2024. Május 06. - 14:09:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498635 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2007. Október 21. - 09:30:44
Válasz #60
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek!
Mindenkinek köszi a segítséget,tényleg nem bántam meg h rátok hallgattam.Azóta h utoljára írtam itt a fórumon nőttem 3 kg.-ot és mostmár 86 kg vagyok.Most h rendesen eszem szénhidrátot sokkal többe erőm van az edzéshez is és mindenben tudtam emelni a súlyokon.Egy kérdésem lenne.Észrevettem viszont h elkezdett lefedett lenni a hasam meg oldalt a derekam is vastagszik, persze tudom h ez benne van a tömegelésbe zsír nélkül nem lehet nőni,csak arra volnék kíváncsi h este a 6. kajálásomra is általában rizset eszem csirkemellel vagy tésztát ilyesmit.Ez rendben van vagy inkább próbáljam megenni a napi szénhidrát és zsír adagomat kb. olyan 6-ig aztán az utolsó étkezésre például már csak fehérjét egyek? Mondjuk csirkemell salátával vagy ilyesmi vagy tömegelésnél belefér h lefekvés előtt is szénhidrátdús kajákat egyek?

2007. Október 21. - 11:57:35
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon de ez majd idővel változik!
A mesterekhez lenne egy kérdésem?négy év edzés múlt után szteroidokhoz nyúltam!Elsőkörbe nandrolone szerettem volna használni illetve használtam is!!Heti 200mg ott nyomtam!A dolog problémája az volt,hogy a második illetve a harmadik injekciónál megszűnt a merevedésem egyszerűen nem volt!így teljesen abba hagytam a kúrát és hagytam,hogy ürüljön a szervezetemből!Ennek mi volt az oka???Hcg-t még nyomni kellett volna mellé???Nem értem ezt a problémát!Elméletbe inkább az ellenkezője szokott megtörténni állandó merevedések másoknál!Még egy probléma,hogy rettentően pattanásodtam az arcomon legfőképp!Ezt ,hogyan lehet visszaszorítani vagy egyáltalán nem is lehet tenni ellene!A kérdéseim még,hogy nekem ezzel a mellékhatások tekintetébe nem is használhatok szteroidokat vagy valami gyengébbet kellene inkább Winstrolt????Jelenle 23 éves vagyok és 6 éve foglakozok az edzéssel!Táplálék kiegészítők skáláját már végig jártam illetve a mai napig még járom is!Ezekkel is nagyon szép eredményeket lehet elérni!Gondolok itt tömegnövelőkre kreatinra+glutaminra meg a mostani új dolog az NO nagyon komoly szerintem egész nap érzem a bedurranást!
Kérem a tapasztaltakat,hogy kommentálják történetemet!Előre is köszönöm!

Szia

A deka sajnos ilyen, illetve más szerek is, amelyek anabolikusak, de kevésbé androgének. Keress mellé valamilyen androgén cuccot, és párhuzamosan told vele, többek közt ezért is használnak mellé tesztot, ami bár 1/1 anabolikus/androgén, mégis jól működik együtt a dekával. Illetve próbálhatsz mellé nolva+clostyl combót szedni, ez is bevállhat. Én a helyedben tesztot indítanék mellé  @:-)

2007. Október 21. - 19:17:48
Válasz #62
Nem elérhető

Skorpió


Ez rendben van vagy inkább próbáljam megenni a napi szénhidrát és zsír adagomat kb. olyan 6-ig aztán az utolsó étkezésre például már csak fehérjét egyek?

Jó lesz ez így, nyomd a csirkét sok salátával, ami tartalmazhat brokkolit is. Ha este hat után edzel, akkor viszont legyen 50 gramm rizs az edzést követő kajában.

2007. Október 26. - 15:30:26
Válasz #63
Nem elérhető

GetFreaky!


Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon de ez majd idővel változik!
A mesterekhez lenne egy kérdésem?négy év edzés múlt után szteroidokhoz nyúltam!Elsőkörbe nandrolone szerettem volna használni illetve használtam is!!Heti 200mg ott nyomtam!A dolog problémája az volt,hogy a második illetve a harmadik injekciónál megszűnt a merevedésem egyszerűen nem volt!így teljesen abba hagytam a kúrát és hagytam,hogy ürüljön a szervezetemből!Ennek mi volt az oka???Hcg-t még nyomni kellett volna mellé???Nem értem ezt a problémát!Elméletbe inkább az ellenkezője szokott megtörténni állandó merevedések másoknál!Még egy probléma,hogy rettentően pattanásodtam az arcomon legfőképp!Ezt ,hogyan lehet visszaszorítani vagy egyáltalán nem is lehet tenni ellene!A kérdéseim még,hogy nekem ezzel a mellékhatások tekintetébe nem is használhatok szteroidokat vagy valami gyengébbet kellene inkább Winstrolt????Jelenle 23 éves vagyok és 6 éve foglakozok az edzéssel!Táplálék kiegészítők skáláját már végig jártam illetve a mai napig még járom is!Ezekkel is nagyon szép eredményeket lehet elérni!Gondolok itt tömegnövelőkre kreatinra+glutaminra meg a mostani új dolog az NO nagyon komoly szerintem egész nap érzem a bedurranást!
Kérem a tapasztaltakat,hogy kommentálják történetemet!Előre is köszönöm!

Szia

A deka sajnos ilyen, illetve más szerek is, amelyek anabolikusak, de kevésbé androgének. Keress mellé valamilyen androgén cuccot, és párhuzamosan told vele, többek közt ezért is használnak mellé tesztot, ami bár 1/1 anabolikus/androgén, mégis jól működik együtt a dekával. Illetve próbálhatsz mellé nolva+clostyl combót szedni, ez is bevállhat. Én a helyedben tesztot indítanék mellé  @:-)

Szia

Köszi a választ még egy fontos kérdésem lenne!!!!Csak önmagába tesztoszteront nem érdemes nyomni?????És mi a helyzet a Winstrollal azt mivel áérdemes kombinálni?????Ja és még csak annyit,hogy ha a deca kúra során használsz ötnaponta Hcg-t akkor megakadályozható a here hipertrófia illetve a csökkent libidó is????????Ja és mivel lehet a legcsekélyebb módjára visszaszorítani a pattanásodást vagy nem is lehet igazán??????!!!!!!Válaszod Köszönöm!!!!

2007. Október 26. - 15:40:07
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Figyi getfreaky,

te annyira csúnyán össze vagy zavarodva a dolgokkal kapcsolatban, hogy helyedben még sokáig nem nyúlnék szteroidokhoz. Legalább 100 oldalt kellene ide írni valakinek, hogy letisztázza pontosan a dolgokat neked és neked pedig pár száz órát olvasással kellene még töltened erről a témáról.
Csak a bodybuilding.hu -n találsz legalább 80 terméket, amit nyomhatnál még nyugodtan, mielőtt fullra tönkrevágod magad, miközben a dílered röhög rajtad, mert magán már nem tud...

Ha csak tesztoszteront nyomnál mostantól, akkor 1 hónap múlva felkeresnél minket itt a fórumon azzal a kérdéssel, hogy mért nőtt ki a csöcsöd, meg ilyesmi... Miért fárasszuk le egymást? :D Az alapok után nézz először jobban!!!! De mindenek előtt, válassz hatásos és biztonságos, bevált kiegeket, mielőtt a helyi terem birkáit követnéd...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 26. - 15:43:48
Válasz #65
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
here hipertrófia...

Ma ezen röhögtem jót... :D basszus...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 26. - 15:49:28
Válasz #66
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha erősebb kiegészítőt szeretnél használni, akkor használd pl. a Gaspari Orastan-A -t és a Halodrol Liqui Gel-t pl. Ugyanazt eléred velük, mint a winstrollal és a májad is megmarad, és nem fog hápogni, ráadásul a cerka is állni fog!! Visszajöhetsz egy hónap múlva nagyon lebaszni engem, ha nem volt igazam!

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 26. - 15:52:23
Válasz #67
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja és a sexuális pörgésed visszaállítására használj mondjuk BSN-AXIS HT -t Mr. Steve Namat(Németh István) ajánlásával. Pár nap és jobban áll a dolog, mint újkorában.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 26. - 17:37:19
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


here hipertrófia...

Ma ezen röhögtem jót... :D basszus...

Húúú basszus, bekönnyeztem én is  !+"%  :D

2007. Október 26. - 17:58:12
Válasz #69
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vigyázni kell a makkegészségre.  ;D
Here go!  ;D

2007. November 29. - 23:02:00
Válasz #70
Nem elérhető

Lalika85


Minden elismerésem nektek!!!  Remekül és rengeteg türelemmel magyaráztátok el a dolgokat!    :-):-)::
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 13:53:00
Válasz #71
Nem elérhető

Kris


Hi!

A kúrám közepén tartok Susta-Deca után most Propionát+Trenbolon lessz az év végéig.
Az a gondom ,hogy az utols 3 szuri után 2 percel szó szerint behányok. Köhögés jön rám és utána ez.
Lehet ,hogy nem kéne egybe szívni hanem külön beadni.

Régebben is észrevettem de csak a propinál ,hogy enyhe köhögés lép fel.

Esetleg valaki tapasztalt hasonlót?

ja hozzáértő adja be ,nem én vagy a haverom.

2007. December 04. - 14:02:05
Válasz #72
Nem elérhető

NaturalBoy


Ha erősebb kiegészítőt szeretnél használni, akkor használd pl. a Gaspari Orastan-A -t és a Halodrol Liqui Gel-t pl. Ugyanazt eléred velük, mint a winstrollal és a májad is megmarad, és nem fog hápogni, ráadásul a cerka is állni fog!! Visszajöhetsz egy hónap múlva nagyon lebaszni engem, ha nem volt igazam!



Üdv mindenkinek!
Én utánna néztem ezeknek amit írtál Efitmastar.Nekem régebben még amikor ez  atopic indult ajánlották az Anabolic Xtreme Hyperdrolját vagy az Alri termékeit mint pl. a Pro Anabol.A sok tanácsot megfogadva amit itt kaptam tényleg beindult a növekedésem (mégegyszer midnenkinek köszönöm) de tavasszal gondoltam kipróbálom ezeket a dolgokat.szerinted a Gaspari termékei jobbak mint az Anabolic Xtreme vagy az Alri termékei? Illetve megnéztem azokat amit írtál de például a Gaspari Orastan-a -ról semmi leírást nem találtam.
Szerintetek a Gaspari lenne jobb választás vagy mondjuk az Anabolic Xtreme Ultimatum Stack-je? (Hyperdrol+Mass FX+Retain) ?

2007. December 04. - 16:12:20
Válasz #73
Nem elérhető

Bubee



Üdv mindenkinek!
Én utánna néztem ezeknek amit írtál Efitmastar.Nekem régebben még amikor ez  atopic indult ajánlották az Anabolic Xtreme Hyperdrolját vagy az Alri termékeit mint pl. a Pro Anabol.A sok tanácsot megfogadva amit itt kaptam tényleg beindult a növekedésem (mégegyszer midnenkinek köszönöm) de tavasszal gondoltam kipróbálom ezeket a dolgokat.szerinted a Gaspari termékei jobbak mint az Anabolic Xtreme vagy az Alri termékei? Illetve megnéztem azokat amit írtál de például a Gaspari Orastan-a -ról semmi leírást nem találtam.
Szerintetek a Gaspari lenne jobb választás vagy mondjuk az Anabolic Xtreme Ultimatum Stack-je? (Hyperdrol+Mass FX+Retain) ?

Nekem az a véleményem - és remélem ezért Andro nem fog megkövezni - h válaszd inkább az AX stack-jét, mert jobban jársz. Én teszteltem nemrég a Halodrolt és az Orastan, és ugyan nem fűztem sok reményt hozzájuk, mégis meglepett az h szinte semmi pozitív hatásukat nem tapasztaltam az izomkeménységen kívül. Az étrendem rendben volt nagyon is, sőt nyáron le is épültem és vártam h visszajöjjön valami tömeg velük, de semmi nem történt.

Ezzel szemben az AX-ben még nem nagyon csalódtam.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 11:21:48
Válasz #74
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszönöm a segítséget Bubee!
Azt hiszem akkor hallgatok rád úgyis kíváncsi vagyok az AX termékeire mert sok jót halottam róla.
Még volna egy kérdésem,mégpedig hogy hallotam h elvileg lehet kapni az Extremefit üzletben a Hyperdrol2-őt és a Retain2-őt.Sajnos se ezen az oldalon se az Extremefit oldalán nem volt fent.Ezek mibe különböznek az elődeiktől a Hyperdrol-tól és a síma Retain-től?Ezeket az újakat egyébként próbálta közületek valaki?