2024. Május 27. - 16:43:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508711 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2023. Február 14. - 21:16:53
Válasz #12435
Nem elérhető

Gyuf


Pont a lényeget ragadtad ki :D esetleg vélemény a többi dologról? Hcg vagy clomid nolva? Meg a kúra után mennyi idővel kezdjem el a helyre állítást?
igen, pont a lényeget, mivel az ena egy hosszú észter, 2-3hét mire elkezd dolgozni benned, te meg használnád 4hétig aminek zéró értelme van, és tök feleslegesen nyúlsz bele a hormonjaidba
Olvass utána elsőnek, vagy kérdezősködj.
Ha kicsi pluszra vágysz dobj be egy kis szemest.
májvédő nem kell szurisnál, inkább szemesnél, meg az aswagandha hogy kerül a képbe a "kúra végénél"?

2023. Február 15. - 06:53:59
Válasz #12436
Nem elérhető

Mitchel


Csak mellékesen írtam oda nem az a lényeg persze. :)
És akkor viszont ha 2-3hónaposan futtatom a kúrát közbe mennyen proviron és hcg is? Utánna pedig nolva és clomid?vagy közben csak gaspari nolvedex és más semmi?

2023. Február 15. - 09:04:54
Válasz #12437
Nem elérhető

Janó


Csak mellékesen írtam oda nem az a lényeg persze. :)
És akkor viszont ha 2-3hónaposan futtatom a kúrát közbe mennyen proviron és hcg is? Utánna pedig nolva és clomid?vagy közben csak gaspari nolvedex és más semmi?
Ha csak kis plusz kéne felesleges szurkalnod magad.6-8 hetig szedj napi 20 mg oxandrolont vagy stanazolt.jo esetben még visszaallito sem fog kelleni utána  Kura kozben majvedonek NAC es máriatövis ennyi elég lesz kezdésnek

2023. Február 15. - 12:49:30
Válasz #12438
Nem elérhető

Mitchel


Igen ilyesmire gondoltam de a Szemes még károsabb ez meg már megvan véve 😂 hcg hiányzik csak hozzá ezért így már ebben szeretnek segítséget nagyjából már meg van mit hogy kellene csináljak csak a részletek mit hogy futassak ès mikor.plussz ez az ATD dolog nekem teljesen új de sokkal jobban hangzik mint a provi clomid nolva meg hcg történet,viszont így most megint ott tartok ahol a pártszakad 😅

2023. Február 15. - 14:16:53
Válasz #12439
Nem elérhető

guzzi


Srácok annyira de annyira túlbonyolítjátok az egészet hogy rossz olvasni!
A Szemes csak akkor bántja a májat vesét gyomrot ha túlzásba viszitek a bevitt mennyiséget napi öt hat szem danaboltól akár hét nyolc 10 hónapon keresztül egyfolytában sem lesz semmi különös bajod!   :-} ****)

2023. Február 15. - 14:55:09
Válasz #12440
Nem elérhető

Janó


Igen ilyesmire gondoltam de a Szemes még károsabb ez meg már megvan véve 😂 hcg hiányzik csak hozzá ezért így már ebben szeretnek segítséget nagyjából már meg van mit hogy kellene csináljak csak a részletek mit hogy futassak ès mikor.plussz ez az ATD dolog nekem teljesen új de sokkal jobban hangzik mint a provi clomid nolva meg hcg történet,viszont így most megint ott tartok ahol a pártszakad 😅
A tesztobol nem kell heti ketto elég lesz 5 naponta 1 ml hozzá napi két priviron ami megelőzi a vizesedést. Valószínű utana nem fig kelleni hcg csak tamoxi egy hónapig aztan  egy tesztoszteron ösztrogén labor

2023. Február 15. - 15:14:34
Válasz #12441
Nem elérhető

Mitchel


Köszi :D habár ez most megint egy új verzió amit hallok :D

2023. Február 15. - 15:18:07
Válasz #12442
Nem elérhető

Mitchel


Clomid így nem is kell?

2023. Február 15. - 22:05:11
Válasz #12443
Nem elérhető

Gyuf


Srácok annyira de annyira túlbonyolítjátok az egészet hogy rossz olvasni!
A Szemes csak akkor bántja a májat vesét gyomrot ha túlzásba viszitek a bevitt mennyiséget napi öt hat szem danaboltól akár hét nyolc 10 hónapon keresztül egyfolytában sem lesz semmi különös bajod!   :-} ****)
ha ezt megcsinálod, érdekelne a májad állapota majd.

2023. Február 16. - 09:56:09
Válasz #12444
Nem elérhető

Mitchel


Gaspari Novedex helyet milyen ATD van most a piacon ami kiváltja a hcg/clomid/nolva triót?

2023. Február 16. - 11:29:55
Válasz #12445
Nem elérhető

cczw95


Hi-tech novedex XT van helyette..
De sosem volt atd a gaspariba. És a hi-techben sem. Az ami benne van egy atd származék,és nem valós atd. Kb sehol sem kapsz..

Gaspari Novedex helyet milyen ATD van most a piacon ami kiváltja a hcg/clomid/nolva triót?

2023. Február 16. - 12:13:53
Válasz #12446
Nem elérhető

Mitchel


Itt a fórumon olvastam,efit Master írása volt,hogy ATD vagy annak jó minőségű analógia van benne,ez egy gyengebb kúránál tényleg van olyan hatásos hogy mindent kivàlt?

2023. Február 16. - 12:36:54
Válasz #12447
Nem elérhető

cczw95


Igen egy atd származék. Működik tesztoszteron fokozásra PCT-ként  magam is használtam.


Itt a fórumon olvastam,efit Master írása volt,hogy ATD vagy annak jó minőségű analógia van benne,ez egy gyengebb kúránál tényleg van olyan hatásos hogy mindent kivàlt?

2023. Február 16. - 13:01:33
Válasz #12448
Nem elérhető

Mitchel


Bocs hogy megint vissza kérdezek de efit írta:kúra közben alkalmazva és talán még utánna is,teljesen kivált minden mást ?se clomid se nolva meg sima hcg sem kell,jól értem? :D

2023. Február 16. - 13:22:13
Válasz #12449
Nem elérhető

cczw95


Igen kiválthatja,bár én csak egy 6-8 hetes stana kúra után használtam,nem tudom te mit szeretnél. De valóban egész hamar helyreállította a tesztoszteron szintet és egész jól megdobta.
Egy a gond vele, hogy túlárazott (szerintem), EU-ban nem nagyon kapni mostanában.

Bocs hogy megint vissza kérdezek de efit írta:kúra közben alkalmazva és talán még utánna is,teljesen kivált minden mást ?se clomid se nolva meg sima hcg sem kell,jól értem? :D