2024. Május 07. - 00:47:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498809 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2022. Január 30. - 20:12:44
Válasz #12270
Nem elérhető

Gyuf


Áprilissal indul az utolsó rohamom a fennmaradt zsír ellen. Addig TRT-n vagyok. Úgy fog összeállni a dolog hogy heti:
2ml B.M Tren.ace
3ml B.M NPP
5ml Omega Testo.propi
16 hét idő hosszban
Ezt követi 3 hónap TRT megint és a télre majd egy tesro.ena+boldi+dana tömegelés a végső izomtömeg elérésére. Jó ez a fórum. Itt ha valaki akar akkor rengeteg jó és hasznos infora szert tehet. Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget amit nyúlytott akarva vagy akaratlanul. :-){ @:-) @:-) /:-)

Diétában minek ennyi cucc, semmi értelme ennek a kúrának főleg ilyen hosszan ezekkel az anyagokkal, a diéta lényege az hogy behúzzuk a cipzárt a szán ennyi nincs benne nagy trükk a cucc az izom megtartás miatt kell, ami segíti az a stimulánsok, pajzsmirigy hormon, növi, glp-1 receptor agonista az hogy versenyzők mit használnak verseny előtt teljesen más dolog nem kell a diétával össze mosni.
Ja és számomra hogy miből hány ml az nem mértékegység kitudja a te cuccod koncentrációját.

Pont az kell hogy te írd a pajzsmirigy hormont, holnap meg mindenki követni fogja mint egy utasítást.
Qrva veszélyes dolgokat írsz!
Csak írt róla, egy szóval sincs benne , hogy kötelező, ezért kár neki esni.

2022. Január 30. - 22:58:36
Válasz #12271
Nem elérhető

G


Áprilissal indul az utolsó rohamom a fennmaradt zsír ellen. Addig TRT-n vagyok. Úgy fog összeállni a dolog hogy heti:
2ml B.M Tren.ace
3ml B.M NPP
5ml Omega Testo.propi
16 hét idő hosszban
Ezt követi 3 hónap TRT megint és a télre majd egy tesro.ena+boldi+dana tömegelés a végső izomtömeg elérésére. Jó ez a fórum. Itt ha valaki akar akkor rengeteg jó és hasznos infora szert tehet. Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget amit nyúlytott akarva vagy akaratlanul. :-){ @:-) @:-) /:-)

Diétában minek ennyi cucc, semmi értelme ennek a kúrának főleg ilyen hosszan ezekkel az anyagokkal, a diéta lényege az hogy behúzzuk a cipzárt a szán ennyi nincs benne nagy trükk a cucc az izom megtartás miatt kell, ami segíti az a stimulánsok, pajzsmirigy hormon, növi, glp-1 receptor agonista az hogy versenyzők mit használnak verseny előtt teljesen más dolog nem kell a diétával össze mosni.
Ja és számomra hogy miből hány ml az nem mértékegység kitudja a te cuccod koncentrációját.

Pont az kell hogy te írd a pajzsmirigy hormont, holnap meg mindenki követni fogja mint egy utasítást.
Qrva veszélyes dolgokat írsz!

Amúgy abszolút igazad van a "tipikus" fitnesz csaj stack a T3+clen főleg nagy mennyiségben (75+ mcg) életveszélyes hetek ( HETEK! ) alatt át modelleződik a szív volt pár halál ez miatt külföldön ez miatt az elmúlt fél évben....
Nálam a pajzsmirigy az a T4 napi 100-200 mcg nagyon max T3 50 mcg.
Sajna aki szedni nyomni akar valamit az meg  fogja tenni nem egy fórum hozzá szólás miatt fogja csak....

2022. Január 31. - 10:23:59
Válasz #12272
Nem elérhető

Gábor77


Áprilissal indul az utolsó rohamom a fennmaradt zsír ellen. Addig TRT-n vagyok. Úgy fog összeállni a dolog hogy heti:
2ml B.M Tren.ace
3ml B.M NPP
5ml Omega Testo.propi
16 hét idő hosszban
Ezt követi 3 hónap TRT megint és a télre majd egy tesro.ena+boldi+dana tömegelés a végső izomtömeg elérésére. Jó ez a fórum. Itt ha valaki akar akkor rengeteg jó és hasznos infora szert tehet. Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget amit nyúlytott akarva vagy akaratlanul. :-){ @:-) @:-) /:-)

Diétában minek ennyi cucc, semmi értelme ennek a kúrának főleg ilyen hosszan ezekkel az anyagokkal, a diéta lényege az hogy behúzzuk a cipzárt a szán ennyi nincs benne nagy trükk a cucc az izom megtartás miatt kell, ami segíti az a stimulánsok, pajzsmirigy hormon, növi, glp-1 receptor agonista az hogy versenyzők mit használnak verseny előtt teljesen más dolog nem kell a diétával össze mosni.
Ja és számomra hogy miből hány ml az nem mértékegység kitudja a te cuccod koncentrációját.
Az én cuccom hogy mennyit tartalmaz ,passz. De ennyit használok nem többet. Ez csak sacc. De ezr tudod te is. Nem is értem miért kóstolgatsz mikor tisztában vagy ezekkel. Csókollak!!!!

Nem értem ebben mi lenne a kóstolgatás, az hogy ml nem mérték ennyi, mi van ráírva a dobozra ennyit kérdeztem miért egyszerűbb azt írni hogy 3 ml mint hogy 300 mg, nem USA-ban vagyunk ahol így számolnak de akkor inkább az írd hogy cc és akkor veszem a lapot.
Amúgy elég vicces hogy már itt is egy szteroid fórumon mindenki olyan kurv@ érzékeny csak egy hozzá szólásra is :D amikor itt igazából mindenki jót akar a másiknak hogy esetleg ne kövesse el azokat a hibákat amin ő már túl van.
Igazad van. Túl reagáltam. Pont szar napom volt. Elnézést!

2022. Február 01. - 10:35:42
Válasz #12273
Nem elérhető

guzzi


Áprilissal indul az utolsó rohamom a fennmaradt zsír ellen. Addig TRT-n vagyok. Úgy fog összeállni a dolog hogy heti:
2ml B.M Tren.ace
3ml B.M NPP
5ml Omega Testo.propi
16 hét idő hosszban
Ezt követi 3 hónap TRT megint és a télre majd egy tesro.ena+boldi+dana tömegelés a végső izomtömeg elérésére. Jó ez a fórum. Itt ha valaki akar akkor rengeteg jó és hasznos infora szert tehet. Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget amit nyúlytott akarva vagy akaratlanul. :-){ @:-) @:-) /:-)

Diétában minek ennyi cucc, semmi értelme ennek a kúrának főleg ilyen hosszan ezekkel az anyagokkal, a diéta lényege az hogy behúzzuk a cipzárt a szán ennyi nincs benne nagy trükk a cucc az izom megtartás miatt kell, ami segíti az a stimulánsok, pajzsmirigy hormon, növi, glp-1 receptor agonista az hogy versenyzők mit használnak verseny előtt teljesen más dolog nem kell a diétával össze mosni.
Ja és számomra hogy miből hány ml az nem mértékegység kitudja a te cuccod koncentrációját.

Pont az kell hogy te írd a pajzsmirigy hormont, holnap meg mindenki követni fogja mint egy utasítást.
Qrva veszélyes dolgokat írsz!
Csak írt róla, egy szóval sincs benne , hogy kötelező, ezért kár neki esni.

Látom nem nagyon értetted amit írtam. !+"%

2022. Február 05. - 18:43:29
Válasz #12274
Nem elérhető

therealone


sziasztok,

gyors kérdés:
hétfőtöl elite pharma propi fog menni, de sehol nem találtam (vidék) 18G-s tűt,.. 21G-ssel adom, az mekkora probléma?
köszi.

2022. Február 05. - 19:19:19
Válasz #12275
Nem elérhető

frankzane


sziasztok,

gyors kérdés:
hétfőtöl elite pharma propi fog menni, de sehol nem találtam (vidék) 18G-s tűt,.. 21G-ssel adom, az mekkora probléma?
köszi.
Még a legsűrűbb master is átmegy a 27g 20mm hosszú tűn, ezek a mai híg cuccok meg a 29g-n is. Úgy ,hogy abszolút jó döntés 18-21g-vel adni.

2022. Február 05. - 19:48:18
Válasz #12276
Nem elérhető

G


sziasztok,

gyors kérdés:
hétfőtöl elite pharma propi fog menni, de sehol nem találtam (vidék) 18G-s tűt,.. 21G-ssel adom, az mekkora probléma?
köszi.

Jó ég életemben sem jutott szembe 18as tűvel de még 21essel sem bármit is beadni :D 25G nél vastagabb tűvel még semmit nem adtam be soha.

2022. Február 05. - 22:02:27
Válasz #12277
Nem elérhető

Gábor77


sziasztok,

gyors kérdés:
hétfőtöl elite pharma propi fog menni, de sehol nem találtam (vidék) 18G-s tűt,.. 21G-ssel adom, az mekkora probléma?
köszi.
Gyerekkoromban,nagyapámnál a tehenet oltották 18G tűvel .27G inkább optimális számodra.Ki mondta neked ezt a marhaságot,hogy ilyen vastag tűt használj?

2022. Február 07. - 19:04:29
Válasz #12278
Nem elérhető

kappl




Sajna aki szedni nyomni akar valamit az meg  fogja tenni nem egy fórum hozzá szólás miatt fogja csak....

Hát én mondjuk egy két fórum hsz miatt nem szurok és nem is fogok beszurni sokmindent, szóval vannak olyanok, akik ha akarnak valamit nem fognak ragaszkodni hozzá, ha őrültség...

2022. Február 07. - 20:18:02
Válasz #12279
Nem elérhető

G




Sajna aki szedni nyomni akar valamit az meg  fogja tenni nem egy fórum hozzá szólás miatt fogja csak....

Hát én mondjuk egy két fórum hsz miatt nem szurok és nem is fogok beszurni sokmindent, szóval vannak olyanok, akik ha akarnak valamit nem fognak ragaszkodni hozzá, ha őrültség...

Növi, növi peptidek, tren mellé kb "kötelező" (kis túlzás) lehet a T4, ha rövid válasz érdekelne TSH emelkedni fog ami évek után = pajzsmirigy rák, a TSH-t én 1-1,5 mU/L körül tartanám, szóval ha nem annyi nyugodtan szedj T4-et.
Persze én nem testépítő szemel nézem a dolgokat.

2022. Február 08. - 12:38:48
Válasz #12280
Nem elérhető

Karcsi!!!




Amúgy a t4 et úgy hallottam elég sokáig lehet szedni, mennyi ideig és kb mennyit naponta? Tényleg nagyon hatásos diétában? Megéri szedni? Mármint puccol annyit hogy megérje szedni biztonságosan?


Sajna aki szedni nyomni akar valamit az meg  fogja tenni nem egy fórum hozzá szólás miatt fogja csak....

Hát én mondjuk egy két fórum hsz miatt nem szurok és nem is fogok beszurni sokmindent, szóval vannak olyanok, akik ha akarnak valamit nem fognak ragaszkodni hozzá, ha őrültség...

Növi, növi peptidek, tren mellé kb "kötelező" (kis túlzás) lehet a T4, ha rövid válasz érdekelne TSH emelkedni fog ami évek után = pajzsmirigy rák, a TSH-t én 1-1,5 mU/L körül tartanám, szóval ha nem annyi nyugodtan szedj T4-et.
Persze én nem testépítő szemel nézem a dolgokat.

2022. Február 10. - 14:38:21
Válasz #12281
Nem elérhető

therealone


sziasztok,

injekciózáshoz két kérdés:
miböl tudom h jó volt a vissza szívás?
illetve mekkora gondot jelent, nem fáj a beadás után?   
nem érzem "csomószeruen" azt a helyet ahova adtam, ezek problémák lehetnek?

köszi

2022. Február 10. - 15:11:19
Válasz #12282
Nem elérhető

G


sziasztok,

injekciózáshoz két kérdés:
miböl tudom h jó volt a vissza szívás?
illetve mekkora gondot jelent, nem fáj a beadás után?   
nem érzem "csomószeruen" azt a helyet ahova adtam, ezek problémák lehetnek?

köszi

Hátha nem jön vér vagy bármi vissza akkor okés, de szerintem semmi értelme a vissza szívásnak mert amikor szívod meg utána elkezded benyomni úgyis mozog min pár mm de inkább fél centit a tű szóval nem ott szívsz vissza ahova megy, meg az ember seggében nincsenek nagy erek, vénák attól meg hogy valakinek bármi baja legyen több 10 ml akár csak levegőt kéne benyomni vénába közvetlen...
Hát az a jó ha nem érzel semmit miért is kéne ? :D

2022. Február 11. - 19:13:11
Válasz #12283
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdv. Nem tudom jó topic-ba írtam-e . Kérdésem a következő : akár kúrák között tartandó terápiás mennyiségű tesztónak , akár csak magában, hosszabb ideig tartó terápiás tesztó kúrának az alább írt protokoll megfelelő-e? ( Hosszabb ideig tartó terápiás kúráról van szó, nem egy 8-12 hetes tömegelő kúra)   

-adott 250 mg tesztoszteron depó hetente 2 vagy 3 x adagolva. (Az 1 ml ampulla szétosztva 2 vagy 3 felé és 2 -3 naponta adagolva, tehát nem a 250 ml - 2x- 3 x)
(a depó tesztoszteron így történő adagolását a vérplazma szintjének folyamatos szinten tartása miatt gondoltam , hogy ne legyenek nagy mértékű kilengések. Modern Bulking csatornán olvastam)

- emelett a terápiás dózis mellett,  folyamatos , szintén 3 -4 naponta történő 250 egység HCG adagolása, hogy a saját termelés teljesen ne álljon le.

- ez a fajta terápiás kezelés kúrák között , mondjuk több hónapig  tartható-e? Kellene -e mellé valamilyen egyéb készítményt "fogyasztani"? Van -e értelme az ilyen jellegű , hosszabb terápiás dózisoknak a kúrák között, vagy jobb megoldás, a kúra majd utánalévő pct után hosszabb szünet? Köszönöm ha válaszoltok.

2022. Február 12. - 01:18:57
Válasz #12284
Nem elérhető

Logan


Nekem orvosi írta ki heti 125mg teszto melle heti 2*250 iu hcg ezt életem végéig… szerintem nem lessz bajod neked se ha nekem ezt orvos adja már több mint 5 éve…