2024. Május 06. - 17:03:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498687 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2023. Március 23. - 09:42:31
Válasz #12510
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!

Hogy itt is pörögjön a történet.
Van a deca heti 400mg és testo, heti 5-600mg majd később ehhez csatlakozna trenace heti 300mg.
Kinek mi a véleménye, ki használt már ilyet vagy ehhez hasonlót?


 #:-)
Angoloknál nagyon bevett ez az összeállítás!
Én a deca helyett egy kevés boldenont szoktam a trenb mellé de csak nyáron és elégedett vagyok vele eddig!

2023. Március 23. - 10:01:10
Válasz #12511
Nem elérhető

haven


Mennyi az a kevés boldi?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 23. - 10:04:53
Válasz #12512
Nem elérhető

guzzi


Mennyi az a kevés boldi?

Igen ez nézőpont kérdése hogy mennyi az  a kevés.  ****:)))
Mivel eléggé jól reagálnak a receptoraim így heti bevitt mg az csak 300.  :-oD
 /:-)

2023. Március 23. - 10:48:59
Válasz #12513
Nem elérhető

haven


Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 23. - 15:01:15
Válasz #12514
Nem elérhető

guzzi


Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?




 !+"% ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****)

Tehát ne várd azt tőle amit eddig hallottál/olvastál róla!  :-}
Mert nem biztos hogy rád is ugyanez/ugyanaz érvényes!
Nem egy csodaszer/varázsszer hanem egy olyan valami ami ha azt tartalmazza ami az üvegem van tehát magát a trenbolont akkor valamivel könnyebb lesz az amit eddig csináltál de a munkát itt is bele kell tenni rendesen!!  =/+' =/+'
Ha jó a kajád (ezt értsd úgy ahogy kell), akkor segít némi zsír eltüntetésében (ezt is értsd úgy ahogy kell) valamint ad egy plusz erőt egy még jobb definiáltabb formát és ha hajlamos vagy rá akkor marhára ki fogsz eresedni illetve erősebb is leszel mint a dög!
De van egy árnyoldala is ennek a Trenbolonnak!  :-} 8-)
Méghozzá az ha nagyon jó a cucc és neked a veséd nem úgy reagál mint akinek a szervezete egy kicsit másabb akkor bántani fogja vesét elég keményen!  8-)
 + Az éjszakai alvás 3-4 órától  több nem lesz ( ez persze nem mindenkire érvényes) izzadni is fogsz éjjelente elég erősen!
És ha mindez nem elég akkor van az ami szintén nem mindenkire vonatkozik de jó tudni hogy idegileg kicsit elfog térni az eddigi reakcióid a megszokottól!!  8-) ****:))) ***)) ˝=/ :-/-
 /:-)

2023. Március 24. - 04:56:41
Válasz #12515
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Én is se próbáltam még a trent ,de idén erősen gondolkozom rajta ,egy sérülés miatt kihagytam 5 hónapot  és pct is volt . Talán adna egy kis pluszt a formába kerüléshez. Februárba kezdtem az enát.  Tren cetatot szeretnék mellé majd ha átváltottam váltok propira. Milyen adagolásba történik ? Monjuk 600 mg testo megy ,akkor mennyi lenne az ideálistren mellé? Illetve az acetat adagolása hasonló mint a testo propié mivel rövid észter ? Bioniche meg driada enát használok mind kettő nagyon jó számomra,de ugye az lenne ha minimum kb ,hogy legalább a testot belaralka a gyártó a testóba és sajnos sokszor ez se jön össze nem ,hogy egy drága ható anyag . Melyik gyártó trenjével érdemes próbálkozni jelenleg?

2023. Március 24. - 06:04:35
Válasz #12516
Nem elérhető

Zoli303


Na ezt jól leírtam . Ébredés után volt :D Azért a lényeg leszürhető.

2023. Március 24. - 06:57:44
Válasz #12517
Nem elérhető

haven


Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?




 !+"% ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****)

Tehát ne várd azt tőle amit eddig hallottál/olvastál róla!  :-}
Mert nem biztos hogy rád is ugyanez/ugyanaz érvényes!
Nem egy csodaszer/varázsszer hanem egy olyan valami ami ha azt tartalmazza ami az üvegem van tehát magát a trenbolont akkor valamivel könnyebb lesz az amit eddig csináltál de a munkát itt is bele kell tenni rendesen!!  =/+' =/+'
Ha jó a kajád (ezt értsd úgy ahogy kell), akkor segít némi zsír eltüntetésében (ezt is értsd úgy ahogy kell) valamint ad egy plusz erőt egy még jobb definiáltabb formát és ha hajlamos vagy rá akkor marhára ki fogsz eresedni illetve erősebb is leszel mint a dög!
De van egy árnyoldala is ennek a Trenbolonnak!  :-} 8-)
Méghozzá az ha nagyon jó a cucc és neked a veséd nem úgy reagál mint akinek a szervezete egy kicsit másabb akkor bántani fogja vesét elég keményen!  8-)
 + Az éjszakai alvás 3-4 órától  több nem lesz ( ez persze nem mindenkire érvényes) izzadni is fogsz éjjelente elég erősen!
És ha mindez nem elég akkor van az ami szintén nem mindenkire vonatkozik de jó tudni hogy idegileg kicsit elfog térni az eddigi reakcióid a megszokottól!!  8-) ****:))) ***)) ˝=/ :-/-
 /:-)
Köszönöm az infót, ez nekem jónak tűnik! Az eddigi kedvenc hatóanyagom a Boldenon volt, teszto mellett természetesen.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 29. - 07:25:09
Válasz #12518
Nem elérhető

rokko97


Sziasztok!
Proviron. mellett lehet szedni legális “teszto fokozokat” vagy tök felesleges es inkabb az utan miutan abba hagytam a szedeset?🤔🤔 Elore is koszi a valaszt.

2023. Március 30. - 11:40:10
Válasz #12519
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Proviron. mellett lehet szedni legális “teszto fokozokat” vagy tök felesleges es inkabb az utan miutan abba hagytam a szedeset?🤔🤔 Elore is koszi a valaszt.
Miért szedsz magában proviront?

2023. Március 31. - 16:24:11
Válasz #12520
Nem elérhető

Snatural


Gondoltam így 50 után megpróbálok egy kis teszto pótlást.
Meg is jött a Majestic cypionate, 1 ml fog menni (250 mg) / hét.
Ha jó lesz lehet tartósan rajta maradok.

Közben voltam laborban is.
A vérképemben kicsit magas az ösztradiol 157,2 pmol/L (a referencia 0-146,1), a totál tesztó 13,4. (ref. 6,85-23-23) -ezt meg kevésnek gondolom. Ja amúgy naturál vagyok, kb 30 éve nincs bennem semmi...

A magas ösztrogén származhat a túlsúlyból? Egy kicsi töblet van rajtam hason, inkább izmos vagyok :-) Az ösztrogént érdemes lenne már most lenyomni egy kicsit?

Ha indul a teszto, az javíthat az ösztrogénen, vagy inkább feljebb nyomja majd?
Vagy hagyjam a pcsba, majd 6 hét múlva a labornál kiderül..
köszi

2023. Április 01. - 10:28:11
Válasz #12521
Nem elérhető

VBorisz


Hello, nekem is hasonlóak az értékeim, 120/14 kb. és 42 éves vagyok.Ennyi tesztó már felviszi az ösztrogénem 300 fölé.Azt érzem is már izzadok, nem vagyok jól, lejjebb kell vinnem.Persze nálad ettől nem biztos hogy így lesz de aromatáz gátló azért legyen kéznél, ha szükség lenne rá.

2023. Április 01. - 10:49:09
Válasz #12522
Nem elérhető

Alex111


Brutal jol hozza az erot es megfelelo kaja mellett a format.
Nem mindenki tudja toleralni agresszivitas kezelese.Este alvas problemak es izzadas volt olyan 3szor csereltem polot.Heti 300mg nal en nem toltam tobbet acetatbol 3x1ml volt elosztva.Teszto mehet melle a duplaja en proviront is szedtem.Tudni fogod,ha jo fele trent sikerult szerezned :-)

Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?

2023. Április 01. - 11:49:49
Válasz #12523
Nem elérhető

haven


Brutal jol hozza az erot es megfelelo kaja mellett a format.
Nem mindenki tudja toleralni agresszivitas kezelese.Este alvas problemak es izzadas volt olyan 3szor csereltem polot.Heti 300mg nal en nem toltam tobbet acetatbol 3x1ml volt elosztva.Teszto mehet melle a duplaja en proviront is szedtem.Tudni fogod,ha jo fele trent sikerult szerezned :-)

Trent még nem próbáltam, idén kipróbálom. Mit érdemes tudni róla?
köszönöm  ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 01. - 21:25:16
Válasz #12524
Nem elérhető

Snatural


Hello, nekem is hasonlóak az értékeim, 120/14 kb. és 42 éves vagyok.Ennyi tesztó már felviszi az ösztrogénem 300 fölé.Azt érzem is már izzadok, nem vagyok jól, lejjebb kell vinnem.Persze nálad ettől nem biztos hogy így lesz de aromatáz gátló azért legyen kéznél, ha szükség lenne rá.

Jó lenne tudni mi az a maximum, ahol még nem kell parázni.
Bár gondolom ez egyéni preferencia. Gondolom, ha az ösztrót beállítanám majd a referencia értékek közé, az lenne az optimális...