2024. Május 06. - 14:55:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2021. Március 13. - 14:58:39
Válasz #11955
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Valaki tudna tapasztalatot mondani a balkán dekárol? Vagy a vedi dekáról? Előre is köszönöm!  :-){

Vedi decabol egy 4-5ml t benyomtam amig vartam a Masterra, nem ereztem semmi kulonbseget amig az ment, picit erzekeny lett utana a beadas helye, de nem gyulladt.
             
 A masteres jó? Azt használod? Köszönöm az infót! Szép napot!👍

2021. Március 13. - 15:11:11
Válasz #11956
Nem elérhető

Mirco


Swiss dekáróll tudok infót. 1,5 hónapja megy és eddig érezhető hogy van benne anyag.

2021. Március 13. - 15:55:22
Válasz #11957
Nem elérhető

Karcsi!!!


Swiss dekáróll tudok infót. 1,5 hónapja megy és eddig érezhető hogy van benne anyag.

Szia! Hány ml megy hetibe? Mennyi tömeg jött eddig? Köszi a választ előre is! :-){

2021. Március 13. - 16:59:59
Válasz #11958
Nem elérhető

Mirco


Swiss dekáróll tudok infót. 1,5 hónapja megy és eddig érezhető hogy van benne anyag.

Szia! Hány ml megy hetibe? Mennyi tömeg jött eddig? Köszi a választ előre is! :-){

Heti 1ml az papíron 250mg ment az első hónapban most 2 hete 1,5ml megy. Mellé szintén Swiss testoena mennyiség ugyan annyi. Ez idő alatt feljött 3kg.

2021. Március 13. - 20:21:19
Válasz #11959
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok! Valaki tudna tapasztalatot mondani a balkán dekárol? Vagy a vedi dekáról? Előre is köszönöm!  :-){

Vedi decabol egy 4-5ml t benyomtam amig vartam a Masterra, nem ereztem semmi kulonbseget amig az ment, picit erzekeny lett utana a beadas helye, de nem gyulladt.
             
 A masteres jó? Azt használod? Köszönöm az infót! Szép napot!👍

Egy jó ideje nem használok semmit, de legutobb abbol ment testomix 350 + deca és jó volt a mixbol volt 1 szeria ami nagyon gagyi volt, de azt leszamitva csak pozitiv velemenyem van rola

2021. Március 18. - 20:43:07
Válasz #11960
Nem elérhető

Pereces


Sziasztok!

Kozel a 40hez szeretnék kis löketet. Komolyabb szerhez nem szeretnék nyúlni sem tűzhöz.

Rexobol-10 et szeretnék szedni 8 hétig.
Utoljára 10éve használtam szuris winstrolt. Volt aki beadta...
Kell e kötelező jelleggel szedni mellé valamit?(azért mondjuk hogy rendben legyek, hormonálisan)
Nyilván ízületvédőt szedek stb
Ha napi 5x10mg azt hogyan ideális elosztani?
Külföldön élek nem igazán van kitől érdeklődjek személyesen....ezt is online szerzem be egy, megbízhatónak tűnő helyről


Üdv itt!
AlphaPharma nem a jók közé tartozik. Inkább Omega Stromba, Swiss. H - Stana ezek most erősek.


Köszönöm a válaszokat!  :-){

Köszi Guzzi akkor ettől a maraton távol tartom magam. Azóta egyébként is találtam egy megbízhatónak tűnő webshopot.

Van itt aki Angliából rendel és talalt olyan webshopot ahonnan meg is erkezett a csomag?

Sajnos G hsz-e eltűnt de megjegyeztem amit írt és elkezdtem utána olvasni  a HCG és Sarm témának.
Ha esetleg a nekem címzett válaszod miatt moderaltak így bátran kijelentem h a hsz-ed nem buzdított semmire  sőt, inkább teljesen elbeszéltetek a Win-rol.
(Mobrol)

Sziasztok!
Az elozo kerdesem ota az itt kapott sugallatok (mint HCG +sarm) hatasara probaltam kicsit kikupaltam magam a temaban. Persze meg mindig nem tudok semmit :) de alairom hogy mielott az ember baromsagokat kerdezne utana kell bizony olvasni es/vagy YT.

kulon koszonet a privat kuldoknek vamint G-nek. Mint zoldfulu amator ezekrol nem is hallottam korabban.

Ugy alakult hogy csinaltattam 2 vertesztet es kikototterm egy TRT klinikan.
Heti 80 cypionate + 500iu HCG ez az elso hetem.
A korabban megvasarolt Ostarine-t ha beszedem akkor az hogyan befolyasolja a hormon szinteket? Infot csak arrol talaltam hogy mi van akkor ha "magaban" szedi az ember az ostarinet.
(A kovetkezo vervetel 6 majd 12het mulva lesz)
Koszonom



2021. Március 19. - 00:11:16
Válasz #11961
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Magas prolaktinra tudtok valami megoldást? Bromocripitin en kívül mert azt nembriom rosszul vagyok tőle. Mas gyógyszer esetleg amit probaltatok?  Ami megy most teszto ena 2ml+ boldenon 1ml (Omega)

2021. Március 19. - 09:03:28
Válasz #11962
Nem elérhető

frankzane


B6 vitamin brutál dózisban segít a prolaktin lent tartásán. Napi 300-500mg. De ezt inkább megelőzésképpen pl: alacsony dózisú tren kúránál szokták már egy hónappal előtte elkezdeni és akkor nyomni végig és általában ilyenkor nincs is szükség Caberre vagy pramira.(persze nyílván ez egyénfüggő) de szerintem próbáld ki nem veszítesz vele. Van akinek tök jól működik.

2021. Március 19. - 11:14:01
Válasz #11963
Nem elérhető

Logan


Köszi! Amúgy a pramipexole nevű gyógyszert szedte már valaki prolaktinra? Hogyan kell szedni milyen mellékhatása van milyen dózisban kell adagolni?

2021. Március 19. - 11:53:07
Válasz #11964
Nem elérhető

G


Ha deca v tren miatt lesz a magas a prolaktin B6 kb semmit nem fog érni, de ha ilyen tér vitex kivonat meg l-dopa de cuccok mellet nem kell ezekre támaszkodni
Nem tudom mennyi bromocrip megy de egyszerűen lehet csökkenteni a dózist 1,25 mg minden másnap vagy reggel este 1,25 ha húzós a kúra, ha ettől rosszul vagy valószínűleg a pramitól is az leszel de itt is lehet játszani a dózissal és nem kell minden nap beszedni ezeket minden másnap, heti 3szor is simán jó.
Caber jó csak marha drága de ha a többitől rosszul vagy ez maradt neked egyértelműen, amúgy mivel parkinsonosoknak készült náluk hosszú ideig szedve hegszövetet hoz létre a szíven testépítőknél pár hétig megy heti 2szer csak nyilván nem olyan lesz a hatás de csak egy érdekesség akinek számít.

2021. Március 19. - 12:57:24
Válasz #11965
Nem elérhető

Logan


Ha deca v tren miatt lesz a magas a prolaktin B6 kb semmit nem fog érni, de ha ilyen tér vitex kivonat meg l-dopa de cuccok mellet nem kell ezekre támaszkodni
Nem tudom mennyi bromocrip megy de egyszerűen lehet csökkenteni a dózist 1,25 mg minden másnap vagy reggel este 1,25 ha húzós a kúra, ha ettől rosszul vagy valószínűleg a pramitól is az leszel de itt is lehet játszani a dózissal és nem kell minden nap beszedni ezeket minden másnap, heti 3szor is simán jó.
Caber jó csak marha drága de ha a többitől rosszul vagy ez maradt neked egyértelműen, amúgy mivel parkinsonosoknak készült náluk hosszú ideig szedve hegszövetet hoz létre a szíven testépítőknél pár hétig megy heti 2szer csak nyilván nem olyan lesz a hatás de csak egy érdekesség akinek számít.



Köszönöm!

2021. Március 19. - 20:05:41
Válasz #11966
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok! Magas prolaktinra tudtok valami megoldást? Bromocripitin en kívül mert azt nembriom rosszul vagyok tőle. Mas gyógyszer esetleg amit probaltatok?  Ami megy most teszto ena 2ml+ boldenon 1ml (Omega)

Milyen tünetekbők gondolod a magas prolaktint? Vagy mérték?

2021. Március 19. - 20:54:37
Válasz #11967
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Magas prolaktinra tudtok valami megoldást? Bromocripitin en kívül mert azt nembriom rosszul vagyok tőle. Mas gyógyszer esetleg amit probaltatok?  Ami megy most teszto ena 2ml+ boldenon 1ml (Omega)

Milyen tünetekbők gondolod a magas prolaktint? Vagy mérték?


Érzékeny kezdett lenni a mellem és lementem vervetelre..

2021. Március 21. - 15:07:15
Válasz #11968
Nem elérhető

bbuilder


Prolaktinra olvastam a barátcserje kivonatot itt a fórumon valamelyik topicban meg regebben, annak van letjogosultsaga? Neten amiket talaltam rola altalaban a noi menstruacios problemakra ajánlják

A saw palmetto pedig tenyleg jo lehet a pattanasok ellen vagy akar a megelozesukre?

2021. Március 21. - 15:59:48
Válasz #11969
Nem elérhető

Andaxin


Vita king saw palmeto nekem bevált.