2024. Május 06. - 14:46:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498651 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2008. Július 06. - 21:52:34
Válasz #195
Nem elérhető

Jordan


Igazatok van,zárjuk is le ezt a témát.Lehet be se kellett volna írnom,csak tényleg akkor kurvára szar volt.
Megyek főzök inkább 1 jó mustáros hagymás csirkét :D (tömegelés van) <:-)

Ha valami kínod van, írd le nekünk nyugodtan, ha úgy érzed segít!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 07. - 09:06:08
Válasz #196
Nem elérhető

Mr Green


szia!!

Ne aggódj ilyeneken:))

Ez mind irigy!! Én sokáig kis falusi edzőterembe jártam és ott ment igazán csak minden mindenki marha okosvolt és hazudozott össze vissza.

Végén minden idióta valami szart nyomot és tőlem kérték a tanácsokat és akkor hál istennek mindenkinél a terembe erősebb és kidolgozottabb voltam már csak az irigység sírt az arcukról:)) hozzá teszem nem volt nehéz azért feléjük emelkednem:)

Szóval ne foglalkozz velük!!  Mindenki előt ott áll a lehetőség!!! A azt meg majd be látják ha eljutnak egyszer arra a szintre hogy kokszal se nősz meg csak úgy, rengeteg munka kitartás stb van benne és pénz:(   =/+'

Hajrá de csak ésszel:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 28. - 16:33:27
Válasz #197
Nem elérhető

dudebp83


Sziasztok!

Én is eldöntöttem, hogy elkezdek egy kúrát.
25 éves múltam, 5éve edzem, abból három éve mérem a rizst illetve a húst, tehát mondhatni, hogy a lényeg(a kaja) is rendben van.
Olvastam is sokat a témában, megbízható anyagforrás van, barát is, aki beadja és segít ha baj van.
Összeírt egy kúrát, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
1-8hétig teszt.enantát 750mg/hét, deca 1-8hétig 400mg/hét, 9-10hét teszt.propionát 100mg/minden másnap, 11-13hét hcg.
Ez lenne a kúra. Azok alapján, amiket olvastam, én soknak tartom ezeket az adagokat, kezdőknek pl. inkább max.500mg tesztót ajánlanak, mondván, hogy szoktatni kell a szervezetet az anyaghoz. A haverom viszont erre azt mondja, hogy nem érdemes kis a kezdetek kezdetén érdemes meglökni a dolgot.
A kaját a következőképp tervezem: 320g szénhidrát rizsből, 180g fehérje pulykamellből és tápkiegből. Zsír 0. Ja, és a testsúlyom 84 kg kb.10%testzsírral.
Részemről a lényeg az, hogy tömegelés alatt is tisztán étkezem, mivel naggyon nem szeretnék bezsírosodni, és heti 3 aeróbot végzek.
A véleményeket-kritikát szívesen veszem, és előre is köszönöm!

2008. Augusztus 18. - 09:07:07
Válasz #198
Nem elérhető

Dj Pleace


sziasztok!kezdő vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.az eggyik haveromnak metanabolt ajánlottak.hallotatok már vaki eről a szeről?
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 09:09:48
Válasz #199

Torony

Vendég
ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D

2008. Augusztus 18. - 11:41:36
Válasz #200
Nem elérhető

NaturalBoy


ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D

Ezek nekem is a kedvenceim  Torony. A haverom egyik ismerősének a spanja szedne valamit de nem tudja hogy mit...... ;D

2008. Augusztus 18. - 13:15:32
Válasz #201
Nem elérhető

Suncity


vagy akár ez is lehetne:

A haverom egyik ismerősének a spanja :-)-> szed valamit de nem tudja hogy mit !+"%

2008. Augusztus 18. - 14:27:42
Válasz #202
Nem elérhető

Dj Pleace


ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D
Azért piszkálok bele mert el szeretném kezdeni én is meg a haverom is!
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 14:32:08
Válasz #203
Nem elérhető

George


ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D
Azért piszkálok bele mert el szeretném kezdeni én is meg a haverom is!
17 évesen ne ezzel kezdj!

2008. Augusztus 18. - 14:34:02
Válasz #204

B1ll4

Vendég
ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D
Azért piszkálok bele mert el szeretném kezdeni én is meg a haverom is!

Skizo vagy? :)

Kaja , kieg , edzés , pihi

2008. Augusztus 18. - 14:57:44
Válasz #205

Torony

Vendég
ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D
Azért piszkálok bele mert el szeretném kezdeni én is meg a haverom is!

az más!

Akkor mindent bele, nagyon jó cucc... toljátok ezerrel, nyomjátok a fotókat, legyetek kemények, a kiegészítők ilyen gazdag hülyegyerekeknek valók!

2008. Augusztus 18. - 15:13:13
Válasz #206
Nem elérhető

Dj Pleace


ha kezdő vagy, akkor mindek piszkálsz bele ilyesmibe? Tudom, tudom, a "havernak" ajánlották csak biztos ő nem tudott  regelni...  ;D
Azért piszkálok bele mert el szeretném kezdeni én is meg a haverom is!

az más!

Akkor mindent bele, nagyon jó cucc... toljátok ezerrel, nyomjátok a fotókat, legyetek kemények, a kiegészítők ilyen gazdag hülyegyerekeknek valók!
Mert a metanaból tényleg jó cucc?mert a barátom kapott 200 szemet.:)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 15:30:38
Válasz #207
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Attól függ...az 5000 darabos mind hamis...azt szokták megbontani...a 20.000 darabos meg nem éri meg. Meg ott van a szine is. A rózsaszín mind hamis (gipsz meg vakolat),a zöld jó...de csak a türkiz,a sárga meg állítólag metilhidroxyepicentrumot tartalmaz. Azt inkább ne. Figyeljetek a bevésésre...ha nincs rajta akkor hamis,ha van rajta és kb 2 miliméter,akkor is hamis. Az 5 miliméteres jó,de csak ha mindkét oldalán vésett. Viszont ha a betűk árnyékolása jobbra dől akkor vigyétek vissza mert átbasztak. Csak balra dőlhet!

2008. Augusztus 18. - 15:33:11
Válasz #208
Nem elérhető

FirstLady


Tejóég, mennyi szabály :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mindig rájövök, hogy egyszerűbb turmixot inni, meg kajálni rendesen  8-) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 15:37:00
Válasz #209
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tejóég, mennyi szabály :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mindig rájövök, hogy egyszerűbb turmixot inni, meg kajálni rendesen  8-) ;D ;D ;D ;D ;D

Ez van! Ezek nem cukorkák! Jaj és egy fontos szabály amit kifelejtettem: Nem szabad előtte és utána enni! Fontos mert rontja a felszívódását.