2024. Május 06. - 14:32:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498643 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2008. Június 19. - 18:14:42
Válasz #150
Nem elérhető

tomi


De nagyon keveset toltam. Mindenesetre tanultam a hibámból és többet nem csinálok ilyet. Torony, semmi para, csak azt hittem valamit máshogy tudunk.
Up the dose, lift the most!

2008. Június 19. - 18:23:35
Válasz #151
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, akkor a következő kérdésem, csak hogy érdemi info is legyen itt:

Mit gondoltok, a (mondjuk) 10 hetes qrát érdemes-e azonos mennyiségű cuccal végigcsinálni, esetleg fel- levezetést belerakni, vagy pedig érdemes-e progresszívan növelni hétről-hétre a mennyiséget, mondjuk a receptorok telítődése miatt.. Ki mire esküszik?  ::)  8-)

Én eddig a fel- és levezetős témát próbáltam, működött is, a "fokozatosan egyre emelt dózisú" témát nemrég hallottam, lehet nem vagyok egyedül ezekkel az infokkal  /:-)

Válaszotokat megint csak köszönettel veszem  :-){

2008. Június 19. - 19:04:49
Válasz #152
Nem elérhető

Duke


csáó! én nem igazán csinálok föl vagy levezetést kivéve a lassú anyagoknál pl. Deca, mert ott az első 3-4 hétben ugysem érzem semmi :D szerintem mindig (viszonylag) kis dózisokat kell használni és sok anyagot szükség szerint  ;)

2008. Június 19. - 19:07:54
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


csáó! én nem igazán csinálok föl vagy levezetést kivéve a lassú anyagoknál pl. Deca, mert ott az első 3-4 hétben ugysem érzem semmi :D szerintem mindig (viszonylag) kis dózisokat kell használni és sok anyagot szükség szerint  ;)

Direkt nem tértem ki a stackelésre, az lesz a kövi kérdés  :-/--  :-*
Kis dózis/több anyag témában egyetértünk  ;-oo-;

2008. Június 19. - 22:13:00
Válasz #154

Torony

Vendég
De nagyon keveset toltam. Mindenesetre tanultam a hibámból és többet nem csinálok ilyet. Torony, semmi para, csak azt hittem valamit máshogy tudunk.

egy másodpercig sem paráztam, csak így hajnalban a szövegértés szoftverem még nem bootolt rendesen  ;D

2008. Június 20. - 01:17:27
Válasz #155
Nem elérhető

Typer


Sziasztok!
Egy 250 szemes dianabol kura után kell esetleg valami levezetés???
Valaki mondjon már egy értelmes választ erre legyen szíves!
Köszönöm! ?:-/

2008. Június 20. - 01:17:27
Válasz #156
Nem elérhető

Maszat


A kúrámat már leírtam,s250-wini.Szombaton lesz 5hete,h nyomom.Létezik,h ennél a párosításnál "iszonyatosan" szálkásodok???
Még csak 4wini ment,eddig 5-6kg jött fel,erőben nem olyan sok de érzem viszont a mellem edzésnél sokkal durvábban keresztszálkás mint eddig,a hasamon eddig is kevés zsír volt de most még annyi se.Sok helyen olvastam,h a szuszta erős tömeg és erő növelő nálam ez annyira nem jött ki,az androgén anyagok zsírégetését viszont nagyon észrevettem.Mondjuk ha zsírvesztést is nézem 5-6kg nem rossz kicsit túl a felén.Igen olvastam 1 ember régebbi hozzászólását 1 másik oldalon és ő is azt írta,h minden 3.napon tolja a szusztát.A kezdetleges durva fokozott szexuális vágy(napi 4x ugrottam a csajomra ;D ) ,és a napi 3-4óra merevedés mostanra alábbhagyott,sőt elöbb azt mondtam neki,h ma nem biztos,h van kedvem...eleinte minden szarságra idegrohamot kaptam,sajnos nagyon gyenge idegzetű vagyok alapból,mostanra az is elmult,az első 2edzés végére szarul lettem,mértem 147es vérnyomást is(1ébként olyan 120alatti szokott lenni)de mostanra az is beált.Megszokta a szervezetem a + testoszteront?
A buborékra kényesen figyelek,az uccsó wini nem fájt beadáskor másnap viszont lábnap volt éreztem de leszartam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Június 20. - 12:59:08
Válasz #157
Nem elérhető

George


Nah kezdő vagy nem kezdő itt a tesztoszteron tartalmú kenőcs angol használati utasítása:

The recommended starting dose of Tostran is 3 g gel (60 mg of testosterone) applied once daily at approximately the same time each morning. Dose titration should be based on both serum testosterone levels and the existence of clinical signs and symptoms related to androgen deficiency. It should be taken into account that physiological testosterone levels decline with increasing age.

The daily dose should not exceed 4 g of gel (80 mg testosterone).

The dose can be applied to the abdomen (entire dose over an area of at least 10 by 30 cm), or to both inner thighs (one half of the dose over an area of at least 10 by 15 cm for each inner thigh). Daily rotation between the abdomen and inner thighs is recommended to minimise application site reactions.

The gel should be applied to clean, dry, intact skin. It should be rubbed in gently with one finger until dry, then the application site should be covered, preferably with loose clothing. Hands should then be washed with soap and water.

Each full depression of the canister piston delivers one half gram of gel (10 mg testosterone). To obtain a full first dose, it is necessary to prime the canister pump. To do so, with the canister in the upright position, slowly and fully depress the actuator twice. The first depression may result in no discharge of gel. Discard the gel from the two depressions. It is only necessary to prime the pump before the first dose.

De nem szeretnék olyan emberekkel találkozni az öltözőben nálunk, aki épp kenegeti a kukikát :-Đ

2008. Június 20. - 13:06:32
Válasz #158

B1ll4

Vendég
Hááát ha nem is szeretnél , de fogsz találkozni ilyennel ! :)

2008. Június 20. - 13:20:48
Válasz #159
Nem elérhető

FirstLady


Nah kezdő vagy nem kezdő itt a tesztoszteron tartalmú kenőcs angol használati utasítása:

The recommended starting dose of Tostran is 3 g gel (60 mg of testosterone) applied once daily at approximately the same time each morning. Dose titration should be based on both serum testosterone levels and the existence of clinical signs and symptoms related to androgen deficiency. It should be taken into account that physiological testosterone levels decline with increasing age.

The daily dose should not exceed 4 g of gel (80 mg testosterone).

The dose can be applied to the abdomen (entire dose over an area of at least 10 by 30 cm), or to both inner thighs (one half of the dose over an area of at least 10 by 15 cm for each inner thigh). Daily rotation between the abdomen and inner thighs is recommended to minimise application site reactions.

The gel should be applied to clean, dry, intact skin. It should be rubbed in gently with one finger until dry, then the application site should be covered, preferably with loose clothing. Hands should then be washed with soap and water.

Each full depression of the canister piston delivers one half gram of gel (10 mg testosterone). To obtain a full first dose, it is necessary to prime the canister pump. To do so, with the canister in the upright position, slowly and fully depress the actuator twice. The first depression may result in no discharge of gel. Discard the gel from the two depressions. It is only necessary to prime the pump before the first dose.

De nem szeretnék olyan emberekkel találkozni az öltözőben nálunk, aki épp kenegeti a kukikát :-Đ
És talpkenegetőssel?  ::) @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 20. - 13:21:25
Válasz #160

Torony

Vendég
ha találkozol olyannal, sose fordíts hátat neki  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Június 20. - 13:24:39
Válasz #161
Nem elérhető

FirstLady


Nah kezdő vagy nem kezdő itt a tesztoszteron tartalmú kenőcs angol használati utasítása:

The recommended starting dose of Tostran is 3 g gel (60 mg of testosterone) applied once daily at approximately the same time each morning. Dose titration should be based on both serum testosterone levels and the existence of clinical signs and symptoms related to androgen deficiency. It should be taken into account that physiological testosterone levels decline with increasing age.

The daily dose should not exceed 4 g of gel (80 mg testosterone).

The dose can be applied to the abdomen (entire dose over an area of at least 10 by 30 cm), or to both inner thighs (one half of the dose over an area of at least 10 by 15 cm for each inner thigh). Daily rotation between the abdomen and inner thighs is recommended to minimise application site reactions.

The gel should be applied to clean, dry, intact skin. It should be rubbed in gently with one finger until dry, then the application site should be covered, preferably with loose clothing. Hands should then be washed with soap and water.

Each full depression of the canister piston delivers one half gram of gel (10 mg testosterone). To obtain a full first dose, it is necessary to prime the canister pump. To do so, with the canister in the upright position, slowly and fully depress the actuator twice. The first depression may result in no discharge of gel. Discard the gel from the two depressions. It is only necessary to prime the pump before the first dose.

De nem szeretnék olyan emberekkel találkozni az öltözőben nálunk, aki épp kenegeti a kukikát :-Đ
Egy kis mellékhatás ugyanerről:
Forduljon orvosához, ha
- gyakori vagy tartós merevedése van  ;D ;D ;D ;D ;D ;D (ezalapján mehetnének páran :P ),
- ingerlékeny, ideges vagy testsúlygyarapodást észlel,
- hányingere van, hányt, változásokat vesz észre a bőre színében, vagy a bokaízülete bedagad,
- bármilyen bőrreakciót észlel az alkalmazás helyén, például égető vagy bizsergő érzést, szárazságot, kiütést, bőrpírt vagy viszketést,
- bármilyen változást vesz észre légzésében, beleértve alvás közben is.
Ezek a tünetek azt jelezhetik, hogy a dózis túl nagy, és orvosának módosítania kell azt.
Keresse fel orvosát, ha bármilyen bőrreakciót észlel az alkalmazás helyén, például égető vagy bizsergő érzést, szárazságot, kiütést, bőrpírt vagy viszketést. Ha a reakció súlyos, a kezelést orvosának felül kell vizsgálnia, és ha szükséges, le kell állítania.
Ha Ön sportol, ne feledje, hogy a krém tesztoszteront tartalmaz, ami a doppingteszteken pozitív eredményt hozhat.
A krém nem használható férfisterilitás vagy szexuális impotencia kezelésére.
Lehetséges elférfiasító hatásai miatt nők nem használhatják (például az arc- vagy a testszőrzet növekedése, a hang mélyülése vagy a menstruációs ciklus változásai).

Valamint:
A krémet 18 évnél fiatalabb férfiak esetében nem vizsgálták!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 20. - 14:44:10
Válasz #162
Nem elérhető

Suncity


erről eszembe jut 1cikk a főoldalról:
"hogyan utáltasd meg magad a termembe" ez volt a címe abban volt ha jol emléxem .... , hogy akkor tuti megutálnak, ha az öltözőben végzed a nemitájék szőrtelenítését
de ha lekenem magam ezzel előtte akkor.... @-o
 @:-)

2008. Június 22. - 19:56:26
Válasz #163
Nem elérhető

Shackalor


Üdv! Szeretnék segítséget kérni tőletek, mivel jóval tapasztaltabbak vagytok, mint én. 93 kg vagyok most, kb így nézek ki: http://images.iwiw.net/0301/user/00/91/73/94/9/user_9173949_1213909922815_box

Nagyon nem koxoltam idáig, mindössze 250 szem naposim volt 15 hónapja, az is lement mind utána. Most megpróbálkozok egy lightos sustanon250-el, heti 1, majd 4. héttől 8. hétig heti 2, közben napi 3 vagy 4 szem spiropent, utána pedig Hcg. Ez így szerintetek jó-e?

Szeretnék kockás hasat, mert sajnos az még sose volt, meg szeretnék leszálkásodni nyárra, de szeretnék izmot is építeni. Arra gondoltam, hogy ezt egy napi 300g CH-val és 270g proteinnel meg i studom valósítani. 200-on nagyon fogyok, ezért is próbálommeg most a 300g Ch-t. Ezt heti 5 kardióedzéssel megtoldva, 30-35 perc erőltetett gyaloglás hegyimenetben. Kiegészítők még ...... 100%Whey proetin, G-bomb, Animal Pack, meg egy kis kreatin is van még, de azt lehet elhagyom.

A fehérje és szénhidrát 0.1es joghurtból, banánból, zabpehelyből, 2szer őrölt kenyérből, natúrcsirkéből és rizsből, tojásokból jön össze, na és persze protein turmixokból.

A fentiekre szeretnék érdemleges kritikákat olvasni, mit változtatnátok, miben javasolnátok mást? Előre is köszönöm

2008. Június 24. - 18:41:29
Válasz #164
Nem elérhető

Maszat


szerintem szálkásodni,és kockás hasat elérni simán tudnál koksz nélkül is :)
én nem adok kritikát mert én is most csinálom az első kúrámat ami szintén sustanon meg mellé winstrol,eddig sokan mondták,h bizopny nem lett volna szabad 1böl testoval kezdenem,de akkor kérdem én mivel???napossal vagy winivel magába...azt úgy nem akartam és kikötésem volt,h nem akarok vizesedni :P
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26