2024. Május 07. - 02:06:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498822 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2021. Július 14. - 07:17:46
Válasz #12150
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Olyan kérdéseel fordulok hozzátok hogy Susta mellé Decat használok. Előtte nem volt dolgom a Decaval. Nem vagyok elájulva tőle, mert az Ena+Boldi jobbnak éreztem tömegelésemhez.
Viszont nem ezzel kapcsolatban kérném ki a segítségetek, hanem hogy: Minden ugyanúgy zajlik mint máskor, kivéve a Deca és ingencsak leverte a libidóm. Kizárásos alapon nem tudok másra következtetni, és életemben nem volt ilyen előtte. Van ilyen mellékhatása a Decanak? Imádom a sportot,de ne kelljen már Kamagrát ropogtatnom a kúra alatt ha elfajul a dolog.  ;D

Természetesen nézettem egy Tesztó/ Ösztrogén az értékek a következők.

ENDOKRINOLÓGIA
Ösztradiol (E2) Eredmény: 124.7 Referencia: < 146.1 pmol/L
Totál tesztoszteron Eredmény: 92.42 +  Referencia: 5.72 - 26.14 nmol/L



Köszönöm a segítségetek! :-){ :-){ :-}
Melyikből mennyi megy? lehet kevés a teszto ahhoz a decához, azért csapta le a libidót, ha ugy van akkor emelj a szusztan

750 Sus 300 Deca/ hét. Erő van,de tömeggyarapodás mérsékelt pedig én ezt már nem érzem kevésnek, tömegelési  fázisban vagyok és ez lett javasolva a felkészítőm által. Eddig heti 2*0.5mg Aromazin szedek mellé. Ezt emeltem 3*0,5-re. Nem provit szedek.

Kúra közbeni szexuális zavar gyakran van attól hogy a szteroidok leszorítják az SHBG szintet meg mivel külsőleg viszünk be tesztót nem termelődnek az agyi neuro szteroidok amik közvetve stimulálnak bizonyos hormonokat pl allopregnanolone ami jelentős hatással van szexuális téren.
Elég a heti 2 arimidex, HCG heti 2-3*500 IU, 25-50 mg DHEA, 10-20 mg pregnenolon.

Eddig 2 Arimidex rendben, és a heti 1*500 Hcg is emelhető 2*3-ra, viszont a DHEA és Pregnelonont nem ismertem. Ezek honnan szerezhetőek be?

2021. Július 14. - 07:52:23
Válasz #12151
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Olyan kérdéseel fordulok hozzátok hogy Susta mellé Decat használok. Előtte nem volt dolgom a Decaval. Nem vagyok elájulva tőle, mert az Ena+Boldi jobbnak éreztem tömegelésemhez.
Viszont nem ezzel kapcsolatban kérném ki a segítségetek, hanem hogy: Minden ugyanúgy zajlik mint máskor, kivéve a Deca és ingencsak leverte a libidóm. Kizárásos alapon nem tudok másra következtetni, és életemben nem volt ilyen előtte. Van ilyen mellékhatása a Decanak? Imádom a sportot,de ne kelljen már Kamagrát ropogtatnom a kúra alatt ha elfajul a dolog.  ;D

Természetesen nézettem egy Tesztó/ Ösztrogén az értékek a következők.

ENDOKRINOLÓGIA
Ösztradiol (E2) Eredmény: 124.7 Referencia: < 146.1 pmol/L
Totál tesztoszteron Eredmény: 92.42 +  Referencia: 5.72 - 26.14 nmol/L



Köszönöm a segítségetek! :-){ :-){ :-}
Melyikből mennyi megy? lehet kevés a teszto ahhoz a decához, azért csapta le a libidót, ha ugy van akkor emelj a szusztan

750 Sus 300 Deca/ hét. Erő van,de tömeggyarapodás mérsékelt pedig én ezt már nem érzem kevésnek, tömegelési  fázisban vagyok és ez lett javasolva a felkészítőm által. Eddig heti 2*0.5mg Aromazin szedek mellé. Ezt emeltem 3*0,5-re. Nem provit szedek.

Kúra közbeni szexuális zavar gyakran van attól hogy a szteroidok leszorítják az SHBG szintet meg mivel külsőleg viszünk be tesztót nem termelődnek az agyi neuro szteroidok amik közvetve stimulálnak bizonyos hormonokat pl allopregnanolone ami jelentős hatással van szexuális téren.
Elég a heti 2 arimidex, HCG heti 2-3*500 IU, 25-50 mg DHEA, 10-20 mg pregnenolon.

Eddig 2 Arimidex rendben, és a heti 1*500 Hcg is emelhető 2*3-ra, viszont a DHEA és Pregnelonont nem ismertem. Ezek honnan szerezhetőek be?

Netről rendelhető.

2021. Július 23. - 22:12:53
Válasz #12152
Nem elérhető

Glacika


Szteroidbolt.hu- ról ne rendeljetek, hacsak nem akartok 25ezerért ti is milka csokit!!!

2021. Július 24. - 10:39:41
Válasz #12153
Nem elérhető

Janó


Szteroidbolt.hu- ról ne rendeljetek, hacsak nem akartok 25ezerért ti is milka csokit!!!
Hány táblával kaptál 25 k-ért?

2021. Július 25. - 13:57:46
Válasz #12154
Nem elérhető

Glacika


Egy tábla folyékonnyá olvadt kekszes milkát.

2021. Július 25. - 14:52:57
Válasz #12155
Nem elérhető

Kamagraking


Szteroidbolt.hu- ról ne rendeljetek, hacsak nem akartok 25ezerért ti is milka csokit!!!

Írtál nekik,vagy hogyan tovább?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Július 25. - 22:11:47
Válasz #12156
Nem elérhető

Glacika


Írtam nekik, de ezt mar baszhatom. Tanulópénznek jó volt.

2021. Augusztus 01. - 09:21:17
Válasz #12157
Nem elérhető

119simulation


Sziasztok!
Tudom nagyon gáz, de remélem valaki lesz olyan kedves velem és tud segíteni. A helyzet a következő: 25 éves vagyok, most járok az első szteroid kúrám végén, vasárnap lesz az utolsó teszto-tren injekció. Akitől beszereztem a dolgokat azt mondta, hogy minden meglesz és jó lesz a levezetés is. Végülis kúra közben szerzett provit, így nem volt semmi gyno gond, meg tegnap hozta a 3 doboz HCG-t, viszont tamoxifen-t nem tudott szerezni azt mondta. Na már most ugye ez elég fontos lenne a visszaállításhoz és jó lenne már jövőhéttől elkezdeni a tamoxit, így olyan kérdésem lenne, hogy valaki tudna-e nekem segíteni tamoxifen beszerzésében? Pest körzete és Nógrád megye ahol általában mozogni szoktam, de mivel elég fontos, hosszabb utat is bevállalok. Körülbelül 60 szemre lenne szükségem. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy PM-t.
Köszi, hogy elolvastad!

2021. Augusztus 02. - 11:08:21
Válasz #12158
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Tudom nagyon gáz, de remélem valaki lesz olyan kedves velem és tud segíteni. A helyzet a következő: 25 éves vagyok, most járok az első szteroid kúrám végén, vasárnap lesz az utolsó teszto-tren injekció. Akitől beszereztem a dolgokat azt mondta, hogy minden meglesz és jó lesz a levezetés is. Végülis kúra közben szerzett provit, így nem volt semmi gyno gond, meg tegnap hozta a 3 doboz HCG-t, viszont tamoxifen-t nem tudott szerezni azt mondta. Na már most ugye ez elég fontos lenne a visszaállításhoz és jó lenne már jövőhéttől elkezdeni a tamoxit, így olyan kérdésem lenne, hogy valaki tudna-e nekem segíteni tamoxifen beszerzésében? Pest körzete és Nógrád megye ahol általában mozogni szoktam, de mivel elég fontos, hosszabb utat is bevállalok. Körülbelül 60 szemre lenne szükségem. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy PM-t.
Köszi, hogy elolvastad!

Hát őszintén aki elsőre neked tesztó-tren kúrát ajánlott annak kétségbe vonnám a  "minden jó lesz" mondatát meg bármi protokollját ezt mutatja a kúra közbeni ez-az "szerzegetés" is,  amúgy jó sz@r kúra elsőre.

2021. Augusztus 02. - 11:47:04
Válasz #12159
Nem elérhető

119simulation


Sziasztok!
Tudom nagyon gáz, de remélem valaki lesz olyan kedves velem és tud segíteni. A helyzet a következő: 25 éves vagyok, most járok az első szteroid kúrám végén, vasárnap lesz az utolsó teszto-tren injekció. Akitől beszereztem a dolgokat azt mondta, hogy minden meglesz és jó lesz a levezetés is. Végülis kúra közben szerzett provit, így nem volt semmi gyno gond, meg tegnap hozta a 3 doboz HCG-t, viszont tamoxifen-t nem tudott szerezni azt mondta. Na már most ugye ez elég fontos lenne a visszaállításhoz és jó lenne már jövőhéttől elkezdeni a tamoxit, így olyan kérdésem lenne, hogy valaki tudna-e nekem segíteni tamoxifen beszerzésében? Pest körzete és Nógrád megye ahol általában mozogni szoktam, de mivel elég fontos, hosszabb utat is bevállalok. Körülbelül 60 szemre lenne szükségem. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy PM-t.
Köszi, hogy elolvastad!

Hát őszintén aki elsőre neked tesztó-tren kúrát ajánlott annak kétségbe vonnám a  "minden jó lesz" mondatát meg bármi protokollját ezt mutatja a kúra közbeni ez-az "szerzegetés" is,  amúgy jó sz@r kúra elsőre.

Miért lenne sz@r? Én szerettem volna, hogy ne májgyilkos szemes, vizesítő cuccokat használjunk, hanem minőségi, száraz izomzat jöjjön föl. Kúra közben ment a provi és nem is zsírosodtam/vizesedtem, ami feljött 9 kg a 10 hét alatt az nagyrészt izom. De ha már ennyire leszólod ezt, mi lett volna a jó kúra elsőre? Valami ilyen-olyan ösztrogén bombás szemes takarmány? 

2021. Augusztus 02. - 13:22:40
Válasz #12160
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Tudom nagyon gáz, de remélem valaki lesz olyan kedves velem és tud segíteni. A helyzet a következő: 25 éves vagyok, most járok az első szteroid kúrám végén, vasárnap lesz az utolsó teszto-tren injekció. Akitől beszereztem a dolgokat azt mondta, hogy minden meglesz és jó lesz a levezetés is. Végülis kúra közben szerzett provit, így nem volt semmi gyno gond, meg tegnap hozta a 3 doboz HCG-t, viszont tamoxifen-t nem tudott szerezni azt mondta. Na már most ugye ez elég fontos lenne a visszaállításhoz és jó lenne már jövőhéttől elkezdeni a tamoxit, így olyan kérdésem lenne, hogy valaki tudna-e nekem segíteni tamoxifen beszerzésében? Pest körzete és Nógrád megye ahol általában mozogni szoktam, de mivel elég fontos, hosszabb utat is bevállalok. Körülbelül 60 szemre lenne szükségem. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy PM-t.
Köszi, hogy elolvastad!

Lurdyban biztos tudnak segíteni(meg az ismertebb hardcore termekben). Milyen tesztó tren ment? Mindkettőből van 3+ féle észter fajta.

2021. Augusztus 06. - 08:13:24
Válasz #12161
Nem elérhető

119simulation


Sziasztok!
Tudom nagyon gáz, de remélem valaki lesz olyan kedves velem és tud segíteni. A helyzet a következő: 25 éves vagyok, most járok az első szteroid kúrám végén, vasárnap lesz az utolsó teszto-tren injekció. Akitől beszereztem a dolgokat azt mondta, hogy minden meglesz és jó lesz a levezetés is. Végülis kúra közben szerzett provit, így nem volt semmi gyno gond, meg tegnap hozta a 3 doboz HCG-t, viszont tamoxifen-t nem tudott szerezni azt mondta. Na már most ugye ez elég fontos lenne a visszaállításhoz és jó lenne már jövőhéttől elkezdeni a tamoxit, így olyan kérdésem lenne, hogy valaki tudna-e nekem segíteni tamoxifen beszerzésében? Pest körzete és Nógrád megye ahol általában mozogni szoktam, de mivel elég fontos, hosszabb utat is bevállalok. Körülbelül 60 szemre lenne szükségem. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy PM-t.
Köszi, hogy elolvastad!

Lurdyban biztos tudnak segíteni(meg az ismertebb hardcore termekben). Milyen tesztó tren ment? Mindkettőből van 3+ féle észter fajta.

Tesztoszteron enantát swiss pharma 2x250MG, Tri-trenbolone ebben van gyors és lassú felszívódású észter is British Dragon 2x150MG 10 hétig, mellette napi 25MG proviron. Na jó, de csak menjek oda egy random archoz a teremben, hogy figyu már, nem tudsz véletlenül tamoxifent szerezni? Szerintem nagyon elküldenének a pics@ba :D Ahogy sejtem, itt a fórumon már nem fogok tudni segítséget kapni, egyébként úgy néz ki, hogy jövőhét pénteken, ha hazajön a srác akitől szereztem a dolgokat, hogy tud intézni tamoxit. Az még bőven belefér, ugyanis a PCT-t utolsó szuritól 3. vagy 4. héten akarom elkezdeni, attól függően, hogy mennyire érzem majd magamon a teszto hiány tüneteit. :D

2021. Augusztus 07. - 21:02:20
Válasz #12162
Nem elérhető

kappl


Sziasztok, lehet már volt erről szó, annyira sokat olvastam már itt, hogy nem emlékszem pont erre :D
Stanarol lenne szó, szuris mindenképp jobb, de van egy gyártó (az most mindegy melyik) a szuris stana 50mg/mlt tartalmaz, egy üveg 10ml ugye akkor egy uveg 500mgt tartalmaz 10000ftert. Van a tabletta, 10mg/ tabletta és 1 doboz 100 tablettat tartalmaz, ami 1000mg stanat jelent 11000ftert ugyanattol a gyártótól.
Na most a kérdésem az, hogy ennek ellenére megéri a szurisat venni? Egeszsegileg mindenképpen, de a szuris jobban hat?? Vagy miert kerul majdnem dupla annyiba?

2021. Augusztus 07. - 21:48:35
Válasz #12163
Nem elérhető

G


Sziasztok, lehet már volt erről szó, annyira sokat olvastam már itt, hogy nem emlékszem pont erre :D
Stanarol lenne szó, szuris mindenképp jobb, de van egy gyártó (az most mindegy melyik) a szuris stana 50mg/mlt tartalmaz, egy üveg 10ml ugye akkor egy uveg 500mgt tartalmaz 10000ftert. Van a tabletta, 10mg/ tabletta és 1 doboz 100 tablettat tartalmaz, ami 1000mg stanat jelent 11000ftert ugyanattol a gyártótól.
Na most a kérdésem az, hogy ennek ellenére megéri a szurisat venni? Egeszsegileg mindenképpen, de a szuris jobban hat?? Vagy miert kerul majdnem dupla annyiba?

A válasz mert olcsóbb egy tablettát lenyomni mint egy anyagot feloldani kül oldószerekkel, fertőtleníteni és ampullázni.
Az injekciós stana mindig jobb mint az orál az más kérdés hogy megéri-e az a beadási fájdalom/gyulladás érte.
Szerintem nem, mivel úgyis csak 2-3 hétig van értelme használni és ebbe nekem mondjuk belefér az extra szervezeti terhelés.

2021. Augusztus 07. - 22:27:29
Válasz #12164
Nem elérhető

kappl


Köszönöm, akkor én is majd tablettasat nyomok, ha lesz értelme :D
Nyelv alatti felszivodassal némileg lehet csökkenteni a terhelést nem?