2024. Május 07. - 00:20:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2022. Augusztus 18. - 21:01:29
Válasz #12375
Nem elérhető

cczw95


Ha utána nézel a winstrol/stanozololnak mint hatóanyagnak láthatod hogy a legtipikusabb mellékhatása a libidóra van. Természetesnek mondható hogy nulla a libidód mellette.
Ha orvosolni akarod akkor hagyd el a winstrolt...


Sziasztok!
A segitsegeteket szeretném kérni, ez jelenleg a 3. Kúrám 12 hetes, hetente 2ml(500mg) ena.+ 2 naponta 1ml winstrol és napi 2 szem proviron.
Már csináltam ezt a kúrát, idáig nem volt gond, most nagy a gond. A kúra 4. Hetében kezdődött a potencia probléma. Most az 5. Hétnél tartok és nem javult semmit.
Reggeli merevedés sincs és nem működik a dolog. Mit csináljak? Mi lehet a probléma, már kész vagyok ez miatt. A segitseget előre is köszönöm

2022. Augusztus 18. - 22:20:33
Válasz #12376
Nem elérhető

soldiergeza


Tudom, hogy a Winstrol libidó csökkentő, már csináltam ezt a kúrát, semmi gond nem volt
Az Enantát, pont, hogy ezt orvosolná nemigaz? Az, hogy teljesen eltűnik az erekció, több, mint furcsa. Vagy roaszul látom és tenyleg ennyin múlik, hogy elhagyom a winstrolt?

2022. Augusztus 19. - 11:43:34
Válasz #12377
Nem elérhető

haven


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Augusztus 19. - 20:46:57
Válasz #12378
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdv. Már egy kúrán túl vagyok. Kicsit "erős" lett , de azóta is minden remek szerencsére.  Jelen kérdésemet tenném fel az itt lévő "tudósoknak", megköszönve az érdemi hozzászólásokat, és építő kritikát:
Kicsit hosszabb kúrát tevezek. A terv a következő. Kb 1 évig lennék folyamatos TRT -n amely minden 4. napon injektált 125 mg Testo enanthát lenne. 2 nap eltéréssel pedig minden 4. napon 250 IU HCG lenne. Ez menne folyamatosan, ez lenne az "alap". Kb. 3 hónap után a TRT mennyiségen felül további fokozatosan növekvő SustaMixet adagolnék. Ekkor már Provironnal is kiegészítve. A TRT ben  feleslegesnek tűnik a proviron az elsö kúrámban sem volt, nem jelentkezett negatív hatás. A maximális heti adag így a csúcson 1000 mg Teszto lenne. A susta kiegészítés végén még egy 300 szemes tradicionális szemes  Stana kúra (1-6 szemig ) is társulna. Ez 8 hetet jelent, persze a stanát a susta utolsó 2 hetében kezdeném. Majd a stana végeztével visszaállnék a fent említett terápiás adagra. Ez még jó pár hónapot jelentene. Az ezt követő időszakban döntenék további kúrákról, vagy full PCT ről... az első PCT úgy tűnik jól sikerült. A HCG természetesen kis adagokban végig menne. Proviron csak az emelt dózis mellett a Susta mellé. Azért susta lenne a választás, mivel egyenletesebb hormonszintet biztosítana , azt is sűrűn, 4naponta adagolnám a TRT dózissal egyidőben. Erről kérnék véleményt, továbbá a HCG ről érdeklődnék, hogy az 5000 egységet a saját folyadékában inzulinos fecskendőkbe 250 egységekre kimérve fagyasztani jobb vagy elég szimplán hűtve tárolni? Köszönöm ha válaszoltok. @:-)

2022. Augusztus 19. - 21:48:37
Válasz #12379
Nem elérhető

Gyuf


Üdv. Már egy kúrán túl vagyok. Kicsit "erős" lett , de azóta is minden remek szerencsére.  Jelen kérdésemet tenném fel az itt lévő "tudósoknak", megköszönve az érdemi hozzászólásokat, és építő kritikát:
Kicsit hosszabb kúrát tevezek. A terv a következő. Kb 1 évig lennék folyamatos TRT -n amely minden 4. napon injektált 125 mg Testo enanthát lenne. 2 nap eltéréssel pedig minden 4. napon 250 IU HCG lenne. Ez menne folyamatosan, ez lenne az "alap". Kb. 3 hónap után a TRT mennyiségen felül további fokozatosan növekvő SustaMixet adagolnék. Ekkor már Provironnal is kiegészítve. A TRT ben  feleslegesnek tűnik a proviron az elsö kúrámban sem volt, nem jelentkezett negatív hatás. A maximális heti adag így a csúcson 1000 mg Teszto lenne. A susta kiegészítés végén még egy 300 szemes tradicionális szemes  Stana kúra (1-6 szemig ) is társulna. Ez 8 hetet jelent, persze a stanát a susta utolsó 2 hetében kezdeném. Majd a stana végeztével visszaállnék a fent említett terápiás adagra. Ez még jó pár hónapot jelentene. Az ezt követő időszakban döntenék további kúrákról, vagy full PCT ről... az első PCT úgy tűnik jól sikerült. A HCG természetesen kis adagokban végig menne. Proviron csak az emelt dózis mellett a Susta mellé. Azért susta lenne a választás, mivel egyenletesebb hormonszintet biztosítana , azt is sűrűn, 4naponta adagolnám a TRT dózissal egyidőben. Erről kérnék véleményt, továbbá a HCG ről érdeklődnék, hogy az 5000 egységet a saját folyadékában inzulinos fecskendőkbe 250 egységekre kimérve fagyasztani jobb vagy elég szimplán hűtve tárolni? Köszönöm ha válaszoltok. @:-)
Hcg a saját oldószerében nem áll el sokáig, bac. vizbe szokták feloldani, vagy sokan a saját oldószerével kimérik és fagyasztják, de erről nincs tapasztalatom.

2022. Augusztus 19. - 23:54:06
Válasz #12380
Nem elérhető

soldiergeza


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

2022. Augusztus 19. - 23:58:00
Válasz #12381
Nem elérhető

soldiergeza


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

Az is lehet egyébként, hogy az enanthate nem volt jó? Arra gondolok, hogy nem az volt benne. 2 hete küzdök ezzel és nagyon nem működik a szerszám. Ma Hcg-t adtam be kb 1500iu-t, meg 4 szem provit. Nem is tudtam elaludni. A Hcg beadását követően már volt erekció is, de estére megint semmi. Lehet, ha nem volt jó az ena, akkor a provi 4 db/nap meg viszont sok.
Most majd probálok propival javítani.

2022. Augusztus 20. - 01:26:49
Válasz #12382
Nem elérhető

haven


folyamatosan a 4 provi sok
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Augusztus 20. - 07:18:51
Válasz #12383
Nem elérhető

Gyuf


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

Az is lehet egyébként, hogy az enanthate nem volt jó? Arra gondolok, hogy nem az volt benne. 2 hete küzdök ezzel és nagyon nem működik a szerszám. Ma Hcg-t adtam be kb 1500iu-t, meg 4 szem provit. Nem is tudtam elaludni. A Hcg beadását követően már volt erekció is, de estére megint semmi. Lehet, ha nem volt jó az ena, akkor a provi 4 db/nap meg viszont sok.
Most majd probálok propival javítani.
4db csak akkor kell ha megakarod tudni jó e vagy se.
Egyébként az ena és wini milyen gyártó?

2022. Augusztus 20. - 08:29:13
Válasz #12384
Nem elérhető

soldiergeza


A gyártók a következők:
Test. Ena 1ml-es ampullákban: omega jel és mellé van írva, hogy meds

Wini.: Raw Pharmaceutical

Még annyi, hogy most reggel jól ébredtem, gondolom a tegnapi hcg miatt. A wini szerintem jó, mert az elejétől éreztem az erőt és fejlődtem is, a 4. Héten kezdődtek a gondok.

2022. Augusztus 20. - 09:45:42
Válasz #12385
Nem elérhető

Gyuf


A gyártók a következők:
Test. Ena 1ml-es ampullákban: omega jel és mellé van írva, hogy meds

Wini.: Raw Pharmaceutical

Még annyi, hogy most reggel jól ébredtem, gondolom a tegnapi hcg miatt. A wini szerintem jó, mert az elejétől éreztem az erőt és fejlődtem is, a 4. Héten kezdődtek a gondok.
4. hét kb mire az ena teljesen elkezd dolgozni,
Omegát ismerős használt, több hónapja nagyon jó volt neki, azóta már nem használja, lehet itt olvastam hogy már nem jó
Max használj többet, lehet éppen hogy van benne valami, vagy full üres, ugye ezt senki nem tudja
de én gyártót cserélnék az omega helyett.

2022. Augusztus 20. - 10:32:37
Válasz #12386
Nem elérhető

frankzane


Amúgy ne felejtsük el ,hogy libidó nem csak a tesztón múlik, ösztrogén milyen arányban van a tesztóval, neuroszteroidok, G már kivesézte párszor nekünk. Érdemes visszaolvasni néha mi miért történik és akkor tudsz megoldást találni.

2022. Augusztus 20. - 10:38:41
Válasz #12387
Nem elérhető

Gyuf


Amúgy ne felejtsük el ,hogy libidó nem csak a tesztón múlik, ösztrogén milyen arányban van a tesztóval, neuroszteroidok, G már kivesézte párszor nekünk. Érdemes visszaolvasni néha mi miért történik és akkor tudsz megoldást találni.
mondjuk ez is igaz, de egy laborvizsgálat megmondaná, mert lehet ez a hunyó, és nem a cucc

2022. Augusztus 20. - 14:06:28
Válasz #12388
Nem elérhető

soldiergeza


Ha az ösztrogén lenne a ludas akkor a Hcg
Beadasa, sem javítana a libidómon. Viszont most jól működik a dolog. Akkor inkabb arra gondolok, hogy nem volt elég hatóanyag az enaba. Meg már a 3. Kúrám és én használtam már trent is, decat is. Semmitől nem volt bajom, pont ellenkezőleg az egekben volt a libidóm. Most meg semmi. Az érdekes, hogy mikor elkezdtem a kúrát 4 hétig fullon mentem aztán fél6, ez az 5. Hét és ami javított valamelyest az a hcg
.

2022. Augusztus 20. - 15:38:53
Válasz #12389
Nem elérhető

frankzane


Ha az ösztrogén lenne a ludas akkor a Hcg
Beadasa, sem javítana a libidómon. Viszont most jól működik a dolog. Akkor inkabb arra gondolok, hogy nem volt elég hatóanyag az enaba. Meg már a 3. Kúrám és én használtam már trent is, decat is. Semmitől nem volt bajom, pont ellenkezőleg az egekben volt a libidóm. Most meg semmi. Az érdekes, hogy mikor elkezdtem a kúrát 4 hétig fullon mentem aztán fél6, ez az 5. Hét és ami javított valamelyest az a hcg
.
Hcg beadása mindig javít a libidón mert pont ,hogy stimulálja ezeket a neuro szteoridokat is amiknek a szintje kúra alatt lecsökkenhet.