2024. Május 06. - 21:57:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2022. Január 04. - 18:31:53
Válasz #12240
Nem elérhető

Sznk


Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

2022. Január 04. - 18:44:25
Válasz #12241
Nem elérhető

Gábor77


Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.
Köszi. Akartam én is B.M próbát tenni. Most van 20ml omegam azt elpörkölöm és utánna rendelek.Hány kiló vagy? Egy észrevétel. Az omega testo.ena érezhetően erősebb mont a swiss testo.ena.

2022. Január 05. - 08:09:43
Válasz #12242
Nem elérhető

Sznk


Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.
Köszi. Akartam én is B.M próbát tenni. Most van 20ml omegam azt elpörkölöm és utánna rendelek.Hány kiló vagy? Egy észrevétel. Az omega testo.ena érezhetően erősebb mont a swiss testo.ena.

173cm,95kg!Sot talan sulyra tobb is vagyok 2kg val most, mert 93 voltam!Igaz akkor hasam is eres volt,most meg kockak is halványak!😃Nekem Bm szuszta jobb mint omegas,viszont omegas propi jobb mint bm!

2022. Január 05. - 12:12:25
Válasz #12243
Nem elérhető

Gábor77


Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.
Köszi. Akartam én is B.M próbát tenni. Most van 20ml omegam azt elpörkölöm és utánna rendelek.Hány kiló vagy? Egy észrevétel. Az omega testo.ena érezhetően erősebb mont a swiss testo.ena.

173cm,95kg!Sot talan sulyra tobb is vagyok 2kg val most, mert 93 voltam!Igaz akkor hasam is eres volt,most meg kockak is halványak!😃Nekem Bm szuszta jobb mint omegas,viszont omegas propi jobb mint bm!
Köszi a választ. Valószínűleg akkor nekem is elég lesz max 2ml omega testo.ena. 184cm és 126kg vagyok de még elég fedett. Bár az utóbbi időben rohamosan változok optikailag. Kezdenek kirajzolódni és elkülönülni az izomkötegek és méretben is látvanyos a változás. Jó az irány nagyon, de kis pihenő kellene mert visszaüt ha megállás nélkül tolom a cuccot. November 3.-ára szeretném elérni célom. (10-13% testzsírt 108kg testömeggel)

2022. Január 05. - 15:46:00
Válasz #12244
Nem elérhető

Sznk


Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.
Köszi. Akartam én is B.M próbát tenni. Most van 20ml omegam azt elpörkölöm és utánna rendelek.Hány kiló vagy? Egy észrevétel. Az omega testo.ena érezhetően erősebb mont a swiss testo.ena.

173cm,95kg!Sot talan sulyra tobb is vagyok 2kg val most, mert 93 voltam!Igaz akkor hasam is eres volt,most meg kockak is halványak!😃Nekem Bm szuszta jobb mint omegas,viszont omegas propi jobb mint bm!
Köszi a választ. Valószínűleg akkor nekem is elég lesz max 2ml omega testo.ena. 184cm és 126kg vagyok de még elég fedett. Bár az utóbbi időben rohamosan változok optikailag. Kezdenek kirajzolódni és elkülönülni az izomkötegek és méretben is látvanyos a változás. Jó az irány nagyon, de kis pihenő kellene mert visszaüt ha megállás nélkül tolom a cuccot. November 3.-ára szeretném elérni célom. (10-13% testzsírt 108kg testömeggel)

Hajrá,sok sikert! ;-oo-;

2022. Január 09. - 11:45:49
Válasz #12245
Nem elérhető

tamas14


Sziasztok!

Nem tudom közületek szoktatok-e vértesztet csináltatni kúra alatt. Én kíváncsi voltam. Természetesen a Totál és a szabad tesztoszteron is a referencia érték fölött volt bőven de kiugróan magas volt az Ösztradiol(E2) is.Normális az arimatizálodás,de hol az az érték ahol már közbe kell lépni? Egyenlőre negatív hatást nem érzek, viszont néha van egy általános faradtsag, lustaság rajtam, ami viszont lehet az edzések miatt is. Én Arimidex 3*0,5 re gondoltam, vagy a klasszikus proviron. Ti hogy látjátok ezt?
Én szoktam évente 2x csináltatni.
Mennyi az a kiugróan magas? Nekem volt már 700 felett is úgy hogy nem volt semmi bajom, se fáradtság, se álmosság, se gyno se semmi.


Totál tesztoszteron 51nmol/L, Szabad tesztoszteron: 1,121 nmol/L volt, viszont az Ösztradiol (E2) elég magas 360pmol/L volt.

Amúgy mennyire aluldózisolt a testomix, ha ez a test. mennyiség heti 500-ra jött ki?

Szia! Nekem B.M. Enanthate-ot 250mg/ml alkalmazva, minden másnap 0,25ml dózisban, az alábbi eredmények születtek a kúra 4. hetében:
Totál tesztoszteron: 121 nmol/l
Ösztradiol: 382 pmol/l

Csak ez a mennyiségű tesztoszteron megy, semmi más.

2022. Január 12. - 09:35:34
Válasz #12246
Nem elérhető

markimark


sziasztok !

1-12 hét   3x1ml propi (papiron 100-150mg)
2-10 hét   3x1ml drosta (papiron 100mg)
3-11 hét   napi 30-40 mg stana

végig heti 1x250ui hcg és napi 2 provi
utolsó szuri utan 3-4 nappal :
1.hét :  50mg clomi  , 40mg zita   /nap
2.hét :  50mg clomi  , 40mg  zita    /nap
3.hét :  25mg clomi  , 20mg zita    /nap
4.hét :  25mg clomi  , 20mg zita    /nap

+a szokasos vitaminok.

Elsősorban PCT-vel kapcsolatban szeretnék véleményt, esetleg tanácsokat kérni.
köszi

2022. Január 17. - 04:25:46
Válasz #12247
Nem elérhető

Gábor77


Jelenlévő versenyzők osszák már meg velem,hogy mondjuk a verseny előtti 16-20hétben a diéta mellé milyen kémiai kombót szoktak alkalmazni.

2022. Január 17. - 07:22:09
Válasz #12248
Nem elérhető

Gyuf


Jelenlévő versenyzők osszák már meg velem,hogy mondjuk a verseny előtti 16-20hétben a diéta mellé milyen kémiai kombót szoktak alkalmazni.
Én anno amit használtam, Clen, Masteron, Wini, propi, susta, tren acetat,

Haverom most kezdi pont  a 16hetes felkészülést, ha szeretnéd leírom ő mit fog használni a jelenlegi edzőjével



2022. Január 17. - 10:03:06
Válasz #12249
Nem elérhető

Gábor77


Jelenlévő versenyzők osszák már meg velem,hogy mondjuk a verseny előtti 16-20hétben a diéta mellé milyen kémiai kombót szoktak alkalmazni.
Én anno amit használtam, Clen, Masteron, Wini, propi, susta, tren acetat,

Haverom most kezdi pont  a 16hetes felkészülést, ha szeretnéd leírom ő mit fog használni a jelenlegi edzőjével
Megköszönöm!

2022. Január 17. - 22:14:36
Válasz #12250
Nem elérhető

kemi


G! Légyszi üríts postát! Konzultálni szeretnék veled! Köszi!

2022. Január 22. - 22:17:09
Válasz #12251
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Ha a teszto használata közben semmiféle ösztrogénes mellékhatást nem érzek. Akkor helyes dolog elhagyni az aromatáz gátlót. Most heti 2ml omega testo.ena megy és igazából lassan 2 hónapja nem szedek semmit és gondom nincs.  Úgy okoskodtam ha nincs mellékhatás akkor minek szedjem a letrozolt akár milyen csekély mennyiségben is. Jól érzem magam,libidó rendben minden fasza az edzésben is. Kezdek eresedni szóval a diéta is rendbeb alakul.

2022. Január 23. - 08:35:04
Válasz #12252
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok véleményetek szeretném kikérni nemsokára tervezek egy 12-14hetes BM susta boldi kúrát cél minnel nagyobb tomeggyarapodas na most a kérdés az lennne hogy én csak heti 1susta fel boldira gondoltam 2x mivel előtte csak tesztot használtam és nem szeretnék magamnak nagyon oda csapni de a dilerem azt mondta ha csinálom durrantsak neki oda rendesen 3susi 2boldival amit én kicsit sokallok  nektek mi a véleményetek?!kúra közben menne hcg végén clomid Zita!

2022. Január 23. - 08:55:30
Válasz #12253
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok véleményetek szeretném kikérni nemsokára tervezek egy 12-14hetes BM susta boldi kúrát cél minnel nagyobb tomeggyarapodas na most a kérdés az lennne hogy én csak heti 1susta fel boldira gondoltam 2x mivel előtte csak tesztot használtam és nem szeretnék magamnak nagyon oda csapni de a dilerem azt mondta ha csinálom durrantsak neki oda rendesen 3susi 2boldival amit én kicsit sokallok  nektek mi a véleményetek?!kúra közben menne hcg végén clomid Zita!
A díler persze hogy azt mondja. De igazából nem egy elrugaszkodott mennyiség. Főleg ha figyelembe vesszük az aluldózisolást.Sustáért én nem adnék többer mert tuti nem susta. Szerintem jobban jársz ha testo.enat veszel. Abból 3ml hetente és 2ml boldi és 16 hétre tervezz szerintem.

2022. Január 23. - 09:39:58
Válasz #12254
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok véleményetek szeretném kikérni nemsokára tervezek egy 12-14hetes BM susta boldi kúrát cél minnel nagyobb tomeggyarapodas na most a kérdés az lennne hogy én csak heti 1susta fel boldira gondoltam 2x mivel előtte csak tesztot használtam és nem szeretnék magamnak nagyon oda csapni de a dilerem azt mondta ha csinálom durrantsak neki oda rendesen 3susi 2boldival amit én kicsit sokallok  nektek mi a véleményetek?!kúra közben menne hcg végén clomid Zita!



Hello!
Ne hallgas te nagyon senkire az elképzelésed jó. A mennyiség is bőven elég heti 1 boldi  és 2 susta vagy testena bőven elég 14- 16 hétig.
Srácok egy susta soha nem hoz úgy tömeget mint egy testena ezt jó lenne már tudni mindenkinek.