2024. Május 06. - 13:42:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498627 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2023. Május 20. - 08:10:51
Válasz #12570
Nem elérhető

Glacika


sziasztok!
az a kérdésem, hogy már minden megvan "raktáron". indul is a kúra a napokban, azonban előtte lenne pár kérdésem a laborokkal kapcsolatban.

Voltam egy nagy laboron kb 1 hónapja full üresen, azonban ez tesztót, ösztrögént nem mutat. Menjek el egy rendes tesztós stb laborra pl a synlabhoz kúra előtt, vagy annyira nem fontos?

A kúra közben és utána mindenképp mennék tesztósra, 14 hét enantát van tervben. Szerintetek mikorra kéne mennem, hogy el tudjam dönteni kell e majd hcg a pctben?

Illetve amikor azt mondjátok, hogy kúra utáni labor, az a PCT t is magába foglalja, vagy a tesztó után jelenti azt, hogy a kúra után?
Synlabba mennék. még sosem voltam, nem tudom mit kell kérni ami minden számomra hasznos infót ad, ha valaki leírná ezt is azt megköszönném.

Totatl teszto
Szabad teszto
Ösztradiol
Prolaktin
Progeszteron
Shbg

Bemész synlabhoz, és ezeket nézesd meg.
Kúra előtt ajánlott teszto szintet nézetni, hogy mennyi volt a kiinduló érték. A kúra után, (enantát esetében) 5hetet vársz, ennyi a kiürülési idő, és nézetsz Totatl teszto
Szabad teszto
Ösztradiol
Prolaktin
Progeszteron
Shbg
Szintet plusz LH,FSH értéket, ez fogja megmutatni hogy beindult e a saját termelésed, és onnan tudsz továbbmenni. Ha lh,fsh 0, akkor kell komolyabb pct.

2023. Május 20. - 11:05:21
Válasz #12571
Nem elérhető

Hard74


sziasztok!
az a kérdésem, hogy már minden megvan "raktáron". indul is a kúra a napokban, azonban előtte lenne pár kérdésem a laborokkal kapcsolatban.

Voltam egy nagy laboron kb 1 hónapja full üresen, azonban ez tesztót, ösztrögént nem mutat. Menjek el egy rendes tesztós stb laborra pl a synlabhoz kúra előtt, vagy annyira nem fontos?

A kúra közben és utána mindenképp mennék tesztósra, 14 hét enantát van tervben. Szerintetek mikorra kéne mennem, hogy el tudjam dönteni kell e majd hcg a pctben?

Illetve amikor azt mondjátok, hogy kúra utáni labor, az a PCT t is magába foglalja, vagy a tesztó után jelenti azt, hogy a kúra után?
Synlabba mennék. még sosem voltam, nem tudom mit kell kérni ami minden számomra hasznos infót ad, ha valaki leírná ezt is azt megköszönném.
Én Medicovert ajánlom, olcsóbb is valamivel, mint a Synlab, illetve nincs felső határérték a mérésben,azaz ha magasabb valamelyik erték akkor is pontos számot adnak meg.
Szabad és totál tesztoszteron,Ösztradiol,Prolaktin, Progeszteron mérés kúra előtt(SHGB is benne lesz alapból nem kell külön kérni). Én kúra közben is megyek havonta ezeket méretni. Kúra után pedig 5-6 héttel ezeket +Lh,Fsh.

2023. Május 22. - 09:24:15
Válasz #12572
Nem elérhető

wtfsoman


 Sziasztok !
4. Hete megy 500teste/w és 400mg drostae/w szerintetek kozmetikazas szempontjából hozzá csaphatok meg egy  250 mg EQ/w ? Úgy tudom van egy erős AI effektus is egyszer használtam csak és akkor tényleg érezhető volt .

2023. Május 22. - 12:49:16
Válasz #12573
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok,CYP-nél hogy tudom kiszámolni mikor kezdjem az utókúrát?
Eddig valamiért én csak a felezési idővel voltam,az 2 hét ha jól emlékszem.azt sejtem nem elég csak megszoroznom a szurik számával 2 hetet,vagy mégis?

2023. Május 22. - 13:06:35
Válasz #12574
Nem elérhető

Mitchel


Vagy nem a felezési időt hanem a hatóidőt kell figyelembe venni és 4 hét után a hosszú ésszerű kúra után mehet a pct protokoll? Chat gpt szerint 3-4 hónap az ürülési idő de 3-4 héttel kúra után mehet a pct

2023. Május 22. - 14:24:24
Válasz #12575
Nem elérhető

Rob97


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

Felszívni 18g rövid, beadni 29g vagy 30g 12mm Inzulinos fecsi. Ha ipari mennyiséget tolsz, akkor lehet kell nagyobb fecsi és 25-27g

Inzulinos fecsivel barátibb lenne, mint egy 25össel, amit más írt.
Működhet ez: ?
felszívásra 19-21 (ami épp van a patikában)
beadásra: 30as inzulinos fecskendő?

nincs szó ipari mennyiségről sőt... 300 menne kezdésnek hetente aztán 350 (enantát)
https://imgur.com/a/qQezTD9 ide menne

2023. Május 22. - 14:59:31
Válasz #12576
Nem elérhető

Hard74


Fenékbe, combba mekkora tűt javasoltok?
Olvashattam már külföldi oldalakon de inchben vannak megadva és ha átváltom mm-be, akkor nincs is akkora "magyar" változatban.
Ami érdekelne, a tű vastagsága, hossza és térfogata. Egyébként patikák mennyire vannak felszerelve különböző méretekből? Lesz ott nekem akkora, amekkora kell?

Felszívni 18g rövid, beadni 29g vagy 30g 12mm Inzulinos fecsi. Ha ipari mennyiséget tolsz, akkor lehet kell nagyobb fecsi és 25-27g

Inzulinos fecsivel barátibb lenne, mint egy 25össel, amit más írt.
Működhet ez: ?
felszívásra 19-21 (ami épp van a patikában)
beadásra: 30as inzulinos fecskendő?

nincs szó ipari mennyiségről sőt... 300 menne kezdésnek hetente aztán 350 (enantát)
https://imgur.com/a/qQezTD9 ide menne
Én ezt használom már jó ideje, gyakorlatilag észre sem veszem, hogy bememt, és nem marad semmi a fecskendőben.Felszívni 19G 2".
https://virusmaszk.hu/termek/Holttermentes-1ml-es-fecskendo-leveheto-25GX1-tuvel/2893

2023. Május 22. - 15:20:43
Válasz #12577
Nem elérhető

Rob97


 ?:-/

Az inzulinosok 1ml esek. Ezek általában tűvel vannak felszerelve? Ha igen akkor leszedhető? És rámenne felszívásra a 21G s?
, akkor nem is kell luer lock fecskendő, nem? 

2023. Május 22. - 18:15:34
Válasz #12578
Nem elérhető

kemi


?:-/

Az inzulinosok 1ml esek. Ezek általában tűvel vannak felszerelve? Ha igen akkor leszedhető? És rámenne felszívásra a 21G s?
, akkor nem is kell luer lock fecskendő, nem?

Van tű nélküli 1 ml, de 27G-nél nem találtam vékonyabb tűt rá. 29G/30G egybeszereltet hátulról mreg lehet tölteni. Nem tudsz hatékonyan teleszívni 1ml fecsit. Nincs elég hely.

2023. Május 22. - 18:24:29
Válasz #12579
Nem elérhető

MLO


?:-/

Az inzulinosok 1ml esek. Ezek általában tűvel vannak felszerelve? Ha igen akkor leszedhető? És rámenne felszívásra a 21G s?
, akkor nem is kell luer lock fecskendő, nem?

Van tű nélküli 1 ml, de 27G-nél nem találtam vékonyabb tűt rá. 29G/30G egybeszereltet hátulról mreg lehet tölteni. Nem tudsz hatékonyan teleszívni 1ml fecsit. Nincs elég hely.
25G-és teljesen jó, a 27-eshez lehet vastag az olaj és ledobhatja a tűt!
Meleg víz alá rakva hígabb lehet az olaj, de nem tudom mennyire árt a hatóanyagoknak...

2023. Május 22. - 22:59:16
Válasz #12580
Nem elérhető

Rob97


Köszi mindenkinek!

a 40mm-es tűt mennyire mélyre nyomjátok be? (farba)

2023. Május 23. - 09:01:41
Válasz #12581
Nem elérhető

haven


teljesen.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Május 23. - 09:49:42
Válasz #12582
Nem elérhető

Gyuf


Köszi mindenkinek!

a 40mm-es tűt mennyire mélyre nyomjátok be? (farba)
Ahogy irta haven is, teljesen kopra. Ha soknak érzed akkor cseréld le 30mm-esre
én is azt használtam, nyilvan azért függ mennyi felesleg van a hátsódon.

2023. Május 24. - 19:42:18
Válasz #12583
Nem elérhető

Rob97


nos,megtörtént az első szuri, kicsit szarakodtam vele, mert bár sok videót néztem, hogy kell de mégis sok levegő volt benne vissza kellett nyomni aztán már annyira túl akartam lenni, hogy úgy voltam vele jó lesz nem múlik 0.1 ml en semmi.

szóval 0.5 ment a 0.6 helyett, szerintetek ilyenkor a következő alkalamnál nem gond ha hozzápótlom azt a 0.1 et és akkor annyival többet adok be? gondolom nem túl nagy gond, gondolom mindenki egy csöppel kevesebbet vagy többet ad be de azért megkérdezem itt :)_

2023. Május 24. - 21:19:05
Válasz #12584
Nem elérhető

guzzi


nos,megtörtént az első szuri, kicsit szarakodtam vele, mert bár sok videót néztem, hogy kell de mégis sok levegő volt benne vissza kellett nyomni aztán már annyira túl akartam lenni, hogy úgy voltam vele jó lesz nem múlik 0.1 ml en semmi.

szóval 0.5 ment a 0.6 helyett, szerintetek ilyenkor a következő alkalamnál nem gond ha hozzápótlom azt a 0.1 et és akkor annyival többet adok be? gondolom nem túl nagy gond, gondolom mindenki egy csöppel kevesebbet vagy többet ad be de azért megkérdezem itt :)_


 #:-)
Semmi gond nem lesz ha 0,1ml pluszba megy a következőnèl de ha nem pótolod akkor sem lesz semmi egetverő dolog.