2024. Május 06. - 15:52:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498669 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2024. Február 22. - 07:54:41
Válasz #12630
Nem elérhető

southernsmoke


Üdv! Driada testprop 50mg subc megy naponta , már 5 napja! Azt olvasom a beadást követő egy két nap már érezhető a hatása,viszont én az ég világon semmit nem érzek, sőt libido talán még kisebb is. Üres lehet vagy még várjak vele nyugodtan?

2024. Február 25. - 10:36:19
Válasz #12631
Nem elérhető

Gábor77


Üdv! Driada testprop 50mg subc megy naponta , már 5 napja! Azt olvasom a beadást követő egy két nap már érezhető a hatása,viszont én az ég világon semmit nem érzek, sőt libido talán még kisebb is. Üres lehet vagy még várjak vele nyugodtan?
Nagyjából az 5. nap éri el a cucc álltal generált plafont propi esetén a vérben lévő tesztoszteron. Szóval mostmár hamarosan maxon lesz. Vérvizsgálat megmutatja. Találgatni felesleges. Egy hét múlva menj el laborba az a biztos.

2024. Február 25. - 17:47:01
Válasz #12632
Nem elérhető

kappl


Üdv! Driada testprop 50mg subc megy naponta , már 5 napja! Azt olvasom a beadást követő egy két nap már érezhető a hatása,viszont én az ég világon semmit nem érzek, sőt libido talán még kisebb is. Üres lehet vagy még várjak vele nyugodtan?

Driadas propit használok én is, teljesen jó, én se vettem észre semmit nem hogy 5 napig de 2 hétig sem, csak így szép lassan, már napi 3x voltam olyan szinten kanos, hogy nem bírtam magammal.

2024. Március 06. - 10:15:44
Válasz #12633
Nem elérhető

Petyuli


Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.

2024. Március 06. - 19:02:41
Válasz #12634
Nem elérhető

southernsmoke


Üdv! Véleményekre lennék kíváncsi!
 Testprop 50mg subc. megy naponta ,még egészen pontosan holnapig , igy lesz bennem 10 ml , Test ena ment tegnap 0.5 ml és ez menne tovább minden harmadik nap! Május 1 lesz az utolsó adag 0.5 ml . Viszont még nem szeretnék leállni és olvastam ,hogy elég sokan szinte folyamatosan ezt a 0.5 ml adják be szintentartásnak, én arra gondoltam a köztes időszakban kipróbálnék egy sarmot! Ligandrol LGD-4030 vagy MK2866 ra gondoltam (kb 8 hét)  aztán meglátom hogyan tovább! Vélemények ? Köszi!

2024. Március 08. - 11:13:05
Válasz #12635
Nem elérhető

kappl


Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.

Kár, hogy nem lehet lebeszélni, mert teljesen felesleges lenne neked, eleve 65kg vagy, kis edzés több kaja feljebb vinné azt a 10kgt és még meg is tudnád tartani. Baromi felesleges neked. Szerintem engedd el.

2024. Március 08. - 11:14:46
Válasz #12636
Nem elérhető

kappl


Üdv! Véleményekre lennék kíváncsi!
 Testprop 50mg subc. megy naponta ,még egészen pontosan holnapig , igy lesz bennem 10 ml , Test ena ment tegnap 0.5 ml és ez menne tovább minden harmadik nap! Május 1 lesz az utolsó adag 0.5 ml . Viszont még nem szeretnék leállni és olvastam ,hogy elég sokan szinte folyamatosan ezt a 0.5 ml adják be szintentartásnak, én arra gondoltam a köztes időszakban kipróbálnék egy sarmot! Ligandrol LGD-4030 vagy MK2866 ra gondoltam (kb 8 hét)  aztán meglátom hogyan tovább! Vélemények ? Köszi!

Gondolom trtre gondolsz, én a helyedben ibutamorent használnék közben.

2024. Március 11. - 09:03:21
Válasz #12637
Nem elérhető

Petyuli


Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.

Kár, hogy nem lehet lebeszélni, mert teljesen felesleges lenne neked, eleve 65kg vagy, kis edzés több kaja feljebb vinné azt a 10kgt és még meg is tudnád tartani. Baromi felesleges neked. Szerintem engedd el.


Szia, jelenleg inkább olvasok róla, és adok időt magamnak. Inkább kérdezgetek itt, tanácsot azért elfogadok ha bárkinek van. Ezzel is legalább tudom hogy mit hogyan, és mit ne ha eljönne majd a sor a kémiára..

2024. Március 11. - 11:18:26
Válasz #12638
Nem elérhető

Petyuli


 :-)(-:
Sziasztok,
egy alap tesztoszteronnal ilyen heti 250-300 mg, illetve valami kisebb SARM működhet?
Nem szeretnék egyebeket belerakni a kémiába.
Most csak tájékozódok, egy ideig amíg nincs Coaching meg tudás addig nem szeretnék szurizni.

Üdv  :laugh:

2024. Március 12. - 12:31:41
Válasz #12639
Nem elérhető

kappl


Kaja ha rendben, edzés és pihenés rendben és vagy már egy szinten, akkor a propi a legjobb kérdéshez. Sokan ellenzik a sarmokat a megbízhatóság miatt, van is benne valami igazából, de ha nagyon szeretnél, akkor tegyél hozzá egy kis ostarint és egy kis ibutamorent. Fog ez hozni jócskán, de kúra közben járj vérképre és figyeld az ösztrogént.

2024. Március 13. - 13:36:21
Válasz #12640
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdv. Tanácsot kérnék, eddig nem találtam infot az alábbi témáról:
Masteron Trenbolon  Testosteron együtt kombinálható -e ?

2024. Március 13. - 21:52:53
Válasz #12641
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){

2024. Március 14. - 07:29:35
Válasz #12642
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Nézess egy ösztradiol és tesszto szintet. Ha tippelnem kellene elmászott az ösztrogéned.

2024. Március 14. - 19:21:32
Válasz #12643
Nem elérhető

kappl


Üdv. Tanácsot kérnék, eddig nem találtam infot az alábbi témáról:
Masteron Trenbolon  Testosteron együtt kombinálható -e ?

Semmi esetre sem első kúrában!!!
Masteron tren test propi szerintem a legjobb szálkásító kúra, ami szteroid által hozható.

2024. Március 14. - 19:25:28
Válasz #12644
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Nézess egy ösztradiol és tesszto szintet. Ha tippelnem kellene elmászott az ösztrogéned.

Ugyanez jutott eszembe a saját hibámból 😅😅 de amugy az shbg is lecsökkenhetett ám, mert nekem ez is majdnem nullára esett amég magas volt az ösztrogénem.