2024. Május 07. - 00:47:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498809 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2021. Június 12. - 13:31:21
Válasz #12120
Nem elérhető

G


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

gondolom gyors inditásnak gondoltad a propit 2 hétig, aztán ena. nem tudom van-e értelme. ena felezési ideje kb 4-5 nap, vagyis megközelitőleg a hatása is ennyi idő alatt szokott beindulni (nem ekkor üt be, hanem kb. innen lehet már érezni). én lehet elhagynám ezért  az elejéről a propit.

sokan sok helyen leirták, hogy a Provironnak nincs értelme a kúra alatt, bár van egy ilyen régi becsipődés, hogy az kell! Anastrazole (ez a hatóanyag) kell neked kúra alatt, amikor elkezded érezni a testot. valamint ugyan nem irtad mennyire vagy rutinos, de heti 500 NI HCG-t szoktak még javasolni kúra alatt.

Stana meg izléstől függően napi, vagy minden másnap 50mg.

Csak érdekességként 4-szeres felezési idő ameddig egy hatóanyag eléri a maximális koncentrációt a vérben bár ezt szteroidoknál lehet gyorsítani a beadási gyakoriság növelésével (meg attól is függ hogy hova adod be és milyen a hordozó olaj benne)
5-szörös felezési idő meg egy hatóanyag teljes kiürülése.

2021. Június 12. - 17:20:05
Válasz #12121
Nem elérhető

kalmanka


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

Szia!
Tök fölösleges ez a 2 hétig propit nyomok aztán utána az ena, ha így akarod akkor egyből kezd a propit az enával, de én sok értelmét nem látom attól hogy nem érzed az a tesztó gyakorlatilag észtertől függetlenül már szinte órákkal később a véredben van. Én azért 12 hétre kihúznám.
Wini inkább a szemes változat, injekciós csak ha olaj bázisú, bár az inkább egy kozmetikai jellegű cucc szóval ha nincs 10% alatt a testzsírod sokat nem fogsz látni belőle cserébe üti a májad, akkor már inkább anavar vagy valamilyen SARM az jóval több tömeget hozna.
Provi felejtős már 100 leírtam meg ez a napi 2 szem egy hasraütésszerű dózis, egy normális aromatáz inhibítor kell aromasin, arimidex, letrozol és ha tapasztalt felhasználó vagy mehet "érzésre" de a vérkép alapján a biztos.
Kúra közben min heti 1*500 IU HCG.
A tiszta tömegnövelés meg a kaján múlik, tolhatsz danát meg decát is ha tiszta a kajád nem fogsz zsírosodni max az ideiglenes víz visszatartás lesz több.

:) a mester is megerősitett!

a vizes wini valóban elég szar. ha valamiben elszaporodik valamilyen baci, vagy virus, na akkor az az! inkább az olajos!

2021. Június 12. - 17:46:29
Válasz #12122
Nem elérhető

kappl


Kalmanka te is eléggé otthon vagy a témákban, szóval nyugodtan megadhatod magadnak is a mesteri címet :D :D

2021. Június 12. - 18:58:00
Válasz #12123
Nem elérhető

Kamagraking




:) a mester is megerősitett!

a vizes wini valóban elég szar. ha valamiben elszaporodik valamilyen baci, vagy virus, na akkor az az! inkább az olajos!
[/quote]

Hogyan szaporodik el benn e baci vagy vírus ha van benne benzyl alcohol?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 12. - 19:16:37
Válasz #12124
Nem elérhető

Grifith


Köszönöm mindenkinek a segítséget rendesek vagytok :azn: Amúgy első kurám lenne még nem szedtem semmit.  Kajám 220-250 g fehérje tójás hal csirke disznó pulyka marha fehérjepor ből áll na,ch 300-350 rizs, krumpli tészta .Zsír napi 50 g mandula , pisztácia, mogyoró, meg kókusz olaj al főzöm. 3 éve edzek fekve ment már 150 is de most csak 125 kihagytam 1 évet guggolás 180 ment most 150. Felhúzni nem szoktam.98 kg ről le fogytam 84 re. A kurám rá vissza 500 ena 10 hétig + szemes stana 30-50 mg naponta. Így milyen? Ja meg a hcg miért jobb kúra közbe mint a végén (azon kívül , hogy 5000hcg benyomni egyszere elég nagy odabaszás a szervezetnek). És elsősorban mire számíthatok kúra közben a kanoságon meg az erőn kívűl?Mennyi szokott maradni első kura után?

2021. Június 12. - 19:26:40
Válasz #12125
Nem elérhető

Grifith


Ja még annyi azért kell ene 2 hétig propi mert még semmit nem használtam és meg nézném ,hogy reagálok a tesztora. Legalábbis ezt mondták a rutinos abbak @:-)

2021. Június 12. - 19:36:18
Válasz #12126
Nem elérhető

kalmanka


Kalmanka te is eléggé otthon vagy a témákban, szóval nyugodtan megadhatod magadnak is a mesteri címet :D :D

egy péniszt értek én hozzá. a felszint kapargatom!

2021. Június 12. - 21:15:25
Válasz #12127
Nem elérhető

kappl


Ja akkor én még a felszínt se érintettem meg :D  ****:)))

2021. Június 16. - 20:41:57
Válasz #12128
Nem elérhető

bbuilder



Sziasztok!

Heti 500mg test.ena es 250mg boldi megy egy ideje mar csak. Par het mulva pedig 1 honapig heti 250 test ena es utana meg 2 honapig 300mg propi/hét a kura befejezese.

Sokszor olvastam itt a forumon, hogy a provironnak kura kozben nincs sok ertelme. Regi beidegzodes, nekem is meg az egykori edzom mondta, h napi 2-3szem kell belole. Ezt sajnos a mostani kuram alatt is alkalmaztam, melle ment heti 2x0,5 mg arimidex.

A provit viszont hanyagolnam akkor mostantol es csak arimidex menne, ilyen mennyisegeknel mennyi lenne az optimalis? Tudom, hogy ehhez vereredmeny a legidealisabb, de heti 2x1 mg vagy 3x 1mg vagy inkabb 0,5mg gyakrabban lehet a jobb valasztas?

Mellem sosem volt görcsös, csak a bimbo korul kicsit zsirosabb, de az sem annyira veszes.

Köszönöm a segítséget!

2021. Június 17. - 19:20:04
Válasz #12129
Nem elérhető

guzzi


Srácok egy régi de még is új kérdés. Clenbuterol mennyire hatásos zsirégetesre van itt aki ezt tapasztalatból meg tudja válaszolni?

2021. Június 17. - 19:46:41
Válasz #12130
Nem elérhető

Gyuf


Srácok egy régi de még is új kérdés. Clenbuterol mennyire hatásos zsirégetesre van itt aki ezt tapasztalatból meg tudja válaszolni?

Én nekem bevált, genesist toltam tavaly verseny előtt pár héttel, reggeli cardió előtt ment 2, meg edzésnél 2


2021. Június 17. - 20:05:01
Válasz #12131
Nem elérhető

G


Srácok egy régi de még is új kérdés. Clenbuterol mennyire hatásos zsirégetesre van itt aki ezt tapasztalatból meg tudja válaszolni?

Abszolút hatékony zsírégető, növeli a tüdő kapacitást is meg jobb izomérzetet ad viszont azért vannak mellékhatásai is, lassan felvezetve használnám max 80 mcg/nap és a lehető legtávolabb az alvástól.
Én inkább a diéta végén szeretem használni amikor amikor már makacsabb a zsír addig efedrin, coffein, szinefrint, yohimbit stb tolok inkább azok számomra sokkal jobban tolerálhatók.

2021. Június 17. - 20:32:05
Válasz #12132
Nem elérhető

kalmanka


a Spiróról elég hamar kiderül hogy van-e benne anyag vagy sem. :) Ha 2-3 nap után nem fáj durván a fejed, vagy nem remeg az ujjad akkor nincsen benne anyag!

2021. Június 17. - 20:41:17
Válasz #12133
Nem elérhető

guzzi


Köszi először is  @:-)
Teszünk egy próbát
Bolgár Clenbuterolom van erről véleménye van valakinek?
Efedrin/Koffein/Aszpirin triót már toltam de csak egyszer kétszer egy héten edzés intenzitás véget.

2021. Június 17. - 20:42:28
Válasz #12134
Nem elérhető

Gyuf


a Spiróról elég hamar kiderül hogy van-e benne anyag vagy sem. :) Ha 2-3 nap után nem fáj durván a fejed, vagy nem remeg az ujjad akkor nincsen benne anyag!
Igy van ahogy irod bar nekem a fejem nem fajt tole. Kezremeges volt de nem volt annyira eszreveheto talan 1-2 nap vettem eszre csak az elejen.