2024. Május 06. - 14:29:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498643 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2022. November 16. - 12:53:41
Válasz #12450
Nem elérhető

kemi


Helyesbítek. 1:70 nél 150 . Tehát 107-150 között kell lennie .

Fentebb 2x írtad a tesztoszteront. Melyik kellett volna, hogy ösztrogén legyen?(ha)
Mi a normál érték ösztraidolból? Synlab nem mutatja a pontos értéket, csak annyit, hogy középen,zöld zónában van a jel.

2022. November 16. - 13:46:04
Válasz #12451
Nem elérhető

sasalino


Jaj bocsi csak melóban vagyok és nem hagynak koncentrálni :-/- szóval elsőnek írtam jól és a 60.5 -107 az ösztradiol. Igen synlab csak annyit ír a skála végén hogy 146 pmol/L alatt kell lennie.

2022. November 16. - 15:35:08
Válasz #12452
Nem elérhető

kemi


Jaj bocsi csak melóban vagyok és nem hagynak koncentrálni :-/- szóval elsőnek írtam jól és a 60.5 -107 az ösztradiol. Igen synlab csak annyit ír a skála végén hogy 146 pmol/L alatt kell lennie.

Igazából akkor ha az ösztraidol a határérték alwtt van (pl skála köuepe) akkor nagy baj nem lehet, bármennyire is magas a tesztó(esszerű kereteken belül)

2022. November 22. - 21:14:07
Válasz #12453
Nem elérhető

Vargaz


Üdv Mindenkinek!
Egy kis tesztofokozás céljábol /nem PCT/ napi 25 mg klomid ment naponta, vele egyutt 12.5 mg aromasin.
Hilma biocare-s cucc minda2, kód alapján lecsekkoltam, jónak kell lenniük.
Egy jó hete tolom, és jobb mellemben csomó kezdett kialalkulni fájdalommal  :(
Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?
Köszi a segítséget.

2022. November 23. - 09:28:49
Válasz #12454
Nem elérhető

W.R.


Üdv Mindenkinek!
Egy kis tesztofokozás céljábol /nem PCT/ napi 25 mg klomid ment naponta, vele egyutt 12.5 mg aromasin.
Hilma biocare-s cucc minda2, kód alapján lecsekkoltam, jónak kell lenniük.
Egy jó hete tolom, és jobb mellemben csomó kezdett kialalkulni fájdalommal  :(
Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?
Köszi a segítséget.

Igen

2022. November 23. - 20:56:24
Válasz #12455
Nem elérhető

Kamagraking


Üdv Mindenkinek!
Egy kis tesztofokozás céljábol /nem PCT/ napi 25 mg klomid ment naponta, vele egyutt 12.5 mg aromasin.
Hilma biocare-s cucc minda2, kód alapján lecsekkoltam, jónak kell lenniük.
Egy jó hete tolom, és jobb mellemben csomó kezdett kialalkulni fájdalommal  :(
Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?
Köszi a segítséget.

Kellene csináltatnod egy labort,abból lehetne tovább agyalni.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 24. - 14:56:26
Válasz #12456
Nem elérhető

Logan


Üdv Mindenkinek!
Egy kis tesztofokozás céljábol /nem PCT/ napi 25 mg klomid ment naponta, vele egyutt 12.5 mg aromasin.
Hilma biocare-s cucc minda2, kód alapján lecsekkoltam, jónak kell lenniük.
Egy jó hete tolom, és jobb mellemben csomó kezdett kialalkulni fájdalommal  :(
Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?
Köszi a segítséget.

Igen

Mi igen? Kevés az Aromasin? Vagy mire irtad? Komoly hozza értő kommentek vannak ha szerinted is a clostylbegit( clomid) okoz gynecomastiat… ez egy Antiosztigen pont az ellentéte! Csökkenti a mell szövegben az aktív osztrogent, és bár van ösztrogén hatása de ez nem  okoz gynecomastiat inkább csökkenti! 🙄🙄

2022. November 24. - 22:13:30
Válasz #12457
Nem elérhető

W.R.


Üdv Mindenkinek!
Egy kis tesztofokozás céljábol /nem PCT/ napi 25 mg klomid ment naponta, vele egyutt 12.5 mg aromasin.
Hilma biocare-s cucc minda2, kód alapján lecsekkoltam, jónak kell lenniük.
Egy jó hete tolom, és jobb mellemben csomó kezdett kialalkulni fájdalommal  :(
Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?
Köszi a segítséget.

Igen

Mi igen? Kevés az Aromasin? Vagy mire irtad? Komoly hozza értő kommentek vannak ha szerinted is a clostylbegit( clomid) okoz gynecomastiat… ez egy Antiosztigen pont az ellentéte! Csökkenti a mell szövegben az aktív osztrogent, és bár van ösztrogén hatása de ez nem  okoz gynecomastiat inkább csökkenti! 🙄🙄

Valószínűleg bonyolultan fogalmaztam...
"Kevés lehet szerintetek a napi 12.5 mg aromasin, vagy nincs benne semmi?" <--- ezen összetett kérdésre a válaszom, igen !
Az Aromasin / Exemesztán meg nem Clominofén Citrát / Clostylbegit, de mindegy... igazából a kérdező valószínűleg megértette, kár minősítőt játszani vagy hangulatkelteni.

2022. November 24. - 22:40:20
Válasz #12458
Nem elérhető

uiztu


Üdv!

Nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt megfogalmazni, hogy ne tűnjek annyira furának, de megpróbálom.  ***))))

Egy ideje már kondizom, és szeretném kicsit "magasabbra emelni a lécet". Az elmúlt 1-2 hónapban olvasgattam a témával kapcsolatban cikkeket, fórumokat és nagyjából van egy átfogó képem a szteroidokról, kúrákról illetve, hogy mivel szeretnék indítani (ami még nincs meg a forrás, illetve a magabiztosság:D). Tudom, hogy sokszor elhangzottak ezek a kérdések a fórumon és én sem akarom 101.-ik alkalommal megkérdezni ugyanazt, ezért nem is teszem, de szívesen beszélgetnék egy nálam tapasztaltabb emberrel ezekről vagy akár egyfajta "coachingnak" akinek ehhez lenne kedve privátban vagy valamilyen chat-felületen.

2022. December 24. - 07:46:06
Válasz #12459
Nem elérhető

Gábor77


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden fórum látogatónak!

2023. Február 04. - 16:22:45
Válasz #12460
Nem elérhető

doxa92


Sziasztok,

Sajnos több vérvétel és orvos által is igazoltan a szervezetem minimális tesztoszteron termelésére képes. (2,4-3 nmol/l)
Ennek fényében szeretnék magamnak 2-3 heti rendszerességgel egy normál szintre hozó/tartó mennyíséget beadni.
A kérdésem az lenne, hogy melyik márkákat javasoljátok, ami mostanában megbízható, illetve melyik tesztoszteron számazék az, ami több hétig is kifejti hatását. Igaz, már vagy 10 éve járok konditerembe, de az izomépítés nem játszik szerepet ebben a történetben.
Köszönöm előre is a segítséget.  :)

2023. Február 05. - 13:53:52
Válasz #12461
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,

Sajnos több vérvétel és orvos által is igazoltan a szervezetem minimális tesztoszteron termelésére képes. (2,4-3 nmol/l)
Ennek fényében szeretnék magamnak 2-3 heti rendszerességgel egy normál szintre hozó/tartó mennyíséget beadni.
A kérdésem az lenne, hogy melyik márkákat javasoljátok, ami mostanában megbízható, illetve melyik tesztoszteron számazék az, ami több hétig is kifejti hatását. Igaz, már vagy 10 éve járok konditerembe, de az izomépítés nem játszik szerepet ebben a történetben.
Köszönöm előre is a segítséget.  :)
Ilyen értékekre andrológus szakorvos is felírja és be is adja azt a mennyiséget amiről beszélsz. Felesleges zuglaboros cuccokkal kísérletezned.

2023. Február 05. - 15:30:44
Válasz #12462
Nem elérhető

cczw95


Először is rá kéne jönni mi miatt ennyire alacsony a termelés...

Sziasztok,

Sajnos több vérvétel és orvos által is igazoltan a szervezetem minimális tesztoszteron termelésére képes. (2,4-3 nmol/l)
Ennek fényében szeretnék magamnak 2-3 heti rendszerességgel egy normál szintre hozó/tartó mennyíséget beadni.
A kérdésem az lenne, hogy melyik márkákat javasoljátok, ami mostanában megbízható, illetve melyik tesztoszteron számazék az, ami több hétig is kifejti hatását. Igaz, már vagy 10 éve járok konditerembe, de az izomépítés nem játszik szerepet ebben a történetben.
Köszönöm előre is a segítséget.  :)

2023. Február 05. - 16:40:52
Válasz #12463
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok,

Sajnos több vérvétel és orvos által is igazoltan a szervezetem minimális tesztoszteron termelésére képes. (2,4-3 nmol/l)
Ennek fényében szeretnék magamnak 2-3 heti rendszerességgel egy normál szintre hozó/tartó mennyíséget beadni.
A kérdésem az lenne, hogy melyik márkákat javasoljátok, ami mostanában megbízható, illetve melyik tesztoszteron számazék az, ami több hétig is kifejti hatását. Igaz, már vagy 10 éve járok konditerembe, de az izomépítés nem játszik szerepet ebben a történetben.
Köszönöm előre is a segítséget.  :)
Ahogy írták konzultálj dokival, majd az irányt mutat, ne sajáton akarj járni.
bár arra amit írtál hogy "orvos által is igazoltan" erre kiváncsi lennék, milyen orvos nézett meg eddig, illetve mi miatt nézettél saját tesztót, hogy ez kiderüljön



2023. Február 05. - 18:58:18
Válasz #12464
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,

Sajnos több vérvétel és orvos által is igazoltan a szervezetem minimális tesztoszteron termelésére képes. (2,4-3 nmol/l)
Ennek fényében szeretnék magamnak 2-3 heti rendszerességgel egy normál szintre hozó/tartó mennyíséget beadni.
A kérdésem az lenne, hogy melyik márkákat javasoljátok, ami mostanában megbízható, illetve melyik tesztoszteron számazék az, ami több hétig is kifejti hatását. Igaz, már vagy 10 éve járok konditerembe, de az izomépítés nem játszik szerepet ebben a történetben.
Köszönöm előre is a segítséget.  :)
Ahogy írták konzultálj dokival, majd az irányt mutat, ne sajáton akarj járni.
bár arra amit írtál hogy "orvos által is igazoltan" erre kiváncsi lennék, milyen orvos nézett meg eddig, illetve mi miatt nézettél saját tesztót, hogy ez kiderüljön
Ezt mondom én is! Ilyen alacsony teszto szintet biztos hogy szakorvos tovább vizsgált és kezelt volna. Ez nem kerek nekem….