2024. Május 06. - 13:29:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498624 alkalommal)

0 Felhasználó és 61 vendég van a témában

2022. Május 17. - 14:22:02
Válasz #12345
Nem elérhető

rokko97


Stromba Vedi Pharma Gyártótól, napi 30mg.
Hallottam róla hogy valamennyire leviszi a tesztoszteron termelést, de elvileg utána ez vissza áll nem? Vagy esetleg utó kúrának valamit ajánlatok rá? Errol is valaki azt mondja kell, valaki azt mondja nem.

Amúgy köszönöm a válaszaitokat, viszont amit kerdeztem, arra nem kaptam semmi tanácsot.

2022. Június 11. - 17:29:06
Válasz #12346
Nem elérhető

KaliYuga


Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és segítséget szeretnék kérni. Március közepe óta tart a deca-susta kúrám (500 mg- 500 mg/ hét), most tervezek egy szünetet tartani, mielőtt elkezdenék egy "szálkásító" kúrát, amit kb októberig nyomnék. Vettem 2x5000 iu hcg-t, a szünet alatt ezzel kicsit helyretenném a saját hormonműködésemet, mert nem merem egyben végignyomni március közepétől októberig. Az a kérdésem, hogy két kúra között hcgnek van értelme, és ha van akkor hogy, milyen adagokban? Igazából én még olyat is olvastam ezen a fórumon valakitől korábban, hogy kúra közben, pl hetente is hatásos a hcg, használjam inkább én is így? A legútóbbi kúrám elég hosszú volt (22 hetes), és a levezetésnél megcsapott fejben. Ezt szeretném elkerülni most. Előre is a segítséget!

2022. Június 13. - 18:30:29
Válasz #12347
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és segítséget szeretnék kérni. Március közepe óta tart a deca-susta kúrám (500 mg- 500 mg/ hét), most tervezek egy szünetet tartani, mielőtt elkezdenék egy "szálkásító" kúrát, amit kb októberig nyomnék. Vettem 2x5000 iu hcg-t, a szünet alatt ezzel kicsit helyretenném a saját hormonműködésemet, mert nem merem egyben végignyomni március közepétől októberig. Az a kérdésem, hogy két kúra között hcgnek van értelme, és ha van akkor hogy, milyen adagokban? Igazából én még olyat is olvastam ezen a fórumon valakitől korábban, hogy kúra közben, pl hetente is hatásos a hcg, használjam inkább én is így? A legútóbbi kúrám elég hosszú volt (22 hetes), és a levezetésnél megcsapott fejben. Ezt szeretném elkerülni most. Előre is a segítséget!
Annyi HCG vel nem teszel helyre semmit. Kérédéseidre megtalálsz mindent a forumon. Olvass vissza kicsit. Ne kelljen már 25x ugyan azt begépelni.

2022. Június 14. - 10:47:44
Válasz #12348
Nem elérhető

sasalino


Sziasztok . Aki folyamatosan magában használ heti 250-300mg tesztoszteron az szed valamit még mellé? Van aki azt mondja hogy sem Anti ösztrogén nem kell ekkora mennyiséghez és olyan is van aki még kis mennyiségű hcg t sem használ közben. Kinek mi erről a tapasztalata ? Illetve ha valaki úgy dönt hogy innentől trt-n van folyamatosan annak kell néha pihenőt beiktatni?

2022. Június 14. - 23:36:29
Válasz #12349
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok . Aki folyamatosan magában használ heti 250-300mg tesztoszteron az szed valamit még mellé? Van aki azt mondja hogy sem Anti ösztrogén nem kell ekkora mennyiséghez és olyan is van aki még kis mennyiségű hcg t sem használ közben. Kinek mi erről a tapasztalata ? Illetve ha valaki úgy dönt hogy innentől trt-n van folyamatosan annak kell néha pihenőt beiktatni?
Az ösztrogén része tök ember függő, vérképből látod vagy érzésre de általában trt vagy cruise időszakban nem szoktak ai-t szedni de kinek mi akinek 600-800mg a “trt” az lehet ,hogy szed vagy úgy csinálja mondjuk pl: hogy 300mg tesztó 300primo/masteron és akkor nem biztos ,hogy kell ai. Sokan nem használnak hcg-t, hanem ha szeretnének gyereket akkor csinálnak egy full fertility protokollt hcg hmg clomid stb nagy dózisban. Trt-ben nem kell pihenő hanem vérkép meg egészségügyi vizsgàlatok kellenek ,hogy minden oké e.

2022. Június 23. - 08:12:59
Válasz #12350
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?


2022. Június 23. - 08:37:49
Válasz #12351
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?

Pár szem tablettát ki lehet csempészni. 2-3ml előre töltött inzulinost is. Amúgy igen én nagyobb adagot szoktam beadni a hosszabb észterekből.

Ha nem 2-3 hétre méssz, akkor kb mind1, kivéve, ha anavart, vagy más tabit szedsz.
Nézz utána mi jár az országban a birtoklásért.
Svájcban pl elveszik és 400 frank bünti.
Svédországban talán még mindig börtön jár érte...

2022. Június 23. - 11:05:44
Válasz #12352
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?
Indulas elott boven jo ugy a megoldas.
Meg attol fugg mivel mesz.
En a metat kitudtam vinni ausztriaba mikor boronddel mentem ki haverhoz. Kutya nem nezte a vonaton a cuccom.
Bar ott csak a nagyon feltunoeket szedik ki.
Engem is megkerdezett a rendor a vonaton mikor neztem oket mikor a nem tudom milyen nemzetisegu csavot igazoltattak.
Tolem annyit kerdeztek honnan megyek meg hova es mit dolgozok aztan viszlat. Semmit nem kert el pedig megkerdeztem.

2022. Június 27. - 09:26:36
Válasz #12353
Nem elérhető

sasalino


Elgondolkodtam ezen a évente 2-3 kúrás dolgon. Levezetés hcg, Anti ösztrogén ..Még ezekkel is bombàzni a szervezetet.. lehet több értelme lenne folyamatos trt-n lenni?! Mèg csak teljesen elméleti síkon fut a dolog, de mondjuk heti 250mg enantát magában minden nélkül megfelelő lehet? aki hasonlót csinál mennyire kell számolni hajhullással?

2022. Június 29. - 08:28:26
Válasz #12354
Nem elérhető

Gábor77


Elgondolkodtam ezen a évente 2-3 kúrás dolgon. Levezetés hcg, Anti ösztrogén ..Még ezekkel is bombàzni a szervezetet.. lehet több értelme lenne folyamatos trt-n lenni?! Mèg csak teljesen elméleti síkon fut a dolog, de mondjuk heti 250mg enantát magában minden nélkül megfelelő lehet? aki hasonlót csinál mennyire kell számolni hajhullással?
Mi köze a TRT nek a hajhulláshoz? Ha jól van belőve a teszto mennyisége akkor egy természeteshez közelítő hormonszintet tartasz fenn kívülről bevitt cuccal. Ergok nem fog a hakad jobban hullani mint ahogy egyébként hullana. Én is TRT n vagy . Jelenleg 1ml testo.ena megy hetente. Pénteken labor. Ha magas lesz a mért érték ( magasabb mint 30nmol/l) akkor még faragok le rajta.

2022. Július 04. - 20:25:35
Válasz #12355
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Heti 250mg enantát, arra lesz elég, hogy leáll a saját tesztó termelésetek és ,,Oszkárbácsi meg nem gyün!"
😉
A mai szarokat úgy is el kell osztani kettővel-ha jót kapsz!
2naponta 0.5ml ena nem okoz akkora +- kilengést és vízvisszatartást! Ezt még lehet mással tuningolni...

2022. Július 05. - 05:54:58
Válasz #12356
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!
Heti 250mg enantát, arra lesz elég, hogy leáll a saját tesztó termelésetek és ,,Oszkárbácsi meg nem gyün!"
😉
A mai szarokat úgy is el kell osztani kettővel-ha jót kapsz!
2naponta 0.5ml ena nem okoz akkora +- kilengést és vízvisszatartást! Ezt még lehet mással tuningolni...
Nekem nem! Heti 1ml testo.ena megy. Ráadásul ahogy olvashattad is elég aluldózisolt volt. 37nmol/l testo véreredményt produkált. A cerka tökéletesen muzsikál úgy mint 20 éves koromba. TRT ben minek magasabb teszto szint? 27nmol/l a labor felső határa. Szóval így ebben a formában nem tudok egyetérteni veled.

2022. Július 05. - 08:42:19
Válasz #12357
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!

2022. Július 05. - 10:41:24
Válasz #12358
Nem elérhető

Gábor77


Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!
Igazad van!

2022. Július 05. - 15:03:39
Válasz #12359
Nem elérhető

VBorisz



Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!
[/quote]
Igazad van!
[/quote]

Igen, én ritkán írok be ide, de olvasom régóta a fórumot és úgy voltam nem igaz már mi megy.
Valóban mindenki mér, bevizsgál, és még így sem tudja sajnos hogy mit csinál.Egyből kiderült hogy van itt aki 1000-es ösztrogénnel szaladgál, még azt sem kezeli, de a másik topikban már az inzulinról kérdez tőletek.
A táplálkozásról, életvitelről valószínűleg még ennyit sem tudnak, ha ezt a részét is ilyen felületesen kezelik.Szomorú ez nagyon, az emberek ilyenek és ez csak egyre rosszabb lesz, mert a hülyeség jobban terjed mindennél, sajnos…