2024. Május 06. - 23:07:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498781 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2023. Április 27. - 08:17:01
Válasz #12540
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topicban kérdezzem ezt meg, de talán ez illik hozzá a legjobban.
Még soha életemben, nem nyúltam semmilyen szteroidhoz, így mondhatni elég vakon vagyok a témában.
Sajnos ismerőstől sem tudok tájékozódni. Rengeteg szer és márka van a piacon és kicsit sem tudok rajtuk kiigazodni, hogy melyikkel lenne legelőször érdemes próbálkozni.
Így elsőre nem túl szimpatikus nekem a szuris megoldás, hanem inkább a tablettás, de lehet, hogy csak én vagyok a hülye.
Kérnék tőletek tanácsokat, hogy mit és hogyan!
Nézzétek el nekem, még az elején vagyok ezért bombázlak le titeket hülye kérdésekkel. Először inkább alaposan utána szeretnék nézni a témának mielőtt bármit is vásárolnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!****:))))))

Szia. Ha kokszolni akarsz, felejtsd el a szemest, az csak szurihoz kiegészítésként. Ha nem akarod szúrni magad min heti 2x akkor felejtsd is el hogy kokszolj. Ha rávetted magad, akkor mindenképp csak tesztó kúrával kezdj, heti max 500 mg, ha patikai  vagy tudod hogy annyi van benne akkor 250-300mg. Kell mellé csomó kiegészítő, omega 3 zsákszámra, aswaganda, astragalus, nattokinase, kálium, magnézium stb. Plusz havi 1 vérkép, hogy tudd milyen értékek hogy állnak, illetve hogyan kezeli a szervezeted a megemelkedett hormonszinteket. Ha ezt tudod biztosítani, nyugodtan vágj bele, így minimálisak a kockázatok. Ja, és 25 évedet töltsd be, addig alakul ki normálisan a hormonrendszered. Ha bármi kérdésed van, kérdezz nyugodtan.

2023. Április 27. - 12:04:46
Válasz #12541
Nem elérhető

Rob97


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

2023. Április 27. - 12:11:16
Válasz #12542
Nem elérhető

haven


Sajnos egyre kevésbé vannak jól ellátva különböző méretű tűkkel a patikák. Ez van. A tű átmérője függ, hogy mire használod, beadásra vagy felszívásra. Felszívásra jó vastag tű, 19-21 jó, beadásra, ha hígabb az olaj és meg is van melengetve, akkor vékonyabb 23-25-26 os tű javallott. A hossza a beadandó területtől függ, melyik izomba adod, mennyi a rajta lévő zsír vastagsága. A "standard" hossz 40mm, rövidebb a 25mm. Vállba, lehet jó a 16mm is, ha jó szálkás az illető.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 27. - 12:20:55
Válasz #12543
Nem elérhető

Rob97


Kb valahol 13 és 15 között lehet a testzsírom, de a fenekem egyáltalán nem szálkás. Köszi
Amúgy nem tudja valaki mi annak a neve ami megelőzi, hogy nehogy az ampullán átszúrt kis gumit felszívd és azt is beadd?

2023. Április 27. - 12:24:13
Válasz #12544
Nem elérhető

Gyuf


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

minden patikába van általában választék, van persze hogy hiány van, akkor átmész másikba és kapsz.
Én saját részem tudom mondani, hogy farba 22g-vel adtuk ez 0,7x30mm
van aki 21g-vel adja az 0,8x40mm
combba én amit próbáltam régen az 25g volt 0,5x25mm

2023. Április 27. - 12:46:37
Válasz #12545
Nem elérhető

Rob97


Úgy számoltam 28 adminiszrálás lesz a kúra alatt.

Akkor kelleni fog 28 egyszerhasználatos fecskendő, 28 tű felszívásra és 28 beadásra, ugye? Meg alkoholos fertőtlenítők.
Gondolom 100as csomagban vannak, szóval lesz tartalék.

Fecskendőből mekkorát javasoltok, ha 250mg/ml sűrűségű a cucc és 175mg menne alkalmanként.
Köszi és bocs ha ezek alap kérdések, de nem találtam erról infót a fórumon.

2023. Április 27. - 12:53:49
Válasz #12546
Nem elérhető

haven


2ml fecskendőt érdemes venni
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Április 27. - 13:30:51
Válasz #12547
Nem elérhető

Izmos11


Úgy számoltam 28 adminiszrálás lesz a kúra alatt.

Akkor kelleni fog 28 egyszerhasználatos fecskendő, 28 tű felszívásra és 28 beadásra, ugye? Meg alkoholos fertőtlenítők.
Gondolom 100as csomagban vannak, szóval lesz tartalék.

Fecskendőből mekkorát javasoltok, ha 250mg/ml sűrűségű a cucc és 175mg menne alkalmanként.
Köszi és bocs ha ezek alap kérdések, de nem találtam erról infót a fórumon.
2ml fecskendő,07×40mm tű vagy ha kevés a zsír rajtad akkor 07×30mm is elég

2023. Május 02. - 09:42:48
Válasz #12548
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok ha jól sejtem legcsekélyebb kb semmi mellékhatás nélküli kúra lenne andriol-oxandrolone-Ostarine ATD-vel,volt már olyan aki ilyet csinált?

Én tervezek most egy kúrát anavar/oxandrolone vagy Szemes winstrollal májvédővel.
Utánna folytatnám heti 2x125mg testo enathate-al levezetném clomiddal és provironnal meg hcg-vel(mennyit kellene használnom ezekből?)
2-3hónapos kúrát tervezek,és ezután minden nyáron évközben 5féle természetes testo fokozó hatóanyaggal szinten tartva.
26 éves vagyok 176cm 85kg,hátam kifeszítve kb 1 méter.kb 8%os testzsír,nyáron ez kevesebb is szokott lenni mikor jól sikerül a diéta csak olyankor sok izmot is veszítsék ezért nem nagyon erőltetem ez alá.
Makrók az étrendemben
Fehérje 2g
Carb 1g
Zsír 0.4 kb 16-20g naponta néha egy egy napot beiktatok mikor kicsit elengedem.
Hogy kellene a felsorolt anyagokat használnom hogy legjobban minimalizáljam a negatív hatásokat?


2023. Május 02. - 16:24:30
Válasz #12549
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok ha jól sejtem legcsekélyebb kb semmi mellékhatás nélküli kúra lenne andriol-oxandrolone-Ostarine ATD-vel,volt már olyan aki ilyet csinált?

Én tervezek most egy kúrát anavar/oxandrolone vagy Szemes winstrollal májvédővel.
Utánna folytatnám heti 2x125mg testo enathate-al levezetném clomiddal és provironnal meg hcg-vel(mennyit kellene használnom ezekből?)
2-3hónapos kúrát tervezek,és ezután minden nyáron évközben 5féle természetes testo fokozó hatóanyaggal szinten tartva.
26 éves vagyok 176cm 85kg,hátam kifeszítve kb 1 méter.kb 8%os testzsír,nyáron ez kevesebb is szokott lenni mikor jól sikerül a diéta csak olyankor sok izmot is veszítsék ezért nem nagyon erőltetem ez alá.
Makrók az étrendemben
Fehérje 2g
Carb 1g
Zsír 0.4 kb 16-20g naponta néha egy egy napot beiktatok mikor kicsit elengedem.
Hogy kellene a felsorolt anyagokat használnom hogy legjobban minimalizáljam a negatív hatásokat?
Tesztó nélkül nem csinálunk kúrát ........!Semmi mellékhatás? ;DTest prop 250 mg /hét+oxandrolone az elég jól működik (ha jók a cuccok)! ;-oo-;

2023. Május 02. - 16:30:14
Válasz #12550
Nem elérhető

kemi


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

Felszívni 18g rövid, beadni 29g vagy 30g 12mm Inzulinos fecsi. Ha ipari mennyiséget tolsz, akkor lehet kell nagyobb fecsi és 25-27g

2023. Május 02. - 19:10:54
Válasz #12551
Nem elérhető

Mitchel


Nem akarok egyszerre több cuccot kombinàlni nekem tökéletesen elég vagy egy Szemes gyengébb motyó vagy egy gyenge testo 250/hét adag :)
Csak nem tudom a szemest hogy szedjem
Meg a hcg ből egy 4 hetes kúra után mennyi mennyen?

2023. Május 02. - 19:43:43
Válasz #12552
Nem elérhető

Alex111


4 hetes kura utan nem kell hcg foleg ilyen mennyisegnel.Egyebkent a 4 hetes kurat felejtsd el mert felesleges elkezdeni.Annyit kb elersz vele,hogy a hormonhaztartasodba belenyulsz es kb ennyi.Kurat akarsz az min 12 hetes legyen ez a minimum.
Nem akarok egyszerre több cuccot kombinàlni nekem tökéletesen elég vagy egy Szemes gyengébb motyó vagy egy gyenge testo 250/hét adag :)
Csak nem tudom a szemest hogy szedjem
Meg a hcg ből egy 4 hetes kúra után mennyi mennyen?

2023. Május 02. - 21:27:56
Válasz #12553
Nem elérhető

Izmos11


Nem akarok egyszerre több cuccot kombinàlni nekem tökéletesen elég vagy egy Szemes gyengébb motyó vagy egy gyenge testo 250/hét adag :)
Csak nem tudom a szemest hogy szedjem
Meg a hcg ből egy 4 hetes kúra után mennyi mennyen?
Ez a téma nem olyan ,hogy csak gyenge ,meg szemes ......meg  4 hétig.Csak többet ártasz vele!Ha koxolni akarsz ,akkor azt csináld normálisan!Kérd ki valaki hozzáértő véleményét ,mer ez így nem hozzáálás......

2023. Május 03. - 06:31:45
Válasz #12554
Nem elérhető

Mitchel


Felezési idő miatt alapból 5.hét mire ki űrül.ha szemessel indítom,1 hónap Szemes,1 hónap testó,akkor 13.hét mire indítanom kéne a hcg,ha kell majd a labor meg mondja kell-e.
Azt nem tudom ha kell mennyi hcg nyomjak mennyi időközönként és mennyit szedjek a szemesből piramis elven akarom szedni.meg a májvédőnek elég a mária tövis?és azt a  dobozon írt adagolás szerint?