2024. Május 06. - 14:32:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498643 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2008. Június 15. - 20:23:54
Válasz #135
Nem elérhető

The Rock


az inkább az anapolon50  :----

Ja, az is ilyen..  ;D
Csak az anapolon50 az erősen androgén,elég durva,szer,szar...ööööööö szer ;).

Ja, igazi "májregeneráló"  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Június 15. - 21:03:40
Válasz #136
Nem elérhető

tomi


Több a mellékhatás, mert a naposim kb két hónap alatt ürül ki, míg a deca 18 alatt.  8-)
Up the dose, lift the most!

2008. Június 16. - 23:40:33
Válasz #137
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok új vagyok az oldalon.
Google-ben találtam rátok,keresgettem és kidobta a fórumot.Elég sokat olvasgattam örülök,h van ilyen fórum,máshol sajnos törölték a sok hibbant agyú miatt.
Jelenleg az első kúrám 4.hetében tartok.Pakisztáni sustát meg winyót tolok.Nem terveztem nagy mennyiségeket és azért választottam ezt a 2szert mert az elég szálkás tesalkatomat nem akartam nagyon vizesíteni és erre ez a 2(legalábis szerintem)megfelelő.Minden 4.napon m1 a szuszi és most kezdtem el a winit minden másnap ez a s250után 2hátig m1.12amp s250 és 18wini.utána 3x5000hcg 20clomiddal aztán 80spiro.
Érdekelne,h mit szóltok elsőre ehhez az összeálításhoz.Sajnos nem ismerek senkit személyesen aki tanácsot tudott volna adni ezért 10-15óra olvasás után írtam magamnak össze ezt a kúrát.ja és van 80szem privironom amit kb 5napja szedek napi 2t,azért csak most mert olvastam,h az androgén anyagok jobban hatnak ha magasabb az ösztrogén szint,gondoltam nem kezdem 1böl azt is.
2.kérdésem,h mit szóltok a wini-comb összeálításhoz???
Már csak azért is mert oda tudom a legjobban beadni.mindenhol azt olvastam,h inkább váll,de nem értem,h miért amikor ugysem az nő ahova beadom,az meg,h honnan szívódik fel mind1 nem???
1ébként a szuszit más adja seggbe azt néha nem is érzem,csak rá 1 napra feszít de a wini comba írtóra fáj.azt hittem azért mert szarul adtam be,az elsőnél nagyon remegett a kezem arra fogtam aztán a 2.at gyakorlott adta a másik comba az még durvább volt benyomta és az egész lábamba belenyilalt,gondolom ideg.
1ébként 4ve edzek de az első 2év után volt másfél szünet most megint 2 éve nyomom de szünet többet nem lesz csak ha lebénulok.a kajámat nemrég raktam "teljesen"rendbe napi 5gramm ch\tskg és 2fehérje,most a kúra alatt 3gramm fehérje.
a 4.hétnél tartok igazábol eddig nem nagyon dobott meg,4-5kg jött fel szálkás testalkat megmaradt(csíkos váll-tricepsz)
erőben se sok,de jött.
Azt,h miért kezdtem el???
Igazából kiváncsiság,konkrét versenyzési tervem nincsen de azért jövő tavasszal 1 athletic kategóriát lehet megcélzok,kiváncsi voltam a benne rejlő lehetőségekre és persze ha őszinte akarok lenni akkor 1kis + sikerélményre is vágytam.Tudom sokan azt mondják,h csak verenyzésre való,de ha megnézzük az átlagot 10használóbol kb 3versenyzik.Sokmindenkiben benne van a "kiváncsiság"Nem tudom,h mi lesz utána fogok-e még,úgy tekintek-e rá majd,h megérte...Az biztos,h az edzést nem szeretném abbahagyni és nem fog letörni ha nem fog úgy menni az edés,mert imádom.
kb ennyit akartam :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Június 17. - 12:58:25
Válasz #138
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudtam hova írni, illetve talán itt jó helyen lesz:

Kinek mi a véleménye a kúrák hosszáról? Én hallottam már többféle véleményt is, kíváncsi lennék a tietekre is. Én személy szerint a stackelésben hiszek, miszerint hatóanyag és hatásgyorsaság alapján egymásra épülő anyagokat vesznek be egy kúrába, tehát gyorsan és lassan ható cuccokat is, így a qra teljes idejét anabolikus állapotban lehet kiélvezni. Ennek fényében szerintem a 8-10 hétnél tovább tartó kúrák feleslegesek, bár a decáról azt mondják, jó lehet 16-20 héten keresztül is tolni, mert kevésbé aromatizál, illetve nehezebben telíti a receptorokat.

Másik érdekes kérdés a qra utáni hormonszint visszaállítás:
Egy 8-10 hetes kúrát követően is kell több hét mire az ember "egyenesbe" jön, de mi van olyankor amikor valaki hónapokon keresztül használ kémiát? Komolyan érdekelne, ha valakinek lenne ebben tapasztalata, illetve "hallott már olyanról aki így csinálta"  8-}

Válaszotokat előre is köszönöm  :-){

Ui: ha rossz helyre írtam, és van neki jobb hely a fórumon nyugodtan áthelyezhető az írásom  :-*  8-)

2008. Június 17. - 22:42:24
Válasz #139
Nem elérhető

Typer


Sziasztok!
 3 éve edzek és kb 2 hete elkezdtem szedni a dianabol szivecske alaku tabit. (191 cm 105 kg vagyok)
Viszont annyira nem értek hozzá és szeretnék tapasztaltabbtól tanácsot kérni, hogy mi legyen a levezető kura!

2008. Június 17. - 22:45:10
Válasz #140

B1ll4

Vendég

2008. Június 17. - 23:07:47
Válasz #141
Nem elérhető

Maszat


Srácok esetleg a 2kérdésemhez hozzáfűzne valaki valami okosat? :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Június 17. - 23:15:26
Válasz #142
Nem elérhető

Benji


15 nap clostybegit ,1 hétig 2 ,majd utána 1 , 3x 5000 I.U HCG , vehetsz vmi természetes tesztoszteron szint fokozót pl Hyperdrol x2 , ja meg szedhetsz clenbuterolt az úgyis olyan trendi.......  ja és h már drágább a leveztés mint maga a kúrád??? ne zavarjon.....

2008. Június 18. - 23:24:51
Válasz #143
Nem elérhető

tomi


Maszat, a kúrád nem rossz, de volna mit élesíteni rajta. Én mondjuk susi helyett enantátot toltam volna, mivel a susiban van t. propionate, ami 2-3 nap alatt ürül. Namost, ha 4 naponta nyomod, akkor a szervezeted nem egyenletesen kapja a test mennyiséget, hanem össze vissza és ezzel eléggé felkavarod a hormonháztartásod. Szvsz, a susit min. kétnaponta kell tolni és azoknak találták ki, akik nagyobb adagokra vágynak.
Nem muszály a winit a kúra végére tenni, de nem is lesz bajod tőle, mert még a susta által okozott androgén hatás fennmarad, a befejezésétől számított két hétig, szóval nem fogsz legyengülni és az immunrendszered sem megy tönkre.
Fáj a wini......... Függhet attól, hogy állatgyógyászatit, vagy emberit nyomsz..... De általában az okozza a fájdalmat, hogy buborékosan adod be és némi levegő is az izomszövetek közé jut. Ezt várakozással és pöckölgetéssel lehet kiküszöbölni, bár nekem se tökéletes.
A kúra levezetése jó, meg a kúra is, mondom én annyit csináltam volna másképp, hogy enantátot toltam volna a susi helyett.
Up the dose, lift the most!

2008. Június 18. - 23:27:24
Válasz #144
Nem elérhető

tomi


God, nekem múlt évben volt egy kúrám, ami kb fél évig tartott. Belátom hogy faszság volt. Szoptam vagy 3 hónapig mire minden visszaállt a normális kerékvágásba. És ebben hihetetlenül sokat segített az anabolic extreme PCT Advanced!!! Azóta úgy gondolom, hogy nem szabad 12 hétnél tovább tesztoszteront nyomni.
Up the dose, lift the most!

2008. Június 19. - 07:59:14
Válasz #145

Torony

Vendég
Maszat, a kúrád nem rossz, de volna mit élesíteni rajta. Én mondjuk susi helyett enantátot toltam volna, mivel a susiban van t. propionate, ami 2-3 nap alatt ürül. Namost, ha 4 naponta nyomod, akkor a szervezeted nem egyenletesen kapja a test mennyiséget, hanem össze vissza és ezzel eléggé felkavarod a hormonháztartásod. Szvsz, a susit min. kétnaponta kell tolni és azoknak találták ki, akik nagyobb adagokra vágynak.

ezzel nem feltétlenül értek egyet. A sustanonban 4féle észter van, különböző felszívódási időkkel.

2008. Június 19. - 08:20:53
Válasz #146
Nem elérhető

tomi


És ez miben ütközik azzal, amit én írtam?
Up the dose, lift the most!

2008. Június 19. - 08:28:35
Válasz #147

Torony

Vendég
mert úgy fogalmaztad meg, hogy abból az jön le, hogy a sustanon szar, mer gyors felszívódású.

("B" variáns: reggel van és az értelmező olvasás még nem megy)

2008. Június 19. - 08:46:48
Válasz #148
Nem elérhető

God Vazzeg


God, nekem múlt évben volt egy kúrám, ami kb fél évig tartott. Belátom hogy faszság volt. Szoptam vagy 3 hónapig mire minden visszaállt a normális kerékvágásba. És ebben hihetetlenül sokat segített az anabolic extreme PCT Advanced!!! Azóta úgy gondolom, hogy nem szabad 12 hétnél tovább tesztoszteront nyomni.

Én ezen csodálkoztam már tavaly is, de azt mondtad ez így jó  !+"%  ;D 8-12 hét szerintem is az optimális  0o0o0

2008. Június 19. - 08:56:13
Válasz #149
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
God, nekem múlt évben volt egy kúrám, ami kb fél évig tartott. Belátom hogy faszság volt. Szoptam vagy 3 hónapig mire minden visszaállt a normális kerékvágásba. És ebben hihetetlenül sokat segített az anabolic extreme PCT Advanced!!! Azóta úgy gondolom, hogy nem szabad 12 hétnél tovább tesztoszteront nyomni.
Fél éves kúra?Nem aprózod el a dolgokat :-O 8-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).