2024. Május 06. - 13:53:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498631 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2008. Június 26. - 18:29:20
Válasz #180
Nem elérhető

sasa


Én is ismertem egy srácot, aki pihenés nélkül tolta évekig. Mindig első akart lenni. És ráadásul még tolta mellé a viagrát is ezerrel. Ott is első akart lenni.
Egy nap asztán minden előzmény nélkül öngyilkos lett.

2008. Június 26. - 18:37:17
Válasz #181
Nem elérhető

FirstLady


Én is ismertem egy srácot, aki pihenés nélkül tolta évekig. Mindig első akart lenni. És ráadásul még tolta mellé a viagrát is ezerrel. Ott is első akart lenni.
Egy nap asztán minden előzmény nélkül öngyilkos lett.
ugh... :-O
Akkor elég komoly komplexusai lehettek...  :(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 26. - 19:52:04
Válasz #182
Nem elérhető

Boiler


Én is ismertem egy srácot, aki pihenés nélkül tolta évekig. Mindig első akart lenni. És ráadásul még tolta mellé a viagrát is ezerrel. Ott is első akart lenni.
Egy nap asztán minden előzmény nélkül öngyilkos lett.

Nekem is van egy ismerősöm aki 5 évig pihenés nélkül kokszolt. Aztán úgy érezte pihennie kell és 3 hónapig nem szúrt semmit csak elivott 1,5 milliót.  :-\ :-\
Aztán megint kezdte és lassan megint 1 éve lesz, hogy pihi nélkül megy a cucc. Jah csak halkan megsúgom, hogy egy héten 2x szúr......Egy alkalom egyszerre 10ml / 2ml-sével szétszórva:mell,bicepsz,tricepsz,segg,vádli,comb....Mellé még megeszik napi 15 danabolt.... A HCG-t ismeri tudja mi az, de ő még soha sem használta... Nem régen kellett valami meló miatt vérvételre mennie...hát a vérképe jó volt semmit nem mutattott ki!?   ????... ????... ????... ????...
Szóval véleményem szerint nagy részt, hogy lesz-e valami bajod tőle a genetikai adottságaidtól függ nagyrészt. Ez persze csak akkor fog kiderülni, ha már csinálod. De megéri-e ezt kockáztatni??   ????... ????...
Normális ember eszével nem.....Beteg hülyegyerekével:igen bárki bármit mondúgy is megcsinálom hheee? lásd.: OLI....
Meghát van a versenyzős része, nekik meg ez az életük...Megvagyunk mi akik szeretnél sok határt leküzdeni, és minnél több eredményt elérni(magunknak), de az igazi versenyzés nem adathatik meg az életvitelünk miatt, amin sajnos nem nagyon tudunk változtatni.   =/+'

2008. Július 03. - 21:36:16
Válasz #183
Nem elérhető

Maszat


Igazából lehet nem ide való,meg lehet senkit nem érdekel de ki kell öntenem a szivem.
12nap múlva kezdem az első kúrám levezetését.a terembe 2 ember tudta,h "koxolok" 1 akitöl vettem meg neki 1 haverja.
Sokan észrevették,h növök de mivel tudják,h fanatikusan álok a testépítéshez ennek tudták be,meg nem jött fel valami iszonyat tömeg,7kg.Erre ma m1ek be és néznek rám és nevetnek meg célozgatnak.aztán hallom valaki énekeli,h winstrol-szuszta az kell az izomba...na ennyi valaki nem tudta tartani a pofáját.igazából nem szégyenlem,dehogy nincs is mit de nem hangoztattam.sőt megkértem a 2srácot,h kuss.na tessék meg vagyok bélyegezve.olyan senkiháziak jönnek oda hozzám akik 1 hónapban edzenek 5napot akkor is 2órát pofáznak,h most már tudom mitől nősz.
igazi seggfejek akik a számítógépes játékokról pofáznak edzés alatt és azon nevetnek,h 1éve csirkét eszek rizzsel.
2emberröl tudtam,h venni akarnak valamit,nekem unszimpatikusak nem is törődtem vele de állandoan hangoztatják.erre odajönnek,h én is azt akarom nyomni amit te szerinted mennyit kell?pfff
ilyet...csak néztem rá és nem hittem el.én lettem a terem koxosa...:(
legszivesebben a pofájukba vágtam volna,h hogy nézel ki te szar!pofázol edzésen hangoztatod,h ma nem ettél szinte semmit ha nincs kedved edzeni akkor csak pofázol te soha nem fogsz nőni.azt hiszik,h valami varázsszert vettem amit megembe nyomkodok és puff.
azt senki nem nézi,h heti55óra FIZIKAI munka mellett napi 1órát azzal töltök,h elkészítem pontosan a másnapi kajámat,grammra kiszámolok mindent és heti 4x edzek 1 órát kőkeményen úgy,h lábazás után 4x állok meg hazafele mert annyira kinyírtam,h nem hagyok ki edzésnapot,h havi szinten a fizetésem 1harmadát errre költöm és eköré alakítottam az életemet.meg vagyok bélyegezve aki csak ettöl nőtt meg.
szerintem be se fizetem a bérletemet,termet váltok.szar mert imádtam ezt,hangulatos kis terem kevés emberrel.nem tudnám halgatni a célozgatásokat meg ha valaki megjegyzi,h nem néz ki rosszul a srác akkor mondják neki,á ő KOXOL úgy könnyű.
nem tudom Ti voltatok már ilyen helyzetbe???
kurvára szar érzés!kis vidéki terem mindenki ismer mindenkit.
 :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 06. - 12:12:46
Válasz #184
Nem elérhető

Maszat


közben lenyugodott a helyzet.szarok ble,h mit mondanak.majd ha ők is beállítják hajnal 3ra az ébresztőt,h legurítsák az ágy mellé bekészített turmixot akkor ugathatnak. >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 06. - 12:21:27
Válasz #185
Nem elérhető

pókerarc


Igazából lehet nem ide való,meg lehet senkit nem érdekel de ki kell öntenem a szivem.
12nap múlva kezdem az első kúrám levezetését.a terembe 2 ember tudta,h "koxolok" 1 akitöl vettem meg neki 1 haverja.
Sokan észrevették,h növök de mivel tudják,h fanatikusan álok a testépítéshez ennek tudták be,meg nem jött fel valami iszonyat tömeg,7kg.Erre ma m1ek be és néznek rám és nevetnek meg célozgatnak.aztán hallom valaki énekeli,h winstrol-szuszta az kell az izomba...na ennyi valaki nem tudta tartani a pofáját.igazából nem szégyenlem,dehogy nincs is mit de nem hangoztattam.sőt megkértem a 2srácot,h kuss.na tessék meg vagyok bélyegezve.olyan senkiháziak jönnek oda hozzám akik 1 hónapban edzenek 5napot akkor is 2órát pofáznak,h most már tudom mitől nősz.
igazi seggfejek akik a számítógépes játékokról pofáznak edzés alatt és azon nevetnek,h 1éve csirkét eszek rizzsel.
2emberröl tudtam,h venni akarnak valamit,nekem unszimpatikusak nem is törődtem vele de állandoan hangoztatják.erre odajönnek,h én is azt akarom nyomni amit te szerinted mennyit kell?pfff
ilyet...csak néztem rá és nem hittem el.én lettem a terem koxosa...:(
legszivesebben a pofájukba vágtam volna,h hogy nézel ki te szar!pofázol edzésen hangoztatod,h ma nem ettél szinte semmit ha nincs kedved edzeni akkor csak pofázol te soha nem fogsz nőni.azt hiszik,h valami varázsszert vettem amit megembe nyomkodok és puff.
azt senki nem nézi,h heti55óra FIZIKAI munka mellett napi 1órát azzal töltök,h elkészítem pontosan a másnapi kajámat,grammra kiszámolok mindent és heti 4x edzek 1 órát kőkeményen úgy,h lábazás után 4x állok meg hazafele mert annyira kinyírtam,h nem hagyok ki edzésnapot,h havi szinten a fizetésem 1harmadát errre költöm és eköré alakítottam az életemet.meg vagyok bélyegezve aki csak ettöl nőtt meg.
szerintem be se fizetem a bérletemet,termet váltok.szar mert imádtam ezt,hangulatos kis terem kevés emberrel.nem tudnám halgatni a célozgatásokat meg ha valaki megjegyzi,h nem néz ki rosszul a srác akkor mondják neki,á ő KOXOL úgy könnyű.
nem tudom Ti voltatok már ilyen helyzetbe???
kurvára szar érzés!kis vidéki terem mindenki ismer mindenkit.
 :-\

Ezt miért nem vágod a pofájukba úgy,ahogy itt leírtad?

2008. Július 06. - 12:21:41
Válasz #186
Nem elérhető

L


közben lenyugodott a helyzet.szarok ble,h mit mondanak.majd ha ők is beállítják hajnal 3ra az ébresztőt,h legurítsák az ágy mellé bekészített turmixot akkor ugathatnak. >:D

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de ad1: sztem is szarj rá, ad2: ha kokszot felvállalod, akkor vállad fel ezeket a szurkálódásokat is. Az ilyen emberekkel úgysem találkozol hosszútávon a teremben, mert ők csak a strandszezonra "gyúrnak". ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 06. - 12:34:12
Válasz #187
Nem elérhető

FirstLady


közben lenyugodott a helyzet.szarok ble,h mit mondanak.majd ha ők is beállítják hajnal 3ra az ébresztőt,h legurítsák az ágy mellé bekészített turmixot akkor ugathatnak. >:D

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de ad1: sztem is szarj rá, ad2: ha kokszot felvállalod, akkor vállad fel ezeket a szurkálódásokat is. Az ilyen emberekkel úgysem találkozol hosszútávon a teremben, mert ők csak a strandszezonra "gyúrnak". ;-oo-;
Igaza van L-nek, sz*rd le, de ha annyira zavar, és megkérdezi a göykér, hogy azt akarja tolni, amit te mennyi kell neki, lassan nézz végig rajta, és megfontoltan mondd azt, hogy hááát, ahogy így elnézem, az életben nem lesz annyi koksz, hogy egy kilót is dobjon rajtad bármi...  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 06. - 14:26:14
Válasz #188
Nem elérhető

Cressler


 ˝=/ ˝=/ !+"% komoly téma
hogy is mondják: "aki kurvának áll...."
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 06. - 18:46:55
Válasz #189
Nem elérhető

Maszat


˝=/ ˝=/ !+"% komoly téma
hogy is mondják: "aki kurvának áll...."

azért kiváncsi lennék ha Te is 1 kis vidéki terembe járnál ahova már évek óta köt a szived mit szólnál ha mindenkinek a szemébe meg lennél bélyegezve és csak úgy hirtelen le lenne nézve a több évnyi kőkemény szenvedésed.Meg odamenne a sok faszparaszt a hülyeségeikkel...
De mondom már nem érdekel,túltettem magam rajta,csak akkor hirtelen le voltam súlytva és beírtam ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 06. - 18:54:44
Válasz #190
Nem elérhető

Cressler


˝=/ ˝=/ !+"% komoly téma
hogy is mondják: "aki kurvának áll...."

azért kiváncsi lennék ha Te is 1 kis vidéki terembe járnál ahova már évek óta köt a szived mit szólnál ha mindenkinek a szemébe meg lennél bélyegezve és csak úgy hirtelen le lenne nézve a több évnyi kőkemény szenvedésed.Meg odamenne a sok faszparaszt a hülyeségeikkel...
De mondom már nem érdekel,túltettem magam rajta,csak akkor hirtelen le voltam súlytva és beírtam ;)
cimbora évek óta egy vidéki terembe járok ... nem kell bemutani
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 06. - 18:56:40
Válasz #191
Nem elérhető

Larson


˝=/ ˝=/ !+"% komoly téma
hogy is mondják: "aki kurvának áll...."

azért kiváncsi lennék ha Te is 1 kis vidéki terembe járnál ahova már évek óta köt a szived mit szólnál ha mindenkinek a szemébe meg lennél bélyegezve és csak úgy hirtelen le lenne nézve a több évnyi kőkemény szenvedésed.Meg odamenne a sok faszparaszt a hülyeségeikkel...
De mondom már nem érdekel,túltettem magam rajta,csak akkor hirtelen le voltam súlytva és beírtam ;)

Ha nem bennfentesek akkor nem tökmindegy mit hisznek?
Ha meg igen, tudják mekkora munka van benne, a doppingtól függetlenül.
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Július 06. - 19:01:28
Válasz #192
Nem elérhető

Cressler


˝=/ ˝=/ !+"% komoly téma
hogy is mondják: "aki kurvának áll...."

azért kiváncsi lennék ha Te is 1 kis vidéki terembe járnál ahova már évek óta köt a szived mit szólnál ha mindenkinek a szemébe meg lennél bélyegezve és csak úgy hirtelen le lenne nézve a több évnyi kőkemény szenvedésed.Meg odamenne a sok faszparaszt a hülyeségeikkel...
De mondom már nem érdekel,túltettem magam rajta,csak akkor hirtelen le voltam súlytva és beírtam ;)

Ha nem bennfentesek akkor nem tökmindegy mit hisznek?
Ha meg igen, tudják mekkora munka van benne, a doppingtól függetlenül.
szerintem az egész ott kezdődik, hogy eldöntöd kinek akarsz megfeleni...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 06. - 19:57:44
Válasz #193
Nem elérhető

Maszat


Igazatok van,zárjuk is le ezt a témát.Lehet be se kellett volna írnom,csak tényleg akkor kurvára szar volt.
Megyek főzök inkább 1 jó mustáros hagymás csirkét :D (tömegelés van) <:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 06. - 21:30:41
Válasz #194
Nem elérhető

God Vazzeg


Igazatok van,zárjuk is le ezt a témát.Lehet be se kellett volna írnom,csak tényleg akkor kurvára szar volt.
Megyek főzök inkább 1 jó mustáros hagymás csirkét :D (tömegelés van) <:-)

Na erről van szó, ez a jó hozzáállás  @:-)
(Én is vidéki kis teremben edzek, és leszarom ki mit gondol, mellesleg  8-)  :-} )