2024. Május 06. - 17:10:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498691 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2008. Június 24. - 18:45:30
Válasz #165
Nem elérhető

God Vazzeg


szerintem szálkásodni,és kockás hasat elérni simán tudnál koksz nélkül is :)
én nem adok kritikát mert én is most csinálom az első kúrámat ami szintén sustanon meg mellé winstrol,eddig sokan mondták,h bizopny nem lett volna szabad 1böl testoval kezdenem,de akkor kérdem én mivel???napossal vagy winivel magába...azt úgy nem akartam és kikötésem volt,h nem akarok vizesedni :P


Nemtom mennyire nem fogsz vizesedni a susta mellett, majd írd meg a tapasztalataidat  :-/-(-:  ;)

2008. Június 24. - 19:19:38
Válasz #166
Nem elérhető

Milo


Én most fejeztem be 1.kúrámat.10mg-os szemes winstrolt szedtem 4szemnél 1*se vettem be többet. 5hétig tartott a kúra mert a végén szorulásom volt(2napig nem szedtem emiatt) ,meggyógyultam ,újra el kezdtem szedni aztán a bal vesém elkezdett szúrni.Aztán abbahagytam ,másnap már megint jól voltam.valószínüleg több zöldséget kellet volna enni kúra alatt pl.brokkolit akkor lehet hogy nem lett volna bajom. ja, és az eredmény:+3kg, kar+1,5cm erőbe:fekvenyomás+10kg gugolás:+15kg tudom hogy nem olyan nagy eredmény de csak 5hétig tartott a kúra sajnos
Riceman

2008. Június 24. - 19:21:46
Válasz #167
Nem elérhető

God Vazzeg


Én most fejeztem be 1.kúrámat.10mg-os szemes winstrolt szedtem 4szemnél 1*se vettem be többet. 5hétig tartott a kúra mert a végén szorulásom volt(2napig nem szedtem emiatt) ,meggyógyultam ,újra el kezdtem szedni aztán a bal vesém elkezdett szúrni.Aztán abbahagytam ,másnap már megint jól voltam.valószínüleg több zöldséget kellet volna enni kúra alatt pl.brokkolit akkor lehet hogy nem lett volna bajom. ja, és az eredmény:+3kg, kar+1,5cm erőbe:fekvenyomás+10kg gugolás:+15kg tudom hogy nem olyan nagy eredmény de csak 5hétig tartott a kúra sajnos

Szemes winitől ez gyönyörű szerintem, szorulás téma étrendtől lehetett  :-/] Gratulálok  :-)!

2008. Június 24. - 22:01:17
Válasz #168
Nem elérhető

The Rock




újra el kezdtem szedni aztán a bal vesém elkezdett szúrni.



1. Nehogy vesekő legyen belőle  ::)
2. a 10 mg-s, az inkább metilteszto mint stanazol!!!
3. Nem csoda, hogy így fejlődtél tőle!
4. libidóra figyelj, mert kb. a semmivel lesz egyenlő, egy ilyen kúra után!

További sok sikert  ˝=/
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Június 24. - 22:05:29
Válasz #169
Nem elérhető

God Vazzeg




újra el kezdtem szedni aztán a bal vesém elkezdett szúrni.



1. Nehogy vesekő legyen belőle  ::)
2. a 10 mg-s, az inkább metilteszto mint stanazol!!!
3. Nem csoda, hogy így fejlődtél tőle!
4. libidóra figyelj, mert kb. a semmivel lesz egyenlő, egy ilyen kúra után!

További sok sikert  ˝=/

2. ponttal egyetértek, főleg ha bejön a 4. pont  :D

2008. Június 24. - 22:47:56
Válasz #170
Nem elérhető

Duke


a hosszú kúrákhoz irnám véleménynek ,még valaki kérdezte a multkor. ismerek olyat aki 18 éve 1 napot nem hagyott ki szuri nélkül! egyet sem! ő ugy csinálja ,hogy 1-2 évig berak valami alap szteroidot ,ami injekciós, pl Deca Durabolin vagy ilyesmi, és mellé vállaszt egy injekciósat meg egy tabletásat, a tabisat 1-2 havonta váltogatja, az injekciósat 2-3 ,attol függ milyen, az adagokat is elmondom, a neki jelenlegi aktuális adagját mielőtt megkérdezné valaki   ;D   most minden 2. nap egy 100mg os pakisztáni Deka, mellé minden második napon 1 Sustanon 250, mellé minden 2. napon egy 50mg os winstrol injekció(hoppá ez már a 3. szuri bocs, de ijen csak nyár előtt van neki is :D ) és még mellé oxandrolon fogalmam sincs milyen dózisba  8-)  8 hetente 3*5000nemzetközi egység HCG ,napi 1 proviron, meg ha nyom valami tesztoszteront akkor zitazonium is napi 20 mg , ilyen is van... ráadásul 36 éves és mindene full rendben van  @-o  =/+'  Łł= persze nem ez a követendő ettől fügetlenül sem sztem, csak mondom, hogy tul lehet élni  :-)->  ;D

2008. Június 24. - 22:47:56
Válasz #171
Nem elérhető

Maszat




Nemtom mennyire nem fogsz vizesedni a susta mellett, majd írd meg a tapasztalataidat  :-/-(-:  ;)
[/quote]

Még van 2 ampulla s250,az 1iket szerdán szúrom és az uccsót lehet csak 1 hétre rá,a wini m1 még rá 2hétig,minden másnap 50mg,tehát szusztának szinte már vége van(mondjuk azért nem mert a decaonat 3hétig aktív...)
igazábol hülye voltam mert "lightos"kúrát terveztem,4naponta 1et,de rájöttem,h faszság volt,mert vagy csinálom normálisan 8hétig,mondjuk 3naponta vagy nem csinálok semmit.mindenesetre első kúrának 12ampulla volt+18wini (hozzá 80provi,3hcg,20clomid,80spiro)
eddig olyan 6kiló jött fel,erőben igazán 1hete kezdett megdobni nem nagyon nyomkodtam csúcsokat mert nagyon izületes vagyok,de fekvenyomásnál+15kg pl. (csúcsnyomás,ma próbáltam)
érdekesség,h nagyon sokat szálkásodtam,a mellemre melegen ha ráfeszítek teljesen kijönnek a rostok.
szóval kellett volna 8hétig tolni,de a hajam az így is kibaszottul hullik,az első héten magas volt vérnyomás,állandoan állt a cerka és volt 1-2 dühkitörés is(hozzáteszem az azért mert voltak napok amikor óránként jöttek a problémák,csajommal melóval stb kész voltam:( )
a provi nemrég m1 talán másfél hete,direkt nem kezdtem az elején,mert olvastam,h az androgén anyagok jobban hatnak magas ösztrogén szint mellett.
Szóval kb ennyi,nagyon kiváncsi vagyok,h mi marad meg mi lesz még a hátralevő időben amíg teljesen le nem vezetem,víz
témára visszatérve igazábol nem vizesedtem,és ez volt a cél.
holnap viszont mek patikába valami szuperhajnövesztőcsúcsoltássamponért amit még ki se találtak mert kopaszon olyan leszek mint a farkam :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Június 25. - 22:41:54
Válasz #172
Nem elérhető

Boiler




Nemtom mennyire nem fogsz vizesedni a susta mellett, majd írd meg a tapasztalataidat  :-/-(-:  ;)

Még van 2 ampulla s250,az 1iket szerdán szúrom és az uccsót lehet csak 1 hétre rá,a wini m1 még rá 2hétig,minden másnap 50mg,tehát szusztának szinte már vége van(mondjuk azért nem mert a decaonat 3hétig aktív...)
igazábol hülye voltam mert "lightos"kúrát terveztem,4naponta 1et,de rájöttem,h faszság volt,mert vagy csinálom normálisan 8hétig,mondjuk 3naponta vagy nem csinálok semmit.mindenesetre első kúrának 12ampulla volt+18wini (hozzá 80provi,3hcg,20clomid,80spiro)
eddig olyan 6kiló jött fel,erőben igazán 1hete kezdett megdobni nem nagyon nyomkodtam csúcsokat mert nagyon izületes vagyok,de fekvenyomásnál+15kg pl. (csúcsnyomás,ma próbáltam)
érdekesség,h nagyon sokat szálkásodtam,a mellemre melegen ha ráfeszítek teljesen kijönnek a rostok.
szóval kellett volna 8hétig tolni,de a hajam az így is kibaszottul hullik,az első héten magas volt vérnyomás,állandoan állt a cerka és volt 1-2 dühkitörés is(hozzáteszem az azért mert voltak napok amikor óránként jöttek a problémák,csajommal melóval stb kész voltam:( )
a provi nemrég m1 talán másfél hete,direkt nem kezdtem az elején,mert olvastam,h az androgén anyagok jobban hatnak magas ösztrogén szint mellett.
Szóval kb ennyi,nagyon kiváncsi vagyok,h mi marad meg mi lesz még a hátralevő időben amíg teljesen le nem vezetem,víz
témára visszatérve igazábol nem vizesedtem,és ez volt a cél.
holnap viszont mek patikába valami szuperhajnövesztőcsúcsoltássamponért amit még ki se találtak mert kopaszon olyan leszek mint a farkam :(
[/quote]

Kemény???   :P ;D  ))=/

2008. Június 25. - 23:34:09
Válasz #173
Nem elérhető

Arelius


a hosszú kúrákhoz irnám véleménynek ,még valaki kérdezte a multkor. ismerek olyat aki 18 éve 1 napot nem hagyott ki szuri nélkül! egyet sem! ő ugy csinálja ,hogy 1-2 évig berak valami alap szteroidot ,ami injekciós, pl Deca Durabolin vagy ilyesmi, és mellé vállaszt egy injekciósat meg egy tabletásat, a tabisat 1-2 havonta váltogatja, az injekciósat 2-3 ,attol függ milyen, az adagokat is elmondom, a neki jelenlegi aktuális adagját mielőtt megkérdezné valaki   ;D   most minden 2. nap egy 100mg os pakisztáni Deka, mellé minden második napon 1 Sustanon 250, mellé minden 2. napon egy 50mg os winstrol injekció(hoppá ez már a 3. szuri bocs, de ijen csak nyár előtt van neki is :D ) és még mellé oxandrolon fogalmam sincs milyen dózisba  8-)  8 hetente 3*5000nemzetközi egység HCG ,napi 1 proviron, meg ha nyom valami tesztoszteront akkor zitazonium is napi 20 mg , ilyen is van... ráadásul 36 éves és mindene full rendben van  @-o  =/+'  Łł= persze nem ez a követendő ettől fügetlenül sem sztem, csak mondom, hogy tul lehet élni  :-)->  ;D

minden full rendbe van...gondolom latad a verkepet meg kivizsgalasi utani zarojelenteststb azer tudod ilyen biztosan..

sokmindent tul lehet elni.. de nem vagyunk egyformak es meg ezen felul szerencse tenyezojet se lehet figyelmen kivul hagyni.
ha nem kovetendo pelda akkor le se kellett volna irni :-/-(-:
K.G.B.

2008. Június 26. - 09:40:31
Válasz #174
Nem elérhető

Milo


Nem tudom. lehet hogy tényleg methilteszto volt a kapszulában. De már majdnem két hete abbahagytam és fejlődök tovább
,nem estem vissza semmit. Kúra alatt rengeteg folyadékot ittam 5-6l min.. A vesekőtől tartok mer 8éve volt nekem 1 a jobb vesémbe(akkor még nem edzettem).
Riceman

2008. Június 26. - 09:45:37
Válasz #175
Nem elérhető

Jordan


......18 éve 1 napot nem hagyott ki szuri nélkül! egyet sem........

Bakker!  :o
És hova adja?  ????...
Nincs már a testén mindenhol a bőr betonná keményedve???  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 26. - 10:34:30
Válasz #176
Nem elérhető

pókerarc


Én is ismertem hasonlót.Nála a heti ezer tesztó és a napi 8 szem naposim ment évekig folyamatosan.Na meg ezek mellé a többi...
Olyat is csinált,hogy nyáron poénból vízhajtózott minden strandolás előtt,hogy még szárazabb legyen !+"%
Na de  :-!!!

2008. Június 26. - 10:42:50
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is ismertem hasonlót.Nála a heti ezer tesztó és a napi 8 szem naposim ment évekig folyamatosan.Na meg ezek mellé a többi...
Olyat is csinált,hogy nyáron poénból vízhajtózott minden strandolás előtt,hogy még szárazabb legyen !+"%
Na de  :-!!!

Legalább normálisan nézett ki? Úgyértem: megérte neki?  ????...

2008. Június 26. - 11:08:27
Válasz #178
Nem elérhető

pókerarc


Én is ismertem hasonlót.Nála a heti ezer tesztó és a napi 8 szem naposim ment évekig folyamatosan.Na meg ezek mellé a többi...
Olyat is csinált,hogy nyáron poénból vízhajtózott minden strandolás előtt,hogy még szárazabb legyen !+"%
Na de  :-!!!

Legalább normálisan nézett ki? Úgyértem: megérte neki?  ????...

Nos,feltűnő jelenség volt...mondhatjuk h jól nézett ki.A genetikája,formái voltak szarok,de nagy volt és nagyon száraz.(versenyzett is de pszt ;D ;))
Viszont ha jól tudom a játék vége az lett h vagy 240 vagy 270es vérnyomással kórházba került.Bár annak is lehet,hogy örült mert furosemiddel telenyomták hirtelen,hogy lejjebb menjen a vérnyomás !+"% ;D Na de viccet félre,a szintjéhez képest egy nagyon buta eszetlen ember volt.

2008. Június 26. - 11:17:56
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is ismertem hasonlót.Nála a heti ezer tesztó és a napi 8 szem naposim ment évekig folyamatosan.Na meg ezek mellé a többi...
Olyat is csinált,hogy nyáron poénból vízhajtózott minden strandolás előtt,hogy még szárazabb legyen !+"%
Na de  :-!!!

Legalább normálisan nézett ki? Úgyértem: megérte neki?  ????...

Nos,feltűnő jelenség volt...mondhatjuk h jól nézett ki.A genetikája,formái voltak szarok,de nagy volt és nagyon száraz.(versenyzett is de pszt ;D ;))
Viszont ha jól tudom a játék vége az lett h vagy 240 vagy 270es vérnyomással kórházba került.Bár annak is lehet,hogy örült mert furosemiddel telenyomták hirtelen,hogy lejjebb menjen a vérnyomás !+"% ;D Na de viccet félre,a szintjéhez képest egy nagyon buta eszetlen ember volt.

Én is ismerek egy hasonló tagot, évekig anyagozott, aztán hirtelen kórházba került magas vérnyomással (katona se lehetett ez miatt!) meg véres vizelettel. Azóta talán nem használ már semmit, de pl kisebb mint én  :-\