringások állóképesség.

Köszi a gyors reagálás!  Én izmot szeretnék még pluszba magamra na meg ezzel egyidejűleg erőt és  állóképességet is. Véleményed szerint egy teszto + deca/tren steak közben mennyire lenne hatásos állóképesség javitására a turinabol? A többieket nem ismerem nem is tudnék hozzá férni kivéve a cardarin de ezt hanyagolom.

2020. December 26. - 17:57:34
Válasz #11824
Nem elérhető

G


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

Ugyan azt mint mindenki más nincsen benne nagy csoda, oké vannak egzotikus anyagok THG, MENT, Mibolerone, DHB max a dopping tesztek miatt lehet hogy teszt szuszpenziót vagy bónusz állóképesség miatt turinabol, cardarine, SR9009,  de minden sportban mindenki ugyan abból tud választani a különbség hogy mire és hogyan edz, mi testépítők izomra edzünk, az erőemelők erőre, erősember erő és állóképesség, crossfit erő állóképesség gimnasztika, bringások állóképesség.

Köszi a gyors reagálás!  Én izmot szeretnék még pluszba magamra na meg ezzel egyidejűleg erőt és  állóképességet is. Véleményed szerint egy teszto + deca/tren steak közben mennyire lenne hatásos állóképesség javitására a turinabol? A többieket nem ismerem nem is tudnék hozzá férni kivéve a cardarin de ezt hanyagolom.

Őszintén trent annyira én nem javasolnám mert sok embernél és nálam is érezhetően elvesz az állóképességből, ha a kettő közül lehet választani akkor a deca bár az meg azért kötöget meg vizet ami megint csak az állóképesség rovására, inkább a szárazabb cuccok felé mennék el boldi vagy primo ha tudsz jót szerezni.
Turinabol abszolút jó mindegyiknél.
Amúgy cardarinnal van rossz tapasztalat vagy miért nem akarod? Esetleg még a SR9009 ami szintén sarm bár teljesen más mechanizmus alapján dolgozik mint a cardarin bár ebből csak az injekciós változat használható, vagy egy kis efedrin.
Esetleg csak heti párszor edzés előtt methyl tren vagy anadrol instant erőt meg edzés intenzitást hoz.
Ja meg ha állóképesség akkor a király az EPO de az meg tényleg életveszély.

2020. December 27. - 11:54:38
Válasz #11825
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

Ugyan azt mint mindenki más nincsen benne nagy csoda, oké vannak egzotikus anyagok THG, MENT, Mibolerone, DHB max a dopping tesztek miatt lehet hogy teszt szuszpenziót vagy bónusz állóképesség miatt turinabol, cardarine, SR9009,  de minden sportban mindenki ugyan abból tud választani a különbség hogy mire és hogyan edz, mi testépítők izomra edzünk, az erőemelők erőre, erősember erő és állóképesség, crossfit erő állóképesség gimnasztika, bringások állóképesség.

Köszi a gyors reagálás!  Én izmot szeretnék még pluszba magamra na meg ezzel egyidejűleg erőt és  állóképességet is. Véleményed szerint egy teszto + deca/tren steak közben mennyire lenne hatásos állóképesség javitására a turinabol? A többieket nem ismerem nem is tudnék hozzá férni kivéve a cardarin de ezt hanyagolom.

Őszintén trent annyira én nem javasolnám mert sok embernél és nálam is érezhetően elvesz az állóképességből, ha a kettő közül lehet választani akkor a deca bár az meg azért kötöget meg vizet ami megint csak az állóképesség rovására, inkább a szárazabb cuccok felé mennék el boldi vagy primo ha tudsz jót szerezni.
Turinabol abszolút jó mindegyiknél.
Amúgy cardarinnal van rossz tapasztalat vagy miért nem akarod? Esetleg még a SR9009 ami szintén sarm bár teljesen más mechanizmus alapján dolgozik mint a cardarin bár ebből csak az injekciós változat használható, vagy egy kis efedrin.
Esetleg csak heti párszor edzés előtt methyl tren vagy anadrol instant erőt meg edzés intenzitást hoz.
Ja meg ha állóképesség akkor a király az EPO de az meg tényleg életveszély.


Azért gondoltam a Decára mert tömegelés/alapozás időszakban azt akarok alkalmazni valamint olvastam róla hogy jót tesz az izületeknek és az immunrendszert is erősíti. A trent azt majd tavasztól akarom az erezetség és a szárazság miatt hgh mellé. (már ha kapok jó HGH-t..) Primon is gondolkodtam de sajnos heti szinten jóval több kel belőle mint a decábol és a másik hogy jót kapni most belőle nem nagyon lehet. Cardarint szedtem de semmi extrát nem éreztem így ezt hanyagolom. Az SR9009 illetve az EPO ezekről semmit nem tudok de még be szerezni sem. Így marad a Turinabol.

2020. December 27. - 16:18:21
Válasz #11826
Nem elérhető

G


Sziasztok srácok! Nem tudom ti hogyele de nézni szoktam az NFL-t és hihetetlenül állok és csodálom a játékosok erejét izmozatát robbanékonyságát és emellé társuló állóképességét.
 Arra lennék kíváncsi hogy mi a lófasszal érik mindezt el szerintetek milyen cumót használhatnak?

Ugyan azt mint mindenki más nincsen benne nagy csoda, oké vannak egzotikus anyagok THG, MENT, Mibolerone, DHB max a dopping tesztek miatt lehet hogy teszt szuszpenziót vagy bónusz állóképesség miatt turinabol, cardarine, SR9009,  de minden sportban mindenki ugyan abból tud választani a különbség hogy mire és hogyan edz, mi testépítők izomra edzünk, az erőemelők erőre, erősember erő és állóképesség, crossfit erő állóképesség gimnasztika, bringások állóképesség.

Köszi a gyors reagálás!  Én izmot szeretnék még pluszba magamra na meg ezzel egyidejűleg erőt és  állóképességet is. Véleményed szerint egy teszto + deca/tren steak közben mennyire lenne hatásos állóképesség javitására a turinabol? A többieket nem ismerem nem is tudnék hozzá férni kivéve a cardarin de ezt hanyagolom.

Őszintén trent annyira én nem javasolnám mert sok embernél és nálam is érezhetően elvesz az állóképességből, ha a kettő közül lehet választani akkor a deca bár az meg azért kötöget meg vizet ami megint csak az állóképesség rovására, inkább a szárazabb cuccok felé mennék el boldi vagy primo ha tudsz jót szerezni.
Turinabol abszolút jó mindegyiknél.
Amúgy cardarinnal van rossz tapasztalat vagy miért nem akarod? Esetleg még a SR9009 ami szintén sarm bár teljesen más mechanizmus alapján dolgozik mint a cardarin bár ebből csak az injekciós változat használható, vagy egy kis efedrin.
Esetleg csak heti párszor edzés előtt methyl tren vagy anadrol instant erőt meg edzés intenzitást hoz.
Ja meg ha állóképesség akkor a király az EPO de az meg tényleg életveszély.


Azért gondoltam a Decára mert tömegelés/alapozás időszakban azt akarok alkalmazni valamint olvastam róla hogy jót tesz az izületeknek és az immunrendszert is erősíti. A trent azt majd tavasztól akarom az erezetség és a szárazság miatt hgh mellé. (már ha kapok jó HGH-t..) Primon is gondolkodtam de sajnos heti szinten jóval több kel belőle mint a decábol és a másik hogy jót kapni most belőle nem nagyon lehet. Cardarint szedtem de semmi extrát nem éreztem így ezt hanyagolom. Az SR9009 illetve az EPO ezekről semmit nem tudok de még be szerezni sem. Így marad a Turinabol.

Semmilyen külsőleg bevitt androgén nem erősíti az immunrendszert egészséges embereknél, pont hogy csökkentik a fehérvérsejt számot minél androgénebb a a cucc és minél hosszabb ideig használod annál jobban csökkenti, tren után nekem még  normál határérték alatt is volt a fehérvérsejtem ezért van amúgy hogy a versenyzők könnyen lebetegszenk az utolsó hetekben.
Akkor biztosan kamu volt a cardarined mert azt már 10mg-ban is meglehet érezni két nap után én azt mondom hogy érdemes lehetne megpróbálni főleg a diétás részben.
SR9009 egy sarm szintén de az csak injekciósan használható az EPO meg a "vérdopping" azt csak akkor próbálja meg bárki is ha komoly állóképességi élsportolói körökben mozog és ott tudják hogy hogyan és miként lehet használni  mert az halálos lehet.

2020. December 27. - 16:54:15
Válasz #11827
Nem elérhető

kemi


Tényleg olyan hatásos a Cardarine diétában? Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?

2020. December 27. - 19:26:23
Válasz #11828
Nem elérhető

G


Tényleg olyan hatásos a Cardarine diétában? Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?

Cardarine abszolút hatásos nekem egyik nagy kedvencem szinte azonnal érezhető a az állóképesség javító hatása.
Céltól függ én csak az S4-et nem ajánlanám mert attól sok embernek jöttek ki clomid szerű látás problémák nálam különösen kellemetlen volt.
Tömegeléshez legjobb lgd-4033, diétához S23 (ez a legerősebb az összes közül ez tényleg egy szteroid szerű külsőt ad)

2020. December 27. - 19:43:48
Válasz #11829
Nem elérhető

Kamagraking


 Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?
[/quote]

MENT (trestolone) acetate vagy enathate ;)
acetate szájon át is ok
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. December 27. - 20:05:39
Válasz #11830
Nem elérhető

G


Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?

MENT (trestolone) acetate vagy enathate ;)
acetate szájon át is ok
[/quote]

Az nem sarm hanem egy dizájner szteroid annyi hogy még az usaban is is legális a kémia neve methyl-19-nortestosterone tehát nandrolon származék.
Érdekességként a MENT férfi fogamzásgátlónak készült.

2020. December 28. - 11:34:23
Válasz #11831
Nem elérhető

kemi


Tényleg olyan hatásos a Cardarine diétában? Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?

Cardarine abszolút hatásos nekem egyik nagy kedvencem szinte azonnal érezhető a az állóképesség javító hatása.
Céltól függ én csak az S4-et nem ajánlanám mert attól sok embernek jöttek ki clomid szerű látás problémák nálam különösen kellemetlen volt.
Tömegeléshez legjobb lgd-4033, diétához S23 (ez a legerősebb az összes közül ez tényleg egy szteroid szerű külsőt ad)

Köszi! Mennyire igaz a rákkeltő hatása?
Inkább zsírégetésre használnám.

Az S23 helyettesítheti a Stanát? Van értelme szteroidokkal együtt szedni?

2020. December 28. - 19:54:04
Válasz #11832
Nem elérhető

G


Tényleg olyan hatásos a Cardarine diétában? Soha nem használtam még SARM-ot. Melyiket érdemes kipróbálni?

Cardarine abszolút hatásos nekem egyik nagy kedvencem szinte azonnal érezhető a az állóképesség javító hatása.
Céltól függ én csak az S4-et nem ajánlanám mert attól sok embernek jöttek ki clomid szerű látás problémák nálam különösen kellemetlen volt.
Tömegeléshez legjobb lgd-4033, diétához S23 (ez a legerősebb az összes közül ez tényleg egy szteroid szerű külsőt ad)

Köszi! Mennyire igaz a rákkeltő hatása?
Inkább zsírégetésre használnám.

Az S23 helyettesítheti a Stanát? Van értelme szteroidokkal együtt szedni?

Igazából egy kutatás volt amiben egereken kb másfél évig folyamatosan (tudni kell a laboregerek élettartama kb 2 év) a "normál" adag többszörösét kapták és igen kb mindenhol tumorokat növesztettek mondjuk ha szerintem bármit  18-70 éves koromig folyamatosan szednék többszörös dózisban biztos nem tenne jót amúgy ugyan ilyen kutatás azt emelte ki hogy véd a ráktól meg drámaian javítja a vérzsír profilt.
Szóval a válasz persze lehet hogy rákot okozhat de szerintem nem nagyobb az esélye mint hogy az orál szteroidoktól májrákot kapunk de mindenki döntse el hogy neki mi az ami belefér.
Szerintem abszolút van értelme szteroidokkal együtt használni a  sarmokat, min egy tesztó alappal én is ezt csinálom.
Az s23 az egyik a kettő kedvencem közül nekem erő, zsírvesztés, kinézetet megadja de nem lesz 100%-os wini hatás az biztos cserébe kevésbé toxikus, nagyobb eséllyel kapsz jót, és az ízületeket sem szárítja.

2020. December 28. - 20:13:36
Válasz #11833
Nem elérhető

cczw95


A cardarin rákot okoz minden dózisában. Ezt maga a fejlesztő cég mondta el nekem,a patkányok 0,5mg ba is megkapták. Gyomorrákot is okoz minden dózisban.
Nálam laphámrákot okozott,legalábbis a dokik erre fogták. Már jobban vagyok de a nyirokcsomók megmaradtak. 
A cardarin eredeti volt mert bevizsgáltattam.
Véleményem szerint a szteroidok még mindig biztonságosabbak,vagy a fent írt sarmok mint a cardarine.

2020. December 28. - 21:09:33
Válasz #11834
Nem elérhető

G


A cardarin rákot okoz minden dózisában. Ezt maga a fejlesztő cég mondta el nekem,a patkányok 0,5mg ba is megkapták. Gyomorrákot is okoz minden dózisban.
Nálam laphámrákot okozott,legalábbis a dokik erre fogták. Már jobban vagyok de a nyirokcsomók megmaradtak. 
A cardarin eredeti volt mert bevizsgáltattam.
Véleményem szerint a szteroidok még mindig biztonságosabbak,vagy a fent írt sarmok mint a cardarine.

Őszintén sajnálom hogy ilyen betegséged alakult és remélem minél előbb rendbe jössz.
És igen minden dózisban kialakult nálunk viszont pontosan 3-40 mg/kg volt a dózis és igen kijön a 0,5mg is simán viszont egy egér 20-30 g, ami ha a minimummal is átszámolva emberre is bőven a sokszorosa az ajánlott 20-30 mg-nak és nem egy élethosszig szedték őket.
2008 óta wada listás szóval ha már ilyen kis dózisban is igaz lenne több 10ezer esett lett volna már az elmúlt 10-en pár évben  de igazad van bármi okozhat rákot és okoz is az orál szteroidok májrákot, májcisztát, hegszövetet, a növi meg  a melanotan bőrrákot akár nagyon gyorsan is szóval mindennek van kockázata. de én nem hinném hogy 4-8 hétig max 20-30 mg-os adagban bármi is történne bár vannak sajna ahogy a te eseted is mutatta egyéni kirívó reakciók.