2024. Május 27. - 04:29:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508545 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2024. Március 11. - 09:03:21
Válasz #12600
Nem elérhető

Petyuli


Sziasztok,
Hónapok óta szemezgetek valami lightos kúra elkezdésével. 20 éves vagyok, 6 éve vagyok benne a küzdősportokba. Sajnos, mindig is vékony alkat voltam 65kg körül. Fő célom ilyen 75kg körül lenne, persze megtartva a rugalmasságom( Kevesebb súlyzós edzés, inkább küdősport) Érdemes lehet valami lazább kémiával próbálkozni? Ami mégse nagy dózis, de ér valamit. Elötte csináltatnék vérképet, és beszélnék egy két sráccal. Jelenleg csak kutatást tartok, hogy mi lenne a legjobb.
Eldöntöttem már, így a lebeszélés már nem hiszem hogy működne.

Edit.: Gondolkodtam SARM-on is, de annyira képlékeny a hatása.

Üdv.

Kár, hogy nem lehet lebeszélni, mert teljesen felesleges lenne neked, eleve 65kg vagy, kis edzés több kaja feljebb vinné azt a 10kgt és még meg is tudnád tartani. Baromi felesleges neked. Szerintem engedd el.


Szia, jelenleg inkább olvasok róla, és adok időt magamnak. Inkább kérdezgetek itt, tanácsot azért elfogadok ha bárkinek van. Ezzel is legalább tudom hogy mit hogyan, és mit ne ha eljönne majd a sor a kémiára..

2024. Március 11. - 11:18:26
Válasz #12601
Nem elérhető

Petyuli


 :-)(-:
Sziasztok,
egy alap tesztoszteronnal ilyen heti 250-300 mg, illetve valami kisebb SARM működhet?
Nem szeretnék egyebeket belerakni a kémiába.
Most csak tájékozódok, egy ideig amíg nincs Coaching meg tudás addig nem szeretnék szurizni.

Üdv  :laugh:

2024. Március 12. - 12:31:41
Válasz #12602
Nem elérhető

kappl


Kaja ha rendben, edzés és pihenés rendben és vagy már egy szinten, akkor a propi a legjobb kérdéshez. Sokan ellenzik a sarmokat a megbízhatóság miatt, van is benne valami igazából, de ha nagyon szeretnél, akkor tegyél hozzá egy kis ostarint és egy kis ibutamorent. Fog ez hozni jócskán, de kúra közben járj vérképre és figyeld az ösztrogént.

2024. Március 13. - 13:36:21
Válasz #12603
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdv. Tanácsot kérnék, eddig nem találtam infot az alábbi témáról:
Masteron Trenbolon  Testosteron együtt kombinálható -e ?

2024. Március 13. - 21:52:53
Válasz #12604
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){

2024. Március 14. - 07:29:35
Válasz #12605
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Nézess egy ösztradiol és tesszto szintet. Ha tippelnem kellene elmászott az ösztrogéned.

2024. Március 14. - 19:21:32
Válasz #12606
Nem elérhető

kappl


Üdv. Tanácsot kérnék, eddig nem találtam infot az alábbi témáról:
Masteron Trenbolon  Testosteron együtt kombinálható -e ?

Semmi esetre sem első kúrában!!!
Masteron tren test propi szerintem a legjobb szálkásító kúra, ami szteroid által hozható.

2024. Március 14. - 19:25:28
Válasz #12607
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Nézess egy ösztradiol és tesszto szintet. Ha tippelnem kellene elmászott az ösztrogéned.

Ugyanez jutott eszembe a saját hibámból 😅😅 de amugy az shbg is lecsökkenhetett ám, mert nekem ez is majdnem nullára esett amég magas volt az ösztrogénem.

2024. Március 15. - 19:46:24
Válasz #12608
Nem elérhető

sasalino


Ugyan ez volt nálam, csak heti 400mg propinál. Ösztrogén az egekben szerszámot meg pisilésre tudtam használni.

2024. Március 16. - 13:04:01
Válasz #12609
Nem elérhető

hpifta


Köszönöm a hozzászólásokat, azóta már javítottam is a helyzeten valóban durván elszabadult az ösztrom!

2024. Március 16. - 15:19:25
Válasz #12610
Nem elérhető

kappl


Köszönöm a hozzászólásokat, azóta már javítottam is a helyzeten valóban durván elszabadult az ösztrom!

Mennyi volt?

2024. Március 16. - 15:49:00
Válasz #12611
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Magasabb testzsír esetén a zsírszövet egy "ösztrogéngyárként" működik és kis mennyiségű teszto esetén is elszállhat az ösztrogénszint. Nálam ez van, hiába az alacsony dózis 0,6ml/hét az ösztrogénem 300 fölött volt és kell heti 1 szem exemestan. Nyilván ahogy csökken a testzsírom úgy lesz ez a hatás egyre gyengébb.

2024. Március 20. - 12:52:36
Válasz #12612
Nem elérhető

Montana_87


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){

2024. Március 20. - 13:01:23
Válasz #12613
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){
Ha 26-os a tesztod akkor nehogy elkezdj kokszolni. Így naturálba nyomasd még pár évig. A magas ösztrora meg heti egy szem exemestan elég lenne szerintem. Ki kell próbálni és laborral lekontrollálni.

2024. Március 21. - 13:19:03
Válasz #12614
Nem elérhető

Montana_87


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!