2024. Május 06. - 12:48:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498617 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2023. Április 15. - 21:14:27
Válasz #12525
Nem elérhető

Rob97


 ***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?

2023. Április 16. - 12:28:21
Válasz #12526
Nem elérhető

Izmos11


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

2023. Április 16. - 20:12:37
Válasz #12527
Nem elérhető

Rob97


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?

2023. Április 17. - 16:18:00
Válasz #12528
Nem elérhető

Izmos11


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?
"Megelőzés "az egy dolog ....,de gondolj bele női terhességhormont injektálsz magadba,mikor lehet nem is kellene!Lehet hogy többet ártasz vele minthogy segítene!14 hét után az ena kb 4-5hét mire kiürül ,utána 5.hétben egy vérkép,és kiderülnek a dolgok!Kb szép lassan újra fog indulni ,de  ha nem akkor keresel egy Jó szakembert aki tud tanácsot adni,hogyan tovább.De ha még tervezel utána kúrát akkor nem hagynám el a tesztót ,csak tartanák vele egy 140-150mg dózist(ha jó minőségű a cucc),ez kb tud egy kurva erős "naturál szintet" a következő kúráig.....  ;-oo-;

2023. Április 17. - 16:43:13
Válasz #12529
Nem elérhető

Gábor77


***))))

Szerintetek felelőtlenség lenne Úgy elkezdeni egy 14hetes 300mg/hetes teszt. c. kúrát, hogy hcgt nem tudok még beszerezni?
egyelőre lenne ugye az ena, van arimidex ha baj lenne, és a végére nolva, de hcg úgyis a végén kell (vagy közben, de nekem nyílván a végén menne, ha menne)
ilyen kicsi kúránál is egyénfüggő, hogy fog e kelleni hcg vagy lehet valami általános kövezkeztetést levonni hogy kell e általában vagy sem?
14 hétig fog menni az enantát....,utána 4 hétig még baromság lenne Hcg hétig nyúlni amúgy is!Meg lehet nem is fog kelleni utána......

Hát az a terv ,hogy 14 hétig tesztó, viszont 10. héten kezdeném a hcgt, 1000iu heti 3x egészen a 12. hétig, majd 13-16hét 500iu heti 3x,
Szóval 14-16 hét csak hcg menne, majd 16.tól elhagyom azt is és indul a nolva. Vagy Szerinted pct előtt (mármint nolvadex) legyek full "üres"?

Az, hogy lehet nem fog kelleni az benne van, de ez a "megelőzés" nem akkora kockázat mintha AI-t szednél pl kúra kezdete óta. Plusz a nolva hcgvel jól működik úgy tudom meg segít is pctben.
Mit gondolsz?
"Megelőzés "az egy dolog ....,de gondolj bele női terhességhormont injektálsz magadba,mikor lehet nem is kellene!Lehet hogy többet ártasz vele minthogy segítene!14 hét után az ena kb 4-5hét mire kiürül ,utána 5.hétben egy vérkép,és kiderülnek a dolgok!Kb szép lassan újra fog indulni ,de  ha nem akkor keresel egy Jó szakembert aki tud tanácsot adni,hogyan tovább.De ha még tervezel utána kúrát akkor nem hagynám el a tesztót ,csak tartanák vele egy 140-150mg dózist(ha jó minőségű a cucc),ez kb tud egy kurva erős "naturál szintet" a következő kúráig.....  ;-oo-;
...ha jó minőségű a cucc akkor elég a 75-100mg teszto.ena hetente. Az pont hozza a természetes termelés szintjét.  Saját tapasztalás. A 140-150mg valóban egy kicist erős naturálhoz már :-)

2023. Április 18. - 17:54:42
Válasz #12530
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .

2023. Április 18. - 19:06:54
Válasz #12531
Nem elérhető

MLO


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .
Nekem 03 tren/05 tesztót javasoltak 2naponta, még talonban van.
Kíváncsi vagyok én is a hozzáértők válaszára.......

2023. Április 18. - 20:05:22
Válasz #12532
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok . Trent és tesztót milyen arányban kell használni ,hogy a libidó meg maradjon?
Most először próbálnám  a Trean ace-t. Nem versenyzek és tudom ,hogy mindenki hülye aki hobbi gyúrós  ként használ ,de a kíváncsiság hajt .
250-300mg Test prop /hét ,Tren ace 150mg/hét.Tesztó minden nap,tren minden másnap !Én így csinálnám  ;)

2023. Április 19. - 04:46:13
Válasz #12533
Nem elérhető

Zoli303


Köszi a válszt . A másik kérdés még az lenne ,hogy szoktam csinálni azt ,hogy ha  milis kiszerelésü a "termék " akkor törés után fecskendőbe tárolom ,ha nem megy be az egesz . Egybe szivva lehet a két olajost beadni ,de ha ezt előre "koktél" formájába  tárolnám azaz pl a 300 mg teszto ossze lenne szivva 150 trennel,akkor se keletkezne valami nem kivánt vegyület ? :D. Most ez lehet valami oltári hülyeség

2023. Április 19. - 09:26:20
Válasz #12534
Nem elérhető

Gábor77


Kérdezni sose hülyeség. Inkább kérdezz mint hogy baj legyen. Nem keletkezik összeszívva egy harmadikféle anyag! Én 10ml-s üvegbe megcsináltam a kívánt arányú keverését adott cuccoknak és csak fel kellett szívni a koktélt.

2023. Április 19. - 19:12:35
Válasz #12535
Nem elérhető

Zoli303


Köszi a segítséget !

2023. Április 26. - 08:47:26
Válasz #12536
Nem elérhető

Szollosy


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))

2023. Április 26. - 09:52:41
Válasz #12537
Nem elérhető

Rol


Hogy is van? Itt is a rengeteg olvasás és a youtubos videók megnézése után szöges ellentétek is vannak a fejemben. Folyamatos mondjuk egy éves tesztoszteron kúra az hogy épül fel? Vagy eleve hülyeség? Gondolkozzak kúrákban?
Az jó megoldás ha megy a tesztó folyamatosan és arra csatlakoznak rá más kúrák?
Illetve szintén youtubos okosításra megy jelenleg ena heti 500, hatodik hétnél járok. Csináltattam vérképet, ösztradiol már megjött 430, mivel tudom leghamarabb levinni és aztán szinten tartani? Köszi!

2023. Április 26. - 19:31:37
Válasz #12538
Nem elérhető

frankzane


Hogy is van? Itt is a rengeteg olvasás és a youtubos videók megnézése után szöges ellentétek is vannak a fejemben. Folyamatos mondjuk egy éves tesztoszteron kúra az hogy épül fel? Vagy eleve hülyeség? Gondolkozzak kúrákban?
Az jó megoldás ha megy a tesztó folyamatosan és arra csatlakoznak rá más kúrák?
Illetve szintén youtubos okosításra megy jelenleg ena heti 500, hatodik hétnél járok. Csináltattam vérképet, ösztradiol már megjött 430, mivel tudom leghamarabb levinni és aztán szinten tartani? Köszi!
Vérképből lövöd be a kúrát. Ennyi. Ha a szar a vérkép akkor nyomod a trt-t amíg nem lesz jobb és tanulod ,hogy milyen értéket milyen változtatásokkal tudsz javítani. Nac, astragalus, omega 3 stb. Vérképből látod mire van egyáltalán szükséged.

2023. Április 26. - 23:02:55
Válasz #12539
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))
Ha bármi választ szeretnél, ahhoz kérdezni kell
Azt hogy mivel érdemes próbálkozni neked kell tudni mi a cél vele
Azt se tudjuk hány éves vagy, mióta edzel,mit eszel, stb stb.
de egyébként mindenre van topik nyitva, megtudod keresni.