2024. Május 06. - 15:50:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498668 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2023. December 11. - 15:42:22
Válasz #12600
Nem elérhető

Joci989


Sziasztok! Esetleg akit érdekel mini-spike (csapoló kanül) jelezzen.

2024. Január 03. - 17:45:51
Válasz #12601
Nem elérhető

southernsmoke


Üdv mindenkinek!
Elég rég jártam erre , de azt hiszem sikerült nagyjából mindent végig olvasnom ugy ahogy! Eddig sosem kérdeztem, hanem az olvasottakból merítettem, de most úgy döntöttem kérdezek, az a biztos :)
Szóval : 45 éves vagyok ,inkább küzdősportos és hobby gyúrós! Elég régóta tél vége felé mindig volt egy két kúrám ,csak szemes és inkább elhanyagolható mennyiségekkel és többnyire az érzés miatt mintsem az eredménye okán! Tavaly nyáron kipróbáltam pár peptidet igen kevés sikerrel .
Most gondoltam kipróbálok valami mást is hátha ..Szóval olvastam h sokan dicsérik a Driadat , onnan szerezném be a hozzávalókat , és szubkután használnám! (ezt is itt olvastam h igy is működik )
Test ena menne kezdésnek szerda vasárnap 0.5 - 0.5 ml közben naponta 0.5ml test propi.  A propit 20 nap után elhagynám és igy szerda - vasárnaponként menne tovább a 0.5 ena 10 hétig! Eddig nagyjából ez a terv, nyilván levezetés. Elnézést ha hülyén vagy érthetetlenül fogalmaztam vagy bármi,de tényleg nem szoktam soha fórumozni! Örülnék ha valaki megirná h jó lehet e ez egy kezdő kúrának vagy teljesen szar, vagy esetleg szemessel egészítsem e ki v bármi! Köszönöm!

2024. Január 06. - 03:53:16
Válasz #12602
Nem elérhető

Logan


Szia!
Felesleges szerintem propi ra koltened ezt nem kell fel vezetni. Csak siman test ena heti 3* 0,5 ml azért kell hogy legyen valami látszata is. Elsőre ez tokeletes. Annyi hogy ne adj be subqutan( zsirba) 0,5 nélkül többet egyszerre, és ha esetleg kicsit bepuposodik ne ijedjünk meg fel fog szivodni. Driada egy megbízható márka ha jó helyről rendeled. Tehát 3*0,5ml kell mert 250 kicsit keves meg amúgy is ug labor pontosan ki tudja mennyi van benne. Nézd a mérleget ha tömegnöveles ha stagnál a sulyod emelhet es a dózist. 1 szűri után egy hónapra rá vérvétel nézzess : tesztoszteron, osztradiol, prolaktin,

2024. Január 07. - 15:49:09
Válasz #12603
Nem elérhető

southernsmoke


Köszi a választ!
Igazából már berendeltem, gondolom baj nem lehet! És ha úgy kezdeném, h propi menne kezdésnek naponta 0.5 (10ml) az utolsó hetében kezdeném a propinak a enát ?
29G tű van itthon az jó lehet? még a peptidek után maradt meg egy fél doboz!

2024. Január 10. - 14:20:23
Válasz #12604
Nem elérhető

Frankie


Sziasztok!

Aki szeretne képben lenni a kúrájával és a leghatásosabb szerekkel annak ajánlom Domonkos Zsolt: Hormonháború
című könyvét! Van 2 db eladó akit érdekel írjon!

2024. Január 13. - 15:51:40
Válasz #12605
Nem elérhető

Gábor77


Na urak! Indult egy év után az edzés, diéta. Talán meggyógyultam annyira hogy bírni fogom. Egy edzésen már túl vagyok. Ezzel egy időben a következő kombót adagolom:
heti 350mg Testo.ena vagy cypi, heti 200mg Masteron ez még most nincs mert nem jött még meg de be szeretném illeszteni majd, heti 100mg deca (ez csak a rottyon lévő izületeim miatt amit összeropogtattak a korházba) és napi 2IU növi (kiegészítésként TB500 és BPC157 megy a gyógyulásért)
Vélemény?

2024. Január 15. - 05:41:37
Válasz #12606
Nem elérhető

Trepi


Sziasztok, Sporttársak!

A köv. kúráról érdeklődnék:

Heti 1-1.5ml boldenon, 2ml ena, napi 2 szem metával és napi 1 szem, érzés esetén 2 szem provironnal kombinálva mit gondoltok? 16-20 hétig menne.

Első héten csak boldi, másodiktól ena, harmadiktól menne màr a meta és a proviron is.

Sokat olvastam a HCG-ről és a Zitáról valamint a megfelelő levezetésről visszamenőleg 2010 környékéig, de mégis szeretnék ezzel kapcsolatban tanácsot kérni, hogy ekkora mennyiségű kurához és időtartamhoz ajánlatos lenne-e a heti 2x 250-300 IU HCG vagy elég lenne leveztésnek a HCG és a zita?
Ha közben akkor hanyadik héttől ajánlanátok (3.?)?

Köszönöm!

2024. Január 16. - 16:35:44
Válasz #12607
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok, Sporttársak!

A köv. kúráról érdeklődnék:

Heti 1-1.5ml boldenon, 2ml ena, napi 2 szem metával és napi 1 szem, érzés esetén 2 szem provironnal kombinálva mit gondoltok? 16-20 hétig menne.

Első héten csak boldi, másodiktól ena, harmadiktól menne màr a meta és a proviron is.

Sokat olvastam a HCG-ről és a Zitáról valamint a megfelelő levezetésről visszamenőleg 2010 környékéig, de mégis szeretnék ezzel kapcsolatban tanácsot kérni, hogy ekkora mennyiségű kurához és időtartamhoz ajánlatos lenne-e a heti 2x 250-300 IU HCG vagy elég lenne leveztésnek a HCG és a zita?
Ha közben akkor hanyadik héttől ajánlanátok (3.?)?

Köszönöm!
Boldenon kevés még ha jó is,meta használat 17 hétre hosszú szétcseszed a máladat. Mit akarsz érezni?(ösztrogént?) Mire a provi? Nem ösztrogén blokkoló! Szóval ez így szerintem egy katyvasz értelmetlenül toxikus. NEM ÉRZÉSRE KELL BÁRMIT BESZEDNI HANEM VÉRKÉP ALAOJÁN KELL KORRIGÁLNI!
iNDULÁSNAK CSINÁLTASS EGY KIINDULÁSI LABORT TESZTOSZTERONNAL,ÖSZTROGÉNNEL,LH,FSH,SHGB-

2024. Január 16. - 16:37:43
Válasz #12608
Nem elérhető

Gábor77


3-4hét múlva kontroll és máris csomó infod lesz mindenről. A cucc hatékonyságát beleértve!

2024. Január 16. - 18:10:32
Válasz #12609
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, elkezdtem egy propi kúrát, 300mg/hét és az lenne a kérdésem, hogy mit kell érezni tőle? Csak mert az edzésben nem érzek olyan hú de nagy különbséget, a maxot nem tudom túl lépni annyival, hogy most örüljek neki. 120kg fekvenyomas eddig ment 2x most 3x van hogy 4x. Tudom semmi a 120as fekvenyomas 100 kilósan, de egyszerűen mellbol sosem voltam jó, a mell mindig gyenge volt.
Amit érzek, az az agresszió, nem túlzottan, mert mindig agresszív voltam, talán most kicsit jobban, de lehet csak bebeszélem magamnak, napi 1-2 helyett napi 2-3x rantok rá, de ezen kívül semmit. Esetleg még annyit, hogy ha nem dolgoznék 14 órát naponta, akkor meló után is edzenék éjjel. Jó talán csunyabbak a pattanások is az arcomon még, de eddig is voltak, csak most kicsit gyulladtabbak. Nincs módom méretni tesztoszteront csak egy hónap múlva (munka miatt) ezért kérdezném, hogy mit kell éreznem? Köszi a segítséget!

2024. Január 17. - 07:22:30
Válasz #12610
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok, elkezdtem egy propi kúrát, 300mg/hét és az lenne a kérdésem, hogy mit kell érezni tőle? Csak mert az edzésben nem érzek olyan hú de nagy különbséget, a maxot nem tudom túl lépni annyival, hogy most örüljek neki. 120kg fekvenyomas eddig ment 2x most 3x van hogy 4x. Tudom semmi a 120as fekvenyomas 100 kilósan, de egyszerűen mellbol sosem voltam jó, a mell mindig gyenge volt.
Amit érzek, az az agresszió, nem túlzottan, mert mindig agresszív voltam, talán most kicsit jobban, de lehet csak bebeszélem magamnak, napi 1-2 helyett napi 2-3x rantok rá, de ezen kívül semmit. Esetleg még annyit, hogy ha nem dolgoznék 14 órát naponta, akkor meló után is edzenék éjjel. Jó talán csunyabbak a pattanások is az arcomon még, de eddig is voltak, csak most kicsit gyulladtabbak. Nincs módom méretni tesztoszteront csak egy hónap múlva (munka miatt) ezért kérdezném, hogy mit kell éreznem? Köszi a segítséget!
Mióta megy?

2024. Január 17. - 10:04:37
Válasz #12611
Nem elérhető

M.a.


Egy hónapja, igaz abból volt egy hét kihagyás covid miatt.

2024. Január 17. - 13:06:42
Válasz #12612
Nem elérhető

Gábor77


Egy hónapja, igaz abból volt egy hét kihagyás covid miatt.
Akkor ne is csodálkozz ezen.

2024. Január 17. - 14:15:47
Válasz #12613
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok, elkezdtem egy propi kúrát, 300mg/hét és az lenne a kérdésem, hogy mit kell érezni tőle? Csak mert az edzésben nem érzek olyan hú de nagy különbséget, a maxot nem tudom túl lépni annyival, hogy most örüljek neki. 120kg fekvenyomas eddig ment 2x most 3x van hogy 4x. Tudom semmi a 120as fekvenyomas 100 kilósan, de egyszerűen mellbol sosem voltam jó, a mell mindig gyenge volt.
Amit érzek, az az agresszió, nem túlzottan, mert mindig agresszív voltam, talán most kicsit jobban, de lehet csak bebeszélem magamnak, napi 1-2 helyett napi 2-3x rantok rá, de ezen kívül semmit. Esetleg még annyit, hogy ha nem dolgoznék 14 órát naponta, akkor meló után is edzenék éjjel. Jó talán csunyabbak a pattanások is az arcomon még, de eddig is voltak, csak most kicsit gyulladtabbak. Nincs módom méretni tesztoszteront csak egy hónap múlva (munka miatt) ezért kérdezném, hogy mit kell éreznem? Köszi a segítséget!
Bakker minden tesztoszteronhoz köthető paramétered nőtt.Libidó,agresszió, ismétlésszám stb.
Ha 2x120 kg ból 4x 120 kg lett az 100%-os növekedés adott súlyban.Kajálj,pihenj jókat és biztos javul ez még.

2024. Január 17. - 17:10:09
Válasz #12614
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, elkezdtem egy propi kúrát, 300mg/hét és az lenne a kérdésem, hogy mit kell érezni tőle? Csak mert az edzésben nem érzek olyan hú de nagy különbséget, a maxot nem tudom túl lépni annyival, hogy most örüljek neki. 120kg fekvenyomas eddig ment 2x most 3x van hogy 4x. Tudom semmi a 120as fekvenyomas 100 kilósan, de egyszerűen mellbol sosem voltam jó, a mell mindig gyenge volt.
Amit érzek, az az agresszió, nem túlzottan, mert mindig agresszív voltam, talán most kicsit jobban, de lehet csak bebeszélem magamnak, napi 1-2 helyett napi 2-3x rantok rá, de ezen kívül semmit. Esetleg még annyit, hogy ha nem dolgoznék 14 órát naponta, akkor meló után is edzenék éjjel. Jó talán csunyabbak a pattanások is az arcomon még, de eddig is voltak, csak most kicsit gyulladtabbak. Nincs módom méretni tesztoszteront csak egy hónap múlva (munka miatt) ezért kérdezném, hogy mit kell éreznem? Köszi a segítséget!
Bakker minden tesztoszteronhoz köthető paramétered nőtt.Libidó,agresszió, ismétlésszám stb.
Ha 2x120 kg ból 4x 120 kg lett az 100%-os növekedés adott súlyban.Kajálj,pihenj jókat és biztos javul ez még.

Az a baj, hogy az ismétlés szám elég sokszor hullámzik. Teszto előtt is volt amikor bírtam duplán, kövi edzésnél, meg nem bírtam a felét. Ezért nem vagyok benne biztos. Agresszívnak eddig is az voltam, nem vagyok benne biztos, h a tesztotol nőtt volna. A libido mondjuk igen, azt lehet, de nem vagyok se eresebb, se nagyobb igazából. Azt hittem, majd kiviszem a falat és nem lehet majd lelőni se, közben meg tiszta fáradt vagyok napokon keresztül.