2024. Május 06. - 23:14:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498783 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2008. Augusztus 18. - 17:37:29
Válasz #225
Nem elérhető

pókerarc


Fogalmam sincs miről beszélsz ::) de még a feltételezés is sértő :D :D
Egyébként nem.Még terem se nagyon van a közelben,izmos embert meg még nem láttam itt.De komolyan.Persze ettől még biztos van.De nem vagyok olyan közegben,akiktől bármilyen efféle infót kérdezgethetnék.Ha lenne is ilyen ember,az meg tuti nem tudna angolul !+"% mert az angol nem erőssége a helyieknek @-o
Viszont a gyógyszertárakban vény nélkül lehet szinte mindent venni,amit otthon nem.Most nem koxra értem,mert azt nem tudom.Lehet,hogy kérni kéne és azt is adnának ;D(na jó ezt,azért nem hinném róluk...)
Sorry nincsenek egyéb infóim --)

2008. Augusztus 18. - 19:13:29
Válasz #226
Nem elérhető

Dj Pleace


ha meg volt a meta kúra le pihenjük a kúra idelyét és aztán ugy terveztük hogy 10-10 ampulla deca és mellé 100-100 dianabol:)

Az ampullát 2 literes fantába kell felhígítani és 2 óra hosszáig állni hagyni . A dianabolt pedig dobozostól kell bevenni és nem elosztva egy nap , egyszerre , lehetőleg éjjeli 3 kor .
ezt most nem értem ????... ::)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 19:13:29
Válasz #227
Nem elérhető

Dj Pleace


ha meg volt a meta kúra le pihenjük a kúra idelyét és aztán ugy terveztük hogy 10-10 ampulla deca és mellé 100-100 dianabol:)

Az ampullát 2 literes fantába kell felhígítani és 2 óra hosszáig állni hagyni . A dianabolt pedig dobozostól kell bevenni és nem elosztva egy nap , egyszerre , lehetőleg éjjeli 3 kor .
vagy szerinted mivel lenne érdemes kezdeni a meta kúra után?
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 19:20:51
Válasz #228

B1ll4

Vendég
Kevesebb lemezlovaskodás , több olvasás ! :)  Jó helyen jársz , csak nem a legkönyebb úthoz és a leghülyébb dolgokat kell elkövetni először , jöjjél rá ennek a sportnak a szépségére , küzdjél egy kicsit érte . Kajáljál jól , pihenj eleget , edzél keményen és hidd el meg lesz az eredménye ! Tudom , hogy nem tudunk lebeszélni téged erről a meta pirított bika boka cuccról , de ha már mindenki csak viccelődik ,akkor elgondolkodnék van-e értelme ? ! ?  :-){

2008. Augusztus 18. - 19:31:35
Válasz #229
Nem elérhető

Dj Pleace


Kevesebb lemezlovaskodás , több olvasás ! :)  Jó helyen jársz , csak nem a legkönyebb úthoz és a leghülyébb dolgokat kell elkövetni először , jöjjél rá ennek a sportnak a szépségére , küzdjél egy kicsit érte . Kajáljál jól , pihenj eleget , edzél keményen és hidd el meg lesz az eredménye ! Tudom , hogy nem tudunk lebeszélni téged erről a meta pirított bika boka cuccról , de ha már mindenki csak viccelődik ,akkor elgondolkodnék van-e értelme ? ! ?  :-){
hát de már egy idelye nyomjuk és vettem már ilyen szar ...... cuccot több mint 100 ezret ott hagytunk ezekre a szarokra és hát ennyi pézért nem sok mindent csináltak szóval ezért gondoltam ugy hogy most mást is ki próbálunk.. 8) :)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 19:34:25
Válasz #230

B1ll4

Vendég
Jajj nekem , amíg lehet hagyd abba  a p*csába . Nincsenek csodaszerek sem a tápkiegek , sem a szteroidok se semmi ... kőkemény munkával éri el mindenki a kitűzött célt .

1. Van más topic ahova leírhatod az étrended , Lantos Johnny , Berkes Laci , Varga Dani , Steve vagy bármelyik lány is szívesen segít de mi is  !
2. Edzésterved is írd le megnézzük és segítünk .
3. Pihenj eleget és olvass sokat , legyél minél tájékozottabb a testépítés terén . + olvass utána mi az amit magatokba borítottatok minden felelősség nélkül .

Sok sikert !  ;-oo-;

2008. Augusztus 18. - 20:03:12
Válasz #231
Nem elérhető

Gabe


és ha mindezen túl vagy, és mégsem fejlődtél egy dekát sem, na akkor jöhet a gorilla agyalapi mirigy >:D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 18. - 20:42:59
Válasz #232
Nem elérhető

George


Kevesebb lemezlovaskodás , több olvasás ! :)  Jó helyen jársz , csak nem a legkönyebb úthoz és a leghülyébb dolgokat kell elkövetni először , jöjjél rá ennek a sportnak a szépségére , küzdjél egy kicsit érte . Kajáljál jól , pihenj eleget , edzél keményen és hidd el meg lesz az eredménye ! Tudom , hogy nem tudunk lebeszélni téged erről a meta pirított bika boka cuccról , de ha már mindenki csak viccelődik ,akkor elgondolkodnék van-e értelme ? ! ?  :-){
hát de már egy idelye nyomjuk és vettem már ilyen szar ...... cuccot több mint 100 ezret ott hagytunk ezekre a szarokra és hát ennyi pézért nem sok mindent csináltak szóval ezért gondoltam ugy hogy most mást is ki próbálunk.. 8) :)
Nálam ez volt a nap hsz.-a (:-) !+"%

2008. Augusztus 18. - 20:44:36
Válasz #233
Nem elérhető

Gabe


lesz ennek még böjtje  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 18. - 21:04:43
Válasz #234
Nem elérhető

FirstLady


Kevesebb lemezlovaskodás , több olvasás ! :)  Jó helyen jársz , csak nem a legkönyebb úthoz és a leghülyébb dolgokat kell elkövetni először , jöjjél rá ennek a sportnak a szépségére , küzdjél egy kicsit érte . Kajáljál jól , pihenj eleget , edzél keményen és hidd el meg lesz az eredménye ! Tudom , hogy nem tudunk lebeszélni téged erről a meta pirított bika boka cuccról , de ha már mindenki csak viccelődik ,akkor elgondolkodnék van-e értelme ? ! ?  :-){
hát de már egy idelye nyomjuk és vettem már ilyen szar ...... cuccot több mint 100 ezret ott hagytunk ezekre a szarokra és hát ennyi pézért nem sok mindent csináltak szóval ezért gondoltam ugy hogy most mást is ki próbálunk.. 8) :)
Én csak annyit mondanék, hogy inkább nézz be a SuperShop-ba, vagy a Lurdyházba az Extremefit üzletébe, és próbáld ki a táplálékkiegészítők mercedes-ét... Plusz az ottani srácok-lányok készségesen fognak segíteni 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 21:41:19
Válasz #235

Torony

Vendég
érdekelne a napi étrendje... csak hogy röhöghessünk egyet, mert gyanús, hogy  !+"% lenne :D

2008. Augusztus 18. - 22:15:35
Válasz #236
Nem elérhető

NaturalBoy


Ha tömegnövelés akkor nincs jobb mint  a mókushús  ;)

Nekem is az segített.

Hébe-hóba olvastam a fórumot,de most nem votlam túl aktív mert többet voltam orvosoknál mint konditerembe gép előtt és itthon együttvéve de mostmár hamarosan I will back  ;)

A viszatérésemhez segítségül hívom pár jóbarátom a muscletechtől,bsntől alri-tól és az anabolicxtremetől aztán majd megosztom a tapasztalatokat.Ezekkel is bővebn lehet nőni majd csak figyeld a topicjaimat ;)

2008. Augusztus 18. - 23:01:57
Válasz #237
Nem elérhető

Dj Pleace


hétfőn: bicepsz,tricepsz
kedden:mell
szerdán: váll,hát
csütörtökön:bicepsz,tricepsz
péntek:mell
szombat:váll,hát
vasárnap:pihenő
1:30 órát szoktunk edzeni, a napi fehérje be vitelünk pedig 200g, szénhidrát is annyi meg 25g kreatint.
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 23:03:10
Válasz #238
Nem elérhető

FirstLady


hétfőn: bicepsz,tricepsz
kedden:mell
szerdán: váll,hát
csütörtökön:bicepsz,tricepsz
péntek:mell
szombat:váll,hát
vasárnap:pihenő
1:30 órát szoktunk edzeni, a napi fehérje be vitelünk pedig 200g, szénhidrát is annyi meg 25g kreatint.
hopp... hol a láb? ::) 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 23:07:08
Válasz #239
Nem elérhető

hopika


Mit akartok 200-200 grammal kezdeni?
az mennyi is kalóriában dúrván?1200???
Az egy kutya fenntartó adagja...
Gratulálok!Tényleg olvasgatni kellene még egy kicsit...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!