2024. Május 27. - 18:56:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508743 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2024. Március 22. - 08:06:16
Válasz #12615
Nem elérhető

Gábor77


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

2024. Március 22. - 19:09:31
Válasz #12616
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){

26os teszto?? Miből vannak a golyóid? 😂😂 Nekem is olyan kell 😅

2024. Március 23. - 11:39:12
Válasz #12617
Nem elérhető

Gábor77


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.

2024. Március 23. - 17:51:40
Válasz #12618
Nem elérhető

Janó


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.

2024. Március 24. - 10:43:33
Válasz #12619
Nem elérhető

Gábor77


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.
Az is van :-) méghozzá igen faxa NPP akkor itt lesz az ideje elsütni :-)

2024. Március 24. - 14:17:24
Válasz #12620
Nem elérhető

Montana_87


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?

2024. Március 24. - 21:23:47
Válasz #12621
Nem elérhető

Eliteboy


Valaki mondta a fórumról hogy astralagust a manuatea oldalról lehet jó áron venni. vettem is 1kg ot. leírás szerint forró vízbe kell tenni mint egy tea port és utána inni, nem is por állagú. aki innen vett az hogy fogyasztja.?  ha ledarálom és főzés nélkül megiszom lesz gyomorprobléma?

2024. Március 25. - 08:40:20
Válasz #12622
Nem elérhető

Gábor77


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?
Valószínűleg igen! Valamit nem jól csinálsz! Kaja és/vagy edzés nem megfelelő.
A teszto szint kúrában meg a használt dózistól a termék minőségétől egyéni genetikától stb. ezer dologtól függ. De 100 feletti nem ritka. Nem tudom mi lehet a plafon :-)

2024. Március 28. - 16:29:09
Válasz #12623
Nem elérhető

Petyuli


Hali,
csak kíváncsiságból…
Primo + Anavar mennyirs mukodhet elso kuranak?
Kutatok, hogy mi lenne a legbiztonsagosabb, nem szeretnek nagy kart csinalni ha esetleg barmi baj lenne..

2024. Március 28. - 18:29:39
Válasz #12624
Nem elérhető

Gábor77


Hali,
csak kíváncsiságból…
Primo + Anavar mennyirs mukodhet elso kuranak?
Kutatok, hogy mi lenne a legbiztonsagosabb, nem szeretnek nagy kart csinalni ha esetleg barmi baj lenne..
Mindkettő olyan szer amit ritkán tudsz beszerezni. Sok mindent nem villantana ellenbe ha ezeket ténylegesen be tudod szerezni jó drága lenne. Ezek inkább diétába használt cuccok. Kárt mindennel okozol magadnak ha kokszolásra adod a fejedet. Szerintem inkább hagyd azzal nem nyúlsz mellé.

2024. Március 29. - 11:08:34
Válasz #12625
Nem elérhető

Petyuli


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:

2024. Március 29. - 11:47:40
Válasz #12626
Nem elérhető

Gábor77


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 12:15:19
Válasz #12627
Nem elérhető

Alex111


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:
Szerintem is de lehet eleg egy sima alap kura mondjuk heti 300mg-500mg test enanthate az is szepen hoz normalis kajaval.Intex anavar nagyon jo PharmaGroup is.

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 12:38:00
Válasz #12628
Nem elérhető

Alex111


Köszi, akkor maradok a testo + anavarnal.
Üdv  :laugh:
Hemi Pharma anavar is nagyon jo.

Szerintem az anavart hanyagold. Mert sanszos hogy metiltesztot kapsz vagy esetleg stanazolt drágábban.(és a májadat is jobban terheled) Az anavar egy drága szer és ritkán lehet hozzájutni, legalább is idehaza. Szerintem heti 300mg teszto propi és mellé esetleg 200mg NPP teljesen jó lehet 12 hétre.

2024. Március 29. - 16:21:09
Válasz #12629
Nem elérhető

Petyuli


 Driadas meg Imperia Anavart -t neztem, de inkabb Driada vagy ezek szerint a PharmaGroup
Koszi!