2024. Május 06. - 20:09:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498732 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2022. Március 22. - 22:10:53
Válasz #12315
Nem elérhető

Logan


--)
Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

Szia! Melyik gyártó npp jét használtad?
Szia!Bm npp-t hasznaltam tavaly,illetve most alltam neki 5 honap trt utan,heti 500mg teszto es 300mg npp.2020 ban omegas npp-t hasznaltam az is mukodott!(abbol is van azert itthon tartalékban😄)2017 ben mastertol hasznaltam,de csak npp-t,mast nem mert gyulladtak.Npp-t mas gyarto tesztojaval kevertem(akkor swiss volt) úgy nem gyulladt.Viszont pl master propival igen!De mukodott az is!(marmint master npp)Az hogy most milyen,nemtudom.Bm jo!

Köszönöm hogy irtàl🤝

2022. Március 23. - 08:18:00
Válasz #12316
Nem elérhető

Yeeep


--)
Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

Szia! Melyik gyártó npp jét használtad?
Szia!Bm npp-t hasznaltam tavaly,illetve most alltam neki 5 honap trt utan,heti 500mg teszto es 300mg npp.2020 ban omegas npp-t hasznaltam az is mukodott!(abbol is van azert itthon tartalékban😄)2017 ben mastertol hasznaltam,de csak npp-t,mast nem mert gyulladtak.Npp-t mas gyarto tesztojaval kevertem(akkor swiss volt) úgy nem gyulladt.Viszont pl master propival igen!De mukodott az is!(marmint master npp)Az hogy most milyen,nemtudom.Bm jo!

Köszönöm hogy irtàl🤝

Hogyan tudod ha jó a nandrolone ?

2022. Március 23. - 12:10:24
Válasz #12317
Nem elérhető

G


--)
Most 3 hónapra leállok a magasabb dózisokkal és csak TRT jelleggel testo.enat adnék magamnak. Szerintetek heti 2ml elégséges lehet (omega) az erős aluldózisolást feltételezve? Vagy kevesebbel kezdjem és ha kell emeljek?

Nekem is most mar tobb mint 3 honapja csak teszto megy!Bm szuszta heti 1ml,2 reszletben vállba adva.Elotte heti 1.5 szuszta ment,melle 1.5npp es 1.5 tren ace,es 4.5ml propi.(3 reszletben)Plussz meta ment.Nyilvan ezekkel az adagokkal versenyre keszultem(eroemeles).Lenyeg h en ezzel a heti 1 tesztoval mar tobb mint 3 honapja,mint formara es erore is 85%on maradtam.A tomeg az ugyanannyi mint amikor minden ment.Annyi h forma romlott.Nekem eleg ez az 1ml.

Szia! Melyik gyártó npp jét használtad?
Szia!Bm npp-t hasznaltam tavaly,illetve most alltam neki 5 honap trt utan,heti 500mg teszto es 300mg npp.2020 ban omegas npp-t hasznaltam az is mukodott!(abbol is van azert itthon tartalékban😄)2017 ben mastertol hasznaltam,de csak npp-t,mast nem mert gyulladtak.Npp-t mas gyarto tesztojaval kevertem(akkor swiss volt) úgy nem gyulladt.Viszont pl master propival igen!De mukodott az is!(marmint master npp)Az hogy most milyen,nemtudom.Bm jo!

Köszönöm hogy irtàl🤝

Hogyan tudod ha jó a nandrolone ?

Pár hét után nézess ösztrögén meg prolaktint ha emelkedett lesz (persze előtte is hogy legyen viszonyítás) akkor jó, pl ha tren ace-t adsz be már akár másnapra is lehet kiugró ösztró szintet látni mert hasonló a struktúrája hozzá ja nulázza al LH-t, FSH-t kb azonnal.

2022. Március 24. - 20:53:41
Válasz #12318
Nem elérhető

kelb


Sziasztok
Valaki tudna segíteni andarine (s-4) sarm-ben?

2022. Március 25. - 20:09:48
Válasz #12319
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok
Valaki tudna segíteni andarine (s-4) sarm-ben?
Szia
Mi lenne a kérdés ? Dózis ilyen 50-75 mg naponta , bassza az ember látását , elég lightos amúgy. Nem tudom ér e annyit ..

2022. Április 05. - 11:05:42
Válasz #12320
Nem elérhető

markimark


sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

2022. Április 08. - 10:30:11
Válasz #12321
Nem elérhető

Timyron


Helló!

Pár éve lement egy kis szemes stana (utólag faszságnak tartom már, sok értelme nem volt), azonban 10 év edzés után és 102kg-val úgy gondoltam megpróbálkozok valami "jobbal".

Omega-s ena menne 3-4 naponta 1ml 10-12 hétig, majd pár hétig npp mellé.

Megmondom az igazat, hogy legalább 10 embert kérdeztem, hogy mi a különbség a propi és az ena között és kb majdnem mindenki ugyanazt, de mégis mást mondtak rá.


Esetleg valaki megtudná mondani, hogy a felezési időn kívül mi más még teljesen? Sok hülyeséget hallottam már.:)


Köszönöm!  :-){

2022. Április 08. - 12:54:31
Válasz #12322
Nem elérhető

Glacika


sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

Vársz 2 de inkább 3 hetet, elmész hormonszintet nézetni, és az megmondja. Nincs olyan protokoll ami mindenkinek jó... lehet hogy beindul magától, lehet hogy nem, és tamoxifen+clomid elég, hcg inkább a herék beindítására kell, az ösztroképzés miatt még akadályozhatja is a helyreállást. Ha ment kúra alatt hcg, vagy nem ment nagyon ösdze a golyszi, akkor hcg valószinű nem is kell... sajnos nem olyan egyszerű, hogy kúra vége, hcg + zita oszt cső...

2022. Április 08. - 20:48:10
Válasz #12323
Nem elérhető

Logan


sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

Dr Dean PCT protokollját bemásoltam neked ha érdekel ki ő keress rá.

Pct protocol
Bloodwork following 5 week clearance period.
If happy at low hormone baseline, begin
gondatropin therapy.
2000 IU hCG E2D for 20 days
25mg Aromasin E2D; days after hCG administration
20mg Nolvadex ED
After the 20 days (20,000 IU hCG total) - blood
work to assess testoserone, FSH and LH following
the 20,000 IU hCG.
@DEANSTM PROTOCOL

2022. Április 08. - 23:18:22
Válasz #12324
Nem elérhető

Glacika


Helló!

Pár éve lement egy kis szemes stana (utólag faszságnak tartom már, sok értelme nem volt), azonban 10 év edzés után és 102kg-val úgy gondoltam megpróbálkozok valami "jobbal".

Omega-s ena menne 3-4 naponta 1ml 10-12 hétig, majd pár hétig npp mellé.

Megmondom az igazat, hogy legalább 10 embert kérdeztem, hogy mi a különbség a propi és az ena között és kb majdnem mindenki ugyanazt, de mégis mást mondtak rá.


Esetleg valaki megtudná mondani, hogy a felezési időn kívül mi más még teljesen? Sok hülyeséget hallottam már.:)


Köszönöm!  :-){

Felezési időn kívül semmi. Gyorsabban hat, így észrevehetőbb. Az ena szépen lassan hat. Propionate 2hét kb, enanthate 5-6 hét, míg eléri a maximális koncentrációt a vérben.

2022. Április 11. - 07:51:39
Válasz #12325
Nem elérhető

markimark


köszi Logan, Glacika.
A kura közbeni leeső libidora esetleg valami ötlet? (fenti bejegyzésem első fele)
köszi

2022. Április 12. - 19:54:44
Válasz #12326
Nem elérhető

Glacika


sziasztok !
Omega/Bm propi megy heti 3x1 ml,   napi 30-40 mg omega/bm stanaval.  + napi 2 provi ( amit olvastam h faszság, el is hagyom. )  + heti 1x 500ui hcg.
12 hétig megy ez a stack,   4 hétnél vagyok, ugy vettem észre hogy libidom kicsit megzuhant / illetve hullámzo.  Tudnám ezt valamivel orvosolni ?
(illetve egy bonuszkerdes a vegere,  pct, utolso propi utan 1 héttel,   minden masnap 1000 (vagy 500ui?)  2(vagy 3?) hétig  + végig clomi  napi 50-100mg (?) , illetve zita is kellene ?
előre is köszönöm a segitséget.

Libidócsökkenés lehet attól h a stana stana, a propi aluldozisolt. Hagyd el a stanát, pillanatnyi orvosság lehet proviron...

2022. Április 12. - 20:57:06
Válasz #12327
Nem elérhető

Fece


Sziasztok!

Egy olyan javaslatot kaptam amit egy kicsit erős túlzásnak tartok de le írom.

Heti 3x 1ml omega tren,1ml masteron,1ml omega testomix plusz meg 1ml omega stromba,illetve napi fel clenbuterol.

A sustat valatna propi,nem a nagy szárazság a cél inkább egy kerek félszáraz élhető forma,de így ez nem sok?

2022. Április 13. - 08:50:37
Válasz #12328
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!

Egy olyan javaslatot kaptam amit egy kicsit erős túlzásnak tartok de le írom.

Heti 3x 1ml omega tren,1ml masteron,1ml omega testomix plusz meg 1ml omega stromba,illetve napi fel clenbuterol.

A sustat valatna propi,nem a nagy szárazság a cél inkább egy kerek félszáraz élhető forma,de így ez nem sok?


Amit te szeretnél elérni ahhoz ez a kombó abszurd hülyeség.
Én boldenont valamilyen tesztot és nyáron egy kevés stanazolt használnék.

2022. Április 13. - 19:07:07
Válasz #12329
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Egy olyan javaslatot kaptam amit egy kicsit erős túlzásnak tartok de le írom.

Heti 3x 1ml omega tren,1ml masteron,1ml omega testomix plusz meg 1ml omega stromba,illetve napi fel clenbuterol.

A sustat valatna propi,nem a nagy szárazság a cél inkább egy kerek félszáraz élhető forma,de így ez nem sok?
Ez sok és hülyeség! Hallgass guzzira. Sokkal "egészségesebb" és célodnak optimálisabb javaslat. Én lassan már harmadolom a kiindulási anyagfelhasználásomat (G javaslatára) és még így is ezerrel pörget. Érdenes az itteni szakikra hallgatni. Itt megmondják a tutit és próbálnak jó úton tartani.