2024. Május 06. - 21:45:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498763 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2022. Március 12. - 05:01:05
Válasz #12300
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok még egy kérdés a boldenone al kapcsolatban.. szóval van ez a ver képzés amitől besűrüsodik a vér ez is egy mellékhatása, ha ez jelentkezik akkor erre mi a megoldás? Van itt olyan akinek már volt ilyen? Mivel lehet ezt megoldani vagy akárami?  Hogy veszem észre van ennek tünete? Köszi előre is!
Én aspirin protecttet szedek. Az vérhígító hatású.

2022. Március 14. - 12:30:37
Válasz #12301
Nem elérhető

119simulation


Kedves moderátorok, jó lenne, ha így 1 hét elteltével valaki elfogadná az előző hozzászólásom, hogy megjelenjen. Köszönöm!

2022. Március 17. - 19:26:59
Válasz #12302
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?

2022. Március 17. - 20:58:53
Válasz #12303
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?
Ha nincs csajod aki ígényli a sexet  :-)(-: és a cerkaverést már unod. Akkor semmi!

2022. Március 17. - 22:42:35
Válasz #12304
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok! Mi van akkor ha csak magában megy a trenbolone ?
Azért nagyon fontos a tesztó alap mert nem csak ez az alap androgén bioidentikus hormonunk amire a szervezetünk támaszkodunk hanem ebből tud neuro és kardióprotektív hormonokat gyártani (ösztrogén). Dht származékokból nem ,hogy nem alakul semmi ösztrogénné még csökkentik is ugye, és ezért is rontják pl a koleszterint, hdl szintet, meg még ezer egészségügyi tényezőt mivel az androgén hormonok meg az ösztrogén aránya nincs egyensúlyban, ellenben a tesztóval amiből olyan hormonokat tudsz gyártani amik egészség szempontjából nélkülözhetetlenek. És tovább bonyolódik mert mint tudjuk vannak szteroidok amik aromatizálódnak vagy nem is tudom hatnak a receptorokra de nem optimális arányban meg formában
Pl dianabol olyan 17alfamethylösztrogénné vagy nem tudom mi a pontos magyar neve ami még mindig nem olyan kiszámítható és optimális mint az az ösztrogén amit direktben és tökéletes arányban a tesztóbol tudunk gyártani.

2022. Március 17. - 23:10:34
Válasz #12305
Nem elérhető

frankzane


Legegyszerűbb példa elég megnézni ,hogy nőknél menopausa előtt szívroham gyakorlatilag ismeretlen fogalom az ösztrogén miatt míg férfiaknál mi a helyzet? Csak focistából minden hétre jut egy aki edzésen vagy meccsen összeesik a szíve miatt, és itt még a 20éves sportolókról beszélünk nem arról ,hogy 50-60évesek körében sajnos milyen gyakori. Mert a nőkben ebből a szempontból sokkal optimálisabb a hormonok aránya. Ami kihat mindenre gyakorlatilag.

2022. Március 19. - 10:42:00
Válasz #12306
Nem elérhető

Yeeep


Köszönöm!
Melyik gyártó a legjobb választás most ha trent vagy nppt esetleg drostat szeretnék használni ?
Tesztoból nekem az omega mix valahogy nem adta..

2022. Március 20. - 09:50:19
Válasz #12307
Nem elérhető

Gábor77


Egy jól összerakott 16 hetes alap kúránál testoval boldival (feltételezve,hogy kaja és edzés rendben van) reálisan mennyi izomnyereségre lehet számolni?

2022. Március 20. - 15:36:34
Válasz #12308
Nem elérhető

Gyuf


Egy jól összerakott 16 hetes alap kúránál testoval boldival (feltételezve,hogy kaja és edzés rendben van) reálisan mennyi izomnyereségre lehet számolni?
erre nem lesz ember aki válaszol mert szervezet kérdése is, genetika..

2022. Március 20. - 18:04:35
Válasz #12309
Nem elérhető

Gábor77


Egy jól összerakott 16 hetes alap kúránál testoval boldival (feltételezve,hogy kaja és edzés rendben van) reálisan mennyi izomnyereségre lehet számolni?
erre nem lesz ember aki válaszol mert szervezet kérdése is, genetika..
Valami ilyen válaszra számítottam.

2022. Március 21. - 11:05:57
Válasz #12310
Nem elérhető

Gábor77


Tömegeléskor ki mennyivel szokott a szintentartó kalória fölé menni?

2022. Március 21. - 11:57:21
Válasz #12311
Nem elérhető

Glacika


Tömegeléskor ki mennyivel szokott a szintentartó kalória fölé menni?

400-500 kalória

2022. Március 22. - 16:44:50
Válasz #12312
Nem elérhető

Logan


 --)
Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

Szia! Melyik gyártó npp jét használtad?

2022. Március 22. - 21:46:20
Válasz #12313
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok!
Nincs valakinek esetleg pár szem maradék tamoxi ( nolva) pest környékén?

2022. Március 22. - 22:05:02
Válasz #12314
Nem elérhető

Sznk


--)
Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

Szia! Melyik gyártó npp jét használtad?
Szia!Bm npp-t hasznaltam tavaly,illetve most alltam neki 5 honap trt utan,heti 500mg teszto es 300mg npp.2020 ban omegas npp-t hasznaltam az is mukodott!(abbol is van azert itthon tartalékban😄)2017 ben mastertol hasznaltam,de csak npp-t,mast nem mert gyulladtak.Npp-t mas gyarto tesztojaval kevertem(akkor swiss volt) úgy nem gyulladt.Viszont pl master propival igen!De mukodott az is!(marmint master npp)Az hogy most milyen,nemtudom.Bm jo!