2024. Május 06. - 23:00:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498779 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2021. Január 19. - 20:26:50
Válasz #11880
Nem elérhető

Lolka


Ha érzékeny vagy rá akkor a test dana páros az könnyen Gyno Citybe juttat. Szerintem felesleges a végére az oxa, döntsd el ,hogy vastagodni akarsz abban a 10hétben vagy formásodni és arra koncentrálj csak. Gyors észter szerintem jobb ötlet lenne.

Miből tudom meg, hogy hajlamos e vagyok rá? Jó volna tényleg tudni.

Figyu első kúrára szerintem bőven elég lenne heti 3x1ml testo.propi 12 hétig. Aztán ha kicsit belekóstóltál a következő már lehetne komplexebb.


Ha én lennék a helyedbe akkor heti  200 tól maximum 300mg mennék és tesztoszteron ena lenne. Mellé napi 30-40mg dana.
Se több se kevesebb!

2021. Január 20. - 06:41:37
Válasz #11881
Nem elérhető

Gábor77


Ha érzékeny vagy rá akkor a test dana páros az könnyen Gyno Citybe juttat. Szerintem felesleges a végére az oxa, döntsd el ,hogy vastagodni akarsz abban a 10hétben vagy formásodni és arra koncentrálj csak. Gyors észter szerintem jobb ötlet lenne.

Miből tudom meg, hogy hajlamos e vagyok rá? Jó volna tényleg tudni.

...korrekt ajánlás!

Figyu első kúrára szerintem bőven elég lenne heti 3x1ml testo.propi 12 hétig. Aztán ha kicsit belekóstóltál a következő már lehetne komplexebb.


Ha én lennék a helyedbe akkor heti  200 tól maximum 300mg mennék és tesztoszteron ena lenne. Mellé napi 30-40mg dana.
Se több se kevesebb!

2021. Január 26. - 23:32:31
Válasz #11882
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok. Sterlinget, elitet vagy West bengal választanátok tren és winstrol  plusz propi kúrához ?
Esetleg valami tapasztalat a gyártókkal ?

2021. Január 26. - 23:47:04
Válasz #11883
Nem elérhető

chexhon


Elite tren 0, heti 5ml semmit nem ért.
West bengal annyira steril volt, hogy edzotarsamnak kivágták, így ezt ki se próbáltam.
Sterlinggel viszont elégedett voltam, próbáltam jobbat is, de ez is egész jó volt, winije se gyulladt nekem.

2021. Január 27. - 01:47:17
Válasz #11884
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Sterlinget, elitet vagy West bengal választanátok tren és winstrol  plusz propi kúrához ?
Esetleg valami tapasztalat a gyártókkal ?
Ha ezek közül nézeődsz akkor inkább a Sterling.

2021. Január 27. - 08:07:33
Válasz #11885
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok. Sterlinget, elitet vagy West bengal választanátok tren és winstrol  plusz propi kúrához ?
Esetleg valami tapasztalat a gyártókkal ?

Sterling. Én boldenont és a testo mixét próbáltam . Csak pár ampullát nyomtam el azok nem gyulladtak és a testot éreztem is hamar.

2021. Február 04. - 11:55:47
Válasz #11886
Nem elérhető

Mirco


Srácok G-nek köszönhetően (vagy is én biztosan) most már tudjuk hogy ezek a szintetikus olajak meg emelik CRP-t ami szív infarktushoz és strokhoz vezet!
Na most kérdés az mit lehet az ellen tenni hogy csökkennyen a CRP szint a testünkben és mennyi az a heti ml mennyiség ami ide vezet ha ezekkel az olajjal el látott szereket toljuk?

2021. Február 06. - 23:02:18
Válasz #11887
Nem elérhető

G


Srácok G-nek köszönhetően (vagy is én biztosan) most már tudjuk hogy ezek a szintetikus olajak meg emelik CRP-t ami szív infarktushoz és strokhoz vezet!
Na most kérdés az mit lehet az ellen tenni hogy csökkennyen a CRP szint a testünkben és mennyi az a heti ml mennyiség ami ide vezet ha ezekkel az olajjal el látott szereket toljuk?

Próbáltam előkeresni meg átnézni a jegyzeteim ami a CRP-t illeti nyilván jó lenne tudni az alap értéket mindenféle szteroid nélkül mert ha már akkor is magas akkor ott azért lehetnek szervi gondok. Hogy mennyi az a mennyiség ml-ből amit el tud viselni a szervezete valakinek az kb a kitudja kategória mivel amiről szó volt az ethyl oleate meg az arachis olaj azért ha nem is az USA-EU-ban jóváhagyott olajok más országokban nyilván átmentek a megfelelő átvilágításokon és mivel az általános TRT dózis 7-10 naponta 1 ml így úgy gondolom hogy heti 1ml biztosan 2-3 ml meg remélhetőleg nem okoz gondot de nyilván az a legegyszerűbb hogy a kúra 2.-3. hetében nézet valaki egy ultraszenzitív CRP-t  ha az 2-3 mg/L fölött lenne már nem örülnék neki.
Amúgy gondoltam leírok pár tesztet ami nagyon nem általános de szerintem hasznos lehet
szívnél:
CK-MB
Troponin t
homocisztein

vese:
kreatinin 150-200 umol/L ott már lehet gond
cisztatin c
ide írnám a vérnyomást ha a felső érték 140 fölött van akkor egy enyhe angiotenzin receptor blokkolóra beneveznék (ha a vizesedéstől akkor mint pl mindenki kedvenc kombójától test+deca+kezdésnek dana akkor meg vízhajtó..... )

máj:
az GOT, GPT-be sok miden bele szólhat így ami szerintem igazán jó az a
gamma gt

vérzsír:
LDL-koleszterin ha 4 mmol/L fölött van akkor egy enyhe koleszterincsökkentőre beneveznék egyből

Amúgy ami tápkieg szintem kúrában segíthet
gyulladásra: glycine, NAC, C-E vitamin, ALA, taurin, fokhagyma kivonat, melatonin (ezt este lefekvéskor),kurkuma kivonat, moringa kivonat,
szívre: coQ10 (40 év fölött ubiquinol változata), szelén, 4g EPA tartalmú halolaj
májra: máriatövis, TUDCA, cholin , cink
emésztésre: nagy mennyiségű probiotikum, sodium butyrate (meg ha valakinek rendszeresen van gondja az emésztésével és járt már dél-amerikában, ázsiában vagy a balkánon akkor egy  Helicobacter pylori gyorsteszt nem árthat pár ezer ft dolog és simán rendelhető)

2021. Február 07. - 09:40:20
Válasz #11888
Nem elérhető

EDR


Srácok G-nek köszönhetően (vagy is én biztosan) most már tudjuk hogy ezek a szintetikus olajak meg emelik CRP-t ami szív infarktushoz és strokhoz vezet!
Na most kérdés az mit lehet az ellen tenni hogy csökkennyen a CRP szint a testünkben és mennyi az a heti ml mennyiség ami ide vezet ha ezekkel az olajjal el látott szereket toljuk?

Próbáltam előkeresni meg átnézni a jegyzeteim ami a CRP-t illeti nyilván jó lenne tudni az alap értéket mindenféle szteroid nélkül mert ha már akkor is magas akkor ott azért lehetnek szervi gondok. Hogy mennyi az a mennyiség ml-ből amit el tud viselni a szervezete valakinek az kb a kitudja kategória mivel amiről szó volt az ethyl oleate meg az arachis olaj azért ha nem is az USA-EU-ban jóváhagyott olajok más országokban nyilván átmentek a megfelelő átvilágításokon és mivel az általános TRT dózis 7-10 naponta 1 ml így úgy gondolom hogy heti 1ml biztosan 2-3 ml meg remélhetőleg nem okoz gondot de nyilván az a legegyszerűbb hogy a kúra 2.-3. hetében nézet valaki egy ultraszenzitív CRP-t  ha az 2-3 mg/L fölött lenne már nem örülnék neki.
Amúgy gondoltam leírok pár tesztet ami nagyon nem általános de szerintem hasznos lehet
szívnél:
CK-MB
Troponin t
homocisztein

vese:
kreatinin 150-200 umol/L ott már lehet gond
cisztatin c
ide írnám a vérnyomást ha a felső érték 140 fölött van akkor egy enyhe angiotenzin receptor blokkolóra beneveznék (ha a vizesedéstől akkor mint pl mindenki kedvenc kombójától test+deca+kezdésnek dana akkor meg vízhajtó..... )

máj:
az GOT, GPT-be sok miden bele szólhat így ami szerintem igazán jó az a
gamma gt

vérzsír:
LDL-koleszterin ha 4 mmol/L fölött van akkor egy enyhe koleszterincsökkentőre beneveznék egyből

Amúgy ami tápkieg szintem kúrában segíthet
gyulladásra: glycine, NAC, C-E vitamin, ALA, taurin, fokhagyma kivonat, melatonin (ezt este lefekvéskor),kurkuma kivonat, moringa kivonat,
szívre: coQ10 (40 év fölött ubiquinol változata), szelén, 4g EPA tartalmú halolaj
májra: máriatövis, TUDCA, cholin , cink
emésztésre: nagy mennyiségű probiotikum, sodium butyrate (meg ha valakinek rendszeresen van gondja az emésztésével és járt már dél-amerikában, ázsiában vagy a balkánon akkor egy  Helicobacter pylori gyorsteszt nem árthat pár ezer ft dolog és simán rendelhető)




Köszi szépen, ezeket már mentem is a jegyzeteimbe!! Bár nem volt még kúrám, azért ezeket az infókat a "civil életben" is lehet hasznosítani  :)

Annyit tennék hozzá, hogy NAC-ot én úgy tudtam májra használják, én pl. ha hosszabb ideig kellett valamilyen gyógyszert nyomassak, akkor utána eszegettem két-három hétig.

A tesztek közül megerősíteném szívre a troponin + CK-MB-t.
Átment rajtam a covid, és az edzőm csak azután volt hajlandó folytatni az edzéseket (nem testépítés, állóképességi sport), miután megcsináltattam az alap vizsgálatokon túl ezeket is (amúgy ezért nagyon hálás vagyok neki, úgy hallottam volt pár csúnya eset, sportolók újrakezdték az edzést és gond lett belőle ... )

Ja és én megcsináltattam még az alap EKG-t (nyilván ha bármi gyanús lett volna, terhelésest is)

Tápkiegek közül pedig - szívgyógyász csaj mondta - magnézium. Nem állandóan, havonta 10 napot javasolt ő. Ezt én amúgy is szedek mert görcsölni szoktam, ha a keringési rendszernek is jó, akkor pláne megtartom ezt a szokásomat.

Nem teljesen idevág, de ezért már nem írok be külön: Muscle Rage-t mint gyártót ismeri esetleg valaki?
Olvastam itt a fórumon, hogy csúnya dolgokat okozott a gyártó cardarin terméke valakinél - mondjuk jópár hónapja már nem is lehet náluk semmi ilyen szürkezónás terméket rendelni.

Viszont most 20%-os akció van náluk mindenre, gondoltam kipróbálom a King Testet (komplex tesztófokozó, alap hatóanyagokkal - nem tribulus, de úgy látom semmi huncutság :) ) és a Regenerate-et (dettó, csak van benne ATD is). Így akciósan elviselhető az áruk még az angliai szállítással is ... :)

Mod: ahogy elküldtem láttam meg, hogy a blackstone labs-nál meg 40%-os akció van minenre, valami születésnapos kód, szóval, ha valakit érdekel gondoltam beírom ezt is :)

2021. Február 07. - 12:15:04
Válasz #11889
Nem elérhető

G


Srácok G-nek köszönhetően (vagy is én biztosan) most már tudjuk hogy ezek a szintetikus olajak meg emelik CRP-t ami szív infarktushoz és strokhoz vezet!
Na most kérdés az mit lehet az ellen tenni hogy csökkennyen a CRP szint a testünkben és mennyi az a heti ml mennyiség ami ide vezet ha ezekkel az olajjal el látott szereket toljuk?

Próbáltam előkeresni meg átnézni a jegyzeteim ami a CRP-t illeti nyilván jó lenne tudni az alap értéket mindenféle szteroid nélkül mert ha már akkor is magas akkor ott azért lehetnek szervi gondok. Hogy mennyi az a mennyiség ml-ből amit el tud viselni a szervezete valakinek az kb a kitudja kategória mivel amiről szó volt az ethyl oleate meg az arachis olaj azért ha nem is az USA-EU-ban jóváhagyott olajok más országokban nyilván átmentek a megfelelő átvilágításokon és mivel az általános TRT dózis 7-10 naponta 1 ml így úgy gondolom hogy heti 1ml biztosan 2-3 ml meg remélhetőleg nem okoz gondot de nyilván az a legegyszerűbb hogy a kúra 2.-3. hetében nézet valaki egy ultraszenzitív CRP-t  ha az 2-3 mg/L fölött lenne már nem örülnék neki.
Amúgy gondoltam leírok pár tesztet ami nagyon nem általános de szerintem hasznos lehet
szívnél:
CK-MB
Troponin t
homocisztein

vese:
kreatinin 150-200 umol/L ott már lehet gond
cisztatin c
ide írnám a vérnyomást ha a felső érték 140 fölött van akkor egy enyhe angiotenzin receptor blokkolóra beneveznék (ha a vizesedéstől akkor mint pl mindenki kedvenc kombójától test+deca+kezdésnek dana akkor meg vízhajtó..... )

máj:
az GOT, GPT-be sok miden bele szólhat így ami szerintem igazán jó az a
gamma gt

vérzsír:
LDL-koleszterin ha 4 mmol/L fölött van akkor egy enyhe koleszterincsökkentőre beneveznék egyből

Amúgy ami tápkieg szintem kúrában segíthet
gyulladásra: glycine, NAC, C-E vitamin, ALA, taurin, fokhagyma kivonat, melatonin (ezt este lefekvéskor),kurkuma kivonat, moringa kivonat,
szívre: coQ10 (40 év fölött ubiquinol változata), szelén, 4g EPA tartalmú halolaj
májra: máriatövis, TUDCA, cholin , cink
emésztésre: nagy mennyiségű probiotikum, sodium butyrate (meg ha valakinek rendszeresen van gondja az emésztésével és járt már dél-amerikában, ázsiában vagy a balkánon akkor egy  Helicobacter pylori gyorsteszt nem árthat pár ezer ft dolog és simán rendelhető)




Köszi szépen, ezeket már mentem is a jegyzeteimbe!! Bár nem volt még kúrám, azért ezeket az infókat a "civil életben" is lehet hasznosítani  :)

Annyit tennék hozzá, hogy NAC-ot én úgy tudtam májra használják, én pl. ha hosszabb ideig kellett valamilyen gyógyszert nyomassak, akkor utána eszegettem két-három hétig.

A tesztek közül megerősíteném szívre a troponin + CK-MB-t.
Átment rajtam a covid, és az edzőm csak azután volt hajlandó folytatni az edzéseket (nem testépítés, állóképességi sport), miután megcsináltattam az alap vizsgálatokon túl ezeket is (amúgy ezért nagyon hálás vagyok neki, úgy hallottam volt pár csúnya eset, sportolók újrakezdték az edzést és gond lett belőle ... )

Ja és én megcsináltattam még az alap EKG-t (nyilván ha bármi gyanús lett volna, terhelésest is)

Tápkiegek közül pedig - szívgyógyász csaj mondta - magnézium. Nem állandóan, havonta 10 napot javasolt ő. Ezt én amúgy is szedek mert görcsölni szoktam, ha a keringési rendszernek is jó, akkor pláne megtartom ezt a szokásomat.

Nem teljesen idevág, de ezért már nem írok be külön: Muscle Rage-t mint gyártót ismeri esetleg valaki?
Olvastam itt a fórumon, hogy csúnya dolgokat okozott a gyártó cardarin terméke valakinél - mondjuk jópár hónapja már nem is lehet náluk semmi ilyen szürkezónás terméket rendelni.

Viszont most 20%-os akció van náluk mindenre, gondoltam kipróbálom a King Testet (komplex tesztófokozó, alap hatóanyagokkal - nem tribulus, de úgy látom semmi huncutság :) ) és a Regenerate-et (dettó, csak van benne ATD is). Így akciósan elviselhető az áruk még az angliai szállítással is ... :)

Mod: ahogy elküldtem láttam meg, hogy a blackstone labs-nál meg 40%-os akció van minenre, valami születésnapos kód, szóval, ha valakit érdekel gondoltam beírom ezt is :)

A NAC azért jó "mindenre" mivel ebből gyárt a saját tested glutation-t ami a szervezetben lévő legerősebb antioxidáns szóval igazából állandóan szedhető meg ha van pl MTHFR génmódosulásod akkor főleg állandó tápkieged kell hogy legyen.. amúgy érdekesség tőlünk keletebbre lévő országokban ha elszállnak a májértékeid akkor azonnal kapsz egy glutation injekciót ...... aki be tudja szerezni és használná kis jótanács hogy nagy mennyiségben kifehéríti a bőrt ezért kedvelik keleten főleg a szépség iparban :D

Troponin t -t amúgy kifejezetten csak szívroham után vagy gyanúja esetén csinálnak kis érdekesség hogy lehet látni emelkedett CK-MB és troponin értéket egy kedvenc zsírégetőnk a clenbuterol után....

Hát véleményem szerint a szívgyógyász csaj egy idióta..... a magnézium egy esszenciális elektrolit, ásványi anyag és kb a népesség   min 60-70% magnézium hiányos és miért pont 10 naponta kéne csak szedni havonta kíváncsi lennék rá... csak több mint 300 enzematikus folyamatban vesz részt a magnézium a testben, ezt lehet keverem de úgy emlékszem a magnézium kell az izmok össze húzásához és kalcium az izmok elernyesztéséhez vagy fordítva de a lényeg szerintem átment.
Neked mivel állóképességi sportoló vagy különöse fontos lehet én azt javasolnám hogy
1, naponta használd és elosztva az egész napi mennyiséget (nagy mennyiségben egyszerre jöhet a fosi manó :D)
2, min citrát de inkább a bisglycinate formát válaszd
3, amit én ajánlanék mennyiség azt az elemi magnéziumra értem nyilván a kötés miatt ez adagban más (a bysgli formának 14 % körül  a citrátnak 50 % ha jól emlékszem van az elemi magnézium tartalma)
4, az ajánlásom vagyis én is amit követek elemi magnéziumban 100 mg/10 kg testsúly az alap + kb fele vagy ugyan ennyi még edzés napokon
5, van egy különleges formája a magnéziumnak ami képes átjutni a vér-agy gáton ez lehet valakinek kognitív vagy alvás szempontból hasznos lehet Magtein márkanév (magnesium l-threonate)

Mivel állóképességi sportoló vagy neked különösen fontos lehet a megfelelő elektrolit mennyiségek nátrium,kálium, magnézium, kalcium, cink ha érdekel leírom hogy én hogy lövöm be őket.

A cardarintól meg szerintem még mindig nem kell félni sajnos vannak kirívó esetek mindenben de ha ennyire rákkeltő lenne kb min. 12-3 éve jelen van akkor tömegesek lennének az esetek de ami vitathatatlan előnye pl a vérzsír profilra gyakorolt jótékony hatása meg kardió protektív hatása azt olyan sokat nem szokták emlegetni  de azért fontos itt is a mérték szerintem 10-30 mg max 8-10 héten keresztül.
Amúgy sajna ismerek én is olyat személyesen aki nagyobb mennyiségű növi használattól bőrrákot kapott 3-4 hónap alatt meg hallottam olyat hogy valaki egy évig tolt trent és vese rákot kapott vagy pár hónap kemény orál használattól máj cisztát szóval....
De ha állóképességet akarsz cardarin nélkül akkor az injekciós SR9009 ajánlanám. (ha majd csinálok lehet gondolok rád :D )

Amúgy a naturál tesztó fokozók a pénzkidobás kategória szerintem egyedül kúra után meg 40+ év fölött érnek valamit.
Az ATD tényleg jó (nem véletlenül lett dopping listás :D ) bár az egy AI igazából.


2021. Február 07. - 19:22:16
Válasz #11890
Nem elérhető

EDR


Akkor NAC megmarad állandóra, csak egyelőre myproteines van, valami fenomenálisan szar ízzel. De sebaj, nem kóstolgatom, aztán legközelebbre keresek valami tablettásat.

Magnéziumot állandóan szedem, csak a csajszi mondta hogy ciklizáljam, citrátot, most épp ......-est, de hamarosan elfogy, aztán keresek másikat (mondjuk ez meg jóízű legalább :) )

Most számolgatom, brutálisan alatta vagyok az általad javasolt mennyiségnek! Kipróbálom idén amit mondtál, ennyi magnéziummal legalább görcsölni nem fogok, az tuti!

Elektrolit mennyiség belövése: naná, hogy érdekel, szerintem sokmindenkit, köszönöm előre is!!!

Növi bőrrák - durva ... szegény. Ez lett volna az a cucc, amit kipróbálnék, de pont emiatt .. inkább nem. Persze, minden IS káros, de ennek ugye tuti hogy van ilyen hatása, hiszen ugyanígy gyorsítja fel az izomsete  burjánzását is..

Mondjuk a tren egy évig tolni ... ahogy írtam 0 kúrám volt, de azt még én is tudom, innen a fórumról pl., hogy ilyet nem érdemes. Persze hobbi szinten, profiknál gondolom más, ott nem hiszem hogy van választása.

Naturál tesztófokozók: 45 vagyok, a jobbakat szoktam érezni :) Azt hiszem kissé ösztrögénesebb lett a formám, kissé jött fel zsír-víz (zsír has aljára), kis szar kedv, kis fáradékonyság - azt hittem túledzés, de ha a könnyű hét után is megmarad, akkor benyelek egy kis ATD-t ha már szóba került :D

SR9009 - köszönöm, egyelőre csak infót gyűjtök róla (sajna angolom ... hogy is mondjam, nem anyanyelvi szintű, magyar videó/fórum meg nem sok van) de érdekes amit eddig hallottam róla :D

2021. Február 07. - 19:28:37
Válasz #11891
Nem elérhető

Gyuf


G!

Esküszöm egy könyvet is kiadhatnál, mert iszonyatos mekkora tudás van benned ezek terén  ;D
Öröm olvasni , amiket írogatsz ide  @:-)
 köszönöm :)

2021. Február 07. - 20:23:58
Válasz #11892
Nem elérhető

G


G!

Esküszöm egy könyvet is kiadhatnál, mert iszonyatos mekkora tudás van benned ezek terén  ;D
Öröm olvasni , amiket írogatsz ide  @:-)
 köszönöm :)

Köszönöm, igazán jól esik, amúgy ez olyan ha valaki rá szánja az időt akkor sokat tud tanulni, mondjuk ez azzal jár az én esetemben hogy pl rákattantam valamire és tegnap éjfélkor még neurobiológiáról szóló podcast-et hallgattam :D
Meg azért nem vagyok olyan öreg de régen semmiről semmi infó nem volt gimi végén lett a net bekötve nálunk :D és a GYM magazinban volt egy-egy oldal szteroid ismertető meg a X-files olyan volt mint valami szent grál aztán amikor haverom első kúrája volt 18-19 évesen mennyire sz@rt rá meg nem is tudta az aki eladta neki a cuccot hogy mit kell csinálni amikor ki jött egy mellékhatás akkor voltam úgy hogy ok akkor ne kelljen senkire számítani és magam járok utána.
Meg van egy mondásom amin haverom szokott nevetni de szerintem nagyon így van főleg ebben a sportban hogy "Én vagyok dr Frankenstein és én vagyok a szörnye is"
Meg igazából csomó f@szságot kipróbáltam magamon néha volt egy kis bajom néha nem ez ilyen játék volt most már azért is fordultam inkább az egészségesebb dolgok felé meg hogyan is lehetnék sokáig egészségesek.
Szóval nem azért mondom néha hogy nem kell 10-20 IU növi mert nem akarom hogy valaki tudja a nagy titkot és ne legyen izmos hanem mert tudom hogy nekem pl a fejem nőtt fél-egy méretet basebalsapkában meg az összes bölcsesség fogam ki kellet műteni meg a reggeli vércukromra azt mondta az orvos hogy ez 2-es típusú diabétesz már mert hónapokig 10-15 egység  növiket nyomtam meg olyan vese kreatinin értékem volt amire az orvos szintén azt mondta hogy ez kb 4-es stádiumú vese elégtelenségnek számít :D

2021. Február 07. - 21:32:19
Válasz #11893
Nem elérhető

G


Akkor NAC megmarad állandóra, csak egyelőre myproteines van, valami fenomenálisan szar ízzel. De sebaj, nem kóstolgatom, aztán legközelebbre keresek valami tablettásat.

Magnéziumot állandóan szedem, csak a csajszi mondta hogy ciklizáljam, citrátot, most épp ......-est, de hamarosan elfogy, aztán keresek másikat (mondjuk ez meg jóízű legalább :) )

Most számolgatom, brutálisan alatta vagyok az általad javasolt mennyiségnek! Kipróbálom idén amit mondtál, ennyi magnéziummal legalább görcsölni nem fogok, az tuti!

Elektrolit mennyiség belövése: naná, hogy érdekel, szerintem sokmindenkit, köszönöm előre is!!!

Növi bőrrák - durva ... szegény. Ez lett volna az a cucc, amit kipróbálnék, de pont emiatt .. inkább nem. Persze, minden IS káros, de ennek ugye tuti hogy van ilyen hatása, hiszen ugyanígy gyorsítja fel az izomsete  burjánzását is..

Mondjuk a tren egy évig tolni ... ahogy írtam 0 kúrám volt, de azt még én is tudom, innen a fórumról pl., hogy ilyet nem érdemes. Persze hobbi szinten, profiknál gondolom más, ott nem hiszem hogy van választása.

Naturál tesztófokozók: 45 vagyok, a jobbakat szoktam érezni :) Azt hiszem kissé ösztrögénesebb lett a formám, kissé jött fel zsír-víz (zsír has aljára), kis szar kedv, kis fáradékonyság - azt hittem túledzés, de ha a könnyű hét után is megmarad, akkor benyelek egy kis ATD-t ha már szóba került :D

SR9009 - köszönöm, egyelőre csak infót gyűjtök róla (sajna angolom ... hogy is mondjam, nem anyanyelvi szintű, magyar videó/fórum meg nem sok van) de érdekes amit eddig hallottam róla :D

Ja NAC -ból bennem soha fel sem merült hogy ne tablettásat vegyek :D annyi sz@r ízű tápkieget ettem-ittam már hogy ha lehet fizetek többet csak inkább tablettás, kapszulás legyen.
Quercetin meg sulphoraphane tartalmú cuccok meg a kratom na azok aztán amiknek van ízük :D
Hát igen elsőre nagy mennyiségnek tűnik és az is de észre veszi az ember amikor mégis megvan az a mennyiség ami kell az elektrolitokból én már sokadik ketogénben voltam  és akkor döntöttem el hogy ok naponta pontosan minden elektrolit meglesz meg ki lesz számolva és az erőm a bedurranásom meg a közérzetem egyből jobb lett pedig nem nagyon hittem benne, ugyan így voltam az esszenciális zsírokkal néha ettem egy kis omega-3 at meg egy kanál lenmag olaj aztán jóvan az, de amikor ráfigyeltem szintén miden sokkal jobb volt.

A rákról meg őszintén szerintem ezt még nem sokan mondták ki testépítésen belül de kokszos meg még a naturál testépítéstől sőt bármilyen sporttól amiben magasabb fehérje beviteled van sokkal nagyobb az esélye hogy rákot kapsz.... Hogy miért azért mert már maga az emeltebb fehérje bevitel is de főleg a BCAA meg a leucin amit még iszogatunk ezerrel bekapcsolja az mTOR-t ami gyakorlatilag a testünk fő növekedési "útvonala" és mivel állandó felépítő módban vagyunk naturálként is meg kokszosként főleg nincs ideje a testünknek pihenni és elpusztítani a hibás vagy rosszul működő vagy "zombi" üzemmódban lévő sejteket így belőlük aztán szépen rák lesz.....  meg igazából rövidítjük is az élethosszunkat mivel az állandó növekedés miatt a DNS szál folyamatosan másolódik amit mint tudjuk csak meghatározott mennyiségszer tud meg minél gyorsabb a másolás annál nagyobb a hiba lehetősége.... és szerencsénkre kokszosként a legtöbb rák fajta vagy ösztrogén vagy igf-1 függő amit mi azért szeretünk manipulálni.... amúgy akit mélyebben érdekel a téma autofágia, mitózis, apoptózis dolgokra rákereshet.

Nem tudom milyen szinten tolod az állóképességi sportot de azért ha utánanézel sajna körükben meg a szívproblémák kissé gyakoriak.....
Ennek kapcsán határozottan javasolnám a korod miatt és hogy állóképességi sportoló vagy hogy használd a q10 Ubiquinol változatát min 100-200 mg mennyiségben naponta (és igen jól látod kurv@ drága... ) meg jó minőségű halolajat össz mennyiségben 3-4 g EPA legyen benne (és igen ez így rohadt sok halolaj lesz és rohadt drága szintén....)

Amúgy ha meg nem akarsz kokszolni akkor is érdemes hormon szintet nézetni és akár egy kis HCG-vel, clomid/nolva vagy AI-al, DHEA, Pregnenolone-nal lehet optimalizálni a hormon rendszeredet ha gondolod.

Ja amúgy az elektrolit még itt rövid leszek én amit használok
nátrium       500-1000 mg/1 L víz
kálium         500 mg/10 kg testsúly + 10 mg/1 g ch
magnézium 100 mg/10 kg testsúly + 10 mg/1 perc edzéssel töltött idő
kalcium        100mg/10 kg testsúly +    5 mg/1 perc edzéssel töltött idő
cink              este 50-100 mg bőven elég
és itt is minden az elemi anyagra értendő
elég nagy számok fognak kijönni itt mindenkinek nyilván azt javaslom hogy ezt is szépen vigyük fel a kívánt szintre
és igazítsuk úgy hogy a kijött számok nátrium:kálium:magnézium:kalcium kb 2:5:1,5:1 arányban legyenek
és ha KOKSZOLUNK és vizesek vagyunk mint az állat főleg deca meg növinél akkor marhára vegyünk be vízhajtót akár csúcshatásút is ami a káliumot is kihajtja (furosemid) mert a nagyon nagy mennyiségű káliumról tudni kell hogy azzal altatják el az állatokat mert olyan izomgörcsöt okoz ami egyszerűen úgy összerántja az izmot hogy "bezár" és kifeszíteni sem lehet ez egy szívizomnál annyira éppen lehet nem esne jól....
A f@aszságaim között ilyet nekem sikerült átélnem amikor a patikai elnyújtott felszívódású káliumot szedtem a normál adagomban amit mindig is szoktam csak nem számoltam vele hogy ez elnyújtott felszívódású és olyan bicepsz görcsöt kaptam hogy a másik kezemmel sem tudtam kifeszíteni a szerencsém az volt hogy otthon voltam és mindig van nálam kálium kímélő meg csúcshatású vízhajtó (meg béta-blokkoló, vérnyomás csökkentő,  meg egy enyhe sztatin, :D) na akkor nagyon besz@rtam...

2021. Február 08. - 08:21:29
Válasz #11894
Nem elérhető

Rebel


"Az ATD tényleg jó (nem véletlenül lett dopping listás :D ) bár az egy AI igazából."

Utóbbi 20 év legígéretesebb kiegje.Jó lenne valódi,megbízhatót beszerezni.Tudsz ilyent?Köszi.