2024. Május 07. - 00:32:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

2023. Május 25. - 11:16:02
Válasz #12585
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok másik topicban is kérdeztem de nem jött válasz,viszont azóta találtam róla infót,de nem egyértelmű mert 2 helyen 2 félét írnak.
Kezdem az elején Szemes stana 6 hétig,4.héttől heti 270mg cyp kúrám lessz(heti másfél,3* osztva 60 óránként cydotestone 250mg 1ml)kúrám lessz összesen 3 hónapig
A lényeg,utókúrát mikor kezdjem felezési időnél vagy mire teljesen kiürül?ugyanis mire ez teljesen kiürül a kúrával együtt 6 hónap 2 hét kb mivel 12 nap a felezési ideje.Az utolsó 1 mg már nem számoltam bele.Az első 12 nap után lenne még bennem 135mg,teljesen úgy gondolom baromság elkezdeni hcg még ennyi tesztoszteronnál ugyanis van aki szerint már itt el kellene kezdeni.Szerintetek mikor kezdjem?ha teljesen kiürült vagy egész csekély értélnél már?(ami kb annyi mint amennyi testom naturon is van?)viszont nem tudom hogy a ható időt vagy az ürülési időt kell kivárni a pctvel?

Ehhez csatolnám hogy aki szerint baromság mondjuk egy 2 hónapos tesztó kúra kiszámolhatja hogy heti 270 mg-nál még 48 nappal később is marad 16.5mg a vérben

2023. Május 25. - 16:35:30
Válasz #12586
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok másik topicban is kérdeztem de nem jött válasz,viszont azóta találtam róla infót,de nem egyértelmű mert 2 helyen 2 félét írnak.
Kezdem az elején Szemes stana 6 hétig,4.héttől heti 270mg cyp kúrám lessz(heti másfél,3* osztva 60 óránként cydotestone 250mg 1ml)kúrám lessz összesen 3 hónapig
A lényeg,utókúrát mikor kezdjem felezési időnél vagy mire teljesen kiürül?ugyanis mire ez teljesen kiürül a kúrával együtt 6 hónap 2 hét kb mivel 12 nap a felezési ideje.Az utolsó 1 mg már nem számoltam bele.Az első 12 nap után lenne még bennem 135mg,teljesen úgy gondolom baromság elkezdeni hcg még ennyi tesztoszteronnál ugyanis van aki szerint már itt el kellene kezdeni.Szerintetek mikor kezdjem?ha teljesen kiürült vagy egész csekély értélnél már?(ami kb annyi mint amennyi testom naturon is van?)viszont nem tudom hogy a ható időt vagy az ürülési időt kell kivárni a pctvel?

Ehhez csatolnám hogy aki szerint baromság mondjuk egy 2 hónapos tesztó kúra kiszámolhatja hogy heti 270 mg-nál még 48 nappal később is marad 16.5mg a vérben
Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani!Várd meg míg kiürül teljesen,aztán ha nem indul be magától akkor nyúlj szerekhez!Addig én nem adnák női terhességhormont be magamnak ,míg nem muszály ...... 

2023. Május 28. - 07:52:34
Válasz #12587
Nem elérhető

kemi


?:-/

Az inzulinosok 1ml esek. Ezek általában tűvel vannak felszerelve? Ha igen akkor leszedhető? És rámenne felszívásra a 21G s?
, akkor nem is kell luer lock fecskendő, nem?

Van tű nélküli 1 ml, de 27G-nél nem találtam vékonyabb tűt rá. 29G/30G egybeszereltet hátulról mreg lehet tölteni. Nem tudsz hatékonyan teleszívni 1ml fecsit. Nincs elég hely.
25G-és teljesen jó, a 27-eshez lehet vastag az olaj és ledobhatja a tűt!
Meleg víz alá rakva hígabb lehet az olaj, de nem tudom mennyire árt a hatóanyagoknak...

Nem szabad összeolajozni a végét. Jól rá kell "csavarni". Ha jól van rátéve kb lefeszegetni is alig lehet. Tűcserénél szokta összeolajozni a végét és akkor kb magától le is esik!

2023. Június 13. - 19:28:58
Válasz #12588
Nem elérhető

bukta


Lenne egy kérdésem mert mindenki mást mond.
Meddig lehet az enát folyamatosan használni?

Van aki azt mondta mehet akár 2-3 évig is folyamatosan,van aki 4-5 hónap és 2 hú pihi no meg még egy jó pár eltérő válasz van.

Most ment 4 hó 2ml/hét 2 hete megy 1ml/hét most akkor tartsak 1-2 hó szunetet és utána kezdjem megint vagy mehet nyugodtan a 2ml/hét megint?
 :-){

2023. Június 13. - 19:32:40
Válasz #12589
Nem elérhető

Rob97


tudja valaki mi történt reddit steroids oldallal? valakinek nincs valami alternatív linkje amin elérhető?

2023. Június 13. - 20:53:51
Válasz #12590
Nem elérhető

Izmos11


Lenne egy kérdésem mert mindenki mást mond.
Meddig lehet az enát folyamatosan használni?

Van aki azt mondta mehet akár 2-3 évig is folyamatosan,van aki 4-5 hónap és 2 hú pihi no meg még egy jó pár eltérő válasz van.

Most ment 4 hó 2ml/hét 2 hete megy 1ml/hét most akkor tartsak 1-2 hó szunetet és utána kezdjem megint vagy mehet nyugodtan a 2ml/hét megint?
 :-){
Szünetet akkor érdemes tartani,ha fél -1 évig nem nyúlsz szerekhez....... ! Szerintem pihenésképpen visszábbvenni a mennyiséget kb 120-150 mg ra,azt ha jobb formát akarsz akkor megemelni. Ha meg tudod hogy jó ideig nem fogsz kokszolni  akkor abbahagyni..... ;-oo-;

2023. Június 15. - 00:53:47
Válasz #12591
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

2.hónapja megy minden másnap 100mg testosterone propionate +minden nap 30mg Oxandrolone (1 szemmel kezdtem,majd 2,most 3).+50mg proviron


A kérdésem az lenne,hogy:

Minden szép és jó,irdatlan erő,jönnek a kilók is szépen,viszont a heréim legalább negyed akkorák mint kúra előtt.Az elején csak kicsit ment össze,aztán ahogy telnek a hetek,mindig egyre kisebbek lesznek.. Igen,tudom a kúra közbeni HCG lehetett volna megoldás kis mennyiségben.. Viszont kaptam olyan tanácsot egy olyan személytől,akinek adtam a szavára,hogy nem kell a HCG egy ilyen kezdőkúrához,úgyis vissza fog állni a saját termelés majd egy idő után.. Főleg így a harmincas éveim elején.. ettől független megvettem a HCG-t ,de tanácstalan vagyok. Még egy hónap van a kúrámból,de attól félek,ha tovább csinálom teljesen eltűnnek a tökeim.. Késő 3-4 napota az 500iu HCG a fentmaradt egy hónapban? Vagy bízzak benne,hogy nem szívódik fel teljesen a tököm vagy nem hal el teljesen?😅


Valakinek volt már ilyen,hogy ennyire összement? Később vissza nyerte a kezdeti méreteit?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Ui: tènyleg semmi bajom nem lenne,ha egy kicsit mentek volna össze,de ekkorák szerintem kiskölyök koromban voltak utoljára..

2023. Június 15. - 14:12:51
Válasz #12592
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Nagyon sokan nem értenek ezzel egyet főleg a “modern” edzők többsége akik nem mellesleg nagyon nagy szakértők, de én azt mondom neked kezd el azt a heti 2x250 ui HCG/t!!
Kell kúra közben a HCG főleg hosszabb kúránál! Viszont a pánik kérdésedre a válaszom az, hogy visszafog állni az eredeti méretére heréid nem kell emiatt aggódni persze most egy kicsit megijedtél de mint mindennek ennek is van hátulütője mint például te esetedben most ez a here zsugorodás. Én nem mondhatom azt hogy 100 % de nagyobb az esély arra hogy visszaáll mint arra hogy nem amúgy is egyéni tolerancia.  De nagyon kevés embernek volt már hogy totálisan vége lett azok nyilván nem ilyen mennyiségben és nem ilyen ideig használták a te általad használt cucctól erősebb kiegészítőket!
Na minden jót  ;-oo-;

2023. Június 17. - 14:07:44
Válasz #12593
Nem elérhető

MLO


Srácok, nagy itt a harc, nem kéne...
Én is kaptam anno 2 privnote-os "mester címét" a flegmábbat választottam és nem csalódtam.
A tavalyi formám úgy sikerült, mint idén a naturál,...
Nem rajta múlt, mert a helyi "híres" okostól rendeltem a kreatint! 😉
Itthon találtam egy "polipos céget", a szuszija mindent vitt, ajánlom másnak is...
Remélem segítettem valamit...

2023. Július 22. - 07:56:42
Válasz #12594
Nem elérhető

Gábor77


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

2023. Július 22. - 18:55:13
Válasz #12595
Nem elérhető

Logan


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

Masteron és primobolan egyszerre? Ugyan az a kettő!  Szeritnem a masteron biztosabb vétel mindenhol… csak pénzkidobás primot venni külön mikor hatásuk ugyan az.
Én így csinálnám: heti 3* 0.6ml test ena (3*150mg) + heti 2* 0.7ml masteron( 2* 140mg) napi 2 egység növi egy fegyelmezett diéta és 👌

2023. Július 22. - 21:07:18
Válasz #12596
Nem elérhető

Gábor77


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

Masteron és primobolan egyszerre? Ugyan az a kettő!  Szeritnem a masteron biztosabb vétel mindenhol… csak pénzkidobás primot venni külön mikor hatásuk ugyan az.
Én így csinálnám: heti 3* 0.6ml test ena (3*150mg) + heti 2* 0.7ml masteron( 2* 140mg) napi 2 egység növi egy fegyelmezett diéta és 👌
Nem ugyanaz a kettő csak hasonló. Köszi a választ!

2023. Július 22. - 21:11:06
Válasz #12597
Nem elérhető

Gyuf


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )
én ennyit esélytelen hogy használnák.
Illetve Primoból esélytelen már hogy kapsz működőt.

2023. Augusztus 30. - 22:02:37
Válasz #12598
Nem elérhető

chexhon


eléggé pesszimisták vagytok, bőven ki lehet fogni jót, asszony nemrég kezdte a felkészülését, többek között primot is használ, és teljesen elégedett, nincs ütve tesztóval, mert azt egyből megérezné, korábban szaladtunk már bele ilyenbe. egyébént férfinak pénzkidobás, túl nagy dózisban kell tolni ahhoz, hogy látványos legyen.

2023. Szeptember 15. - 11:22:39
Válasz #12599
Nem elérhető

Janó


eléggé pesszimisták vagytok, bőven ki lehet fogni jót, asszony nemrég kezdte a felkészülését, többek között primot is használ, és teljesen elégedett, nincs ütve tesztóval, mert azt egyből megérezné, korábban szaladtunk már bele ilyenbe. egyébént férfinak pénzkidobás, túl nagy dózisban kell tolni ahhoz, hogy látványos legyen.
Milyen márka ha szabad kérdeznem?