2024. Május 27. - 13:34:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508673 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Április 18. - 20:05:22
Válasz #12495
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .
250-300mg Test prop /hét ,Tren ace 150mg/hét.Tesztó minden nap,tren minden másnap !Én így csinálnám  ;)

2023. Április 19. - 04:46:13
Válasz #12496
Nem elérhető

Zoli303


Köszi a válszt . A másik kérdés még az lenne ,hogy szoktam csinálni azt ,hogy ha  milis kiszerelésü a "termék " akkor törés után fecskendőbe tárolom ,ha nem megy be az egesz . Egybe szivva lehet a két olajost beadni ,de ha ezt előre "koktél" formájába  tárolnám azaz pl a 300 mg teszto ossze lenne szivva 150 trennel,akkor se keletkezne valami nem kivánt vegyület ? :D. Most ez lehet valami oltári hülyeség

2023. Április 19. - 09:26:20
Válasz #12497
Nem elérhető

Gábor77


Kérdezni sose hülyeség. Inkább kérdezz mint hogy baj legyen. Nem keletkezik összeszívva egy harmadikféle anyag! Én 10ml-s üvegbe megcsináltam a kívánt arányú keverését adott cuccoknak és csak fel kellett szívni a koktélt.

2023. Április 19. - 19:12:35
Válasz #12498
Nem elérhető

Zoli303


Köszi a segítséget !

2023. Április 26. - 08:47:26
Válasz #12499
Nem elérhető

Szollosy


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))

2023. Április 26. - 09:52:41
Válasz #12500
Nem elérhető

Rol


Hogy is van? Itt is a rengeteg olvasás és a youtubos videók megnézése után szöges ellentétek is vannak a fejemben. Folyamatos mondjuk egy éves tesztoszteron kúra az hogy épül fel? Vagy eleve hülyeség? Gondolkozzak kúrákban?
Az jó megoldás ha megy a tesztó folyamatosan és arra csatlakoznak rá más kúrák?
Illetve szintén youtubos okosításra megy jelenleg ena heti 500, hatodik hétnél járok. Csináltattam vérképet, ösztradiol már megjött 430, mivel tudom leghamarabb levinni és aztán szinten tartani? Köszi!

2023. Április 26. - 19:31:37
Válasz #12501
Nem elérhető

frankzane


Hogy is van? Itt is a rengeteg olvasás és a youtubos videók megnézése után szöges ellentétek is vannak a fejemben. Folyamatos mondjuk egy éves tesztoszteron kúra az hogy épül fel? Vagy eleve hülyeség? Gondolkozzak kúrákban?
Az jó megoldás ha megy a tesztó folyamatosan és arra csatlakoznak rá más kúrák?
Illetve szintén youtubos okosításra megy jelenleg ena heti 500, hatodik hétnél járok. Csináltattam vérképet, ösztradiol már megjött 430, mivel tudom leghamarabb levinni és aztán szinten tartani? Köszi!
Vérképből lövöd be a kúrát. Ennyi. Ha a szar a vérkép akkor nyomod a trt-t amíg nem lesz jobb és tanulod ,hogy milyen értéket milyen változtatásokkal tudsz javítani. Nac, astragalus, omega 3 stb. Vérképből látod mire van egyáltalán szükséged.

2023. Április 26. - 23:02:55
Válasz #12502
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))
Ha bármi választ szeretnél, ahhoz kérdezni kell
Azt hogy mivel érdemes próbálkozni neked kell tudni mi a cél vele
Azt se tudjuk hány éves vagy, mióta edzel,mit eszel, stb stb.
de egyébként mindenre van topik nyitva, megtudod keresni.

2023. Április 27. - 08:17:01
Válasz #12503
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))

Szia. Ha kokszolni akarsz, felejtsd el a szemest, az csak szurihoz kiegészítésként. Ha nem akarod szúrni magad min heti 2x akkor felejtsd is el hogy kokszolj. Ha rávetted magad, akkor mindenképp csak tesztó kúrával kezdj, heti max 500 mg, ha patikai  vagy tudod hogy annyi van benne akkor 250-300mg. Kell mellé csomó kiegészítő, omega 3 zsákszámra, aswaganda, astragalus, nattokinase, kálium, magnézium stb. Plusz havi 1 vérkép, hogy tudd milyen értékek hogy állnak, illetve hogyan kezeli a szervezeted a megemelkedett hormonszinteket. Ha ezt tudod biztosítani, nyugodtan vágj bele, így minimálisak a kockázatok. Ja, és 25 évedet töltsd be, addig alakul ki normálisan a hormonrendszered. Ha bármi kérdésed van, kérdezz nyugodtan.

2023. Április 27. - 12:04:46
Válasz #12504
Nem elérhető

Rob97


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

2023. Április 27. - 12:11:16
Válasz #12505
Nem elérhető

haven


Sajnos egyre kevésbé vannak jól ellátva különböző méretű tűkkel a patikák. Ez van. A tű átmérője függ, hogy mire használod, beadásra vagy felszívásra. Felszívásra jó vastag tű, 19-21 jó, beadásra, ha hígabb az olaj és meg is van melengetve, akkor vékonyabb 23-25-26 os tű javallott. A hossza a beadandó területtől függ, melyik izomba adod, mennyi a rajta lévő zsír vastagsága. A "standard" hossz 40mm, rövidebb a 25mm. Vállba, lehet jó a 16mm is, ha jó szálkás az illető.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 27. - 12:20:55
Válasz #12506
Nem elérhető

Rob97


Kb valahol 13 és 15 között lehet a testzsírom, de a fenekem egyáltalán nem szálkás. Köszi
Amúgy nem tudja valaki mi annak a neve ami megelőzi, hogy nehogy az ampullán átszúrt kis gumit felszívd és azt is beadd?

2023. Április 27. - 12:24:13
Válasz #12507
Nem elérhető

Gyuf


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

minden patikába van általában választék, van persze hogy hiány van, akkor átmész másikba és kapsz.
Én saját részem tudom mondani, hogy farba 22g-vel adtuk ez 0,7x30mm
van aki 21g-vel adja az 0,8x40mm
combba én amit próbáltam régen az 25g volt 0,5x25mm

2023. Április 27. - 12:46:37
Válasz #12508
Nem elérhető

Rob97


Úgy számoltam 28 adminiszrálás lesz a kúra alatt.

Akkor kelleni fog 28 egyszerhasználatos fecskendő, 28 tű felszívásra és 28 beadásra, ugye? Meg alkoholos fertőtlenítők.
Gondolom 100as csomagban vannak, szóval lesz tartalék.

Fecskendőből mekkorát javasoltok, ha 250mg/ml sűrűségű a cucc és 175mg menne alkalmanként.
Köszi és bocs ha ezek alap kérdések, de nem találtam erról infót a fórumon.

2023. Április 27. - 12:53:49
Válasz #12509
Nem elérhető

haven


2ml fecskendőt érdemes venni
" all those moments will be lost in time like tears in rain "