2024. Május 06. - 22:55:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498777 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2021. Október 05. - 22:19:08
Válasz #12195
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok!
Mennyire érdemes elosztani a propionatot, minden napra, kétnaponta vagy három?
Köszönöm!

Azért kell minél gyakrabban mert minél jobban elosztod annál egyenletesebb lesz a koncentracioja a véredben és nem lesznek olyan spike-ok amire a szervezeted mellékhatásokkal aromatizacioval reagál. Észter függetlenül. Szerintem ez egy méltatlanul alulkommunikált téma. Hobbi szinten ha használsz pl: 400mg-ot ne szedj anti ösztrogént vagy aromatáz inhibitort csak azért ,hogy a nem elég gyakori protokoll által létrejött túl nagy stessz hatásra még plussz gyógyszerekkel válaszolj. Lehet ,hogy mindennapi protokollal nulla Ai kéne vagy ha kéne is akkor is kevesebb mintha kétszer adod egy héten.

2021. Október 06. - 10:19:43
Válasz #12196
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Mennyire érdemes elosztani a propionatot, minden napra, kétnaponta vagy három?
Köszönöm!

Azért kell minél gyakrabban mert minél jobban elosztod annál egyenletesebb lesz a koncentracioja a véredben és nem lesznek olyan spike-ok amire a szervezeted mellékhatásokkal aromatizacioval reagál. Észter függetlenül. Szerintem ez egy méltatlanul alulkommunikált téma. Hobbi szinten ha használsz pl: 400mg-ot ne szedj anti ösztrogént vagy aromatáz inhibitort csak azért ,hogy a nem elég gyakori protokoll által létrejött túl nagy stessz hatásra még plussz gyógyszerekkel válaszolj. Lehet ,hogy mindennapi protokollal nulla Ai kéne vagy ha kéne is akkor is kevesebb mintha kétszer adod egy héten.

Abszolút így van, mondjuk az AI-al nem értek egyet hogy "félni" kéne tőle a beadási frekvenciával min lehet csökkenteni a az aromatizálódást (nekem heti 3* megy a cipy most) de ha magasabb az ösztrogén akkor nyugodtan lehet szedni annyit amennyit kell, én azt mondanám hogy tartsuk a normál tartományban libidó szempontjából kinek hogyan de olyan 40-140 között a legoptimálisabb a legtöbb embernek normál mennyiségű tesztó mellet, ha viszont magasabb a tesztó mennyiség akkor azért lehet engedni a határérték fölé mert az ösztrogénnek is van egy tömegnövelő szerepe (igf-1) meg sok androgén mellet jelentős a kardió-neuro protectív hatása.

2021. Október 06. - 19:53:13
Válasz #12197
Nem elérhető

rchrd


Sziasztok! Valakit érdekel esetleg Balkan oxandrolon? Megmaradat 1 doboz (100*10mg)

2021. Október 25. - 20:23:55
Válasz #12198
Nem elérhető

lackos


Turinabol kúráról önmagában van valakinek tapasztalata?

2021. Október 26. - 01:53:57
Válasz #12199
Nem elérhető

csasoo


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.

2021. Október 26. - 20:02:34
Válasz #12200
Nem elérhető

Gábor77


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.
500 testo.enat és 300 boldenont akartál írni igaz?

2021. Október 26. - 22:40:36
Válasz #12201
Nem elérhető

csasoo


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.
500 testo.enat és 300 boldenont akartál írni igaz?

Direkt lőttem be egy relatív magasabb dózist , hogy hamarabb " betöltődjön" meg azért lehessen érezni is ne csak a tesztót tekintve, hogy nem egy erős szer.

2021. Október 27. - 15:00:25
Válasz #12202
Nem elérhető

Gábor77


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.
500 testo.enat és 300 boldenont akartál írni igaz?

Olvass vissza a fórumon. Minden kérdésedre már legalább 2x le van írva a válasz (PCT-vel kapcsolatban)

2021. Október 27. - 15:58:09
Válasz #12203
Nem elérhető

csasoo


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.
500 testo.enat és 300 boldenont akartál írni igaz?

Olvass vissza a fórumon. Minden kérdésedre már legalább 2x le van írva a válasz (PCT-vel kapcsolatban)

Ez esetben vissza nézem minden képp.
Köszönöm a tippet.

2021. November 01. - 09:00:18
Válasz #12204
Nem elérhető

Janó


Helló! Pctben valaki használt már enclomifent? Helyettesíthető vele a hcg?

2021. November 01. - 14:26:10
Válasz #12205
Nem elérhető

therealone


Üdv mindenkinek!
16 hetes kúrát tervezek.
Heti 500 enantát 600 boldone
Első 6 hétben pedig napi 40 metha.
Közben arimidex-et tervezek viszont nem tudom mi lenne az ideális mennyiség.
Hcg elég a pct ben vagy menjen közben is?Illetve hány héttel érdemes a kúra után indítani a pct-t?
Blasting and Cruseing- nak van értelme ha rövidebb időn belül tervezem a kövi kúrát?
Vagy inkább pct.
Előre is köszönöm a választ.
500 testo.enat és 300 boldenont akartál írni igaz?

Olvass vissza a fórumon. Minden kérdésedre már legalább 2x le van írva a válasz (PCT-vel kapcsolatban)

Ez esetben vissza nézem minden képp.
Köszönöm a tippet.

csao,
itt van egy útmutató a PCT-hez:
https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=2636.msg269964#msg269964

2021. November 12. - 17:19:13
Válasz #12206
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Felkészülési tömegelési időszakban a klasszikus Testomix+Metha (Dbol) kúrát fogom kezdeni edzői javaslatra. Külföldi fórumokon rettentő sok rosszat is olvastam a Metharól. Kezdve hogy nyilván orális ezért toxikus, de nyilván ez minden orálisra érvényes. Másrészt hogy erős tömegelő cucc, de nagyon nagy részben vizesít, ami a kúra elhagytával megy is. Nyilván ez módosulhat ha nem magában nézzük az észtert. 12 hét második felében jön majd képbe 8hétig. Szerintetek jobb választás lehetne egy Boldenone akár, vagy ésszel ez egy jó kombináció?? Köszönöm a segítséget

Nyilván ösztrogén blokkolás és májvédő alapból fut a kúra alatt.

2021. November 12. - 18:57:53
Válasz #12207
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Felkészülési tömegelési időszakban a klasszikus Testomix+Metha (Dbol) kúrát fogom kezdeni edzői javaslatra. Külföldi fórumokon rettentő sok rosszat is olvastam a Metharól. Kezdve hogy nyilván orális ezért toxikus, de nyilván ez minden orálisra érvényes. Másrészt hogy erős tömegelő cucc, de nagyon nagy részben vizesít, ami a kúra elhagytával megy is. Nyilván ez módosulhat ha nem magában nézzük az észtert. 12 hét második felében jön majd képbe 8hétig. Szerintetek jobb választás lehetne egy Boldenone akár, vagy ésszel ez egy jó kombináció?? Köszönöm a segítséget

Nyilván ösztrogén blokkolás és májvédő alapból fut a kúra alatt.
8 hét hosszú idő szerintem. 4-6hétben maximalizáld. Nem akarsz szitát csinálni a májadból.😉

2021. November 12. - 19:36:11
Válasz #12208
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Felkészülési tömegelési időszakban a klasszikus Testomix+Metha (Dbol) kúrát fogom kezdeni edzői javaslatra. Külföldi fórumokon rettentő sok rosszat is olvastam a Metharól. Kezdve hogy nyilván orális ezért toxikus, de nyilván ez minden orálisra érvényes. Másrészt hogy erős tömegelő cucc, de nagyon nagy részben vizesít, ami a kúra elhagytával megy is. Nyilván ez módosulhat ha nem magában nézzük az észtert. 12 hét második felében jön majd képbe 8hétig. Szerintetek jobb választás lehetne egy Boldenone akár, vagy ésszel ez egy jó kombináció?? Köszönöm a segítséget

Nyilván ösztrogén blokkolás és májvédő alapból fut a kúra alatt.
Engem sose vizesitett a meta. De alapbol mast se korulottem.
En metaval inditanek mert a mix mire hat a hosszu eszterek miatt az min 2het
Addig szepen betolt a meta.
En szedtem 8hetig metat es utana mentem laborba. Nagy valtozas nem volt mint elotte majertekben es majvedot se szedtem.
Jo nyilvan kitudja mi mennyi volt a metaba.

2021. November 12. - 20:36:04
Válasz #12209
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Felkészülési tömegelési időszakban a klasszikus Testomix+Metha (Dbol) kúrát fogom kezdeni edzői javaslatra. Külföldi fórumokon rettentő sok rosszat is olvastam a Metharól. Kezdve hogy nyilván orális ezért toxikus, de nyilván ez minden orálisra érvényes. Másrészt hogy erős tömegelő cucc, de nagyon nagy részben vizesít, ami a kúra elhagytával megy is. Nyilván ez módosulhat ha nem magában nézzük az észtert. 12 hét második felében jön majd képbe 8hétig. Szerintetek jobb választás lehetne egy Boldenone akár, vagy ésszel ez egy jó kombináció?? Köszönöm a segítséget

Nyilván ösztrogén blokkolás és májvédő alapból fut a kúra alatt.
Engem sose vizesitett a meta. De alapbol mast se korulottem.
En metaval inditanek mert a mix mire hat a hosszu eszterek miatt az min 2het
Addig szepen betolt a meta.
En szedtem 8hetig metat es utana mentem laborba. Nagy valtozas nem volt mint elotte majertekben es majvedot se szedtem.
Jo nyilvan kitudja mi mennyi volt a metaba.

Köszönöm a választ! Szóval te első 6-8 hétre tennéd a Methát, vagy elejétől végéig? Kicsit ellentmondás az előző hozzászólással, de nyilván ilyen is lehet. Elég népszerű kombináció ez 🙂Amúgy a mixben van gyors Propi (elvileg)
Üzenet módosítása