2024. Május 06. - 21:13:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498756 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2022. Augusztus 20. - 15:42:14
Válasz #12390
Nem elérhető

soldiergeza


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?

2022. Augusztus 20. - 22:29:50
Válasz #12391
Nem elérhető

frankzane


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

2022. Augusztus 21. - 01:38:17
Válasz #12392
Nem elérhető

soldiergeza


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

Köszönöm a segítséget!
Még egy kérdés a hcg-t heti 3* 500iu az jó lehet? Kúra végéig, ami mèg 7 hét. Illetve akkor kúra vége után már nem kell hcg csak a clomid , tamoxifen?

2022. Augusztus 21. - 16:24:25
Válasz #12393
Nem elérhető

Gábor77


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

Köszönöm a segítséget!
Még egy kérdés a hcg-t heti 3* 500iu az jó lehet? Kúra végéig, ami mèg 7 hét. Illetve akkor kúra vége után már nem kell hcg csak a clomid , tamoxifen?
Ha a fekete fóliás az omega akkor ott lesz a gon az gyengébb mint az elődje. heti 2x500IU HCG bőven elég ,de még a fele is. Válts Bioniche vagy Titán tesztora,vagy ha hozzájutsz B.M-hez akkor arra. Ha nem akkor emeld 1 de akár 2 ml-vel a az omega adagot. Egy korekt visszaállítás a kúra végén mindenképp legyen. Ja és a leg fontosabb! Itt pszichésen is odabaszott már neked. Fejbe tedd rendbe mert különben nehéz lesz felállni belőle. Lehet semmi gond nincs de rástresszelsz és kész a baj. Szóval kémia és gondolkodás kéz a kézben jár.

2022. Szeptember 03. - 12:46:23
Válasz #12394
Nem elérhető

Küklopsz


sziasztok raw ena műkódik?

2022. Szeptember 03. - 20:15:44
Válasz #12395
Nem elérhető

Lolka


sziasztok raw ena műkódik?

Én most hagytam abba két hete egy rossz szavam nincs rá azóta a raw sustát használom és az is jónak mondható de egy-két hét múlva még biztosabbat mondok e felől!

2022. Szeptember 03. - 23:22:41
Válasz #12396
Nem elérhető

Predator50


sziasztok raw ena műkódik?

Én két hét alatt benyomtam 20amp!!! Nem.elírás heti.3x 3amp ,és közelébe sincs a kemwo,heti 4 milijének!!! Libidó eltűnt tömeg is megy el!! Híg fős! Soha többet raw!!!!

2022. Szeptember 04. - 13:24:22
Válasz #12397
Nem elérhető

haven


Köszönjük az infót  ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Szeptember 04. - 18:52:23
Válasz #12398
Nem elérhető

Kamagraking


Köszönjük az infót  ;-oo-;

Most akkor ebből mit szűrtél le?
Jó vagy nem jó?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Szeptember 04. - 21:26:53
Válasz #12399
Nem elérhető

Predator50


Egy jó testotol folyamatosan van kiemelkedő libidó,folyamatos teltség érzet még ha a kaja fele annyi és annyira jó mint kéne,gyors durranás,jó közérzet, nekem a kenwoo ena,propi susta mind hozák ezeket, jó én nem annyival számolok mint ami rá van írva, heti 4 kenvo ena meg mellé 3 kenvo propi,és szét robbansz!!! Sustája gyullad kicsit de csak a 10ml es

2022. Szeptember 05. - 13:57:29
Válasz #12400
Nem elérhető

haven


Köszönjük az infót  ;-oo-;

Most akkor ebből mit szűrtél le?
Jó vagy nem jó?

nekem nem kell....
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Szeptember 09. - 07:42:51
Válasz #12401
Nem elérhető

Zozo 50


Szabo Zoltannak, hivnak  Csalados vagyok van 3 Gyermekünk akik mar egy kivetelevel mindannyian felnött koruak..

A sporttal mar 13 eves koromban megismerkedtem Sulyemelökent a szakosztalynal, 7x Megyei, es egy orszagos 3 helyezesem van. Ekkor meg csak 14 eves voltam. Majd 20 eves koromban jött a testepites, az ev 1993, jan,1.  2 evvel kesöbb mar 1995 nov.18. Egerben az orszagos testepitö bajnoksagon talatam magam, 75kg-os sulycsoportban.  Utana meg vagy 8-9evig rendszeresen edzettem, volt egy par ev amikor edzötermet is üzemeltettem. Aztan csalad gyerekek, 1-2-3 es egyre kevesebb idöm vegül csak a Futas, es a kerekparozas maradt fö sport tevekenysegkent. Kiesett vagy 12-13 ev..

Most ujra edzek, mar 11 hopnapja, sokkal jobb taplalekkiegeszitük vannak mint anno, es anyagilag is többet tudok ra aldozni. Szeretnek ujra valamilyen Szteroidot hasznalni.. Regebben En is hasznaltam Napozim-t,összessen 2 Kura-t.  termeszetesen a kurak utan vervizsgalat majfunkcioval...  Tanacsra velemenyre lennek kivancsi?   Az elsö kurammal kapcsolatban....   Ujra Dianabol-t es meg valamit szeretnek hasznalni..   

Mivel kombinaljam, es mekkora mennyisegben haszaljam ???

Epitö jellegü valszokat elöre is köszönöm..

Zozo 50

2022. Szeptember 14. - 09:44:10
Válasz #12402
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

2022. Szeptember 27. - 20:56:29
Válasz #12403
Nem elérhető

kemi


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?

2022. Szeptember 27. - 21:25:49
Válasz #12404
Nem elérhető

Gyuf


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?

Cucctól alacsony, vagy alapból?